Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 10

Trainingsschema

Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
30 jan. 2022 09:30 Wittenhorst 10 Meterik 3 2 Competitie
6 feb. 2022 12:00 SV Venray 12 Wittenhorst 10 6 Competitie
13 feb. 2022 09:30 Wittenhorst 10 Sparta'18 5 2 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
19 dec. 2021 12:00 Sportclub Irene 10 Wittenhorst 10 Competitie
12 dec. 2021 09:30 Wittenhorst 10 Kronenberg 3 Competitie
5 dec. 2021 11:00 Hegelsom 5 Wittenhorst 10 Competitie
21 nov. 2021 11:15 Koningslust 2 Wittenhorst 10 4 - 3 Competitie
7 nov. 2021 09:30 Wittenhorst 10 FCV-Venlo 8 0 - 4 Competitie
31 okt. 2021 10:30 Leunen 6 Wittenhorst 10 1 - 6 Competitie
24 okt. 2021 11:00 vvVOS 5 Wittenhorst 10 4 - 3 B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde
17 okt. 2021 09:30 Wittenhorst 10 SV Venray 12 6 - 0 Competitie
10 okt. 2021 12:00 Sparta'18 5 Wittenhorst 10 1 - 6 Competitie
3 okt. 2021 09:30 Wittenhorst 10 MVC'19 3 5 - 3 Competitie
19 sep. 2021 11:00 SV United 5 Wittenhorst 10 1 - 8 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
12 sep. 2021 11:00 Leunen 5 Wittenhorst 10 1 - 6 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
5 sep. 2021 09:30 Wittenhorst 10 SV Venray 13 4 - 1 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase

Competitie (6e klasse 26)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Meterik 3 9 7 1 1 34 12 22 22
2 Koningslust 2 8 6 0 2 27 11 16 18
3 Kronenberg 3 8 5 1 2 26 17 9 16
4 MVC'19 3 8 5 0 3 36 19 17 15
5 Wittenhorst 10 6 4 0 2 26 13 13 12
6 America 3 8 4 0 4 22 26 -4 12
7 FCV-Venlo 8 9 4 0 5 14 17 -3 12
8 Hegelsom 5 7 3 2 2 18 19 -1 11
9 Sportclub Irene 10 8 3 1 4 19 21 -2 10
10 SV Venray 12 9 3 1 5 20 25 -5 10
11 Leunen 6 8 1 0 7 9 37 -28 3
12 Sparta'18 5 8 0 0 8 5 39 -34 0

Mannen beker reserve zondag poulefase

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 10 3 3 0 0 18 3 15 9
2 SV United 5 3 2 0 1 8 11 -3 6
3 SV Venray 13 3 1 0 2 6 7 -1 3
4 Leunen 5 3 0 0 3 4 15 -11 0

Mannen beker reserve zondag 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SIOL 2 1 1 0 0 9 0 9 3
2 SV Venray 9 1 1 0 0 11 3 8 3
3 De Leeuw 3 1 1 0 0 8 0 8 3
4 HRC'27 2 1 1 0 0 7 0 7 3
5 Sparta'18 3 1 1 0 0 10 4 6 3
6 De Leeuw 5 1 1 0 0 7 1 6 3
7 SIOL 3 1 1 0 0 6 0 6 3
8 Avanti'31 7 1 1 0 0 6 1 5 3
9 SV De Braak 8 1 1 0 0 6 1 5 3
10 Gemert 8 1 1 0 0 6 1 5 3
11 SHH 4 1 1 0 0 6 1 5 3
12 Spaubeek 4 1 1 0 0 6 1 5 3
13 Sportclub Jekerdal 5 1 1 0 0 5 1 4 3
14 Olympia'18 8 1 1 0 0 4 0 4 3
15 Geusselt Sport 4 1 1 0 0 4 1 3 3
16 SV Someren 8 1 1 0 0 4 1 3 3
17 ELI 3 1 1 0 0 3 0 3 3
18 EMS 3 1 1 0 0 3 0 3 3
19 Sporting S.T. 2 1 1 0 0 3 0 3 3
20 VV Baarlo 5 1 1 0 0 7 5 2 3
21 Sportclub Irene 6 1 1 0 0 5 3 2 3
22 Leonidas - W 6 1 1 0 0 5 3 2 3
23 SVE 2 1 1 0 0 5 3 2 3
24 ASV'33 6 1 1 0 0 4 2 2 3
25 SV De Braak 13 1 1 0 0 4 2 2 3
26 DVO 4 1 1 0 0 4 2 2 3
27 Sportclub Irene 8 1 1 0 0 4 2 2 3
28 Mifano 7 1 1 0 0 4 2 2 3
29 RKSVO 35+1 1 1 0 0 4 2 2 3
30 DESM 4 1 1 0 0 3 1 2 3
31 DESM 5 1 1 0 0 3 1 2 3
32 Wittenhorst 6 1 1 0 0 3 1 2 3
33 Avanti'31 5 1 1 0 0 2 0 2 3
34 Heer 7 1 1 0 0 2 0 2 3
35 Nijnsel/TVE Reclame 5 1 1 0 0 2 0 2 3
36 Vitesse'08 6 1 1 0 0 2 0 2 3
37 Deurne 8 1 1 0 0 4 3 1 3
38 vvVOS 5 1 1 0 0 4 3 1 3
39 HRC'27 1 1 1 0 0 3 2 1 3
40 Nulandia 4 1 1 0 0 3 2 1 3
41 UDI'19/CSU 8 1 1 0 0 3 2 1 3
42 Venlosche Boys 6 1 1 0 0 3 2 1 3
43 Vorstenbossche Boys 5 1 1 0 0 3 2 1 3
44 Erp 10 1 1 0 0 2 1 1 3
45 Festilent 7 1 1 0 0 2 1 1 3
46 S.V. Grashoek 4 1 1 0 0 2 1 1 3
47 GSV'28 4 1 1 0 0 2 1 1 3
48 IVO 7 1 1 0 0 2 1 1 3
49 NWC 9 1 1 0 0 2 1 1 3
50 Sportclub'25 3 1 1 0 0 2 1 1 3
51 Vorstenbossche Boys 35+1 1 1 0 0 2 1 1 3
52 Avanti'31 8 1 1 0 0 1 0 1 3
53 Groene Ster 6 1 1 0 0 1 0 1 3
54 RKSV Minor 4 1 1 0 0 1 0 1 3
55 SV TOP 12 1 1 0 0 1 0 1 3
56 S.V. Brandevoort 6 1 1 0 0 2 2 0 3
57 RKSVV 2 1 1 0 0 2 2 0 3
58 MVC 2 1 1 0 0 1 1 0 3
59 Walburgia 1 1 1 0 0 1 1 0 3
60 SV Someren 11 1 1 0 0 1 1 0 3
61 Vorstenbossche Boys 4 1 1 0 0 1 1 0 3
62 Festilent 8 1 1 0 0 0 0 0 3
63 De Ster 5 1 1 0 0 0 0 0 3
64 Gemert 9 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Sportclub Leeuwen 3 1 0 0 1 2 2 0 0
66 SV Someren 10 1 0 0 1 2 2 0 0
67 Gemert 10 1 0 0 1 1 1 0 0
68 MBC'13 4 1 0 0 1 1 1 0 0
69 Gemert 7 1 0 0 1 1 1 0 0
70 UDI'19/CSU 12 1 0 0 1 1 1 0 0
71 Olympia'18 6 1 0 0 1 0 0 0 0
72 Langeberg 5 1 0 0 1 0 0 0 0
73 Wittenhorst 10 1 0 0 1 3 4 -1 0
74 ZSV 8 1 0 0 1 3 4 -1 0
75 Festilent 6 1 0 0 1 2 3 -1 0
76 Margriet 4 1 0 0 1 2 3 -1 0
77 Merselo 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
78 FC de Rakt 6 1 0 0 1 2 3 -1 0
79 Sparta'18 4 1 0 0 1 2 3 -1 0
80 DSV 4 1 0 0 1 1 2 -1 0
81 DVG 4 1 0 0 1 1 2 -1 0
82 H.B.S.V. 4 1 0 0 1 1 2 -1 0
83 Mierlo Hout 6 1 0 0 1 1 2 -1 0
84 Panningen 5 1 0 0 1 1 2 -1 0
85 RKVVM 3 1 0 0 1 1 2 -1 0
86 Rood Wit'62 9 1 0 0 1 1 2 -1 0
87 V.V. Schaesberg 5 1 0 0 1 1 2 -1 0
88 Chevremont 3 1 0 0 1 0 1 -1 0
89 IASON 1 1 0 0 1 0 1 -1 0
90 Rhode/VSB 11 1 0 0 1 0 1 -1 0
91 FC Uden 4 1 0 0 1 0 1 -1 0
92 Blerick 6 1 0 0 1 5 7 -2 0
93 VV Baarlo 7 1 0 0 1 3 5 -2 0
94 EVV Echt 4 1 0 0 1 3 5 -2 0
95 SV Meerssen 5 1 0 0 1 3 5 -2 0
96 Bruheze 4 1 0 0 1 2 4 -2 0
97 Liessel 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
98 NWC 10 1 0 0 1 2 4 -2 0
99 Schinveld 3 1 0 0 1 2 4 -2 0
100 Veritas 5 1 0 0 1 2 4 -2 0
101 vvVOS 4 1 0 0 1 2 4 -2 0
102 Meterik 3 1 0 0 1 1 3 -2 0
103 Neerkandia 4 1 0 0 1 1 3 -2 0
104 RKVB 3 1 0 0 1 1 3 -2 0
105 Avesteyn 4 1 0 0 1 0 2 -2 0
106 SCG 3 1 0 0 1 0 2 -2 0
107 SCMH 3 1 0 0 1 0 2 -2 0
108 SV United 4 1 0 0 1 0 2 -2 0
109 Haslou 5 1 0 0 1 1 4 -3 0
110 Mariahout 5 1 0 0 1 1 4 -3 0
111 Bruheze 3 1 0 0 1 0 3 -3 0
112 Merselo 3 1 0 0 1 0 3 -3 0
113 RKVB 2 1 0 0 1 0 3 -3 0
114 RKHSV 6 1 0 0 1 1 5 -4 0
115 SES 4 1 0 0 1 0 4 -4 0
116 Erp 9 1 0 0 1 1 6 -5 0
117 Gemert 13 1 0 0 1 1 6 -5 0
118 MMC Weert 6 1 0 0 1 1 6 -5 0
119 Schijndel/DE WIT 7 1 0 0 1 1 6 -5 0
120 Weltania 4 1 0 0 1 1 6 -5 0
121 VVV'03 5 1 0 0 1 4 10 -6 0
122 FC Landgraaf 4 1 0 0 1 1 7 -6 0
123 EGS'20 10 1 0 0 1 0 6 -6 0
124 Heijen 4 1 0 0 1 0 7 -7 0
125 Sparta'18 6 1 0 0 1 3 11 -8 0
126 Chevremont 4 1 0 0 1 0 8 -8 0
127 Toxandria 5 1 0 0 1 0 9 -9 0