Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 1

Trainingsschema

Dinsdag: 20.00 - 21.30
Vrijdag: 19.30 - 21.00
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
2 feb. 2020 14:30 Wittenhorst 1 Chevremont 1 Hoofd Competitie
9 feb. 2020 14:30 Sportclub Susteren 1 Wittenhorst 1 1 Competitie
16 feb. 2020 14:30 Wittenhorst 1 SV Venray 1 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
26 jan. 2020 14:30 ZSV 1 Wittenhorst 1 3 - 1 Competitie
15 dec. 2019 14:00 Wittenhorst 1 SSS'18 1 2 - 0 Competitie
8 dec. 2019 14:00 Geldrop 1 Wittenhorst 1 5 - 2 Competitie
1 dec. 2019 14:30 Wittenhorst 1 BSV Limburgia/Kamerland 1 3 - 1 Competitie
24 nov. 2019 14:30 Deurne 1 Wittenhorst 1 0 - 4 Competitie
10 nov. 2019 14:30 Wittenhorst 1 Veritas 1 1 - 5 Competitie
3 nov. 2019 14:30 Wittenhorst 1 Venlosche Boys 1 6 - 1 Competitie
27 okt. 2019 14:30 De Ster 1 Wittenhorst 1 2 - 1 Competitie
20 okt. 2019 14:30 RKSV Heeze 1 Wittenhorst 1 1 - 4 Competitie
13 okt. 2019 14:30 Wittenhorst 1 Sportclub Susteren 1 2 - 2 Competitie
5 okt. 2019 19:00 SV Venray 1 Wittenhorst 1 1 - 4 Competitie
29 sep. 2019 14:30 Wittenhorst 1 Wilhelmina'08 1 1 - 1 Competitie
22 sep. 2019 14:30 Chevremont 1 Wittenhorst 1 4 - 3 Competitie
15 sep. 2019 14:30 Bekkerveld 1 Wittenhorst 1 1 - 1 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule
8 sep. 2019 14:30 Wittenhorst 1 Volharding 1 0 - 2 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule
1 sep. 2019 14:00 Eendracht '30 1 Wittenhorst 1 0 - 2 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule
17 aug. 2019 14:30 Barendrecht Wittenhorst 1 6 - 0 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1

Competitie (1e klasse D)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Chevremont 1 13 10 1 2 39 19 20 31
2 ZSV 1 13 8 2 3 25 16 9 26
3 Sportclub Susteren 1 13 6 5 2 25 18 7 23
4 Venlosche Boys 1 12 7 0 5 28 28 0 21
5 Geldrop 1 12 5 5 2 36 20 16 20
6 Wittenhorst 1 13 6 2 5 34 26 8 20
7 BSV Limburgia/Kamerland 1 13 5 3 5 18 23 -5 18
8 De Ster 1 13 5 2 6 25 22 3 17
9 Wilhelmina'08 1 12 4 4 4 18 23 -5 16
10 Veritas 1 13 4 4 5 21 24 -3 16
11 Deurne 1 12 3 3 6 17 25 -8 12
12 SV Venray 1 13 3 2 8 26 32 -6 11
13 RKSV Heeze 1 13 2 4 7 19 30 -11 10
14 SSS'18 1 13 2 1 10 12 37 -25 7

TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Achilles Veen 1 1 0 0 6 0 6 3
2 Barendrecht 1 1 0 0 6 0 6 3
3 Groene Ster 1 1 0 0 5 0 5 3
4 Hoek 1 1 0 0 6 2 4 3
5 Dongen 1 1 0 0 4 0 4 3
6 EVV 1 1 0 0 4 0 4 3
7 OSS'20 1 1 0 0 4 0 4 3
8 Fortuna Wormerveer 1 1 0 0 4 1 3 3
9 ADO '20 1 1 0 0 3 0 3 3
10 Silvolde 1 1 0 0 3 0 3 3
11 VVOG 1 1 0 0 3 0 3 3
12 Harkemase Boys 1 1 0 0 4 2 2 3
13 OFC 1 1 0 0 4 2 2 3
14 SteDoCo 1 1 0 0 4 2 2 3
15 Jodan Boys 1 1 0 0 3 1 2 3
16 ODIN 59 1 1 0 0 3 1 2 3
17 FC 's-Gravenzande 1 1 0 0 2 0 2 3
18 Westlandia 1 1 0 0 2 0 2 3
19 Flevo Boys 1 1 0 0 3 2 1 3
20 Goes 1 1 0 0 3 2 1 3
21 Sparta Nijkerk 1 1 0 0 3 2 1 3
22 Ajax 1 1 0 0 2 1 1 3
23 Blauw Geel'38/JUMBO 1 1 0 0 2 1 1 3
24 DUNO D 1 1 0 0 2 1 1 3
25 Excelsior'31 1 1 0 0 2 1 1 3
26 Kloetinge 1 1 0 0 1 0 1 3
27 SDO 1 1 0 0 1 0 1 3
28 Quick 1 0 1 0 1 1 0 1
29 DVS'33 Ermelo 1 0 1 0 1 1 0 1
30 Huizen 1 1 0 0 1 2 3 -1 0
31 Mierlo Hout 1 1 0 0 1 2 3 -1 0
32 UNA 1 0 0 1 2 3 -1 0
33 DEM 1 0 0 1 1 2 -1 0
34 FC Lisse 1 0 0 1 1 2 -1 0
35 Rohda Raalte 1 1 0 0 1 1 2 -1 0
36 Sliedrecht 1 1 0 0 1 1 2 -1 0
37 ARC 1 0 0 1 0 1 -1 0
38 Lienden 1 0 0 1 0 1 -1 0
39 DOVO 1 0 0 1 2 4 -2 0
40 HSC '21 1 0 0 1 2 4 -2 0
41 VVSB 1 0 0 1 2 4 -2 0
42 Gemert 1 0 0 1 1 3 -2 0
43 Hoogland 1 0 0 1 1 3 -2 0
44 RKSV Heeze 1 1 0 0 1 0 2 -2 0
45 Zuidvogels HSV De 1 1 0 0 1 0 2 -2 0
46 Ter Leede 1 0 0 1 1 4 -3 0
47 RKSV Minor 1 0 0 1 0 3 -3 0
48 ONS Sneek 1 0 0 1 0 3 -3 0
49 VEV'67 1 1 0 0 1 0 3 -3 0
50 SV TOP 1 1 0 0 1 2 6 -4 0
51 Drachtster Boys 1 1 0 0 1 0 4 -4 0
52 Rijnvogels 1 0 0 1 0 4 -4 0
53 Vroomshoopse Boys 1 1 0 0 1 0 4 -4 0
54 vv Winsum 1 1 0 0 1 0 5 -5 0
55 Hercules 1 0 0 1 0 6 -6 0
56 Wittenhorst 1 1 0 0 1 0 6 -6 0

Mannen KNVB beker Amateurs poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Volharding 1 3 2 0 1 5 5 0 6
2 Bekkerveld 1 3 1 1 1 3 3 0 4
3 Wittenhorst 1 3 1 1 1 3 3 0 4
4 Eendracht '30 1 3 1 0 2 5 5 0 3