Wittenhorst

Zoeken | Contact

Wittenhorst 9

Trainingsschema

Woensdag: 20.00 - 21.30

Er is momenteel geen programma beschikbaar.

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
20 mei 2024 10:00 FCV-Venlo 8 Wittenhorst 9 2 - 0 Competitie
12 mei 2024 11:00 SV Venray 10 Wittenhorst 9 6 - 1 Competitie
21 apr. 2024 12:00 Sportclub Irene 9 Wittenhorst 9 0 - 4 Competitie
14 apr. 2024 12:00 Wittenhorst 9 Blerick 8 0 - 0 Competitie
7 apr. 2024 10:00 Sparta'18 5 Wittenhorst 9 4 - 0 Competitie
27 mrt. 2024 20:00 America 3 Wittenhorst 9 2 - 3 Competitie
24 mrt. 2024 12:00 Wittenhorst 9 Hegelsom 4 3 - 3 Competitie
10 mrt. 2024 12:00 Wittenhorst 9 SSA S.V. Lottum - GFC'33 6 0 - 5 Competitie
3 mrt. 2024 10:30 Kronenberg 3 Wittenhorst 9 3 - 0 Competitie
18 feb. 2024 10:45 Hegelsom 4 Wittenhorst 9 3 - 0 Competitie
4 feb. 2024 10:30 Meterik 4 Wittenhorst 9 1 - 4 Competitie
28 jan. 2024 10:00 Blerick 8 Wittenhorst 9 4 - 3 Competitie
14 jan. 2024 12:00 Wittenhorst 9 FCV-Venlo 8 3 - 1 Competitie
17 dec. 2023 09:45 Wittenhorst 9 America 3 5 - 1 Competitie
10 dec. 2023 11:15 Wittenhorst 9 SV Venray 10 2 - 3 Competitie
26 nov. 2023 12:00 Wittenhorst 9 Sportclub Irene 9 2 - 2 Competitie
12 nov. 2023 12:00 Wittenhorst 9 Sparta'18 5 0 - 3 Competitie
15 okt. 2023 12:00 SSA S.V. Lottum - GFC'33 6 Wittenhorst 9 3 - 2 Competitie
8 okt. 2023 12:00 Wittenhorst 9 Kronenberg 3 1 - 1 Competitie
1 okt. 2023 10:00 ST SVEB/Sporting S.T. 5 Wittenhorst 9 0 - 2 Competitie
24 sep. 2023 12:00 Wittenhorst 9 Meterik 4 3 - 1 Competitie
17 sep. 2023 11:30 Leunen 3 Wittenhorst 9 1 - 1 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
10 sep. 2023 12:00 Wittenhorst 9 America 2 1 - 2 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
3 sep. 2023 11:00 SV Venray 10 Wittenhorst 9 3 - 2 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase

Competitie (6e klasse 22)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SSA S.V. Lottum - GFC'33 6 20 12 6 2 71 31 40 42
2 FCV-Venlo 8 20 13 3 4 65 29 36 42
3 SV Venray 10 20 11 5 4 55 40 15 38
4 Blerick 8 20 10 5 5 65 56 9 35
5 Hegelsom 4 20 10 3 7 60 40 20 33
6 Kronenberg 3 19 10 2 7 52 37 15 32
7 Sparta'18 5 20 9 4 7 76 41 35 31
8 Wittenhorst 9 20 6 4 10 36 48 -12 22
9 Sportclub Irene 9 19 5 4 10 41 47 -6 19
10 Meterik 4 20 2 3 15 31 73 -42 9
11 America 3 20 1 1 18 24 134 -110 4

Mannen beker reserve zondag poulefase

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Venray 10 3 2 0 1 11 9 2 6
2 Leunen 3 3 1 2 0 6 4 2 5
3 America 2 3 1 1 1 6 8 -2 4
4 Wittenhorst 9 3 0 1 2 4 6 -2 1