Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst MO19-1

Trainingsschema

Dinsdag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
24 nov. 2018 14:30 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt MO19-1 Wittenhorst MO19-1 1 Competitie
1 dec. 2018 14:30 Wittenhorst MO19-1 ST IVO/RKDSO/DEV/EWC/RESIA MO19-1 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
10 nov. 2018 Wittenhorst MO19-1 ST De Zwaluw/V.V. Achates MO19-1 4 - 0 Competitie

Competitie (1e klasse 3)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST IVO/RKDSO/DEV/EWC/RESIA MO19-1 6 4 2 0 26 5 21 14
2 Sparta'18 MO19-1 6 4 1 1 42 6 36 13
3 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt MO19-1 5 1 1 3 3 19 -16 4
4 ST De Zwaluw/V.V. Achates MO19-1 5 1 1 3 5 23 -18 4
5 Wittenhorst MO19-1 6 1 1 4 7 30 -23 4

Meiden Onder19 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST IVO/RKDSO/DEV/EWC/RESIA MO19-1 2 2 0 0 7 0 7 6
2 Wittenhorst MO19-1 2 1 0 1 2 3 -1 3
3 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt MO19-1 2 0 0 2 0 6 -6 0

Meiden Onder 19 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Schijndel/DE WIT MO19-1 1 1 0 0 7 3 4 3
2 Vorstenbossche Boys MO19-1 1 1 0 0 5 2 3 3
3 S.V. Brandevoort MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gemert MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haelen MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Juliana Mill MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Margriet MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 MVC'19 MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 NLC'03 MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ST IVO/RKDSO/DEV/EWC/RESIA MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rood Wit'62 MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Scharn MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SJO Heuvelland MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Sparta'18 MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 ST SVH'39/F.C. Roerdalen MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Wittenhorst MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 UDI'19/CSU MO19-1 1 0 0 1 2 5 -3 0
18 DAW Schaijk MO19-1 1 0 0 1 3 7 -4 0

Meiden Onder19 beker 1/8 finales

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 S.V. Brandevoort MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gemert MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Juliana Mill MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Langeberg MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Margriet MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MVC'19 MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NLC'03 MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ST IVO/RKDSO/DEV/EWC/RESIA MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rood Wit'62 MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Scharn MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Schijndel/DE WIT MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SJO Heuvelland MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Sparta'18 MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 ST SVH'39/F.C. Roerdalen MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Vorstenbossche Boys MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Wittenhorst MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0