Wittenhorst

Zoeken | Contact

Wittenhorst 10

Trainingsschema

Woensdag: 20.00 - 21.30

Er is momenteel geen programma beschikbaar.

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
20 mei 2024 12:00 SV Venray 11 Wittenhorst 10 2 - 2 Competitie
12 mei 2024 12:00 Wittenhorst 10 SSS'18 5 2 - 0 Competitie
21 apr. 2024 12:00 Wittenhorst 10 SVOC'01 3 10 - 1 Competitie
17 apr. 2024 19:30 S.V. Oostrum 4 Wittenhorst 10 6 - 4 Competitie
14 apr. 2024 12:00 ST SVEB/Sporting S.T. 6 Wittenhorst 10 1 - 7 Competitie
7 apr. 2024 12:00 Wittenhorst 10 Leunen 4 6 - 0 Competitie
17 mrt. 2024 12:00 Wittenhorst 10 RESIA 2 2 - 0 Competitie
10 mrt. 2024 12:30 SV United 5 Wittenhorst 10 0 - 2 Competitie
3 mrt. 2024 12:00 Wittenhorst 10 BVV'27 2 1 - 2 Competitie
25 feb. 2024 12:00 Wittenhorst 10 Volharding 6 2 - 5 Competitie
4 feb. 2024 12:00 SJO/SSA MSH Maasduinen 5 Wittenhorst 10 3 - 4 Competitie
28 jan. 2024 12:00 Wittenhorst 10 ST SVEB/Sporting S.T. 6 6 - 2 Competitie
14 jan. 2024 11:00 SSS'18 5 Wittenhorst 10 2 - 2 Competitie
3 dec. 2023 12:00 Wittenhorst 10 SV Venray 11 5 - 2 Competitie
26 nov. 2023 10:00 SVOC'01 3 Wittenhorst 10 1 - 4 Competitie
12 nov. 2023 10:30 Leunen 4 Wittenhorst 10 1 - 7 Competitie
5 nov. 2023 11:15 Wittenhorst 10 S.V. Oostrum 4 5 - 4 Competitie
29 okt. 2023 11:30 RESIA 2 Wittenhorst 10 2 - 0 Competitie
15 okt. 2023 12:00 Wittenhorst 10 SV United 5 5 - 0 Competitie
8 okt. 2023 11:00 BVV'27 2 Wittenhorst 10 3 - 0 Competitie
1 okt. 2023 12:00 Volharding 6 Wittenhorst 10 3 - 0 Competitie
24 sep. 2023 12:00 Wittenhorst 10 SJO/SSA MSH Maasduinen 5 7 - 2 Competitie
17 sep. 2023 10:45 Hegelsom 4 Wittenhorst 10 3 - 2 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
10 sep. 2023 12:00 Wittenhorst 10 SV Venray 11 1 - 3 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
3 sep. 2023 10:30 Meterik 4 Wittenhorst 10 0 - 9 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase

Competitie (6e klasse 24)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 BVV'27 2 22 18 1 3 96 16 80 55
2 RESIA 2 22 17 2 3 64 17 47 53
3 Volharding 6 22 16 1 5 70 32 38 49
4 SJO/SSA MSH Maasduinen 5 22 15 1 6 74 36 38 46
5 Wittenhorst 10 22 14 2 6 83 42 41 44
6 S.V. Oostrum 4 22 12 0 10 89 58 31 36
7 SV Venray 11 22 10 4 8 61 50 11 34
8 SSS'18 5 22 4 6 12 26 64 -38 18
9 SVOC'01 3 22 5 0 17 32 84 -52 15
10 ST SVEB/Sporting S.T. 6 22 4 1 17 24 83 -59 13
11 Leunen 4 22 3 3 16 22 92 -70 12
12 SV United 5 22 3 1 18 26 93 -67 10

Mannen beker reserve zondag poulefase

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Venray 11 3 3 0 0 14 5 9 9
2 Wittenhorst 10 3 1 0 2 12 6 6 3
3 Hegelsom 4 3 1 0 2 9 11 -2 3
4 Meterik 4 3 1 0 2 4 17 -13 3