Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO14-1

Trainingsschema

Dinsdag: 18.15 - 19.30
Donderdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
26 jan. 2019 11:15 Wittenhorst JO14-1 Union JO14-1 3 vriendschappelijk
2 feb. 2019 11:15 Wittenhorst JO14-1 MVC'19 JO15-1 3 vriendschappelijk
9 feb. 2019 11:30 Wittenhorst JO14-1 SV TOP JO14-1 2 Competitie
16 feb. 2019 15:15 HVCH JO14-1 Wittenhorst JO14-1 3 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
15 dec. 2018 Wittenhorst JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 6 - 1 B3680 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 1/8 finales
8 dec. 2018 S.V. Brandevoort JO14-1 Wittenhorst JO14-1 3 - 1 Competitie
1 dec. 2018 Wittenhorst JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 4 - 1 Competitie
24 nov. 2018 Sportclub Irene JO14-1 Wittenhorst JO14-1 1 - 4 Competitie
17 nov. 2018 Wittenhorst JO14-1 JVC Cuijk JO14-1 5 - 3 Competitie
10 nov. 2018 UNA JO14-1 Wittenhorst JO14-1 1 - 0 Competitie
3 nov. 2018 Margriet JO14-1 Wittenhorst JO14-1 3 - 3 Competitie
27 okt. 2018 Wittenhorst JO14-1 SV TOP JO14-1 1 - 1 Competitie
25 okt. 2018 Mierlo Hout JO14-1G Wittenhorst JO14-1 1 - 7 B3620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 2e ronde
13 okt. 2018 Gemert JO14-1 Wittenhorst JO14-1 0 - 1 Competitie
6 okt. 2018 Wittenhorst JO14-1 Brabantia JO14-1 5 - 1 Competitie
29 sep. 2018 Wittenhorst JO14-1 RKSV Nuenen JO14-1 3 - 0 Competitie
22 sep. 2018 R.K.S.V. Sparta'25 JO14-1 Wittenhorst JO14-1 0 - 4 Competitie
15 sep. 2018 Sportclub Irene JO14-1 Wittenhorst JO14-1 0 - 3 B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule
4 sep. 2018 Olympia'18 JO14-1G Wittenhorst JO14-1 1 - 15 B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule
1 sep. 2018 Wittenhorst JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-1 4 - 0 B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule

Competitie (Hoofdklasse 1)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Brabantia JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 S.V. Brandevoort JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gemert JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HVCH JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 JVC Cuijk JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mierlo Hout JO14-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKSV Nuenen JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 R.K.S.V. Sparta'25 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV TOP JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UDI'19/CSU JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UNA JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wittenhorst JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0

B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO14-1 3 3 0 0 22 1 21 9
2 S.V. Brandevoort JO14-1 3 2 0 1 14 6 8 6
3 Sportclub Irene JO14-1 3 1 0 2 9 6 3 3
4 Olympia'18 JO14-1G 3 0 0 3 1 33 -32 0

Competitie (Hoofdklasse 1)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 UDI'19/CSU JO14-1 11 10 0 1 38 11 27 30
2 Wittenhorst JO14-1 11 7 2 2 31 14 17 23
3 UNA JO14-1 11 6 4 1 42 18 24 22
4 S.V. Brandevoort JO14-1 11 5 3 3 34 28 6 18
5 SV TOP JO14-1 11 5 2 4 20 19 1 17
6 RKSV Nuenen JO14-1 11 5 1 5 17 16 1 16
7 R.K.S.V. Sparta'25 JO14-1 11 4 3 4 16 19 -3 15
8 Brabantia JO14-1 11 4 1 6 18 25 -7 13
9 JVC Cuijk JO14-1 11 4 1 6 23 34 -11 13
10 Gemert JO14-1 11 3 1 7 13 23 -10 10
11 Margriet JO14-1 11 2 3 6 22 31 -9 9
12 Sportclub Irene JO14-1 11 0 1 10 15 51 -36 1

Onder 15 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO14-1 1 1 0 0 7 1 6 3
2 SV Venray JO15-1 1 1 0 0 6 2 4 3
3 Schijndel/DE WIT JO15-1 1 1 0 0 5 1 4 3
4 Bruheze JO15-1 1 1 0 0 5 2 3 3
5 V.V. Schaesberg JO15-1 1 1 0 0 4 1 3 3
6 UDI'19/CSU JO14-2 1 1 0 0 4 1 3 3
7 s.v. Laar JO15-1 1 1 0 0 3 1 2 3
8 Sportclub Irene JO15-1 1 1 0 0 7 6 1 3
9 Scharn JO15-1 1 1 0 0 5 4 1 3
10 RKHSV JO15-1G 1 1 0 0 4 3 1 3
11 UDI'19/CSU JO14-1 1 1 0 0 3 2 1 3
12 KVC Oranje JO15-1 1 1 0 0 2 1 1 3
13 SV TOP JO15-1 1 1 0 0 1 0 1 3
14 Helden JO15-1G 1 1 0 0 2 2 0 3
15 JVC Cuijk JO15-1 1 1 0 0 1 1 0 3
16 Scharn JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
17 UDI'19/CSU JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 RKSVO JO15-1 1 0 0 1 2 2 0 0
19 Wittenhorst JO15-1 1 0 0 1 1 1 0 0
20 Deurne JO15-1 1 0 0 1 6 7 -1 0
21 BSV Limburgia/Kamerland JO15-1 1 0 0 1 4 5 -1 0
22 ST EVV/RIOS'31 JO15-1 1 0 0 1 3 4 -1 0
23 WEC JO15-1G 1 0 0 1 2 3 -1 0
24 Haslou JO15-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
25 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
26 SHH JO15-1 1 0 0 1 1 3 -2 0
27 UDI'19/CSU JO15-2 1 0 0 1 2 5 -3 0
28 Sporting Heerlen JO15-1 1 0 0 1 1 4 -3 0
29 SV TOP JO14-1 1 0 0 1 1 4 -3 0
30 S.V. Brandevoort JO15-1 1 0 0 1 2 6 -4 0
31 Margriet JO15-1 1 0 0 1 1 5 -4 0
32 Mierlo Hout JO14-1G 1 0 0 1 1 7 -6 0

Onder 15 beker 1/8 finales

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO14-1 1 1 0 0 6 1 5 3
2 JVC Cuijk JO15-1 1 1 0 0 5 1 4 3
3 Bruheze JO15-1 1 1 0 0 4 0 4 3
4 Scharn JO15-1 1 1 0 0 4 1 3 3
5 s.v. Laar JO15-1 1 1 0 0 3 0 3 3
6 Sportclub Irene JO15-1 1 1 0 0 3 1 2 3
7 V.V. Schaesberg JO15-1 1 1 0 0 2 1 1 3
8 UDI'19/CSU JO15-1 1 1 0 0 2 1 1 3
9 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Haslou JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 KVC Oranje JO15-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 Schijndel/DE WIT JO15-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 Helden JO15-1G 1 0 0 1 1 3 -2 0
14 RKHSV JO15-1G 1 0 0 1 1 4 -3 0
15 SV Venray JO15-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 SV TOP JO15-1 1 0 0 1 1 5 -4 0
17 UDI'19/CSU JO14-1 1 0 0 1 0 4 -4 0
18 UDI'19/CSU JO14-2 1 0 0 1 1 6 -5 0