Wittenhorst

Zoeken | Contact

Wittenhorst 9

Trainingsschema

Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
5 feb. 2023 11:30 ST SVEB/Sporting ST 4 Wittenhorst 9 4 Competitie
12 feb. 2023 12:00 Wittenhorst 9 Leunen 4 4 Competitie
26 feb. 2023 10:30 America 2 Wittenhorst 9 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
11 dec. 2022 09:30 Wittenhorst 9 SV Venray 12 2 - 4 Competitie
4 dec. 2022 10:30 SVOC'01 4 Wittenhorst 9 0 - 4 Competitie
27 nov. 2022 12:00 Wittenhorst 9 SSA S.V. Lottum - GFC'33 7 3 - 2 Competitie
20 nov. 2022 12:00 Wittenhorst 9 Sporting S.T. 4 4 - 2 Competitie
13 nov. 2022 12:00 Wittenhorst 9 Melderslo 5 5 - 3 Competitie
6 nov. 2022 10:00 Sportclub Irene 11 Wittenhorst 9 2 - 2 Competitie
23 okt. 2022 12:00 Wittenhorst 9 SV Venray 13 1 - 6 B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde
16 okt. 2022 10:00 S.V. Oostrum 4 Wittenhorst 9 3 - 2 Competitie
9 okt. 2022 12:00 Wittenhorst 9 RESIA 2 2 - 2 Competitie
2 okt. 2022 10:30 Leunen 4 Wittenhorst 9 0 - 7 Competitie
25 sep. 2022 12:00 Wittenhorst 9 ST SVEB/Sporting ST 4 4 - 1 Competitie
21 sep. 2022 20:00 Kronenberg 3 Wittenhorst 9 0 - 5 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
11 sep. 2022 12:00 Wittenhorst 9 Hegelsom 4 1 - 2 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
4 sep. 2022 09:30 SSA S.V. Lottum - GFC'33 6 Wittenhorst 9 2 - 3 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase

Competitie (6e klasse 25)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Venray 12 11 11 0 0 44 15 29 33
2 RESIA 2 10 6 2 2 32 15 17 20
3 Wittenhorst 9 10 6 2 2 35 19 16 20
4 Sportclub Irene 11 11 6 2 3 30 24 6 20
5 SSA S.V. Lottum - GFC'33 7 10 6 1 3 26 15 11 19
6 S.V. Oostrum 4 10 5 1 4 26 25 1 16
7 America 2 10 4 1 5 15 23 -8 13
8 ST SVEB/Sporting ST 4 11 3 1 7 30 38 -8 10
9 Melderslo 5 10 3 0 7 18 36 -18 9
10 SVOC'01 4 11 3 0 8 17 27 -10 9
11 Leunen 4 10 2 2 6 16 37 -21 8
12 Sporting S.T. 4 10 0 2 8 14 29 -15 2

Mannen beker reserve zondag poulefase

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 9 3 2 0 1 9 4 5 6
2 Hegelsom 4 3 2 0 1 9 7 2 6
3 SSA S.V. Lottum - GFC'33 6 3 1 1 1 9 7 2 4
4 Kronenberg 3 3 0 1 2 3 12 -9 1

Mannen beker reserve zondag 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Eindse Boys 4 1 1 0 0 11 0 11 3
2 Gemert 6 1 1 0 0 9 1 8 3
3 Amstenrade 4 1 1 0 0 8 0 8 3
4 RKVVM 3 1 1 0 0 9 2 7 3
5 SV Venray 14 1 1 0 0 7 0 7 3
6 De Leeuw 3 1 1 0 0 9 3 6 3
7 Sparta'25 7 1 1 0 0 9 3 6 3
8 EGS'20 7 1 1 0 0 6 0 6 3
9 Sambeek 3 1 1 0 0 6 0 6 3
10 s.v. Laar 4 1 1 0 0 7 2 5 3
11 BSV Limburgia/Kamerland 4 1 1 0 0 6 1 5 3
12 SV Venray 13 1 1 0 0 6 1 5 3
13 Wittenhorst 8 1 1 0 0 6 1 5 3
14 Sportclub Irene 12 1 1 0 0 7 3 4 3
15 Festilent 7 1 1 0 0 6 2 4 3
16 ASV'33 8 1 1 0 0 5 1 4 3
17 Mifano 8 1 1 0 0 5 1 4 3
18 RKVB 3 1 1 0 0 4 0 4 3
19 Wittenhorst 5 1 1 0 0 4 0 4 3
20 HVCH 9 1 1 0 0 6 3 3 3
21 RKASV 7 1 1 0 0 5 2 3 3
22 Avesteyn 5 1 1 0 0 4 1 3 3
23 SV De Braak 8 1 1 0 0 3 0 3 3
24 EVV Echt 4 1 1 0 0 3 0 3 3
25 Mifano 6 1 1 0 0 3 0 3 3
26 SNA 2 1 1 0 0 3 0 3 3
27 SV TOP 11 1 1 0 0 3 0 3 3
28 Blauw Geel'38/JUMBO 8 1 1 0 0 7 5 2 3
29 Sportclub Irene 10 1 1 0 0 5 3 2 3
30 Rhode/VSB 12 1 1 0 0 5 3 2 3
31 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3 1 1 0 0 5 3 2 3
32 H.B.S.V. 4 1 1 0 0 4 2 2 3
33 Sportclub Irene 5 1 1 0 0 4 2 2 3
34 RKASV 5 1 1 0 0 4 2 2 3
35 vvVOS 3 1 1 0 0 4 2 2 3
36 Avanti'31 5 1 1 0 0 3 1 2 3
37 Berghem Sport 8 1 1 0 0 3 1 2 3
38 UDI'19/CSU 12 1 1 0 0 3 1 2 3
39 ZSV 5 1 1 0 0 3 1 2 3
40 Vv Kessel 3 1 1 0 0 2 0 2 3
41 Maaskantse Boys 2 1 1 0 0 2 0 2 3
42 DSV 4 1 1 0 0 5 4 1 3
43 SJVV 4 1 1 0 0 4 3 1 3
44 EMS 1 1 1 0 0 3 2 1 3
45 FC Oda 4 1 1 0 0 3 2 1 3
46 VV ALFA SPORT 4 1 1 0 0 2 1 1 3
47 S.V. Brandevoort 4 1 1 0 0 2 1 1 3
48 EGS'20 10 1 1 0 0 2 1 1 3
49 Elsendorp 2 1 1 0 0 2 1 1 3
50 Erp 7 1 1 0 0 2 1 1 3
51 Vianen Vooruit 3 1 1 0 0 2 1 1 3
52 Volkel 5 1 1 0 0 2 1 1 3
53 RKSVV 2 1 1 0 0 1 0 1 3
54 Sporting H.A.C. 4 1 1 0 0 1 0 1 3
55 Willem I 4 1 1 0 0 1 0 1 3
56 Avanti'31 6 1 1 0 0 2 2 0 3
57 Prinses Irene 5 1 1 0 0 2 2 0 3
58 Stormvogels'28 2 1 1 0 0 2 2 0 3
59 Mariahout 5 1 1 0 0 2 2 0 3
60 O.K.S.V. 3 1 1 0 0 1 1 0 3
61 SV Someren 6 1 1 0 0 1 1 0 3
62 Sportclub Jekerdal 5 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Schinveld 3 0 0 0 0 0 0 0 0
64 UDI'19/CSU 9 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Heeswijk 7 1 0 0 1 2 2 0 0
66 SV Milsbeek 3 1 0 0 1 2 2 0 0
67 Rhode/VSB 7 1 0 0 1 2 2 0 0
68 WEC 35+2 1 0 0 1 2 2 0 0
69 Nooit Gedacht 4 1 0 0 1 1 1 0 0
70 Mierlo Hout 6 1 0 0 1 1 1 0 0
71 Gemert 8 1 0 0 1 4 5 -1 0
72 SV Someren 7 1 0 0 1 3 4 -1 0
73 Helden 7 1 0 0 1 2 3 -1 0
74 Walburgia 1 1 0 0 1 2 3 -1 0
75 DSV 8 1 0 0 1 1 2 -1 0
76 DVG 4 1 0 0 1 1 2 -1 0
77 De Leeuw 5 1 0 0 1 1 2 -1 0
78 Olympia Boys 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
79 SV TOP 7 1 0 0 1 1 2 -1 0
80 FC Uden 5 1 0 0 1 1 2 -1 0
81 VCA 4 1 0 0 1 1 2 -1 0
82 Rood Groen LVC'01 3 1 0 0 1 0 1 -1 0
83 SVC 2000 7 1 0 0 1 0 1 -1 0
84 Wijnandia 3 1 0 0 1 0 1 -1 0
85 RKVV Keldonk 3 1 0 0 1 5 7 -2 0
86 Avanti'31 8 1 0 0 1 3 5 -2 0
87 Sporting Heerlen 4 1 0 0 1 3 5 -2 0
88 SSA S.V. Lottum - GFC'33 4 1 0 0 1 3 5 -2 0
89 Geusselt Sport 3 1 0 0 1 2 4 -2 0
90 H.B.S.V. 5 1 0 0 1 2 4 -2 0
91 Panningen 5 1 0 0 1 2 4 -2 0
92 VCH 4 1 0 0 1 2 4 -2 0
93 Mifano 7 1 0 0 1 1 3 -2 0
94 SV TOP 6 1 0 0 1 1 3 -2 0
95 FC Uden 7 1 0 0 1 1 3 -2 0
96 Vorstenbossche Boys 6 1 0 0 1 1 3 -2 0
97 Herpinia 3 1 0 0 1 0 2 -2 0
98 SHH 4 1 0 0 1 0 2 -2 0
99 Herpinia 5 1 0 0 1 3 6 -3 0
100 SVME 3 1 0 0 1 2 5 -3 0
101 FC Uden 6 1 0 0 1 1 4 -3 0
102 Bruheze 7 1 0 0 1 0 3 -3 0
103 Sportclub Leeuwen 3 1 0 0 1 0 3 -3 0
104 NLC'03 3 1 0 0 1 0 3 -3 0
105 SHH 5 1 0 0 1 0 3 -3 0
106 Stiphout Vooruit 6 1 0 0 1 0 3 -3 0
107 Sporting S.T. 3 1 0 0 1 3 7 -4 0
108 Gemert 15 1 0 0 1 2 6 -4 0
109 Lierop 3 1 0 0 1 1 5 -4 0
110 ZSV 6 1 0 0 1 1 5 -4 0
111 Sportclub Irene 6 1 0 0 1 0 4 -4 0
112 RKSVO 3 1 0 0 1 0 4 -4 0
113 Panningen 4 1 0 0 1 2 7 -5 0
114 DSV 5 1 0 0 1 1 6 -5 0
115 Spaubeek 4 1 0 0 1 1 6 -5 0
116 Wittenhorst 9 1 0 0 1 1 6 -5 0
117 Gemert 7 1 0 0 1 3 9 -6 0
118 De Ster 4 1 0 0 1 3 9 -6 0
119 Odiliapeel/Braks Groep 2 1 0 0 1 0 6 -6 0
120 SV Venray 15 1 0 0 1 0 6 -6 0
121 SV Geuldal 3 1 0 0 1 2 9 -7 0
122 Wittenhorst 6 1 0 0 1 0 7 -7 0
123 Rhode/VSB 8 1 0 0 1 1 9 -8 0
124 Chevremont 4 1 0 0 1 0 8 -8 0
125 Egchel 3 1 0 0 1 0 11 -11 0