Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 7

Trainingsschema

Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
29 sep. 2019 09:45 Volharding 5 Wittenhorst 7 2 Competitie
6 okt. 2019 09:30 Wittenhorst 7 DSV 6 1 Competitie
13 okt. 2019 11:00 Merselo 2 Wittenhorst 7 1 Competitie
20 okt. 2019 12:00 Sportclub Irene 5 Wittenhorst 7 3 B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
22 sep. 2019 09:30 Wittenhorst 7 Sambeek 3 0 - 2 Competitie
15 sep. 2019 09:30 Wittenhorst 7 America 4 16 - 0 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
8 sep. 2019 10:00 Meterik 4 Wittenhorst 7 2 - 4 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
1 sep. 2019 09:30 Wittenhorst 7 SV Venray 11 3 - 2 B1600 Mannen beker reserve zondag poule

Competitie (6e klasse 24)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Olympia'18 6 1 1 0 0 4 1 3 3
2 Volharding 5 1 1 0 0 4 1 3 3
3 Sambeek 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 SV United 5 1 1 0 0 2 1 1 3
5 DSV 6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Montagnards 3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Stormvogels'28 3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SV Venray 10 0 0 0 0 0 0 0 0
9 HRC'27 3 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 Wittenhorst 7 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 V.V. Holthees-Smakt 2 1 0 0 1 1 4 -3 0
12 Merselo 2 1 0 0 1 1 4 -3 0

Mannen beker reserve zondag poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 7 3 3 0 0 23 4 19 9
2 Meterik 4 3 2 0 1 8 4 4 6
3 SV Venray 11 3 1 0 2 12 5 7 3
4 America 4 3 0 0 3 1 31 -30 0

Mannen beker reserve zondag 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 VV ALFA SPORT 4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ASV'33 6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Avanti'31 5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Avesteyn 6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Blauw Geel'38/JUMBO 12 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Blauw Geel'38/JUMBO 14 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Boekel Sport 6 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Bruheze 5 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Bruheze 7 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Bruheze 6 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Bruheze 4 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Chevremont 4 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Cito 5 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Daalhof 4 0 0 0 0 0 0 0 0
15 DAW Schaijk 5 0 0 0 0 0 0 0 0
16 DESM 6 0 0 0 0 0 0 0 0
17 DESM 4 0 0 0 0 0 0 0 0
18 DESM 5 0 0 0 0 0 0 0 0
19 SV DWSH'18 5 0 0 0 0 0 0 0 0
20 SV DWSH'18 4 0 0 0 0 0 0 0 0
21 EVV 4 0 0 0 0 0 0 0 0
22 EVV 3 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Festilent 7 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Geertruidse Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Gemert 7 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Gemert 11 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Grashoek 4 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Handel 3 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Handel 4 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Heer 5 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Heer 7 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Heeswijk 7 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Herpinia 4 0 0 0 0 0 0 0 0
34 HRC'27 2 0 0 0 0 0 0 0 0
35 HVCH 12 0 0 0 0 0 0 0 0
36 HVCH 14 0 0 0 0 0 0 0 0
37 HVCH 13 0 0 0 0 0 0 0 0
38 HVCH 16 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Sportclub Irene 7 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Sportclub Irene 5 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Sportclub Irene 9 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Laura/Hopel Combinatie 4 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Maaskantse Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Margriet 6 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Mariahout 5 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Melderslo 4 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Merselo 2 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Mifano 7 0 0 0 0 0 0 0 0
49 RKSV Minor 4 0 0 0 0 0 0 0 0
50 MOSA'14 2 0 0 0 0 0 0 0 0
51 NEC'92/vloerenboulevard 2 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Nijnsel/TVE Reclame 5 0 0 0 0 0 0 0 0
53 NWC 9 0 0 0 0 0 0 0 0
54 O.K.S.V. 2 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Olympia'18 6 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Oranje Blauw'15 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0
57 sv O.S.S. 1920 8 0 0 0 0 0 0 0 0
58 sv O.S.S. 1920 11 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Panningen 5 0 0 0 0 0 0 0 0
60 FC de Rakt 4 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Rhode/Van Stiphout Bouw 7 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Rhode/Van Stiphout Bouw 10 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Rhode/Van Stiphout Bouw 5 0 0 0 0 0 0 0 0
64 RKASV 5 0 0 0 0 0 0 0 0
65 RKPVV 4 0 0 0 0 0 0 0 0
66 RKSVO 6 0 0 0 0 0 0 0 0
67 RKSVV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
68 RKVVM 4 0 0 0 0 0 0 0 0
69 Sambeek 3 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Sanderbout 2 0 0 0 0 0 0 0 0
71 Schijndel/DE WIT 9 0 0 0 0 0 0 0 0
72 SCMH 4 0 0 0 0 0 0 0 0
73 SES 4 0 0 0 0 0 0 0 0
74 SES 5 0 0 0 0 0 0 0 0
75 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3 0 0 0 0 0 0 0 0
76 SIOL 2 0 0 0 0 0 0 0 0
77 SIOL 3 0 0 0 0 0 0 0 0
78 SJVV 3 0 0 0 0 0 0 0 0
79 SNA 2 0 0 0 0 0 0 0 0
80 SV Someren 12 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Spaubeek 4 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Spaubeek 3 0 0 0 0 0 0 0 0
83 SSA Haanrade/SVA 2 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Stiphout Vooruit 6 0 0 0 0 0 0 0 0
85 Stiphout Vooruit 5 0 0 0 0 0 0 0 0
86 Stormvogels'28 3 0 0 0 0 0 0 0 0
87 SVH'39 4 0 0 0 0 0 0 0 0
88 SVH'39 3 0 0 0 0 0 0 0 0
89 SVME 5 0 0 0 0 0 0 0 0
90 SVME 4 0 0 0 0 0 0 0 0
91 Sylvia 2 0 0 0 0 0 0 0 0
92 SV TOP 11 0 0 0 0 0 0 0 0
93 SV TOP 7 0 0 0 0 0 0 0 0
94 SV TOP 6 0 0 0 0 0 0 0 0
95 SV TOP 9 0 0 0 0 0 0 0 0
96 FC Uden 5 0 0 0 0 0 0 0 0
97 UDI'19/CSU 16 0 0 0 0 0 0 0 0
98 UOW '02 4 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Venhorst 4 0 0 0 0 0 0 0 0
100 SV Venray 7 0 0 0 0 0 0 0 0
101 SV Venray 8 0 0 0 0 0 0 0 0
102 SV Venray 13 0 0 0 0 0 0 0 0
103 Vitesse'08 5 0 0 0 0 0 0 0 0
104 Voerendaal 4 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Volkel 8 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Volkel 5 0 0 0 0 0 0 0 0
107 VVV'03 5 0 0 0 0 0 0 0 0
108 vvVOS 4 0 0 0 0 0 0 0 0
109 WEC 3 0 0 0 0 0 0 0 0
110 WEC 5 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Wittenhorst 7 0 0 0 0 0 0 0 0
112 Wittenhorst 10 0 0 0 0 0 0 0 0
113 Wittenhorst 11 0 0 0 0 0 0 0 0
114 ZSV 5 0 0 0 0 0 0 0 0
115 ZSV 8 0 0 0 0 0 0 0 0