Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO17-5

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
2 feb. 2019 13:30 IVO JO17-2 Wittenhorst JO17-5 vriendschappelijk
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
1 dec. 2018 DES Swalmen JO17-2 Wittenhorst JO17-5 1 - 2 Competitie
24 nov. 2018 Wittenhorst JO17-5 Blerick JO17-2 2 - 9 Competitie
17 nov. 2018 Venlosche Boys JO17-3 Wittenhorst JO17-5 6 - 1 Competitie
10 nov. 2018 Wittenhorst JO17-5 Reuver JO17-2 1 - 6 Competitie
3 nov. 2018 Sportclub Irene JO17-3G Wittenhorst JO17-5 8 - 1 Competitie
27 okt. 2018 Wittenhorst JO17-5 DES Swalmen JO17-2 3 - 8 Competitie
13 okt. 2018 Blerick JO17-2 Wittenhorst JO17-5 9 - 3 Competitie
6 okt. 2018 Wittenhorst JO17-5 Venlosche Boys JO17-3 0 - 14 Competitie
29 sep. 2018 Reuver JO17-2 Wittenhorst JO17-5 10 - 1 Competitie
22 sep. 2018 Wittenhorst JO17-5 Sportclub Irene JO17-3G 0 - 10 Competitie
15 sep. 2018 MVC'19 JO17-2 Wittenhorst JO17-5 12 - 1 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
8 sep. 2018 Wittenhorst JO17-5 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-3 1 - 4 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
1 sep. 2018 Hegelsom JO17-1G Wittenhorst JO17-5 11 - 1 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule

Competitie (4e klasse 302)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 GFC'33 JO17-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Leunen JO17-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
3 S.V. Lottum JO17-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST Meterik/America JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST SVEB/Sporting S.T. JO17-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST SV United/BVV'27 JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Venray JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SV Venray JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST Volharding/Sambeek JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wittenhorst JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Ysselsteyn JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Competitie (3e klasse 302)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Venlosche Boys JO17-3 10 9 0 1 81 9 72 27
2 Blerick JO17-2 10 6 1 3 56 24 32 19
3 Reuver JO17-2 10 6 1 3 36 22 14 19
4 Sportclub Irene JO17-3G 10 6 0 4 49 22 27 18
5 Wittenhorst JO17-5 10 1 0 9 14 81 -67 3
6 DES Swalmen JO17-2 10 1 0 9 16 94 -78 3

Onder 17 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Hegelsom JO17-1G 3 3 0 0 25 3 22 9
2 MVC'19 JO17-2 3 2 0 1 20 7 13 6
3 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-3 3 1 0 2 7 18 -11 3
4 Wittenhorst JO17-5 3 0 0 3 3 27 -24 0