Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO13-2

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
1 jun. 2019 11:30 Belfeldia JO13-1 Wittenhorst JO13-2 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
18 mei 2019 10:00 Wittenhorst JO13-2 Merselo JO13-1G 2 - 1 Competitie
4 mei 2019 10:00 Wittenhorst JO13-2 SVOC'01 JO13-1G 1 - 3 Competitie
20 apr. 2019 10:00 Melderslo JO13-1G Wittenhorst JO13-2 8 - 0 Competitie
13 apr. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-2 Venlosche Boys JO13-2 3 - 4 Competitie
6 apr. 2019 11:15 ST SVEB/Sporting S.T. JO13-2G Wittenhorst JO13-2 1 - 7 Competitie
23 mrt. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-2 SV Venray JO13-3 2 - 1 Competitie
23 feb. 2019 10:30 Wittenhorst JO13-2 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-4 0 - 9 Competitie
16 feb. 2019 09:15 FCV-Venlo JO13-2 Wittenhorst JO13-2 3 - 3 Competitie
9 feb. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-2 ST America/Meterik JO13-1 1 - 6 Competitie
8 dec. 2018 10:30 Melderslo JO13-1G Wittenhorst JO13-2 4 - 0 Competitie
1 dec. 2018 10:00 Wittenhorst JO13-2 SJVV JO13-2G 2 - 1 Competitie
24 nov. 2018 11:30 Volharding JO13-2 Wittenhorst JO13-2 0 - 1 Competitie
17 nov. 2018 09:00 Wittenhorst JO13-2 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-2G 4 - 2 Competitie
10 nov. 2018 10:30 Merselo JO13-1G Wittenhorst JO13-2 5 - 2 Competitie
3 nov. 2018 08:45 SV Venray JO13-4 Wittenhorst JO13-2 4 - 4 Competitie
27 okt. 2018 10:00 Wittenhorst JO13-2 ZSV JO13-2G 1 - 1 Competitie
6 okt. 2018 10:00 Wittenhorst JO13-2 Milheezer Boys JO13-1G 2 - 8 Competitie
22 sep. 2018 10:00 Wittenhorst JO13-2 Hegelsom JO13-1 0 - 7 Competitie
15 sep. 2018 10:00 Wittenhorst JO13-2 Hegelsom JO13-1 0 - 3 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
8 sep. 2018 10:30 Melderslo JO13-1G Wittenhorst JO13-2 8 - 0 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
1 sep. 2018 10:00 Wittenhorst JO13-2 ST Meterik/America JO13-1 0 - 6 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule

Competitie (3e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST America/Meterik JO13-1 10 8 1 1 50 15 35 25
2 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-4 9 8 0 1 49 7 42 24
3 SVOC'01 JO13-1G 10 7 1 2 34 14 20 22
4 Melderslo JO13-1G 10 7 1 2 31 17 14 22
5 Venlosche Boys JO13-2 8 4 0 4 17 16 1 12
6 Wittenhorst JO13-2 9 3 1 5 19 36 -17 10
7 Merselo JO13-1G 10 3 1 6 20 25 -5 10
8 Belfeldia JO13-1 8 3 0 5 12 17 -5 9
9 FCV-Venlo JO13-2 9 1 3 5 23 43 -20 6
10 ST SVEB/Sporting S.T. JO13-2G 10 2 0 8 15 62 -47 6
11 SV Venray JO13-3 9 0 2 7 13 31 -18 2

Onder 13 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Hegelsom JO13-1 3 2 1 0 10 5 5 7
2 Melderslo JO13-1G 3 2 0 1 14 7 7 6
3 ST Meterik/America JO13-1 3 1 1 1 12 7 5 4
4 Wittenhorst JO13-2 3 0 0 3 0 17 -17 0

Competitie (3e klasse 302)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Hegelsom JO13-1 9 9 0 0 50 4 46 27
2 Melderslo JO13-1G 9 7 0 2 38 8 30 21
3 Merselo JO13-1G 9 5 2 2 23 16 7 17
4 ZSV JO13-2G 9 3 2 4 12 22 -10 11
5 Wittenhorst JO13-2 9 3 2 4 16 32 -16 11
6 Volharding JO13-2 9 3 2 4 11 28 -17 11
7 Milheezer Boys JO13-1G 8 3 0 5 29 35 -6 9
8 SJVV JO13-2G 9 3 0 6 16 31 -15 9
9 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-2G 8 2 0 6 17 26 -9 6
10 SV Venray JO13-4 9 1 2 6 20 30 -10 5