Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst MO19-1

Trainingsschema

Dinsdag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
20 jan. 2019 09:30 Wittenhorst MO19-1 Melderslo 1 vriendschappelijk
2 feb. 2019 15:00 RKSVN MO19-1 Wittenhorst MO19-1 vriendschappelijk
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
1 dec. 2018 Wittenhorst MO19-1 ST IVO/RKDSO/DEV/EWC/RESIA MO19-1 0 - 4 Competitie
24 nov. 2018 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt MO19-1 Wittenhorst MO19-1 3 - 1 Competitie
10 nov. 2018 Wittenhorst MO19-1 ST De Zwaluw/V.V. Achates MO19-1 4 - 0 Competitie
3 nov. 2018 Sparta'18 MO19-1 Wittenhorst MO19-1 7 - 0 Competitie
27 okt. 2018 ST IVO/RKDSO/DEV/EWC/RESIA MO19-1 Wittenhorst MO19-1 10 - 0 Competitie
13 okt. 2018 Wittenhorst MO19-1 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt MO19-1 0 - 1 Competitie
29 sep. 2018 ST De Zwaluw/V.V. Achates MO19-1 Wittenhorst MO19-1 3 - 3 Competitie
22 sep. 2018 Wittenhorst MO19-1 Sparta'18 MO19-1 0 - 9 Competitie
8 sep. 2018 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt MO19-1 Wittenhorst MO19-1 0 - 2 B4600 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 19 poule
1 sep. 2018 Wittenhorst MO19-1 ST IVO/RKDSO/DEV/EWC/RESIA MO19-1 0 - 3 B4600 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 19 poule

Competitie (1e klasse 3)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST V.V. Achates/De Zwaluw MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST DEV-Arcen/RKDSO/IVO/EWC'46/RESIA MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haelen MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MVC'19 MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 NWC MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKSVN MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sparta'18 MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SVO Sporting Peel en Maas MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wittenhorst MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Meiden Onder19 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST IVO/RKDSO/DEV/EWC/RESIA MO19-1 2 2 0 0 7 0 7 6
2 Wittenhorst MO19-1 2 1 0 1 2 3 -1 3
3 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt MO19-1 2 0 0 2 0 6 -6 0

Competitie (1e klasse 3)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST IVO/RKDSO/DEV/EWC/RESIA MO19-1 8 6 2 0 38 5 33 20
2 Sparta'18 MO19-1 8 6 1 1 56 6 50 19
3 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt MO19-1 8 3 1 4 9 25 -16 10
4 Wittenhorst MO19-1 8 1 1 6 8 37 -29 4
5 ST De Zwaluw/V.V. Achates MO19-1 8 1 1 6 6 44 -38 4

Meiden Onder 19 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Schijndel/DE WIT MO19-1 1 1 0 0 7 3 4 3
2 Vorstenbossche Boys MO19-1 1 1 0 0 5 2 3 3
3 S.V. Brandevoort MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gemert MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haelen MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Juliana Mill MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Margriet MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 MVC'19 MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 NLC'03 MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ST IVO/RKDSO/DEV/EWC/RESIA MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rood Wit'62 MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Scharn MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SJO Heuvelland MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Sparta'18 MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 ST SVH'39/F.C. Roerdalen MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Wittenhorst MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 UDI'19/CSU MO19-1 1 0 0 1 2 5 -3 0
18 DAW Schaijk MO19-1 1 0 0 1 3 7 -4 0

Meiden Onder19 beker 1/8 finales

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Gemert MO19-1 1 1 0 0 6 2 4 3
2 S.V. Brandevoort MO19-1 1 1 0 0 2 1 1 3
3 Langeberg MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Margriet MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MVC'19 MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NLC'03 MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST IVO/RKDSO/DEV/EWC/RESIA MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rood Wit'62 MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Scharn MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Schijndel/DE WIT MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SJO Heuvelland MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ST SVH'39/F.C. Roerdalen MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Vorstenbossche Boys MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Wittenhorst MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Sparta'18 MO19-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
16 Juliana Mill MO19-1 1 0 0 1 2 6 -4 0