Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO19-3

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
1 jun. 2019 14:30 Wittenhorst JO19-3 S.V. Heythuysen JO19-2 3 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
25 mei 2019 15:15 Wittenhorst JO19-3 Sparta'18 JO19-3 6 - 4 Competitie
20 mei 2019 19:30 DESM JO19-2 Wittenhorst JO19-3 2 - 0 Competitie
4 mei 2019 14:45 Wittenhorst JO19-4 Wittenhorst JO19-3 2 - 2 Competitie
20 apr. 2019 15:00 RKSVO JO19-2 Wittenhorst JO19-3 4 - 3 Competitie
18 apr. 2019 20:00 Wittenhorst JO19-3 ONDO JO19-2 4 - 0 Competitie
6 apr. 2019 14:30 Merefeldia JO19-2 Wittenhorst JO19-3 2 - 3 Competitie
23 mrt. 2019 15:15 Wittenhorst JO19-3 H.B.S.V. JO19-2 3 - 3 Competitie
9 mrt. 2019 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-2 Wittenhorst JO19-3 3 - 3 Competitie
23 feb. 2019 15:15 Wittenhorst JO19-3 ST America/Meterik JO19-2 4 - 2 Competitie
16 feb. 2019 15:15 Wittenhorst JO19-3 Reuver JO19-2 7 - 0 Competitie
8 dec. 2018 15:00 SV Venray JO19-4 Wittenhorst JO19-3 7 - 4 Competitie
1 dec. 2018 15:15 Wittenhorst JO19-3 FCV-Venlo JO19-2 1 - 5 Competitie
24 nov. 2018 15:00 TSC '04 JO19-1 Wittenhorst JO19-3 11 - 1 Competitie
17 nov. 2018 14:00 ST Meterik/America JO19-2 Wittenhorst JO19-3 4 - 0 Competitie
10 nov. 2018 15:15 Wittenhorst JO19-3 Helden JO19-2 2 - 2 Competitie
3 nov. 2018 15:00 Ysselsteyn JO19-2 Wittenhorst JO19-3 0 - 4 Competitie
27 okt. 2018 15:15 Wittenhorst JO19-3 Hegelsom JO19-1 3 - 4 Competitie
13 okt. 2018 15:30 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-2 Wittenhorst JO19-3 5 - 1 Competitie
6 okt. 2018 15:15 Wittenhorst JO19-3 H.B.S.V. JO19-2 5 - 5 Competitie
29 sep. 2018 15:15 Wittenhorst JO19-3 ST DEV-Arcen/RKDSO JO19-1 2 - 5 Competitie
22 sep. 2018 15:00 Venlosche Boys JO19-2 Wittenhorst JO19-3 2 - 2 Competitie
20 sep. 2018 20:00 Wittenhorst JO19-3 ST Meterik/America JO19-1 0 - 7 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
8 sep. 2018 15:15 Wittenhorst JO19-3 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-2 0 - 3 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
6 sep. 2018 19:15 Hegelsom JO19-1 Wittenhorst JO19-3 7 - 1 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule

Competitie (3e klasse 302)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 DESM JO19-2 11 9 1 1 56 15 41 28
2 RKSVO JO19-2 11 9 0 2 42 19 23 27
3 ST America/Meterik JO19-2 10 6 1 3 38 19 19 19
4 Wittenhorst JO19-3 10 5 3 2 35 22 13 18
5 S.V. Heythuysen JO19-2 9 4 2 3 19 21 -2 14
6 Wittenhorst JO19-4 10 4 2 4 28 31 -3 14
7 Merefeldia JO19-2 11 4 2 5 30 27 3 14
8 H.B.S.V. JO19-2 11 4 2 5 27 46 -19 14
9 ST Panningen/Egchel JO19-2 10 4 1 5 21 39 -18 13
10 ONDO JO19-2 11 3 1 7 13 30 -17 10
11 Reuver JO19-2 11 2 0 9 16 38 -22 6
12 Sparta'18 JO19-3 11 1 1 9 18 36 -18 4

Onder 19 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Meterik/America JO19-1 3 3 0 0 13 0 13 9
2 Hegelsom JO19-1 3 2 0 1 9 4 5 6
3 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-2 3 1 0 2 4 6 -2 3
4 Wittenhorst JO19-3 3 0 0 3 1 17 -16 0

Competitie (3e klasse 302)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 FCV-Venlo JO19-2 10 9 0 1 40 9 31 27
2 TSC '04 JO19-1 10 8 1 1 57 20 37 24
3 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-2 11 6 1 4 43 16 27 19
4 Hegelsom JO19-1 9 6 0 3 32 14 18 18
5 ST DEV-Arcen/RKDSO JO19-1 10 5 2 3 34 28 6 17
6 SV Venray JO19-4 10 5 1 4 33 20 13 16
7 Helden JO19-2 9 3 4 2 18 21 -3 13
8 Venlosche Boys JO19-2 11 3 4 4 28 32 -4 13
9 H.B.S.V. JO19-2 9 2 2 5 29 40 -11 8
10 ST Meterik/America JO19-2 10 2 1 7 19 47 -28 7
11 Wittenhorst JO19-3 11 1 3 7 25 50 -25 6
12 Ysselsteyn JO19-2 10 0 1 9 8 69 -61 1