Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 6

Trainingsschema

Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
24 okt. 2021 12:00 Wittenhorst 6 Meterik 3 4 B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde
31 okt. 2021 12:00 Wittenhorst 6 Sparta'18 6 2 Competitie
7 nov. 2021 10:00 Sportclub Irene 12 Wittenhorst 6 1-Sportclub Irene Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
17 okt. 2021 12:00 Wittenhorst 6 IVO 5 5 - 2 Competitie
10 okt. 2021 09:30 Sporting S.T. 3 Wittenhorst 6 1 - 8 Competitie
3 okt. 2021 12:00 Wittenhorst 6 Melderslo 4 4 - 1 Competitie
26 sep. 2021 12:00 VVV'03 4 Wittenhorst 6 0 - 11 Competitie
19 sep. 2021 12:00 Wittenhorst 6 Meterik 4 12 - 0 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
12 sep. 2021 10:00 SVOC'01 4 Wittenhorst 6 2 - 9 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
5 sep. 2021 12:00 Wittenhorst 6 SV Venray 12 4 - 1 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase

Competitie (6e klasse 28)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 6 4 4 0 0 28 4 24 12
2 Sparta'18 6 4 4 0 0 27 10 17 12
3 Sportclub Irene 12 4 4 0 0 16 9 7 12
4 S.V. Lottum 3 4 2 2 0 12 9 3 8
5 Melderslo 4 4 2 0 2 12 10 2 6
6 SVEB 3 4 2 0 2 11 9 2 6
7 FCV-Venlo 7 4 2 0 2 6 15 -9 6
8 GFC'33 3 4 1 1 2 14 14 0 4
9 IVO 5 4 1 0 3 15 15 0 3
10 Sporting S.T. 3 4 0 1 3 9 19 -10 1
11 Hegelsom 4 4 0 0 4 3 10 -7 0
12 VVV'03 4 4 0 0 4 2 31 -29 0

Mannen beker reserve zondag poulefase

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 6 3 3 0 0 25 3 22 9
2 SV Venray 12 3 2 0 1 8 6 2 6
3 Meterik 4 3 1 0 2 7 19 -12 3
4 SVOC'01 4 3 0 0 3 5 17 -12 0

Mannen beker reserve zondag 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Venray 9 1 1 0 0 11 3 8 3
2 De Leeuw 3 1 1 0 0 8 0 8 3
3 HRC'27 2 1 1 0 0 7 0 7 3
4 SIOL 3 1 1 0 0 6 0 6 3
5 SV De Braak 8 1 1 0 0 6 1 5 3
6 Sporting S.T. 2 1 1 0 0 3 0 3 3
7 Leonidas - W 6 1 1 0 0 5 3 2 3
8 DESM 4 1 1 0 0 3 1 2 3
9 Avanti'31 5 1 1 0 0 2 0 2 3
10 UDI'19/CSU 8 1 1 0 0 3 2 1 3
11 Festilent 7 1 1 0 0 2 1 1 3
12 GSV'28 4 1 1 0 0 2 1 1 3
13 Vorstenbossche Boys 35+1 1 1 0 0 2 1 1 3
14 Groene Ster 6 1 1 0 0 1 0 1 3
15 De Ster 5 1 1 0 0 0 0 0 3
16 ASV'33 6 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Avanti'31 7 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Avanti'31 8 0 0 0 0 0 0 0 0
19 VV Baarlo 7 0 0 0 0 0 0 0 0
20 VV Baarlo 5 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Blerick 6 0 0 0 0 0 0 0 0
22 SV De Braak 13 0 0 0 0 0 0 0 0
23 S.V. Brandevoort 6 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Bruheze 4 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Bruheze 3 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Chevremont 3 0 0 0 0 0 0 0 0
27 DESM 5 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Deurne 8 0 0 0 0 0 0 0 0
29 DVO 4 0 0 0 0 0 0 0 0
30 ELI 3 0 0 0 0 0 0 0 0
31 EMS 3 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Erp 10 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Erp 9 0 0 0 0 0 0 0 0
34 EVV Echt 4 0 0 0 0 0 0 0 0
35 FC Landgraaf 4 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Festilent 8 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Gemert 8 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Gemert 7 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Gemert 9 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Gemert 10 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Geusselt Sport 4 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Grashoek 4 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Haslou 5 0 0 0 0 0 0 0 0
44 H.B.S.V. 4 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Heer 7 0 0 0 0 0 0 0 0
46 HRC'27 1 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Sportclub Irene 6 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Sportclub Irene 8 0 0 0 0 0 0 0 0
49 IVO 7 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Sportclub Jekerdal 5 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Sportclub Leeuwen 3 0 0 0 0 0 0 0 0
52 De Leeuw 5 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Liessel 2 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Margriet 4 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Mariahout 5 0 0 0 0 0 0 0 0
56 MBC'13 4 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Merselo 2 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Meterik 3 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Mierlo Hout 6 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Mifano 7 0 0 0 0 0 0 0 0
61 RKSV Minor 4 0 0 0 0 0 0 0 0
62 MMC Weert 6 0 0 0 0 0 0 0 0
63 MVC 2 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Nijnsel/TVE Reclame 5 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Nulandia 4 0 0 0 0 0 0 0 0
66 NWC 9 0 0 0 0 0 0 0 0
67 NWC 10 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Olympia'18 8 0 0 0 0 0 0 0 0
69 Olympia'18 6 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Panningen 5 0 0 0 0 0 0 0 0
71 FC de Rakt 6 0 0 0 0 0 0 0 0
72 Rhode/VSB 11 0 0 0 0 0 0 0 0
73 RKHSV 6 0 0 0 0 0 0 0 0
74 RKSVO 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0
75 RKSVV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
76 RKVB 2 0 0 0 0 0 0 0 0
77 RKVB 3 0 0 0 0 0 0 0 0
78 RKVVM 3 0 0 0 0 0 0 0 0
79 Rood Wit'62 9 0 0 0 0 0 0 0 0
80 SCG 3 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Schijndel/DE WIT 7 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Schinveld 3 0 0 0 0 0 0 0 0
83 SCMH 3 0 0 0 0 0 0 0 0
84 SES 4 0 0 0 0 0 0 0 0
85 SHH 4 0 0 0 0 0 0 0 0
86 SIOL 2 0 0 0 0 0 0 0 0
87 SV Someren 11 0 0 0 0 0 0 0 0
88 SV Someren 8 0 0 0 0 0 0 0 0
89 SV Someren 10 0 0 0 0 0 0 0 0
90 Sparta'18 3 0 0 0 0 0 0 0 0
91 Sparta'18 4 0 0 0 0 0 0 0 0
92 Spaubeek 4 0 0 0 0 0 0 0 0
93 Sportclub'25 3 0 0 0 0 0 0 0 0
94 SVE 2 0 0 0 0 0 0 0 0
95 SV TOP 12 0 0 0 0 0 0 0 0
96 Toxandria 5 0 0 0 0 0 0 0 0
97 FC Uden 4 0 0 0 0 0 0 0 0
98 UDI'19/CSU 12 0 0 0 0 0 0 0 0
99 SV United 4 0 0 0 0 0 0 0 0
100 Venlosche Boys 6 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Veritas 5 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Vitesse'08 6 0 0 0 0 0 0 0 0
103 Vorstenbossche Boys 4 0 0 0 0 0 0 0 0
104 Vorstenbossche Boys 5 0 0 0 0 0 0 0 0
105 VVV'03 5 0 0 0 0 0 0 0 0
106 vvVOS 4 0 0 0 0 0 0 0 0
107 vvVOS 5 0 0 0 0 0 0 0 0
108 Walburgia 1 0 0 0 0 0 0 0 0
109 Weltania 4 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Wittenhorst 10 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Wittenhorst 6 0 0 0 0 0 0 0 0
112 ZSV 8 0 0 0 0 0 0 0 0
113 Langeberg 5 1 0 0 1 0 0 0 0
114 Festilent 6 1 0 0 1 2 3 -1 0
115 DSV 4 1 0 0 1 1 2 -1 0
116 DVG 4 1 0 0 1 1 2 -1 0
117 V.V. Schaesberg 5 1 0 0 1 1 2 -1 0
118 IASON 1 1 0 0 1 0 1 -1 0
119 SV Meerssen 5 1 0 0 1 3 5 -2 0
120 Neerkandia 4 1 0 0 1 1 3 -2 0
121 Avesteyn 4 1 0 0 1 0 2 -2 0
122 Merselo 3 1 0 0 1 0 3 -3 0
123 Gemert 13 1 0 0 1 1 6 -5 0
124 EGS'20 10 1 0 0 1 0 6 -6 0
125 Heijen 4 1 0 0 1 0 7 -7 0
126 Sparta'18 6 1 0 0 1 3 11 -8 0
127 Chevremont 4 1 0 0 1 0 8 -8 0