Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 7

Trainingsschema

Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
2 feb. 2020 10:30 Sambeek 3 Wittenhorst 7 2 Competitie
9 feb. 2020 09:30 Wittenhorst 7 HRC'27 3 1 Competitie
16 feb. 2020 11:00 Stormvogels'28 3 Wittenhorst 7 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
26 jan. 2020 09:30 Wittenhorst 7 Montagnards 3 2 - 3 Competitie
19 jan. 2020 09:30 Wittenhorst 7 Stormvogels'28 3 0 - 1 Competitie
15 dec. 2019 09:30 Wittenhorst 7 SV Venray 10 2 - 3 Competitie
10 dec. 2019 19:30 Mifano 7 Wittenhorst 7 3 - 1 B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde
8 dec. 2019 09:30 Wittenhorst 7 SV United 5 6 - 2 Competitie
24 nov. 2019 10:45 V.V. Holthees-Smakt 2 Wittenhorst 7 1 - 4 Competitie
10 nov. 2019 09:30 HRC'27 3 Wittenhorst 7 1 - 1 Competitie
3 nov. 2019 12:00 Olympia'18 6 Wittenhorst 7 2 - 1 Competitie
20 okt. 2019 12:00 Sportclub Irene 5 Wittenhorst 7 2 - 4 B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde
13 okt. 2019 11:00 Merselo 2 Wittenhorst 7 1 - 2 Competitie
6 okt. 2019 09:30 Wittenhorst 7 DSV 6 3 - 0 Competitie
29 sep. 2019 09:45 Volharding 5 Wittenhorst 7 2 - 2 Competitie
22 sep. 2019 09:30 Wittenhorst 7 Sambeek 3 0 - 2 Competitie
15 sep. 2019 09:30 Wittenhorst 7 America 4 16 - 0 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
8 sep. 2019 10:00 Meterik 4 Wittenhorst 7 2 - 4 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
1 sep. 2019 09:30 Wittenhorst 7 SV Venray 11 3 - 2 B1600 Mannen beker reserve zondag poule

Competitie (6e klasse 24)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Stormvogels'28 3 11 9 1 1 44 13 31 28
2 Volharding 5 11 7 1 3 34 35 -1 22
3 Olympia'18 6 11 6 3 2 28 9 19 21
4 Sambeek 3 9 6 1 2 30 7 23 19
5 SV Venray 10 9 5 3 1 34 12 22 18
6 Montagnards 3 11 6 0 5 27 28 -1 18
7 Wittenhorst 7 11 4 2 5 23 18 5 14
8 DSV 6 11 4 1 6 17 31 -14 13
9 HRC'27 3 10 3 1 6 16 31 -15 10
10 Merselo 2 11 2 2 7 18 25 -7 8
11 SV United 5 11 2 1 8 14 38 -24 7
12 V.V. Holthees-Smakt 2 10 1 0 9 10 48 -38 3

Mannen beker reserve zondag poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 7 3 3 0 0 23 4 19 9
2 Meterik 4 3 2 0 1 8 4 4 6
3 SV Venray 11 3 1 0 2 12 5 7 3
4 America 4 3 0 0 3 1 31 -30 0

Mannen beker reserve zondag 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Venray 8 1 1 0 0 14 3 11 3
2 FC Uden 5 1 1 0 0 10 0 10 3
3 Daalhof 4 1 1 0 0 8 0 8 3
4 Oranje Blauw'15 35+1 1 1 0 0 7 0 7 3
5 SVH'39 3 1 1 0 0 7 0 7 3
6 Volkel 5 1 1 0 0 7 1 6 3
7 Mifano 7 1 1 0 0 6 0 6 3
8 NEC'92/vloerenboulevard 2 1 1 0 0 7 2 5 3
9 O.K.S.V. 2 1 1 0 0 6 1 5 3
10 SIOL 2 1 1 0 0 5 0 5 3
11 SIOL 3 1 1 0 0 7 3 4 3
12 Bruheze 5 1 1 0 0 4 0 4 3
13 Olympia'18 6 1 1 0 0 4 0 4 3
14 Rhode/Van Stiphout Bouw 5 1 1 0 0 4 0 4 3
15 HVCH 14 1 1 0 0 6 3 3 3
16 MOSA'14 2 1 1 0 0 6 3 3 3
17 Merselo 2 1 1 0 0 5 2 3 3
18 Festilent 7 1 1 0 0 4 1 3 3
19 Sportclub Irene 7 1 1 0 0 4 1 3 3
20 Spaubeek 4 1 1 0 0 4 1 3 3
21 SVME 5 1 1 0 0 4 1 3 3
22 WEC 3 1 1 0 0 3 0 3 3
23 Blauw Geel'38/JUMBO 12 1 1 0 0 6 4 2 3
24 UDI'19/CSU 16 1 1 0 0 6 4 2 3
25 Sportclub Irene 9 1 1 0 0 4 2 2 3
26 NWC 9 1 1 0 0 4 2 2 3
27 Stormvogels'28 3 1 1 0 0 4 2 2 3
28 Wittenhorst 7 1 1 0 0 4 2 2 3
29 Rhode/Van Stiphout Bouw 7 1 1 0 0 3 1 2 3
30 Nijnsel/TVE Reclame 5 1 1 0 0 2 0 2 3
31 FC de Rakt 4 1 1 0 0 2 0 2 3
32 SV Someren 12 1 1 0 0 2 0 2 3
33 Wittenhorst 11 1 1 0 0 2 0 2 3
34 Bruheze 4 1 1 0 0 5 4 1 3
35 Boekel Sport 6 1 1 0 0 4 3 1 3
36 SV Venray 13 1 1 0 0 4 3 1 3
37 Bruheze 6 1 1 0 0 3 2 1 3
38 Mariahout 5 1 1 0 0 3 2 1 3
39 SJVV 3 1 1 0 0 3 2 1 3
40 SV TOP 7 1 1 0 0 3 2 1 3
41 ZSV 8 1 1 0 0 3 2 1 3
42 DESM 4 1 1 0 0 2 1 1 3
43 Geertruidse Boys 2 1 1 0 0 2 1 1 3
44 HVCH 12 1 1 0 0 2 1 1 3
45 RKASV 5 1 1 0 0 2 1 1 3
46 Schijndel/DE WIT 9 1 1 0 0 2 1 1 3
47 SV TOP 11 1 1 0 0 2 1 1 3
48 ASV'33 6 1 1 0 0 1 0 1 3
49 Spaubeek 3 1 1 0 0 3 3 0 3
50 Maaskantse Boys 3 1 1 0 0 3 3 0 3
51 Gemert 11 1 1 0 0 2 2 0 3
52 UOW '02 4 1 1 0 0 2 2 0 3
53 Volkel 8 1 1 0 0 0 0 0 3
54 EVV 4 1 1 0 0 0 0 0 3
55 EVV 3 0 0 0 0 0 0 0 0
56 RKSV Minor 4 0 0 0 0 0 0 0 0
57 RKSVV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
58 SVME 4 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Sylvia 2 1 0 0 1 3 3 0 0
60 HVCH 13 1 0 0 1 3 3 0 0
61 Bruheze 7 1 0 0 1 2 2 0 0
62 Chevremont 4 1 0 0 1 2 2 0 0
63 Stiphout Vooruit 6 1 0 0 1 0 0 0 0
64 DESM 6 1 0 0 1 0 0 0 0
65 SV Venray 7 1 0 0 1 4 5 -1 0
66 Sambeek 3 1 0 0 1 3 4 -1 0
67 ZSV 5 1 0 0 1 3 4 -1 0
68 Grashoek 4 1 0 0 1 2 3 -1 0
69 Margriet 6 1 0 0 1 2 3 -1 0
70 RKPVV 4 1 0 0 1 2 3 -1 0
71 Stiphout Vooruit 5 1 0 0 1 2 3 -1 0
72 Wittenhorst 10 1 0 0 1 2 3 -1 0
73 Cito 5 1 0 0 1 1 2 -1 0
74 Heer 5 1 0 0 1 1 2 -1 0
75 Heeswijk 7 1 0 0 1 1 2 -1 0
76 Laura/Hopel Combinatie 4 1 0 0 1 1 2 -1 0
77 sv O.S.S. 1920 8 1 0 0 1 1 2 -1 0
78 SNA 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
79 Venhorst 4 1 0 0 1 0 1 -1 0
80 SV TOP 9 1 0 0 1 4 6 -2 0
81 SV TOP 6 1 0 0 1 4 6 -2 0
82 HRC'27 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
83 Sportclub Irene 5 1 0 0 1 2 4 -2 0
84 RKSVO 6 1 0 0 1 2 4 -2 0
85 VVV'03 5 1 0 0 1 2 4 -2 0
86 SV DWSH'18 5 1 0 0 1 1 3 -2 0
87 DAW Schaijk 5 1 0 0 1 0 2 -2 0
88 Melderslo 4 1 0 0 1 0 2 -2 0
89 Panningen 5 1 0 0 1 0 2 -2 0
90 WEC 5 1 0 0 1 0 2 -2 0
91 HVCH 16 1 0 0 1 3 6 -3 0
92 Rhode/Van Stiphout Bouw 10 1 0 0 1 3 6 -3 0
93 Vitesse'08 5 1 0 0 1 2 5 -3 0
94 VV ALFA SPORT 4 1 0 0 1 1 4 -3 0
95 Herpinia 4 1 0 0 1 1 4 -3 0
96 RKVVM 4 1 0 0 1 1 4 -3 0
97 vvVOS 4 1 0 0 1 1 4 -3 0
98 SV DWSH'18 4 1 0 0 1 0 3 -3 0
99 SES 5 1 0 0 1 3 7 -4 0
100 Avanti'31 5 1 0 0 1 0 4 -4 0
101 Blauw Geel'38/JUMBO 14 1 0 0 1 0 4 -4 0
102 Handel 3 1 0 0 1 0 4 -4 0
103 Heer 7 1 0 0 1 2 7 -5 0
104 Avesteyn 6 1 0 0 1 1 6 -5 0
105 SCMH 4 1 0 0 1 0 5 -5 0
106 sv O.S.S. 1920 11 1 0 0 1 1 7 -6 0
107 Gemert 7 1 0 0 1 0 6 -6 0
108 ST GKC/RKHVC/RKESV 4 1 0 0 1 0 7 -7 0
109 SVH'39 4 1 0 0 1 0 7 -7 0
110 Voerendaal 4 1 0 0 1 0 8 -8 0
111 SES 4 1 0 0 1 0 10 -10 0
112 Handel 4 1 0 0 1 3 14 -11 0

Mannen beker reserve zondag 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 UDI'19/CSU 16 1 1 0 0 10 1 9 3
2 SV TOP 11 1 1 0 0 9 1 8 3
3 Nijnsel/TVE Reclame 5 1 1 0 0 7 1 6 3
4 SVME 5 1 1 0 0 5 0 5 3
5 Olympia'18 6 1 1 0 0 6 2 4 3
6 SV Venray 8 1 1 0 0 6 2 4 3
7 RKSV Minor 4 1 1 0 0 5 1 4 3
8 O.K.S.V. 2 1 1 0 0 5 1 4 3
9 SIOL 3 1 1 0 0 5 1 4 3
10 Stormvogels'28 3 1 1 0 0 5 1 4 3
11 Wittenhorst 11 1 1 0 0 4 1 3 3
12 RKASV 5 1 1 0 0 4 2 2 3
13 Mifano 7 1 1 0 0 3 1 2 3
14 RKSVV 2 1 1 0 0 3 1 2 3
15 Blauw Geel'38/JUMBO 12 1 1 0 0 4 3 1 3
16 HVCH 12 1 1 0 0 3 2 1 3
17 Oranje Blauw'15 35+1 1 1 0 0 2 1 1 3
18 FC de Rakt 4 1 1 0 0 2 1 1 3
19 SVH'39 3 1 1 0 0 2 1 1 3
20 NEC'92/vloerenboulevard 2 1 1 0 0 4 4 0 3
21 Bruheze 6 1 1 0 0 2 2 0 3
22 Geertruidse Boys 2 1 1 0 0 2 2 0 3
23 SV TOP 7 1 1 0 0 2 2 0 3
24 WEC 3 1 1 0 0 1 1 0 3
25 Festilent 7 1 1 0 0 1 1 0 3
26 SV Someren 12 0 0 0 0 0 0 0 0
27 ZSV 8 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Spaubeek 3 1 0 0 1 4 4 0 0
29 NWC 9 1 0 0 1 2 2 0 0
30 Rhode/Van Stiphout Bouw 5 1 0 0 1 2 2 0 0
31 SVME 4 1 0 0 1 2 2 0 0
32 Boekel Sport 6 1 0 0 1 1 1 0 0
33 Volkel 5 1 0 0 1 1 1 0 0
34 Maaskantse Boys 3 1 0 0 1 3 4 -1 0
35 FC Uden 5 1 0 0 1 2 3 -1 0
36 DESM 4 1 0 0 1 1 2 -1 0
37 EVV 4 1 0 0 1 1 2 -1 0
38 SIOL 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
39 UOW '02 4 1 0 0 1 2 4 -2 0
40 Sportclub Irene 9 1 0 0 1 1 3 -2 0
41 Wittenhorst 7 1 0 0 1 1 3 -2 0
42 SJVV 3 1 0 0 1 1 4 -3 0
43 Bruheze 4 1 0 0 1 2 6 -4 0
44 Volkel 8 1 0 0 1 2 6 -4 0
45 EVV 3 1 0 0 1 1 5 -4 0
46 Gemert 11 1 0 0 1 1 5 -4 0
47 HVCH 14 1 0 0 1 1 5 -4 0
48 Merselo 2 1 0 0 1 1 5 -4 0
49 Daalhof 4 1 0 0 1 0 5 -5 0
50 ASV'33 6 1 0 0 1 1 7 -6 0
51 Schijndel/DE WIT 9 1 0 0 1 1 9 -8 0
52 Mariahout 5 1 0 0 1 1 10 -9 0