Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO15-4

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
18 apr. 2020 Afgelast Olympia'18 JO15-3 Wittenhorst JO15-4 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
4 apr. 2020 13:00 Wittenhorst JO15-4 V.V. Achates JO15-3 Competitie
28 mrt. 2020 13:00 ST Volharding/Sambeek JO15-3 Wittenhorst JO15-4 Competitie
14 mrt. 2020 13:00 Wittenhorst JO15-4 SV Venray JO15-7 Competitie
7 mrt. 2020 13:00 Wittenhorst JO15-4 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO15-2 2 - 2 Competitie
8 feb. 2020 13:00 Wittenhorst JO15-4 SV DWSH'18 JO15-2 3 - 2 Competitie
1 feb. 2020 13:30 ST SV United/BVV'27 JO15-2 Wittenhorst JO15-4 8 - 0 Competitie
7 dec. 2019 12:00 VCH JO15-1G Wittenhorst JO15-4 2 - 1 Competitie
30 nov. 2019 13:00 Wittenhorst JO15-4 S.V. Oostrum JO15-2G 10 - 1 Competitie
23 nov. 2019 13:00 S.V. Lottum JO15-1G Wittenhorst JO15-4 2 - 0 Competitie
16 nov. 2019 12:30 Helden JO15-3 Wittenhorst JO15-4 4 - 1 Competitie
9 nov. 2019 13:00 Wittenhorst JO15-4 IVO JO15-2G 1 - 2 Competitie
2 nov. 2019 13:00 Reuver JO15-3 Wittenhorst JO15-4 2 - 3 Competitie
26 okt. 2019 13:00 Wittenhorst JO15-4 Helden JO15-4G 2 - 2 Competitie
12 okt. 2019 13:00 Wittenhorst JO15-4 Kessel VV JO15-2 3 - 2 Competitie
5 okt. 2019 12:30 Leunen JO15-2 Wittenhorst JO15-4 1 - 3 Competitie
28 sep. 2019 13:00 Wittenhorst JO15-4 Sportclub Irene JO15-5 4 - 1 Competitie
21 sep. 2019 12:45 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-4 Wittenhorst JO15-4 1 - 5 Competitie
14 sep. 2019 13:00 Wittenhorst JO15-4 SV Venray JO15-6 1 - 4 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
11 sep. 2019 18:30 S.V. Oostrum JO15-2G Wittenhorst JO15-4 1 - 5 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
31 aug. 2019 13:00 Wittenhorst JO15-4 Leunen JO15-2 1 - 2 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule

Competitie (4e klasse 08)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST SV United/BVV'27 JO15-2 4 4 0 0 20 2 18 12
2 SV Venray JO15-7 2 2 0 0 14 5 9 6
3 IVO JO15-2G 2 1 1 0 3 1 2 4
4 Olympia'18 JO15-3 3 1 1 1 4 6 -2 4
5 Wittenhorst JO15-4 3 1 1 1 5 12 -7 4
6 ST Volharding/Sambeek JO15-3 4 1 1 2 6 8 -2 4
7 Hapse Boys JO15-1 2 1 0 1 5 6 -1 3
8 SV DWSH'18 JO15-2 3 1 0 2 6 5 1 3
9 V.V. Achates JO15-3 3 0 2 1 7 8 -1 2
10 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO15-2 2 0 1 1 4 6 -2 1
11 Sportclub Irene JO15-4G 2 0 1 1 2 4 -2 1
12 Juliana Mill JO15-3 2 0 0 2 1 14 -13 0

Onder 15 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Venray JO15-6 3 3 0 0 28 1 27 9
2 Leunen JO15-2 3 2 0 1 6 6 0 6
3 Wittenhorst JO15-4 3 1 0 2 7 7 0 3
4 S.V. Oostrum JO15-2G 3 0 0 3 1 28 -27 0

Competitie (4e klasse 302)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 VCH JO15-1G 11 11 0 0 49 8 41 33
2 S.V. Lottum JO15-1G 10 9 0 1 46 15 31 27
3 Wittenhorst JO15-4 11 6 1 4 33 20 13 19
4 Kessel VV JO15-2 10 6 0 4 45 25 20 18
5 Sportclub Irene JO15-5 10 6 0 4 30 16 14 18
6 Helden JO15-4G 9 4 2 3 27 20 7 14
7 Helden JO15-3 11 4 2 5 28 28 0 14
8 IVO JO15-2G 10 4 1 5 36 24 12 13
9 Reuver JO15-3 10 3 1 6 27 26 1 10
10 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-4 9 2 0 7 12 56 -44 6
11 Leunen JO15-2 11 1 1 9 21 33 -12 4
12 S.V. Oostrum JO15-2G 8 0 0 8 4 87 -83 0