Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 11

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
24 nov. 2019 10:00 ZSV 7 Wittenhorst 11 3 Competitie
1 dec. 2019 12:00 Egchel 4 Wittenhorst 11 1 Competitie
8 dec. 2019 09:30 Wittenhorst 11 Sportclub Irene 10 2 Competitie
10 dec. 2019 19:30 Wittenhorst 11 SJVV 3 1 B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
17 nov. 2019 09:30 Wittenhorst 11 Sparta'18 4 3 - 2 Competitie
10 nov. 2019 12:00 SV Venray 9 Wittenhorst 11 3 - 1 Competitie
3 nov. 2019 09:30 Wittenhorst 11 IVO 6 1 - 0 Competitie
27 okt. 2019 11:30 Kronenberg 2 Wittenhorst 11 0 - 3 Competitie
20 okt. 2019 11:00 Melderslo 4 Wittenhorst 11 0 - 2 B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde
13 okt. 2019 09:30 Wittenhorst 11 Liessel 4 20 - 0 Competitie
6 okt. 2019 11:00 Grashoek 3 Wittenhorst 11 0 - 2 Competitie
29 sep. 2019 10:30 MVC'19 5 Wittenhorst 11 0 - 6 Competitie
22 sep. 2019 09:30 Wittenhorst 11 VCH 5 10 - 2 Competitie
15 sep. 2019 11:30 Hegelsom 3 Wittenhorst 11 2 - 4 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
8 sep. 2019 12:00 SV Venray 12 Wittenhorst 11 0 - 1 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
1 sep. 2019 09:30 Wittenhorst 11 America 3 3 - 0 B1600 Mannen beker reserve zondag poule

Competitie (6e klasse 20)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Venray 9 8 8 0 0 44 16 28 24
2 Egchel 4 8 8 0 0 22 6 16 24
3 Wittenhorst 11 8 7 0 1 46 7 39 21
4 ZSV 7 8 5 2 1 34 12 22 17
5 IVO 6 8 2 3 3 29 20 9 9
6 MVC'19 5 8 2 3 3 25 31 -6 9
7 Sparta'18 4 7 2 2 3 22 20 2 8
8 Kronenberg 2 8 2 2 4 19 26 -7 8
9 Grashoek 3 8 2 1 5 11 13 -2 7
10 VCH 5 8 1 1 6 16 33 -17 4
11 Sportclub Irene 10 7 1 0 6 11 45 -34 3
12 Liessel 4 8 0 0 8 15 65 -50 0

Mannen beker reserve zondag poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 11 3 3 0 0 8 2 6 9
2 SV Venray 12 3 2 0 1 13 6 7 6
3 America 3 3 1 0 2 8 12 -4 3
4 Hegelsom 3 3 0 0 3 6 15 -9 0

Mannen beker reserve zondag 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Venray 8 1 1 0 0 14 3 11 3
2 FC Uden 5 1 1 0 0 10 0 10 3
3 Daalhof 4 1 1 0 0 8 0 8 3
4 Oranje Blauw'15 35+1 1 1 0 0 7 0 7 3
5 SVH'39 3 1 1 0 0 7 0 7 3
6 Volkel 5 1 1 0 0 7 1 6 3
7 Mifano 7 1 1 0 0 6 0 6 3
8 NEC'92/vloerenboulevard 2 1 1 0 0 7 2 5 3
9 O.K.S.V. 2 1 1 0 0 6 1 5 3
10 SIOL 2 1 1 0 0 5 0 5 3
11 SIOL 3 1 1 0 0 7 3 4 3
12 Bruheze 5 1 1 0 0 4 0 4 3
13 Olympia'18 6 1 1 0 0 4 0 4 3
14 Rhode/Van Stiphout Bouw 5 1 1 0 0 4 0 4 3
15 HVCH 14 1 1 0 0 6 3 3 3
16 MOSA'14 2 1 1 0 0 6 3 3 3
17 Merselo 2 1 1 0 0 5 2 3 3
18 Festilent 7 1 1 0 0 4 1 3 3
19 Sportclub Irene 7 1 1 0 0 4 1 3 3
20 Spaubeek 4 1 1 0 0 4 1 3 3
21 SVME 5 1 1 0 0 4 1 3 3
22 WEC 3 1 1 0 0 3 0 3 3
23 Blauw Geel'38/JUMBO 12 1 1 0 0 6 4 2 3
24 UDI'19/CSU 16 1 1 0 0 6 4 2 3
25 Sportclub Irene 9 1 1 0 0 4 2 2 3
26 NWC 9 1 1 0 0 4 2 2 3
27 Stormvogels'28 3 1 1 0 0 4 2 2 3
28 Wittenhorst 7 1 1 0 0 4 2 2 3
29 Rhode/Van Stiphout Bouw 7 1 1 0 0 3 1 2 3
30 Nijnsel/TVE Reclame 5 1 1 0 0 2 0 2 3
31 FC de Rakt 4 1 1 0 0 2 0 2 3
32 SV Someren 12 1 1 0 0 2 0 2 3
33 Wittenhorst 11 1 1 0 0 2 0 2 3
34 Bruheze 4 1 1 0 0 5 4 1 3
35 Boekel Sport 6 1 1 0 0 4 3 1 3
36 SV Venray 13 1 1 0 0 4 3 1 3
37 Bruheze 6 1 1 0 0 3 2 1 3
38 Mariahout 5 1 1 0 0 3 2 1 3
39 SJVV 3 1 1 0 0 3 2 1 3
40 SV TOP 7 1 1 0 0 3 2 1 3
41 ZSV 8 1 1 0 0 3 2 1 3
42 DESM 4 1 1 0 0 2 1 1 3
43 Geertruidse Boys 2 1 1 0 0 2 1 1 3
44 HVCH 12 1 1 0 0 2 1 1 3
45 RKASV 5 1 1 0 0 2 1 1 3
46 Schijndel/DE WIT 9 1 1 0 0 2 1 1 3
47 SV TOP 11 1 1 0 0 2 1 1 3
48 ASV'33 6 1 1 0 0 1 0 1 3
49 Spaubeek 3 1 1 0 0 3 3 0 3
50 Maaskantse Boys 3 1 1 0 0 3 3 0 3
51 Gemert 11 1 1 0 0 2 2 0 3
52 UOW '02 4 1 1 0 0 2 2 0 3
53 Volkel 8 1 1 0 0 0 0 0 3
54 EVV 4 1 1 0 0 0 0 0 3
55 EVV 3 0 0 0 0 0 0 0 0
56 RKSV Minor 4 0 0 0 0 0 0 0 0
57 RKSVV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
58 SVME 4 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Sylvia 2 1 0 0 1 3 3 0 0
60 HVCH 13 1 0 0 1 3 3 0 0
61 Bruheze 7 1 0 0 1 2 2 0 0
62 Chevremont 4 1 0 0 1 2 2 0 0
63 Stiphout Vooruit 6 1 0 0 1 0 0 0 0
64 DESM 6 1 0 0 1 0 0 0 0
65 SV Venray 7 1 0 0 1 4 5 -1 0
66 Sambeek 3 1 0 0 1 3 4 -1 0
67 ZSV 5 1 0 0 1 3 4 -1 0
68 Grashoek 4 1 0 0 1 2 3 -1 0
69 Margriet 6 1 0 0 1 2 3 -1 0
70 RKPVV 4 1 0 0 1 2 3 -1 0
71 Stiphout Vooruit 5 1 0 0 1 2 3 -1 0
72 Wittenhorst 10 1 0 0 1 2 3 -1 0
73 Cito 5 1 0 0 1 1 2 -1 0
74 Heer 5 1 0 0 1 1 2 -1 0
75 Heeswijk 7 1 0 0 1 1 2 -1 0
76 Laura/Hopel Combinatie 4 1 0 0 1 1 2 -1 0
77 sv O.S.S. 1920 8 1 0 0 1 1 2 -1 0
78 SNA 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
79 Venhorst 4 1 0 0 1 0 1 -1 0
80 SV TOP 9 1 0 0 1 4 6 -2 0
81 SV TOP 6 1 0 0 1 4 6 -2 0
82 HRC'27 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
83 Sportclub Irene 5 1 0 0 1 2 4 -2 0
84 RKSVO 6 1 0 0 1 2 4 -2 0
85 VVV'03 5 1 0 0 1 2 4 -2 0
86 SV DWSH'18 5 1 0 0 1 1 3 -2 0
87 DAW Schaijk 5 1 0 0 1 0 2 -2 0
88 Melderslo 4 1 0 0 1 0 2 -2 0
89 Panningen 5 1 0 0 1 0 2 -2 0
90 WEC 5 1 0 0 1 0 2 -2 0
91 HVCH 16 1 0 0 1 3 6 -3 0
92 Rhode/Van Stiphout Bouw 10 1 0 0 1 3 6 -3 0
93 Vitesse'08 5 1 0 0 1 2 5 -3 0
94 VV ALFA SPORT 4 1 0 0 1 1 4 -3 0
95 Herpinia 4 1 0 0 1 1 4 -3 0
96 RKVVM 4 1 0 0 1 1 4 -3 0
97 vvVOS 4 1 0 0 1 1 4 -3 0
98 SV DWSH'18 4 1 0 0 1 0 3 -3 0
99 SES 5 1 0 0 1 3 7 -4 0
100 Avanti'31 5 1 0 0 1 0 4 -4 0
101 Blauw Geel'38/JUMBO 14 1 0 0 1 0 4 -4 0
102 Handel 3 1 0 0 1 0 4 -4 0
103 Heer 7 1 0 0 1 2 7 -5 0
104 Avesteyn 6 1 0 0 1 1 6 -5 0
105 SCMH 4 1 0 0 1 0 5 -5 0
106 sv O.S.S. 1920 11 1 0 0 1 1 7 -6 0
107 Gemert 7 1 0 0 1 0 6 -6 0
108 ST GKC/RKHVC/RKESV 4 1 0 0 1 0 7 -7 0
109 SVH'39 4 1 0 0 1 0 7 -7 0
110 Voerendaal 4 1 0 0 1 0 8 -8 0
111 SES 4 1 0 0 1 0 10 -10 0
112 Handel 4 1 0 0 1 3 14 -11 0

Mannen beker reserve zondag 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ASV'33 6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Blauw Geel'38/JUMBO 12 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boekel Sport 6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bruheze 6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bruheze 4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Daalhof 4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DESM 4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 EVV 3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 EVV 4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Festilent 7 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Geertruidse Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Gemert 11 0 0 0 0 0 0 0 0
13 HVCH 12 0 0 0 0 0 0 0 0
14 HVCH 14 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Sportclub Irene 9 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Maaskantse Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Mariahout 5 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Merselo 2 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Mifano 7 0 0 0 0 0 0 0 0
20 RKSV Minor 4 0 0 0 0 0 0 0 0
21 NEC'92/vloerenboulevard 2 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Nijnsel/TVE Reclame 5 0 0 0 0 0 0 0 0
23 NWC 9 0 0 0 0 0 0 0 0
24 O.K.S.V. 2 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Olympia'18 6 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Oranje Blauw'15 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 FC de Rakt 4 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Rhode/Van Stiphout Bouw 5 0 0 0 0 0 0 0 0
29 RKASV 5 0 0 0 0 0 0 0 0
30 RKSVV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Schijndel/DE WIT 9 0 0 0 0 0 0 0 0
32 SIOL 2 0 0 0 0 0 0 0 0
33 SIOL 3 0 0 0 0 0 0 0 0
34 SJVV 3 0 0 0 0 0 0 0 0
35 SV Someren 12 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Spaubeek 3 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Stormvogels'28 3 0 0 0 0 0 0 0 0
38 SVH'39 3 0 0 0 0 0 0 0 0
39 SVME 5 0 0 0 0 0 0 0 0
40 SVME 4 0 0 0 0 0 0 0 0
41 SV TOP 11 0 0 0 0 0 0 0 0
42 SV TOP 7 0 0 0 0 0 0 0 0
43 FC Uden 5 0 0 0 0 0 0 0 0
44 UDI'19/CSU 16 0 0 0 0 0 0 0 0
45 UOW '02 4 0 0 0 0 0 0 0 0
46 SV Venray 8 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Volkel 5 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Volkel 8 0 0 0 0 0 0 0 0
49 WEC 3 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Wittenhorst 7 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Wittenhorst 11 0 0 0 0 0 0 0 0
52 ZSV 8 0 0 0 0 0 0 0 0