Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO13-2

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
23 jun. 2021 18:30 Blerick JO13-3G Wittenhorst JO13-2 A Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
19 jun. 2021 09:00 Wittenhorst JO13-2 Melderslo JO13-1 2 - 2 Competitie
12 jun. 2021 09:15 FCV-Venlo JO13-3 Wittenhorst JO13-2 9 - 1 Competitie
5 jun. 2021 09:00 Wittenhorst JO13-2 Hegelsom JO13-2G 0 - 3 Competitie
19 dec. 2020 12:00 VV Kessel JO13-2G Wittenhorst JO13-2 Competitie
12 dec. 2020 09:00 Wittenhorst JO13-2 Belfeldia JO13-1G Competitie
5 dec. 2020 11:00 BEVO JO13-1G Wittenhorst JO13-2 Competitie
5 dec. 2020 09:30 SV Venray JO13-3G Wittenhorst JO13-2 Competitie
28 nov. 2020 09:00 Wittenhorst JO13-2 VV Baarlo JO13-2 Competitie
28 nov. 2020 09:00 Wittenhorst JO13-2 Hegelsom JO13-2G Competitie
21 nov. 2020 11:00 ST SV United/BVV'27 JO13-2G Wittenhorst JO13-2 Competitie
21 nov. 2020 09:00 Wittenhorst JO13-2 Sportclub Irene JO13-4 Competitie
14 nov. 2020 11:00 Helden JO13-2G Wittenhorst JO13-2 Competitie
14 nov. 2020 09:00 Wittenhorst JO13-2 Blerick JO13-3G Competitie
7 nov. 2020 12:00 MVC'19 JO13-4G Wittenhorst JO13-2 Competitie
31 okt. 2020 09:00 Wittenhorst JO13-2 Melderslo JO13-1 Competitie
24 okt. 2020 09:15 FCV-Venlo JO13-3 Wittenhorst JO13-2 Competitie
17 okt. 2020 11:00 ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-1 Wittenhorst JO13-2 Competitie
10 okt. 2020 11:00 MVC'19 JO13-2G Wittenhorst JO13-2 15 - 1 Competitie
3 okt. 2020 09:00 Wittenhorst JO13-2 Sportclub Irene JO13-3 1 - 13 Competitie
26 sep. 2020 09:00 Wittenhorst JO13-2 ZSV JO13-2G 0 - 6 Competitie
19 sep. 2020 12:00 Reuver JO13-2 Wittenhorst JO13-2 9 - 1 Competitie
12 sep. 2020 09:00 Wittenhorst JO13-2 ST Sporting S.T./SVEB JO13-2G 1 - 0 B3800 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 13 poulefase
5 sep. 2020 11:15 ST SV United/BVV'27 JO13-2G Wittenhorst JO13-2 8 - 0 B3800 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 13 poulefase
29 aug. 2020 11:00 Wittenhorst JO13-2 SV Venray JO13-2 1 - 14 B3800 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 13 poulefase

Competitie (Regio Cup Groep 4 13)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 FCV-Venlo JO13-3 3 3 0 0 18 3 15 9
2 Hegelsom JO13-2G 3 2 0 1 10 5 5 6
3 Melderslo JO13-1 2 1 1 0 6 2 4 4
4 MVC'19 JO13-4G 3 1 0 2 9 15 -6 3
5 Wittenhorst JO13-2 3 0 1 2 3 14 -11 1
6 Blerick JO13-3G 2 0 0 2 7 14 -7 0

Competitie (4e klasse 16)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-1 2 2 0 0 19 2 17 6
2 Sportclub Irene JO13-5 2 2 0 0 11 2 9 6
3 ST SV United/BVV'27 JO13-2G 3 2 0 1 9 4 5 6
4 Hegelsom JO13-2G 4 2 0 2 14 9 5 6
5 VV Kessel JO13-2G 3 1 1 1 7 8 -1 4
6 Melderslo JO13-1 3 1 0 2 6 6 0 3
7 MVC'19 JO13-4G 3 1 0 2 4 10 -6 3
8 Blerick JO13-3G 3 1 0 2 5 12 -7 3
9 SV Venray JO13-3G 3 0 1 2 2 24 -22 1
10 FCV-Venlo JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wittenhorst JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 13 beker poulefase

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Venray JO13-2 3 3 0 0 32 3 29 9
2 ST SV United/BVV'27 JO13-2G 3 2 0 1 13 15 -2 6
3 Wittenhorst JO13-2 3 1 0 2 2 22 -20 3
4 ST Sporting S.T./SVEB JO13-2G 3 0 0 3 3 10 -7 0