Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 10

Trainingsschema

Woensdag: 20.00 - 21.30

Er is momenteel geen programma beschikbaar.

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
24 mei 2020 10:30 DEV-Arcen 3 Wittenhorst 10 Competitie
17 mei 2020 11:45 Wittenhorst 10 S.V. Lottum 2 Competitie
10 mei 2020 11:45 Wittenhorst 10 Hegelsom 4 Competitie
19 apr. 2020 10:00 IVO 4 Wittenhorst 10 Competitie
5 apr. 2020 11:45 Wittenhorst 10 Sporting S.T. 3 Competitie
29 mrt. 2020 11:00 SV Venray 11 Wittenhorst 10 Competitie
22 mrt. 2020 11:45 Wittenhorst 10 SVEB 3 Competitie
15 mrt. 2020 10:00 America 3 Wittenhorst 10 Competitie
8 mrt. 2020 11:45 Wittenhorst 10 RKDSO 2 3 - 0 Competitie
1 mrt. 2020 11:00 Melderslo 4 Wittenhorst 10 0 - 6 Competitie
16 feb. 2020 10:30 GFC'33 4 Wittenhorst 10 0 - 2 Competitie
26 jan. 2020 11:45 Wittenhorst 10 DEV-Arcen 3 2 - 1 Competitie
1 dec. 2019 11:00 Sporting S.T. 3 Wittenhorst 10 0 - 8 Competitie
24 nov. 2019 11:45 Wittenhorst 10 America 3 2 - 0 Competitie
17 nov. 2019 11:45 Wittenhorst 10 GFC'33 4 2 - 1 Competitie
10 nov. 2019 10:00 SVEB 3 Wittenhorst 10 1 - 5 Competitie
3 nov. 2019 11:45 Wittenhorst 10 SV Venray 11 3 - 2 Competitie
27 okt. 2019 11:00 S.V. Lottum 2 Wittenhorst 10 4 - 1 Competitie
20 okt. 2019 11:45 Wittenhorst 10 ZSV 8 2 - 3 B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde
13 okt. 2019 11:45 Wittenhorst 10 IVO 4 4 - 1 Competitie
6 okt. 2019 10:30 RKDSO 2 Wittenhorst 10 1 - 8 Competitie
29 sep. 2019 10:30 Hegelsom 4 Wittenhorst 10 1 - 0 Competitie
22 sep. 2019 11:45 Wittenhorst 10 Melderslo 4 3 - 1 Competitie
15 sep. 2019 11:45 Wittenhorst 10 SV Venray 10 4 - 0 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
8 sep. 2019 11:45 Wittenhorst 10 SV United 4 5 - 0 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
1 sep. 2019 11:00 BVV'27 2 Wittenhorst 10 2 - 1 B1600 Mannen beker reserve zondag poule

Competitie (6e klasse 21)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Hegelsom 4 13 13 0 0 59 13 46 39
2 Wittenhorst 10 14 12 0 2 49 13 36 36
3 S.V. Lottum 2 13 10 1 2 53 20 33 31
4 DEV-Arcen 3 13 8 1 4 37 23 14 25
5 SVEB 3 12 7 0 5 27 29 -2 21
6 GFC'33 4 12 5 2 5 46 25 21 17
7 IVO 4 12 4 3 5 23 31 -8 15
8 Melderslo 4 13 4 3 6 31 40 -9 15
9 SV Venray 11 11 2 1 8 21 35 -14 7
10 Sporting S.T. 3 14 2 0 12 25 74 -49 6
11 America 3 13 0 5 8 19 47 -28 5
12 RKDSO 2 12 0 2 10 15 55 -40 2

Mannen beker reserve zondag poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 10 3 2 0 1 10 2 8 6
2 SV Venray 10 3 2 0 1 9 9 0 6
3 SV United 4 3 1 0 2 5 9 -4 3
4 BVV'27 2 3 1 0 2 4 8 -4 3

Mannen beker reserve zondag 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Venray 8 1 1 0 0 14 3 11 3
2 FC Uden 5 1 1 0 0 10 0 10 3
3 Daalhof 4 1 1 0 0 8 0 8 3
4 Oranje Blauw'15 35+1 1 1 0 0 7 0 7 3
5 SVH'39 3 1 1 0 0 7 0 7 3
6 Volkel 5 1 1 0 0 7 1 6 3
7 Mifano 7 1 1 0 0 6 0 6 3
8 NEC'92/vloerenboulevard 2 1 1 0 0 7 2 5 3
9 O.K.S.V. 2 1 1 0 0 6 1 5 3
10 SIOL 2 1 1 0 0 5 0 5 3
11 SIOL 3 1 1 0 0 7 3 4 3
12 Bruheze 5 1 1 0 0 4 0 4 3
13 Olympia'18 6 1 1 0 0 4 0 4 3
14 Rhode/Van Stiphout Bouw 5 1 1 0 0 4 0 4 3
15 HVCH 14 1 1 0 0 6 3 3 3
16 MOSA'14 2 1 1 0 0 6 3 3 3
17 Merselo 2 1 1 0 0 5 2 3 3
18 Festilent 7 1 1 0 0 4 1 3 3
19 Sportclub Irene 7 1 1 0 0 4 1 3 3
20 Spaubeek 4 1 1 0 0 4 1 3 3
21 SVME 5 1 1 0 0 4 1 3 3
22 WEC 3 1 1 0 0 3 0 3 3
23 Blauw Geel'38/JUMBO 12 1 1 0 0 6 4 2 3
24 UDI'19/CSU 16 1 1 0 0 6 4 2 3
25 Sportclub Irene 9 1 1 0 0 4 2 2 3
26 NWC 9 1 1 0 0 4 2 2 3
27 Stormvogels'28 3 1 1 0 0 4 2 2 3
28 Wittenhorst 7 1 1 0 0 4 2 2 3
29 Rhode/Van Stiphout Bouw 7 1 1 0 0 3 1 2 3
30 Nijnsel/TVE Reclame 5 1 1 0 0 2 0 2 3
31 FC de Rakt 4 1 1 0 0 2 0 2 3
32 SV Someren 12 1 1 0 0 2 0 2 3
33 Wittenhorst 11 1 1 0 0 2 0 2 3
34 Bruheze 4 1 1 0 0 5 4 1 3
35 Boekel Sport 6 1 1 0 0 4 3 1 3
36 SV Venray 13 1 1 0 0 4 3 1 3
37 Bruheze 6 1 1 0 0 3 2 1 3
38 Mariahout 5 1 1 0 0 3 2 1 3
39 SJVV 3 1 1 0 0 3 2 1 3
40 SV TOP 7 1 1 0 0 3 2 1 3
41 ZSV 8 1 1 0 0 3 2 1 3
42 DESM 4 1 1 0 0 2 1 1 3
43 Geertruidse Boys 2 1 1 0 0 2 1 1 3
44 HVCH 12 1 1 0 0 2 1 1 3
45 RKASV 5 1 1 0 0 2 1 1 3
46 Schijndel/DE WIT 9 1 1 0 0 2 1 1 3
47 SV TOP 11 1 1 0 0 2 1 1 3
48 ASV'33 6 1 1 0 0 1 0 1 3
49 Spaubeek 3 1 1 0 0 3 3 0 3
50 Maaskantse Boys 3 1 1 0 0 3 3 0 3
51 Gemert 11 1 1 0 0 2 2 0 3
52 UOW '02 4 1 1 0 0 2 2 0 3
53 Volkel 8 1 1 0 0 0 0 0 3
54 EVV 4 1 1 0 0 0 0 0 3
55 EVV 3 0 0 0 0 0 0 0 0
56 RKSV Minor 4 0 0 0 0 0 0 0 0
57 RKSVV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
58 SVME 4 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Sylvia 2 1 0 0 1 3 3 0 0
60 HVCH 13 1 0 0 1 3 3 0 0
61 Bruheze 7 1 0 0 1 2 2 0 0
62 Chevremont 4 1 0 0 1 2 2 0 0
63 Stiphout Vooruit 6 1 0 0 1 0 0 0 0
64 DESM 6 1 0 0 1 0 0 0 0
65 SV Venray 7 1 0 0 1 4 5 -1 0
66 Sambeek 3 1 0 0 1 3 4 -1 0
67 ZSV 5 1 0 0 1 3 4 -1 0
68 Grashoek 4 1 0 0 1 2 3 -1 0
69 Margriet 6 1 0 0 1 2 3 -1 0
70 RKPVV 4 1 0 0 1 2 3 -1 0
71 Stiphout Vooruit 5 1 0 0 1 2 3 -1 0
72 Wittenhorst 10 1 0 0 1 2 3 -1 0
73 Cito 5 1 0 0 1 1 2 -1 0
74 Heer 5 1 0 0 1 1 2 -1 0
75 Heeswijk 7 1 0 0 1 1 2 -1 0
76 Laura/Hopel Combinatie 4 1 0 0 1 1 2 -1 0
77 sv O.S.S. 1920 8 1 0 0 1 1 2 -1 0
78 SNA 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
79 Venhorst 4 1 0 0 1 0 1 -1 0
80 SV TOP 9 1 0 0 1 4 6 -2 0
81 SV TOP 6 1 0 0 1 4 6 -2 0
82 HRC'27 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
83 Sportclub Irene 5 1 0 0 1 2 4 -2 0
84 RKSVO 6 1 0 0 1 2 4 -2 0
85 VVV'03 5 1 0 0 1 2 4 -2 0
86 SV DWSH'18 5 1 0 0 1 1 3 -2 0
87 DAW Schaijk 5 1 0 0 1 0 2 -2 0
88 Melderslo 4 1 0 0 1 0 2 -2 0
89 Panningen 5 1 0 0 1 0 2 -2 0
90 WEC 5 1 0 0 1 0 2 -2 0
91 HVCH 16 1 0 0 1 3 6 -3 0
92 Rhode/Van Stiphout Bouw 10 1 0 0 1 3 6 -3 0
93 Vitesse'08 5 1 0 0 1 2 5 -3 0
94 VV ALFA SPORT 4 1 0 0 1 1 4 -3 0
95 Herpinia 4 1 0 0 1 1 4 -3 0
96 RKVVM 4 1 0 0 1 1 4 -3 0
97 vvVOS 4 1 0 0 1 1 4 -3 0
98 SV DWSH'18 4 1 0 0 1 0 3 -3 0
99 SES 5 1 0 0 1 3 7 -4 0
100 Avanti'31 5 1 0 0 1 0 4 -4 0
101 Blauw Geel'38/JUMBO 14 1 0 0 1 0 4 -4 0
102 Handel 3 1 0 0 1 0 4 -4 0
103 Heer 7 1 0 0 1 2 7 -5 0
104 Avesteyn 6 1 0 0 1 1 6 -5 0
105 SCMH 4 1 0 0 1 0 5 -5 0
106 sv O.S.S. 1920 11 1 0 0 1 1 7 -6 0
107 Gemert 7 1 0 0 1 0 6 -6 0
108 ST GKC/RKHVC/RKESV 4 1 0 0 1 0 7 -7 0
109 SVH'39 4 1 0 0 1 0 7 -7 0
110 Voerendaal 4 1 0 0 1 0 8 -8 0
111 SES 4 1 0 0 1 0 10 -10 0
112 Handel 4 1 0 0 1 3 14 -11 0