Wittenhorst

Zoeken | Contact

Rabo Clubsupport; help onze club met jouw stem

Rabo Clubsupport; help onze club met jouw stem

4 september 2023

Ook dit jaar doet Wittenhorst weer mee met de Rabo ClubSupport actie. Deze actie wordt georganiseerd door de Rabobank. Ze stellen kennis, netwerk en geld beschikbaar de ambities van een club te kunnen realiseren. Ze geven  als co√∂peratieve bank ieder jaar een deel van de winst terug aan verenigingen. Verenigingen moeten hiervoor stemmen bij elkaar krijgen. Elke stem is geld waard. Bij Wittenhorst kunnen we je steun goed gebruiken. Jaarlijks is er aanzienlijk budget nodig om de aanschaf van voetbalmaterialen te kunnen bekostigen. Denk hierbij aan trainingsdoeltjes, ballen en hesjes. Een bijdrage uit Rabo Clubsupport kan hier een enorme steen aan bijdragen. Breng nu je stem uit op Wittenhorst via de Rabo App of via de website van Rabobank

  • Je kan op 3 verenigingen stemmen die je een warm hart toedraagt, zoals bijvoorbeeld ook  Tennisvereniging HTC, Jong Nederland of de Jeugdvoetbaldagen.
  • Alleen klanten van de Rabobank kunnen stemmen, je moet ook lid zijn, maar dit is gratis!
  • Je kunt t/m 26 september 2023 stemmen op jouw favoriete vereniging.  De resultaten worden vanaf 4 oktober bekend gemaakt.
  • De Rabo Clubsupport actie stimuleert vrijwilligerswerk, als club zijn we daar erg blij mee. Bekijk de mogelijkheden binnen Wittenhorst.
  • Er is ook een Rabo Clubsupport cluboverzicht waar je kunt zien hoeveel welke clubs er mee doen (Noord-Limburg).