Wittenhorst 2
Trainingsschema
Dinsdag: 20.00 - 21.30Donderdag: 20.00 - 21.30
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Veld | Competitie |
---|---|---|---|---|---|
5 mei 2024 | 11:30 | S.V. Oostrum 2 | Wittenhorst 2 | 1 | Competitie |
1 mei 2024 | 20:00 | Wittenhorst 2 | DEV-Arcen 2 | 3 | Competitie |
28 apr. 2024 | 10:00 | Wittenhorst 2 | Melderslo 3 | 1 | Competitie |
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag | Competitie |
---|---|---|---|---|
3 sep. 2023 11:00 | SV Venray 3 | Wittenhorst 2 | 5 - 1 | B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase |
17 sep. 2023 09:30 | Wittenhorst 2 | S.V. Oostrum 2 | 5 - 0 | B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase |
21 sep. 2023 20:00 | Wittenhorst 2 | Olympia'18 2 | 1 - 1 | B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase |
24 sep. 2023 09:30 | Vitesse'08 2 | Wittenhorst 2 | 4 - 1 | Competitie |
8 okt. 2023 12:00 | Sporting S.T. 2 | Wittenhorst 2 | 1 - 4 | Competitie |
15 okt. 2023 09:30 | Wittenhorst 2 | Deurne 2 | 2 - 0 | Competitie |
29 okt. 2023 11:30 | SSS'18 3 | Wittenhorst 2 | 3 - 2 | Competitie |
5 nov. 2023 09:15 | Wittenhorst 2 | SV Venray 5 | 2 - 1 | Competitie |
12 nov. 2023 11:00 | SV United 3 | Wittenhorst 2 | 0 - 3 | Competitie |
4 feb. 2024 09:30 | Wittenhorst 2 | Vitesse'08 2 | 2 - 1 | Competitie |
18 feb. 2024 10:30 | Melderslo 3 | Wittenhorst 2 | 0 - 3 | Competitie |
3 mrt. 2024 09:30 | Wittenhorst 2 | Sporting S.T. 2 | 3 - 3 | Competitie |
10 mrt. 2024 11:30 | Deurne 2 | Wittenhorst 2 | 8 - 0 | Competitie |
17 mrt. 2024 09:30 | Wittenhorst 2 | SSS'18 3 | 2 - 0 | Competitie |
24 mrt. 2024 12:00 | SV Venray 5 | Wittenhorst 2 | 5 - 0 | Competitie |
7 apr. 2024 09:30 | Wittenhorst 2 | SV United 3 | 4 - 0 | Competitie |
14 apr. 2024 11:30 | DEV-Arcen 2 | Wittenhorst 2 | 0 - 3 | Competitie |
21 apr. 2024 09:30 | Wittenhorst 2 | S.V. Oostrum 2 | 2 - 1 | Competitie |
Competitie (5e klasse 12)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deurne 2 | 15 | 10 | 2 | 3 | 60 | 22 | 38 | 32 |
2 | Vitesse'08 2 | 15 | 10 | 1 | 4 | 54 | 24 | 30 | 31 |
3 | Wittenhorst 2 | 15 | 10 | 1 | 4 | 33 | 27 | 6 | 31 |
4 | SV Venray 5 | 15 | 9 | 3 | 3 | 46 | 23 | 23 | 30 |
5 | SSS'18 3 | 16 | 8 | 2 | 6 | 33 | 40 | -7 | 26 |
6 | Melderslo 3 | 13 | 8 | 1 | 4 | 31 | 23 | 8 | 25 |
7 | Sporting S.T. 2 | 15 | 3 | 7 | 5 | 24 | 33 | -9 | 16 |
8 | SV United 3 | 17 | 2 | 4 | 11 | 24 | 43 | -19 | 10 |
9 | DEV-Arcen 2 | 14 | 3 | 0 | 11 | 17 | 47 | -30 | 9 |
10 | S.V. Oostrum 2 | 17 | 1 | 3 | 13 | 12 | 52 | -40 | 6 |
Mannen beker reserve zondag poulefase
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV Venray 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 16 | 1 | 15 | 9 |
2 | Wittenhorst 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 |
3 | Olympia'18 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 4 |
4 | S.V. Oostrum 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 17 | -17 | 0 |
© RKsv Wittenhorst 2024 Website door Forwart sitemap privacy policy