Wittenhorst 5
Trainingsschema
Woensdag: 20.00 - 21.30Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Veld | Competitie |
---|---|---|---|---|---|
21 apr. 2024 | 12:00 | Wittenhorst 5 | SVOC'01 2 | 4 | Competitie |
14 apr. 2024 | 11:00 | Hegelsom 3 | Wittenhorst 5 | 1 | Competitie |
7 apr. 2024 | 12:00 | Wittenhorst 5 | FCV-Venlo 5 | 4 | Competitie |
1 apr. 2024 | 12:00 | Wittenhorst 5 | Hegelsom 3 | hoofd | Competitie |
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag | Competitie |
---|---|---|---|---|
3 sep. 2023 12:00 | ST SVEB/Sporting S.T. 6 | Wittenhorst 5 | 0 - 2 | B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase |
10 sep. 2023 12:00 | Wittenhorst 5 | Kronenberg 2 | 1 - 1 | B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase |
17 sep. 2023 12:00 | Wittenhorst 5 | Hegelsom 3 | 5 - 2 | B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase |
24 sep. 2023 12:00 | Wittenhorst 5 | SV Venray 7 | 5 - 3 | Competitie |
1 okt. 2023 11:30 | Sparta'18 3 | Wittenhorst 5 | 3 - 2 | Competitie |
8 okt. 2023 12:00 | Wittenhorst 5 | Blerick 5 | 2 - 1 | Competitie |
15 okt. 2023 11:30 | Melderslo 4 | Wittenhorst 5 | 0 - 4 | Competitie |
22 okt. 2023 12:00 | Wittenhorst 5 | ZSV 5 | 3 - 5 | B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde |
12 nov. 2023 10:00 | FCV-Venlo 5 | Wittenhorst 5 | 1 - 3 | Competitie |
26 nov. 2023 12:00 | SVOC'01 2 | Wittenhorst 5 | 2 - 1 | Competitie |
3 dec. 2023 12:00 | Wittenhorst 5 | IVO 5 | 6 - 0 | Competitie |
17 dec. 2023 12:00 | Sportclub Irene 6 | Wittenhorst 5 | 6 - 1 | Competitie |
21 jan. 2024 11:45 | Wittenhorst 5 | DEV-Arcen 3 | 3 - 0 | Competitie |
21 jan. 2024 11:45 | Wittenhorst 5 | DEV-Arcen 3 | 3 - 0 | Competitie |
4 feb. 2024 12:00 | SV Venray 7 | Wittenhorst 5 | 5 - 2 | Competitie |
18 feb. 2024 12:30 | SSA S.V. Lottum - GFC'33 3 | Wittenhorst 5 | 1 - 2 | Competitie |
25 feb. 2024 12:00 | Wittenhorst 5 | Sparta'18 3 | 0 - 1 | Competitie |
3 mrt. 2024 11:30 | Blerick 5 | Wittenhorst 5 | 4 - 1 | Competitie |
10 mrt. 2024 12:00 | Wittenhorst 5 | Melderslo 4 | 6 - 1 | Competitie |
17 mrt. 2024 12:00 | Wittenhorst 5 | SSA S.V. Lottum - GFC'33 3 | 3 - 1 | Competitie |
Competitie (6e klasse 21)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sportclub Irene 6 | 16 | 14 | 2 | 0 | 71 | 14 | 57 | 44 |
2 | SV Venray 7 | 17 | 11 | 2 | 4 | 63 | 32 | 31 | 35 |
3 | SVOC'01 2 | 16 | 9 | 2 | 5 | 43 | 23 | 20 | 29 |
4 | Wittenhorst 5 | 15 | 9 | 0 | 6 | 41 | 29 | 12 | 27 |
5 | Sparta'18 3 | 15 | 7 | 3 | 5 | 32 | 30 | 2 | 24 |
6 | Blerick 5 | 16 | 7 | 2 | 7 | 38 | 39 | -1 | 23 |
7 | FCV-Venlo 5 | 15 | 7 | 1 | 7 | 34 | 35 | -1 | 22 |
8 | DEV-Arcen 3 | 14 | 5 | 2 | 7 | 28 | 40 | -12 | 17 |
9 | Hegelsom 3 | 14 | 4 | 2 | 8 | 26 | 45 | -19 | 14 |
10 | SSA S.V. Lottum - GFC'33 3 | 15 | 3 | 4 | 8 | 28 | 43 | -15 | 13 |
11 | Melderslo 4 | 14 | 2 | 1 | 11 | 17 | 40 | -23 | 7 |
12 | IVO 5 | 15 | 2 | 1 | 12 | 21 | 72 | -51 | 7 |
Mannen beker reserve zondag poulefase
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wittenhorst 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 3 | 5 | 7 |
2 | Kronenberg 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 4 | 1 | 5 |
3 | Hegelsom 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4 |
4 | ST SVEB/Sporting S.T. 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 9 | -6 | 0 |
Mannen beker reserve zondag 2e ronde
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Schijndel/DE WIT 10 | 1 | 1 | 0 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3 |
2 | Mifano 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 7 | 3 |
3 | HVCH 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 3 |
4 | Schinveld 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 3 |
5 | VV ALFA SPORT 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3 |
6 | RKSV Boerdonk 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3 |
7 | Weltania 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3 |
8 | Egchel 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 3 |
9 | Nooit Gedacht 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 3 |
10 | HVCH 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3 |
11 | HBV 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 |
12 | VV Zwentibold 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 |
13 | HVCH 10 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 |
14 | Sportclub Leeuwen 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 |
15 | FCV-Venlo 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 4 | 3 | 3 |
16 | Avanti'31 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 |
17 | Berghem Sport 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3 |
18 | Prinses Irene 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3 |
19 | Gemert 13 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 3 |
20 | Leonidas - W 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 3 |
21 | FC de Rakt 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 3 |
22 | Boekel Sport 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
23 | DESM 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
24 | Gemert 10 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
25 | HVCH 13 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
26 | SV Olland 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
27 | Olympia'18 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
28 | SJO/SSA MSH Maasduinen 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
29 | Weltania 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
30 | V.V. Achates 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 2 | 3 |
31 | Vorstenbossche Boys 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 2 | 3 |
32 | ZSV 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 2 | 3 |
33 | ASV'33 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 |
34 | Bruheze 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 |
35 | Stiphout Vooruit 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 |
36 | VVV'03 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 |
37 | vvVOS 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 |
38 | VV Baarlo 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
39 | BVV'27 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
40 | HVCH 15 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
41 | Vianen Vooruit 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
42 | ZSV 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
43 | Blauw Geel'38/JUMBO 13 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
44 | FC Uden 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
45 | S.V. Brandevoort 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 4 | 1 | 3 |
46 | NWC 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3 |
47 | RKSVO 35+1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3 |
48 | Stevensweert 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3 |
49 | Olympia'18 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 |
50 | SV Venray 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 |
51 | Berghem Sport 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
52 | EVVC 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
53 | Neerbeek RKVV 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
54 | Blauw Geel'38/JUMBO 10 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
55 | s.v. Laar 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
56 | Geertruidse Boys 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 3 |
57 | SV Someren 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 3 |
58 | Geusselt Sport 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 |
59 | Mifano 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
60 | SV DWSH'18 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
61 | SCG 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
62 | RKSVB 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
63 | Chevremont 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 |
64 | S.V. Brandevoort 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 |
65 | RKASV 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
66 | Mierlo Hout 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
67 | Juliana Mill 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
68 | Leonidas - W 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
69 | Gemert 15 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 0 |
70 | RKVB 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 0 |
71 | SV Someren 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 0 |
72 | SV Venray 11 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 0 |
73 | TSC '04 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
74 | Volharding 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
75 | Blauw Geel'38/JUMBO 9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
76 | Blauw Geel'38/JUMBO 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
77 | OVCS 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
78 | Berghem Sport 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
79 | DFO '20 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
80 | Schijndel/DE WIT 11 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 0 |
81 | SES 35+1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 0 |
82 | Wittenhorst 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 0 |
83 | VV Baarlo 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 0 |
84 | DVG 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 0 |
85 | Olympia Boys 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 0 |
86 | SV Someren 9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 0 |
87 | SV Venray 12 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 0 |
88 | Festilent 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
89 | Sportclub Irene 9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
90 | IVO 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
91 | SJO/SSA VESTA'19 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
92 | SV Venray 10 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
93 | Boekel Sport 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
94 | sv O.S.S. 1920 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
95 | Egchel 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 7 | -3 | 0 |
96 | Rhode/VSB 11 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 6 | -3 | 0 |
97 | Avanti'31 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 0 |
98 | Ruwaard 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 0 |
99 | Boekel Sport 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 0 |
100 | Erp 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 0 |
101 | GSV'28 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 0 |
102 | Boekoel 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
103 | Handel 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
104 | De Leeuw 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
105 | RESIA 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
106 | SJO/SSA MSH Maasduinen 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
107 | FC Uden 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
108 | Volkel 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
109 | Vorstenbossche Boys 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
110 | Rhode/VSB 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7 | -4 | 0 |
111 | EGS'20 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 0 |
112 | SVH'39 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 0 |
113 | Avanti'31 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 0 |
114 | VV Born 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 0 |
115 | FC Kerkrade-West 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | -5 | 0 |
116 | Sportclub'25 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | -5 | 0 |
117 | Stiphout Vooruit 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | -5 | 0 |
118 | RK Deso 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | -5 | 0 |
119 | MMC Weert 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | -5 | 0 |
120 | Rhode/VSB 10 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | -6 | 0 |
121 | Sanderbout 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -6 | 0 |
122 | HVCH 14 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 11 | -7 | 0 |
123 | Bavos 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | -7 | 0 |
© RKsv Wittenhorst 2024 Website door Forwart sitemap privacy policy