Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO13-4

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Donderdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
6 apr. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-4 DES Swalmen JO13-3 1 Competitie
13 apr. 2019 11:30 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-3G Wittenhorst JO13-4 2 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
23 mrt. 2019 Wittenhorst JO13-3 Wittenhorst JO13-4 3 - 1 Competitie
16 mrt. 2019 Wittenhorst JO13-4 Helden JO13-3G 3 - 2 Competitie
9 mrt. 2019 S.V. Oostrum JO13-2 Wittenhorst JO13-4 7 - 2 Competitie
23 feb. 2019 Baarlo JO13-3 Wittenhorst JO13-4 2 - 0 Competitie
16 feb. 2019 Wittenhorst JO13-4 ST Panningen/Egchel JO13-2 2 - 1 Competitie
8 dec. 2018 Wittenhorst JO13-4 RESIA JO13-1 0 - 3 Competitie
1 dec. 2018 S.V. Oostrum JO13-2 Wittenhorst JO13-4 8 - 1 Competitie
24 nov. 2018 Wittenhorst JO13-4 Wittenhorst JO13-3 0 - 11 Competitie
17 nov. 2018 ST SV United/BVV'27 JO13-3G Wittenhorst JO13-4 5 - 0 Competitie
10 nov. 2018 Wittenhorst JO13-4 ST SVEB/Sporting S.T. JO13-2G 2 - 6 Competitie
3 nov. 2018 Wittenhorst JO13-4 MVC'19 JO13-3G 2 - 6 Competitie
27 okt. 2018 Venlosche Boys JO13-3 Wittenhorst JO13-4 9 - 1 Competitie
13 okt. 2018 Wittenhorst JO13-4 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-3G 1 - 11 Competitie
6 okt. 2018 ST Panningen/Egchel JO13-2 Wittenhorst JO13-4 2 - 1 Competitie
29 sep. 2018 Wittenhorst JO13-4 Blerick JO13-3G 0 - 2 Competitie
22 sep. 2018 ST SV United/BVV'27 JO13-2G Wittenhorst JO13-4 4 - 1 Competitie
15 sep. 2018 Wittenhorst JO13-4 ST SVEB/Sporting S.T. JO13-2G 0 - 5 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
8 sep. 2018 Wittenhorst JO13-4 S.V. Oostrum JO13-2 2 - 4 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
1 sep. 2018 ST SV United/BVV'27 JO13-3G Wittenhorst JO13-4 3 - 0 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule

Competitie (4e klasse 302)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO13-3 5 5 0 0 25 4 21 15
2 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-3G 5 4 0 1 17 6 11 12
3 SV Venray JO13-4 4 3 0 1 27 6 21 9
4 ST SV United/BVV'27 JO13-3G 4 3 0 1 19 6 13 9
5 S.V. Oostrum JO13-2 4 2 0 2 15 11 4 6
6 Baarlo JO13-3 4 2 0 2 8 6 2 6
7 RESIA JO13-1 4 2 0 2 2 10 -8 6
8 Wittenhorst JO13-4 5 2 0 3 8 15 -7 6
9 ST Panningen/Egchel JO13-2 4 1 1 2 4 6 -2 4
10 DES Swalmen JO13-3 4 1 0 3 16 28 -12 3
11 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-3G 4 0 1 3 6 25 -19 1
12 Helden JO13-3G 5 0 0 5 2 26 -24 0

Onder 13 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST SVEB/Sporting S.T. JO13-2G 3 3 0 0 15 5 10 9
2 ST SV United/BVV'27 JO13-3G 3 1 1 1 8 7 1 4
3 S.V. Oostrum JO13-2 3 1 1 1 10 11 -1 4
4 Wittenhorst JO13-4 3 0 0 3 2 12 -10 0

Competitie (4e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST SVEB/Sporting S.T. JO13-2G 11 9 1 1 46 21 25 28
2 MVC'19 JO13-3G 11 9 1 1 40 18 22 28
3 ST SV United/BVV'27 JO13-2G 11 7 2 2 34 17 17 23
4 Blerick JO13-3G 11 7 2 2 30 17 13 23
5 Venlosche Boys JO13-3 11 6 1 4 33 25 8 19
6 RESIA JO13-1 11 5 1 5 14 20 -6 16
7 ST SV United/BVV'27 JO13-3G 11 4 4 3 22 30 -8 16
8 S.V. Oostrum JO13-2 11 4 0 7 28 33 -5 12
9 Wittenhorst JO13-3 11 3 2 6 27 21 6 11
10 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-3G 10 2 1 7 30 26 4 7
11 ST Panningen/Egchel JO13-2 10 1 1 8 6 24 -18 4
12 Wittenhorst JO13-4 11 0 0 11 9 67 -58 0