Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO13-2

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
23 nov. 2019 10:30 Wittenhorst JO13-2 Hegelsom JO13-1 3 Competitie
30 nov. 2019 12:30 Blerick JO13-2G Wittenhorst JO13-2 1 Competitie
7 dec. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-2 Melderslo JO13-1G 2 Competitie
14 dec. 2019 11:15 RKSVN JO13-2 Wittenhorst JO13-2 1 B3830 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 3e ronde
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
16 nov. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-2 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-2 0 - 5 Competitie
9 nov. 2019 11:15 ST SV United/BVV'27 JO13-2G Wittenhorst JO13-2 0 - 4 Competitie
2 nov. 2019 13:00 Ysselsteyn JO13-1 Wittenhorst JO13-2 3 - 3 Competitie
26 okt. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-2 SV Venray JO13-3 2 - 3 Competitie
19 okt. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-2 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-2 3 - 1 B3820 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 2e ronde
12 okt. 2019 09:15 FCV-Venlo JO13-2 Wittenhorst JO13-2 0 - 5 Competitie
28 sep. 2019 11:30 ST America/Meterik JO13-1 Wittenhorst JO13-2 0 - 4 Competitie
21 sep. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-2 H.B.S.V. JO13-2G 2 - 0 Competitie
14 sep. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-2 Melderslo JO13-1G 2 - 2 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
7 sep. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-2 RESIA JO13-1 14 - 0 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
31 aug. 2019 10:30 ST DEV-Arcen/RKDSO JO13-1 Wittenhorst JO13-2 1 - 6 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule

Competitie (3e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-2 6 6 0 0 34 1 33 18
2 SV Venray JO13-3 8 5 1 2 24 21 3 16
3 Hegelsom JO13-1 6 5 0 1 27 13 14 15
4 Wittenhorst JO13-2 7 4 1 2 20 11 9 13
5 ST SV United/BVV'27 JO13-2G 6 4 0 2 15 14 1 12
6 Ysselsteyn JO13-1 7 3 2 2 21 17 4 11
7 Blerick JO13-2G 6 3 1 2 18 19 -1 10
8 H.B.S.V. JO13-2G 7 3 0 4 20 21 -1 9
9 Melderslo JO13-1G 6 1 0 5 10 16 -6 3
10 FCV-Venlo JO13-2 8 0 1 7 12 41 -29 1
11 ST America/Meterik JO13-1 7 0 0 7 5 32 -27 0

Onder 13 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO13-2 3 2 1 0 22 3 19 7
2 Melderslo JO13-1G 3 2 1 0 14 3 11 7
3 ST DEV-Arcen/RKDSO JO13-1 3 0 1 2 5 16 -11 1
4 RESIA JO13-1 3 0 1 2 3 22 -19 1

Onder 13 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO13-2 1 1 0 0 3 1 2 3
2 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-2 1 0 0 1 1 3 -2 0

Onder 13 beker 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Bieslo JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eindse Boys JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
3 H.B.S.V. JO13-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hegelsom JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Linne JO13-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Montagnards JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKSVN JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wittenhorst JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0