Wittenhorst

Zoeken | Contact

Wittenhorst 5

Trainingsschema

Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
5 mei 2024 10:30 DEV-Arcen 3 Wittenhorst 5 Competitie
8 mei 2024 20:00 IVO 5 Wittenhorst 5 Competitie
12 mei 2024 12:00 Wittenhorst 5 Sportclub Irene 6 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
21 apr. 2024 12:00 Wittenhorst 5 SVOC'01 2 3 - 1 Competitie
14 apr. 2024 11:00 Hegelsom 3 Wittenhorst 5 6 - 2 Competitie
7 apr. 2024 12:00 Wittenhorst 5 FCV-Venlo 5 1 - 0 Competitie
1 apr. 2024 12:00 Wittenhorst 5 Hegelsom 3 2 - 1 Competitie
17 mrt. 2024 12:00 Wittenhorst 5 SSA S.V. Lottum - GFC'33 3 3 - 1 Competitie
10 mrt. 2024 12:00 Wittenhorst 5 Melderslo 4 6 - 1 Competitie
3 mrt. 2024 11:30 Blerick 5 Wittenhorst 5 4 - 1 Competitie
25 feb. 2024 12:00 Wittenhorst 5 Sparta'18 3 0 - 1 Competitie
18 feb. 2024 12:30 SSA S.V. Lottum - GFC'33 3 Wittenhorst 5 1 - 2 Competitie
4 feb. 2024 12:00 SV Venray 7 Wittenhorst 5 5 - 2 Competitie
21 jan. 2024 11:45 Wittenhorst 5 DEV-Arcen 3 3 - 0 Competitie
21 jan. 2024 11:45 Wittenhorst 5 DEV-Arcen 3 3 - 0 Competitie
17 dec. 2023 12:00 Sportclub Irene 6 Wittenhorst 5 6 - 1 Competitie
3 dec. 2023 12:00 Wittenhorst 5 IVO 5 6 - 0 Competitie
26 nov. 2023 12:00 SVOC'01 2 Wittenhorst 5 2 - 1 Competitie
12 nov. 2023 10:00 FCV-Venlo 5 Wittenhorst 5 1 - 3 Competitie
22 okt. 2023 12:00 Wittenhorst 5 ZSV 5 3 - 5 B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde
15 okt. 2023 11:30 Melderslo 4 Wittenhorst 5 0 - 4 Competitie
8 okt. 2023 12:00 Wittenhorst 5 Blerick 5 2 - 1 Competitie
1 okt. 2023 11:30 Sparta'18 3 Wittenhorst 5 3 - 2 Competitie
24 sep. 2023 12:00 Wittenhorst 5 SV Venray 7 5 - 3 Competitie
17 sep. 2023 12:00 Wittenhorst 5 Hegelsom 3 5 - 2 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
10 sep. 2023 12:00 Wittenhorst 5 Kronenberg 2 1 - 1 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
3 sep. 2023 12:00 ST SVEB/Sporting S.T. 6 Wittenhorst 5 0 - 2 B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase

Competitie (6e klasse 21)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Sportclub Irene 6 18 16 2 0 74 14 60 50
2 SV Venray 7 20 13 2 5 75 37 38 41
3 Wittenhorst 5 19 12 0 7 49 37 12 36
4 SVOC'01 2 19 11 2 6 50 27 23 35
5 Blerick 5 20 8 4 8 47 48 -1 28
6 Sparta'18 3 17 8 3 6 37 34 3 27
7 DEV-Arcen 3 18 8 2 8 43 50 -7 26
8 FCV-Venlo 5 18 7 2 9 40 43 -3 23
9 SSA S.V. Lottum - GFC'33 3 18 5 5 8 38 49 -11 20
10 Hegelsom 3 19 5 3 11 35 55 -20 18
11 IVO 5 18 2 2 14 26 84 -58 8
12 Melderslo 4 18 2 1 15 22 58 -36 7

Mannen beker reserve zondag poulefase

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 5 3 2 1 0 8 3 5 7
2 Kronenberg 2 3 1 2 0 5 4 1 5
3 Hegelsom 3 3 1 1 1 7 7 0 4
4 ST SVEB/Sporting S.T. 6 3 0 0 3 3 9 -6 0

Mannen beker reserve zondag 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Schijndel/DE WIT 10 1 1 0 0 11 4 7 3
2 Mifano 6 1 1 0 0 7 0 7 3
3 HVCH 8 1 1 0 0 7 1 6 3
4 Schinveld 3 1 1 0 0 6 0 6 3
5 VV ALFA SPORT 5 1 1 0 0 6 1 5 3
6 RKSV Boerdonk 2 1 1 0 0 6 1 5 3
7 Weltania 3 1 1 0 0 6 1 5 3
8 Egchel 1 1 1 0 0 5 0 5 3
9 Nooit Gedacht 7 1 1 0 0 5 0 5 3
10 HVCH 9 1 1 0 0 7 3 4 3
11 HBV 6 1 1 0 0 5 1 4 3
12 VV Zwentibold 4 1 1 0 0 5 1 4 3
13 HVCH 10 1 1 0 0 4 0 4 3
14 Sportclub Leeuwen 3 1 1 0 0 4 0 4 3
15 FCV-Venlo 5 1 1 0 0 7 4 3 3
16 Avanti'31 5 1 1 0 0 6 3 3 3
17 Berghem Sport 6 1 1 0 0 5 2 3 3
18 Prinses Irene 6 1 1 0 0 5 2 3 3
19 Gemert 13 1 1 0 0 4 1 3 3
20 Leonidas - W 4 1 1 0 0 4 1 3 3
21 FC de Rakt 5 1 1 0 0 4 1 3 3
22 Boekel Sport 5 1 1 0 0 3 0 3 3
23 DESM 4 1 1 0 0 3 0 3 3
24 Gemert 10 1 1 0 0 3 0 3 3
25 HVCH 13 1 1 0 0 3 0 3 3
26 SV Olland 2 1 1 0 0 3 0 3 3
27 Olympia'18 4 1 1 0 0 3 0 3 3
28 SJO/SSA MSH Maasduinen 5 1 1 0 0 3 0 3 3
29 Weltania 4 1 1 0 0 3 0 3 3
30 V.V. Achates 4 1 1 0 0 5 3 2 3
31 Vorstenbossche Boys 6 1 1 0 0 5 3 2 3
32 ZSV 5 1 1 0 0 5 3 2 3
33 ASV'33 5 1 1 0 0 4 2 2 3
34 Bruheze 6 1 1 0 0 4 2 2 3
35 Stiphout Vooruit 4 1 1 0 0 4 2 2 3
36 VVV'03 4 1 1 0 0 4 2 2 3
37 vvVOS 4 1 1 0 0 4 2 2 3
38 VV Baarlo 3 1 1 0 0 3 1 2 3
39 BVV'27 2 1 1 0 0 3 1 2 3
40 HVCH 15 1 1 0 0 3 1 2 3
41 Vianen Vooruit 3 1 1 0 0 3 1 2 3
42 ZSV 6 1 1 0 0 3 1 2 3
43 Blauw Geel'38/JUMBO 13 1 1 0 0 2 0 2 3
44 FC Uden 5 1 1 0 0 2 0 2 3
45 S.V. Brandevoort 4 1 1 0 0 5 4 1 3
46 NWC 8 1 1 0 0 4 3 1 3
47 RKSVO 35+1 1 1 0 0 4 3 1 3
48 Stevensweert 1 1 1 0 0 4 3 1 3
49 Olympia'18 5 1 1 0 0 3 2 1 3
50 SV Venray 9 1 1 0 0 3 2 1 3
51 Berghem Sport 7 1 1 0 0 2 1 1 3
52 EVVC 6 1 1 0 0 2 1 1 3
53 Neerbeek RKVV 3 1 1 0 0 2 1 1 3
54 Blauw Geel'38/JUMBO 10 1 1 0 0 1 0 1 3
55 s.v. Laar 5 1 1 0 0 1 0 1 3
56 Geertruidse Boys 2 1 1 0 0 4 4 0 3
57 SV Someren 5 1 1 0 0 4 4 0 3
58 Geusselt Sport 3 1 1 0 0 2 2 0 3
59 Mifano 8 1 1 0 0 1 1 0 3
60 SV DWSH'18 4 1 1 0 0 1 1 0 3
61 SCG 3 1 1 0 0 1 1 0 3
62 RKSVB 2 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Chevremont 4 1 0 0 1 4 4 0 0
64 S.V. Brandevoort 7 1 0 0 1 4 4 0 0
65 RKASV 4 1 0 0 1 2 2 0 0
66 Mierlo Hout 4 1 0 0 1 1 1 0 0
67 Juliana Mill 4 1 0 0 1 1 1 0 0
68 Leonidas - W 6 1 0 0 1 1 1 0 0
69 Gemert 15 1 0 0 1 4 5 -1 0
70 RKVB 2 1 0 0 1 3 4 -1 0
71 SV Someren 7 1 0 0 1 3 4 -1 0
72 SV Venray 11 1 0 0 1 3 4 -1 0
73 TSC '04 5 1 0 0 1 2 3 -1 0
74 Volharding 6 1 0 0 1 2 3 -1 0
75 Blauw Geel'38/JUMBO 9 1 0 0 1 1 2 -1 0
76 Blauw Geel'38/JUMBO 8 1 0 0 1 1 2 -1 0
77 OVCS 3 1 0 0 1 1 2 -1 0
78 Berghem Sport 5 1 0 0 1 0 1 -1 0
79 DFO '20 5 1 0 0 1 0 1 -1 0
80 Schijndel/DE WIT 11 1 0 0 1 3 5 -2 0
81 SES 35+1 1 0 0 1 3 5 -2 0
82 Wittenhorst 5 1 0 0 1 3 5 -2 0
83 VV Baarlo 4 1 0 0 1 2 4 -2 0
84 DVG 6 1 0 0 1 2 4 -2 0
85 Olympia Boys 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
86 SV Someren 9 1 0 0 1 2 4 -2 0
87 SV Venray 12 1 0 0 1 2 4 -2 0
88 Festilent 7 1 0 0 1 1 3 -2 0
89 Sportclub Irene 9 1 0 0 1 1 3 -2 0
90 IVO 5 1 0 0 1 1 3 -2 0
91 SJO/SSA VESTA'19 5 1 0 0 1 1 3 -2 0
92 SV Venray 10 1 0 0 1 1 3 -2 0
93 Boekel Sport 7 1 0 0 1 0 2 -2 0
94 sv O.S.S. 1920 8 1 0 0 1 0 2 -2 0
95 Egchel 3 1 0 0 1 4 7 -3 0
96 Rhode/VSB 11 1 0 0 1 3 6 -3 0
97 Avanti'31 4 1 0 0 1 2 5 -3 0
98 Ruwaard 2 1 0 0 1 2 5 -3 0
99 Boekel Sport 8 1 0 0 1 1 4 -3 0
100 Erp 8 1 0 0 1 1 4 -3 0
101 GSV'28 3 1 0 0 1 1 4 -3 0
102 Boekoel 3 1 0 0 1 0 3 -3 0
103 Handel 3 1 0 0 1 0 3 -3 0
104 De Leeuw 5 1 0 0 1 0 3 -3 0
105 RESIA 2 1 0 0 1 0 3 -3 0
106 SJO/SSA MSH Maasduinen 4 1 0 0 1 0 3 -3 0
107 FC Uden 4 1 0 0 1 0 3 -3 0
108 Volkel 7 1 0 0 1 0 3 -3 0
109 Vorstenbossche Boys 5 1 0 0 1 0 3 -3 0
110 Rhode/VSB 6 1 0 0 1 3 7 -4 0
111 EGS'20 8 1 0 0 1 1 5 -4 0
112 SVH'39 3 1 0 0 1 1 5 -4 0
113 Avanti'31 6 1 0 0 1 0 4 -4 0
114 VV Born 2 1 0 0 1 0 4 -4 0
115 FC Kerkrade-West 4 1 0 0 1 1 6 -5 0
116 Sportclub'25 3 1 0 0 1 1 6 -5 0
117 Stiphout Vooruit 6 1 0 0 1 1 6 -5 0
118 RK Deso 4 1 0 0 1 0 5 -5 0
119 MMC Weert 5 1 0 0 1 0 5 -5 0
120 Rhode/VSB 10 1 0 0 1 1 7 -6 0
121 Sanderbout 2 1 0 0 1 0 6 -6 0
122 HVCH 14 1 0 0 1 4 11 -7 0
123 Bavos 4 1 0 0 1 0 7 -7 0