Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO13-2

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
29 feb. 2020 12:00 RKSVN JO13-2 Wittenhorst JO13-2 1 B3830 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 3e ronde
7 mrt. 2020 11:30 ST Volharding/Sambeek JO13-2 Wittenhorst JO13-2 2 Competitie
14 mrt. 2020 10:00 Wittenhorst JO13-2 Ysselsteyn JO13-1 3 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
15 feb. 2020 10:00 Wittenhorst JO13-2 Sportclub Irene JO13-4 2 - 0 Competitie
8 feb. 2020 11:30 JVC Cuijk JO13-3 Wittenhorst JO13-2 0 - 6 Competitie
1 feb. 2020 10:00 Wittenhorst JO13-2 Hegelsom JO13-1 3 - 0 Competitie
7 dec. 2019 09:30 Wittenhorst JO13-2 Melderslo JO13-1G 3 - 2 Competitie
30 nov. 2019 12:30 Blerick JO13-2G Wittenhorst JO13-2 2 - 1 Competitie
23 nov. 2019 10:30 Wittenhorst JO13-2 Hegelsom JO13-1 4 - 4 Competitie
16 nov. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-2 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-2 0 - 5 Competitie
9 nov. 2019 11:15 ST SV United/BVV'27 JO13-2G Wittenhorst JO13-2 0 - 4 Competitie
2 nov. 2019 13:00 Ysselsteyn JO13-1 Wittenhorst JO13-2 3 - 3 Competitie
26 okt. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-2 SV Venray JO13-3 2 - 3 Competitie
19 okt. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-2 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-2 3 - 1 B3820 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 2e ronde
12 okt. 2019 09:15 FCV-Venlo JO13-2 Wittenhorst JO13-2 0 - 5 Competitie
28 sep. 2019 11:30 ST America/Meterik JO13-1 Wittenhorst JO13-2 0 - 4 Competitie
21 sep. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-2 H.B.S.V. JO13-2G 2 - 0 Competitie
14 sep. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-2 Melderslo JO13-1G 2 - 2 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
7 sep. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-2 RESIA JO13-1 14 - 0 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
31 aug. 2019 10:30 ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-1 Wittenhorst JO13-2 1 - 6 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule

Competitie (3e klasse 05)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO13-2 3 3 0 0 11 0 11 9
2 Venlosche Boys JO13-3 2 2 0 0 13 2 11 6
3 Hegelsom JO13-1 3 2 0 1 13 6 7 6
4 Ysselsteyn JO13-1 3 2 0 1 7 8 -1 6
5 SV Venray JO13-3 2 1 1 0 11 2 9 4
6 ST Volharding/Sambeek JO13-2 2 1 0 1 2 4 -2 3
7 ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO13-1 2 1 0 1 8 11 -3 3
8 Olympia'18 JO13-3G 2 0 2 0 4 4 0 2
9 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-2 3 0 1 2 8 12 -4 1
10 ST SV United/BVV'27 JO13-2G 2 0 0 2 2 5 -3 0
11 Sportclub Irene JO13-4 2 0 0 2 1 11 -10 0
12 JVC Cuijk JO13-3 2 0 0 2 1 16 -15 0

Competitie (3e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-2 9 9 0 0 43 3 40 27
2 Hegelsom JO13-1 10 6 1 3 36 24 12 19
3 ST SV United/BVV'27 JO13-2G 10 6 1 3 23 18 5 19
4 SV Venray JO13-3 10 6 1 3 27 26 1 19
5 Ysselsteyn JO13-1 9 5 2 2 30 19 11 17
6 Wittenhorst JO13-2 10 5 2 3 28 19 9 17
7 H.B.S.V. JO13-2G 10 4 2 4 26 24 2 14
8 Blerick JO13-2G 10 4 1 5 22 31 -9 13
9 Melderslo JO13-1G 10 2 0 8 18 27 -9 6
10 ST America/Meterik JO13-1 9 0 1 8 5 34 -29 1
11 FCV-Venlo JO13-2 9 0 1 8 12 45 -33 1

Onder 13 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO13-2 3 2 1 0 22 3 19 7
2 Melderslo JO13-1G 3 2 1 0 14 3 11 7
3 ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-1 3 0 1 2 5 16 -11 1
4 RESIA JO13-1 3 0 1 2 3 22 -19 1

Onder 13 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO13-2 1 1 0 0 3 1 2 3
2 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-2 1 0 0 1 1 3 -2 0

Onder 13 beker 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Linne JO13-2G 1 1 0 0 6 1 5 3
2 H.B.S.V. JO13-2G 1 1 0 0 4 4 0 3
3 Hegelsom JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Montagnards JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKSVN JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wittenhorst JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bieslo JO13-1 1 0 0 1 4 4 0 0
8 Eindse Boys JO13-1G 1 0 0 1 1 6 -5 0

Onder 13 beker 1/2 finales

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 H.B.S.V. JO13-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hegelsom JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Linne JO13-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Montagnards JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKSVN JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wittenhorst JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0