Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 2

Trainingsschema

Dinsdag: 20.00 - 21.30
Vrijdag: 19.30 - 21.00

Er is momenteel geen programma beschikbaar.

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
24 mei 2020 11:45 Wittenhorst 2 SV Someren 3 Competitie
17 mei 2020 11:30 Boekel Sport 2 Wittenhorst 2 Competitie
10 mei 2020 12:00 Nulandia 2 Wittenhorst 2 Competitie
19 apr. 2020 11:45 Wittenhorst 2 NWC 3 Competitie
5 apr. 2020 12:00 Mierlo Hout 2 Wittenhorst 2 Competitie
29 mrt. 2020 11:45 Wittenhorst 2 Rhode/Van Stiphout Bouw 2 Competitie
15 mrt. 2020 11:45 Wittenhorst 2 sv O.S.S. 1920 2 Competitie
8 mrt. 2020 10:00 Gemert 3 Wittenhorst 2 2 - 1 Competitie
1 mrt. 2020 12:00 EVVC 2 Wittenhorst 2 3 - 5 Competitie
16 feb. 2020 11:45 Wittenhorst 2 Deurne 2 2 - 1 Competitie
2 feb. 2020 11:45 Wittenhorst 2 Margriet 2 3 - 1 Competitie
8 dec. 2019 11:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 2 Wittenhorst 2 6 - 0 Competitie
1 dec. 2019 11:45 Wittenhorst 2 Mierlo Hout 2 0 - 0 Competitie
24 nov. 2019 12:15 sv O.S.S. 1920 2 Wittenhorst 2 1 - 2 Competitie
17 nov. 2019 12:00 NWC 3 Wittenhorst 2 2 - 2 Competitie
10 nov. 2019 11:45 Wittenhorst 2 EVVC 2 1 - 2 Competitie
3 nov. 2019 13:00 SV Someren 3 Wittenhorst 2 3 - 0 Competitie
27 okt. 2019 11:45 Wittenhorst 2 Boekel Sport 2 3 - 2 Competitie
13 okt. 2019 11:00 Deurne 2 Wittenhorst 2 7 - 2 Competitie
6 okt. 2019 11:45 Wittenhorst 2 Nulandia 2 2 - 1 Competitie
29 sep. 2019 11:45 Wittenhorst 2 Gemert 3 1 - 4 Competitie
22 sep. 2019 11:00 Margriet 2 Wittenhorst 2 2 - 3 Competitie
15 sep. 2019 11:45 Wittenhorst 2 Hapse Boys 2 2 - 2 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
8 sep. 2019 11:45 Wittenhorst 2 Vianen Vooruit 2 4 - 0 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
1 sep. 2019 11:00 Olympia'18 2 Wittenhorst 2 4 - 2 B1600 Mannen beker reserve zondag poule

Competitie (1e klasse B)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Gemert 3 14 9 4 1 42 19 23 31
2 Deurne 2 15 8 3 4 37 17 20 27
3 Rhode/Van Stiphout Bouw 2 15 8 3 4 43 24 19 27
4 Wittenhorst 2 15 7 2 6 27 37 -10 23
5 EVVC 2 14 5 7 2 30 22 8 22
6 NWC 3 15 6 2 7 39 36 3 20
7 Nulandia 2 15 5 4 6 30 27 3 19
8 Margriet 2 15 5 3 7 24 36 -12 18
9 Boekel Sport 2 14 4 4 6 29 26 3 16
10 SV Someren 3 15 4 3 8 25 31 -6 15
11 Mierlo Hout 2 15 3 6 6 26 37 -11 15
12 sv O.S.S. 1920 2 14 3 1 10 15 55 -40 10

Mannen beker reserve zondag poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Olympia'18 2 3 3 0 0 13 4 9 9
2 Wittenhorst 2 3 1 1 1 8 6 2 4
3 Hapse Boys 2 3 1 1 1 6 10 -4 4
4 Vianen Vooruit 2 3 0 0 3 4 11 -7 0