Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO19-4

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
4 mei 2019 14:45 Wittenhorst JO19-4 Wittenhorst JO19-3 2 Competitie
11 mei 2019 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-2 Wittenhorst JO19-4 3 Competitie
18 mei 2019 14:45 Wittenhorst JO19-4 ST America/Meterik JO19-2 2 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
13 apr. 2019 13:00 Reuver JO19-2 Wittenhorst JO19-4 5 - 2 Competitie
6 apr. 2019 14:45 Wittenhorst JO19-4 RKSVO JO19-2 0 - 2 Competitie
30 mrt. 2019 14:45 Wittenhorst JO19-4 S.V. Heythuysen JO19-2 4 - 2 Competitie
23 mrt. 2019 13:00 DESM JO19-2 Wittenhorst JO19-4 8 - 1 Competitie
23 feb. 2019 14:30 H.B.S.V. JO19-2 Wittenhorst JO19-4 4 - 3 Competitie
16 feb. 2019 14:30 Sparta'18 JO19-3 Wittenhorst JO19-4 0 - 2 Competitie
9 feb. 2019 14:45 Wittenhorst JO19-4 ONDO JO19-2 1 - 0 Competitie
15 dec. 2018 14:00 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 Wittenhorst JO19-4 Competitie
24 nov. 2018 14:45 Wittenhorst JO19-4 Sparta'18 JO19-3 8 - 4 Competitie
17 nov. 2018 14:45 Wittenhorst JO19-4 ST Panningen/Egchel JO19-2 0 - 1 Competitie
10 nov. 2018 15:00 Sportclub Irene JO19-2 Wittenhorst JO19-4 4 - 1 Competitie
3 nov. 2018 14:45 Wittenhorst JO19-4 Venlosche Boys JO19-3 0 - 6 Competitie
27 okt. 2018 14:45 Wittenhorst JO19-4 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 2 - 5 Competitie
20 okt. 2018 14:45 Wittenhorst JO19-4 ST Sporting S.T./SVEB JO19-1 0 - 2 B3220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 2e ronde
13 okt. 2018 14:30 Sparta'18 JO19-3 Wittenhorst JO19-4 1 - 1 Competitie
6 okt. 2018 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-2 Wittenhorst JO19-4 1 - 6 Competitie
29 sep. 2018 14:45 Wittenhorst JO19-4 Sportclub Irene JO19-2 0 - 1 Competitie
22 sep. 2018 15:00 Venlosche Boys JO19-3 Wittenhorst JO19-4 5 - 1 Competitie
15 sep. 2018 14:45 Wittenhorst JO19-4 ST Meterik/America JO19-2 1 - 2 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
1 sep. 2018 15:00 S.V. Oostrum JO19-2 Wittenhorst JO19-4 1 - 3 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule

Competitie (3e klasse 302)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 RKSVO JO19-2 6 5 0 1 17 10 7 15
2 Wittenhorst JO19-3 7 4 2 1 27 14 13 14
3 H.B.S.V. JO19-2 8 4 2 2 21 23 -2 14
4 DESM JO19-2 6 4 1 1 30 11 19 13
5 ST America/Meterik JO19-2 7 4 1 2 22 11 11 13
6 S.V. Heythuysen JO19-2 7 3 2 2 15 13 2 11
7 ST Panningen/Egchel JO19-2 7 3 1 3 14 20 -6 10
8 Wittenhorst JO19-4 7 3 0 4 13 21 -8 9
9 Merefeldia JO19-2 7 2 1 4 12 17 -5 7
10 Reuver JO19-2 7 2 0 5 12 22 -10 6
11 Sparta'18 JO19-3 7 1 1 5 9 15 -6 4
12 ONDO JO19-2 8 1 1 6 5 20 -15 4

Onder 19 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO19-4 2 1 0 1 4 3 1 3
2 ST Meterik/America JO19-2 2 1 0 1 4 4 0 3
3 S.V. Oostrum JO19-2 2 1 0 1 4 5 -1 3

Competitie (3e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Venlosche Boys JO19-3 10 10 0 0 90 7 83 30
2 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 9 7 0 2 53 15 38 21
3 Sportclub Irene JO19-2 10 4 1 5 19 43 -24 13
4 ST Panningen/Egchel JO19-2 10 3 2 5 12 56 -44 11
5 Wittenhorst JO19-4 9 2 1 6 19 28 -9 7
6 Sparta'18 JO19-3 10 0 2 8 18 62 -44 2

Onder 19 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Sporting S.T./SVEB JO19-1 1 1 0 0 2 0 2 3
2 Wittenhorst JO19-4 1 0 0 1 0 2 -2 0