Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 1

Trainingsschema

Dinsdag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
15 nov. 2020 14:30 Melderslo Wittenhorst 1 1 B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde
22 nov. 2020 14:30 Wittenhorst 1 SV Venray 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
25 okt. 2020 14:30 De Ster Wittenhorst 1 Competitie
18 okt. 2020 14:30 Wittenhorst 1 Veritas Competitie
11 okt. 2020 14:30 SSS'18 Wittenhorst 1 1 - 4 Competitie
27 sep. 2020 14:30 Sportclub Susteren Wittenhorst 1 2 - 4 Competitie
20 sep. 2020 14:30 Wittenhorst 1 RKSV Heeze 5 - 3 Competitie
13 sep. 2020 14:30 Olympia'18 Wittenhorst 1 1 - 5 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule
6 sep. 2020 14:30 Wittenhorst 1 Laura/Hopel Combinatie 5 - 1 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule
30 aug. 2020 14:30 RKVVO Wittenhorst 1 0 - 5 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule

Competitie (1e klasse D)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Venray 3 3 0 0 13 5 8 9
2 Wittenhorst 1 3 3 0 0 13 6 7 9
3 ZSV 3 3 0 0 8 1 7 9
4 Deurne 2 2 0 0 5 1 4 6
5 De Ster 3 1 1 1 7 6 1 4
6 Geldrop 4 1 1 2 8 7 1 4
7 Veritas 4 1 1 2 5 6 -1 4
8 RKSV Heeze 2 1 0 1 9 7 2 3
9 Sportclub Susteren 2 1 0 1 5 5 0 3
10 Venlosche Boys 3 1 0 2 2 10 -8 3
11 Chevremont 2 0 1 1 6 7 -1 1
12 BSV Limburgia/Kamerland 1 0 0 1 2 6 -4 0
13 Wilhelmina'08 3 0 0 3 3 10 -7 0
14 SSS'18 3 0 0 3 3 12 -9 0

Mannen KNVB beker Amateurs poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 1 3 3 0 0 15 2 13 9
2 Olympia'18 3 2 0 1 7 7 0 6
3 RKVVO 3 1 0 2 5 11 -6 3
4 Laura/Hopel Combinatie 3 0 0 3 5 12 -7 0

Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 VV ALFA SPORT 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Avanti'31 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Berghem Sport 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BMR 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Boekel Sport 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV De Braak 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bruheze 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SV Brunssum 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Budel 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Caesar 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Centrum Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DBSV 0 0 0 0 0 0 0 0
13 DVG 0 0 0 0 0 0 0 0
14 EHC/Heuts 0 0 0 0 0 0 0 0
15 EVVC 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Handel 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Haslou 0 0 0 0 0 0 0 0
18 VV HEBES 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Hegelsom 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Heksenberg-NEC 0 0 0 0 0 0 0 0
21 FC Hoensbroek 0 0 0 0 0 0 0 0
22 HVV Helmond 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Sportclub Irene 0 0 0 0 0 0 0 0
24 s.v. Laar 0 0 0 0 0 0 0 0
25 SV Meerssen 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Melderslo 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Merselo 0 0 0 0 0 0 0 0
28 RKSV Minor 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Nijnsel/TVE Reclame 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Olympia'18 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Rhode/Van Stiphout Bouw 0 0 0 0 0 0 0 0
32 RKMSV 0 0 0 0 0 0 0 0
33 SHH 0 0 0 0 0 0 0 0
34 SV Simpelveld 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Sittard 0 0 0 0 0 0 0 0
36 SJO/SSA VESTA'19 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Sparta'18 0 0 0 0 0 0 0 0
38 SVH'39 0 0 0 0 0 0 0 0
39 SVME 0 0 0 0 0 0 0 0
40 SV TOP 0 0 0 0 0 0 0 0
41 UDI'19/CSU 0 0 0 0 0 0 0 0
42 UOW '02 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Venlosche Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
44 SV Venray 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Veritas 0 0 0 0 0 0 0 0
46 VOW 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Wittenhorst 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Ysselsteyn 0 0 0 0 0 0 0 0