Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst MO19-1

Trainingsschema

Dinsdag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30

Er is momenteel geen programma beschikbaar.

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
30 mei 2020 14:30 Wittenhorst MO19-1 RKSV Nuenen MO19-1 Competitie
23 mei 2020 14:30 Wittenhorst MO19-1 MVC'19 MO19-1 Competitie
16 mei 2020 14:45 Boekel Sport MO19-1 Wittenhorst MO19-1 Competitie
9 mei 2020 14:30 Wittenhorst MO19-1 SJVV MO19-1 Competitie
25 apr. 2020 14:30 Wittenhorst MO19-1 Boekel Sport MO19-1 Competitie
18 apr. 2020 15:00 ST V.V. Achates/De Zwaluw MO19-1 Wittenhorst MO19-1 Competitie
4 apr. 2020 14:30 Wittenhorst MO19-1 SV Venray MO19-1 Competitie
28 mrt. 2020 15:30 RKSV Nuenen MO19-1 Wittenhorst MO19-1 Competitie
21 mrt. 2020 13:30 Nieuw Woensel MO19-1 Wittenhorst MO19-1 Competitie
14 mrt. 2020 14:30 Wittenhorst MO19-1 Nieuw Woensel MO19-1 Competitie
7 mrt. 2020 15:00 MVC'19 MO19-1 Wittenhorst MO19-1 1 - 2 Competitie
29 feb. 2020 14:30 Wittenhorst MO19-1 ST V.V. Achates/De Zwaluw MO19-1 2 - 0 Competitie
8 feb. 2020 14:30 SJVV MO19-1 Wittenhorst MO19-1 1 - 1 Competitie
14 dec. 2019 14:30 Wittenhorst MO19-1 MVC'19 MO19-1 3 - 1 Competitie
7 dec. 2019 15:00 ST V.V. Achates/De Zwaluw MO19-1 Wittenhorst MO19-1 1 - 1 Competitie
30 nov. 2019 13:00 Wittenhorst MO19-1 SVO Sporting Peel en Maas MO19-1 0 - 2 Competitie
16 nov. 2019 14:30 Hapse Boys MO19-1 Wittenhorst MO19-1 7 - 1 Competitie
9 nov. 2019 14:30 Wittenhorst MO19-1 JVC Cuijk MO19-2 0 - 6 Competitie
26 okt. 2019 14:30 SJO Vianen Vooruit HBV MO19-1 Wittenhorst MO19-1 4 - 3 Competitie
5 okt. 2019 15:00 Olympia'18 MO19-1 Wittenhorst MO19-1 3 - 0 Competitie
21 sep. 2019 14:00 Bieslo MO19-1 Wittenhorst MO19-1 2 - 1 Competitie
14 sep. 2019 14:30 Wittenhorst MO19-1 ST IVO/RKDSO/DEV-Arcen/RESIA/EWC'46 MO19-1 0 - 3 B4600 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 19 poule
7 sep. 2019 13:30 JVC Cuijk MO19-1 Wittenhorst MO19-1 9 - 0 B4600 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 19 poule
31 aug. 2019 14:30 Wittenhorst MO19-1 Olympia'18 MO19-1 6 - 0 B4600 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 19 poule

Competitie (2e klasse 6)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst MO19-1 3 2 1 0 5 2 3 7
2 SV Venray MO19-1 2 2 0 0 17 2 15 6
3 Nieuw Woensel MO19-1 2 2 0 0 7 3 4 6
4 RKSV Nuenen MO19-1 4 2 0 2 10 8 2 6
5 Boekel Sport MO19-1 2 1 0 1 6 6 0 3
6 MVC'19 MO19-1 4 1 0 3 3 19 -16 3
7 SJVV MO19-1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 ST V.V. Achates/De Zwaluw MO19-1 4 0 0 4 3 11 -8 0

Competitie (1e klasse 3)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SVO Sporting Peel en Maas MO19-1 8 8 0 0 43 7 36 24
2 Hapse Boys MO19-1 7 5 1 1 45 17 28 16
3 Bieslo MO19-1 6 4 1 1 17 6 11 13
4 SJO Vianen Vooruit HBV MO19-1 6 4 0 2 25 17 8 12
5 Olympia'18 MO19-1 6 2 1 3 7 9 -2 7
6 JVC Cuijk MO19-2 5 2 0 3 11 22 -11 6
7 ST V.V. Achates/De Zwaluw MO19-1 8 1 2 5 11 28 -17 5
8 Wittenhorst MO19-1 8 1 1 6 9 26 -17 4
9 MVC'19 MO19-1 8 1 0 7 7 43 -36 3

Meiden Onder19 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 JVC Cuijk MO19-1 2 2 0 0 15 1 14 6
2 ST IVO/RKDSO/DEV-Arcen/RESIA/EWC'46 MO19-1 3 2 0 1 8 7 1 6
3 Wittenhorst MO19-1 3 1 0 2 6 12 -6 3
4 Olympia'18 MO19-1 2 0 0 2 1 10 -9 0