Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO19-4

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30

Er is momenteel geen programma beschikbaar.

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
23 mei 2020 15:00 Wittenhorst JO19-4 Kessel VV JO19-2 Competitie
16 mei 2020 14:30 GFC'33 JO19-1 Wittenhorst JO19-4 Competitie
9 mei 2020 14:30 Blerick JO19-2 Wittenhorst JO19-4 Competitie
18 apr. 2020 15:00 Wittenhorst JO19-4 FCV-Venlo JO19-3 Competitie
4 apr. 2020 14:30 Helden JO19-2 Wittenhorst JO19-4 Competitie
28 mrt. 2020 15:00 Wittenhorst JO19-4 Neerkandia JO19-1 Competitie
14 mrt. 2020 15:00 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 Wittenhorst JO19-4 Competitie
15 feb. 2020 15:00 Wittenhorst JO19-4 ST America/Meterik JO19-1 1 - 1 Competitie
8 feb. 2020 15:00 Venlosche Boys JO19-3 Wittenhorst JO19-4 1 - 0 Competitie
7 dec. 2019 14:30 ST Meterik/America JO19-1 Wittenhorst JO19-4 3 - 1 Competitie
30 nov. 2019 15:00 Wittenhorst JO19-4 ST Volharding/Sambeek JO19-2 3 - 2 Competitie
25 nov. 2019 20:00 Wittenhorst JO19-4 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-3 2 - 1 Competitie
23 nov. 2019 15:00 Wittenhorst JO19-4 SVOC'01 JO19-1 2 - 2 Competitie
16 nov. 2019 14:45 Leunen JO19-2 Wittenhorst JO19-4 1 - 1 Competitie
2 nov. 2019 15:00 Hegelsom JO19-1 Wittenhorst JO19-4 5 - 0 Competitie
26 okt. 2019 15:00 Wittenhorst JO19-4 Leunen JO19-1 1 - 0 Competitie
19 okt. 2019 15:00 Ysselsteyn JO19-1 Wittenhorst JO19-4 3 - 2 Competitie
28 sep. 2019 15:00 Wittenhorst JO19-4 GFC'33 JO19-1 2 - 2 Competitie
14 sep. 2019 14:30 ST Meterik/America JO19-1 Wittenhorst JO19-4 7 - 2 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
11 sep. 2019 20:15 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-3 Wittenhorst JO19-4 3 - 3 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
31 aug. 2019 15:00 Wittenhorst JO19-4 SVOC'01 JO19-1 2 - 0 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule

Competitie (3e klasse 16)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Neerkandia JO19-1 2 2 0 0 10 2 8 6
2 ST America/Meterik JO19-1 2 1 1 0 3 1 2 4
3 Helden JO19-2 1 1 0 0 2 0 2 3
4 Blerick JO19-2 1 1 0 0 2 1 1 3
5 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 2 1 0 1 8 4 4 3
6 Venlosche Boys JO19-3 2 1 0 1 2 4 -2 3
7 Wittenhorst JO19-4 2 0 1 1 1 2 -1 1
8 GFC'33 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FCV-Venlo JO19-3 1 0 0 1 0 2 -2 0
10 Kessel VV JO19-2 1 0 0 1 1 6 -5 0
11 SVOC'01 JO19-1 2 0 0 2 3 10 -7 0

Onder 19 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Meterik/America JO19-1 3 3 0 0 13 2 11 9
2 Wittenhorst JO19-4 3 1 1 1 7 10 -3 4
3 SVOC'01 JO19-1 3 1 0 2 3 3 0 3
4 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-3 3 0 1 2 3 11 -8 1

Competitie (3e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Hegelsom JO19-1 9 8 1 0 40 5 35 25
2 Leunen JO19-1 8 6 0 2 30 14 16 18
3 ST Meterik/America JO19-1 8 5 1 2 20 16 4 16
4 GFC'33 JO19-1 9 4 3 2 38 23 15 15
5 Ysselsteyn JO19-1 8 4 2 2 31 18 13 14
6 Wittenhorst JO19-4 9 3 3 3 14 19 -5 12
7 ST Volharding/Sambeek JO19-2 8 3 0 5 12 27 -15 9
8 SVOC'01 JO19-1 7 2 1 4 18 27 -9 7
9 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-3 9 1 0 8 13 36 -23 3
10 Leunen JO19-2 9 0 1 8 5 36 -31 1