Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 2

Trainingsschema

Dinsdag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
13 feb. 2022 11:00 Deurne 2 Wittenhorst 2 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
19 dec. 2021 12:00 IVO 2 Wittenhorst 2 B1680 Mannen beker reserve zondag 1/8 finales
12 dec. 2021 12:00 Wittenhorst 2 Erp 2 Competitie
5 dec. 2021 10:30 ZSV 2 Wittenhorst 2 Competitie
21 nov. 2021 12:00 Volharding 2 Wittenhorst 2 6 - 0 Competitie
14 nov. 2021 12:00 Wittenhorst 2 TSC '04 2 2 - 1 B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde
7 nov. 2021 12:00 Wittenhorst 2 Venlosche Boys 2 0 - 3 Competitie
31 okt. 2021 11:00 SV Someren 2 Wittenhorst 2 1 - 1 Competitie
10 okt. 2021 12:00 Wittenhorst 2 HVCH 2 0 - 3 Competitie
3 okt. 2021 12:00 Wittenhorst 2 Deurne 2 3 - 1 Competitie
26 sep. 2021 11:00 Sparta'25 2 Wittenhorst 2 0 - 1 Competitie
19 sep. 2021 11:00 H.B.S.V. 2 Wittenhorst 2 0 - 1 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
12 sep. 2021 12:00 Wittenhorst 2 MVC'19 2 11 - 1 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
5 sep. 2021 11:30 Sparta'18 2 Wittenhorst 2 0 - 1 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase

Competitie (Hoofdklasse HK)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 HVCH 2 8 4 2 2 12 10 2 14
2 ZSV 2 6 4 1 1 17 12 5 13
3 Volharding 2 7 4 1 2 18 16 2 13
4 SV Someren 2 8 4 1 3 19 16 3 13
5 Groene Ster 2 7 3 2 2 11 7 4 11
6 NWC 2 7 3 1 3 12 11 1 10
7 Erp 2 7 2 3 2 13 11 2 9
8 Venlosche Boys 2 7 2 2 3 11 10 1 8
9 Wittenhorst 2 6 2 1 3 5 14 -9 7
10 Sparta'25 2 6 1 1 4 12 11 1 4
11 Deurne 2 7 1 1 5 10 22 -12 4

Mannen beker reserve zondag poulefase

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 2 3 3 0 0 13 1 12 9
2 MVC'19 2 3 2 0 1 6 13 -7 6
3 H.B.S.V. 2 3 1 0 2 4 5 -1 3
4 Sparta'18 2 3 0 0 3 3 7 -4 0

Mannen beker reserve zondag 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 RKHSV 2 1 1 0 0 6 0 6 3
2 s.v. Laar 2 1 1 0 0 5 1 4 3
3 Sportclub Jekerdal 2 1 1 0 0 5 2 3 3
4 Volharding 2 1 1 0 0 3 0 3 3
5 Sportclub Susteren 2 1 1 0 0 4 2 2 3
6 SV Someren 2 1 1 0 0 2 0 2 3
7 Sportclub'25 2 1 1 0 0 4 3 1 3
8 Erp 3 1 1 0 0 3 2 1 3
9 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 2 1 1 0 0 3 2 1 3
10 Rhode/VSB 2 1 1 0 0 3 2 1 3
11 HVCH 3 1 1 0 0 2 1 1 3
12 IVO 2 1 1 0 0 2 1 1 3
13 Wittenhorst 2 1 1 0 0 2 1 1 3
14 BSV Limburgia/Kamerland 2 1 1 0 0 1 0 1 3
15 EVV Echt 2 1 1 0 0 2 2 0 3
16 ZSV 2 1 1 0 0 1 1 0 3
17 Maarheeze 2 1 0 0 1 2 2 0 0
18 Sparta'25 3 1 0 0 1 1 1 0 0
19 SV Meerssen 2 1 0 0 1 3 4 -1 0
20 FC Hoensbroek 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
21 HVCH 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
22 Nulandia 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
23 Boekel Sport 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
24 Rood Wit'62 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
25 TSC '04 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
26 V.V. Schaesberg 2 1 0 0 1 0 1 -1 0
27 VV Born 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
28 Volharding 3 1 0 0 1 0 2 -2 0
29 Willem I 2 1 0 0 1 2 5 -3 0
30 NWC 2 1 0 0 1 0 3 -3 0
31 SV Budel 2 1 0 0 1 1 5 -4 0
32 KVC Oranje 2 1 0 0 1 0 6 -6 0

Mannen beker reserve zondag 1/8 finales

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 BSV Limburgia/Kamerland 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Erp 3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EVV Echt 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HVCH 3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 IVO 2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sportclub Jekerdal 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 s.v. Laar 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rhode/VSB 2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKHSV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Someren 2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sportclub'25 2 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Sportclub Susteren 2 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Volharding 2 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Wittenhorst 2 0 0 0 0 0 0 0 0
16 ZSV 2 0 0 0 0 0 0 0 0