Wittenhorst

Zoeken | Contact

Wittenhorst JO13-1JM

Trainingsschema

Dinsdag: 18.15 - 19.30
Donderdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
2 mrt. 2024 12:45 Wittenhorst JO13-1JM ST Sporting S.T./SVEB JO13-1 4 Competitie
16 mrt. 2024 12:45 Wittenhorst JO13-1JM Venlosche Boys JO13-1 2 Competitie
23 mrt. 2024 12:00 FCV-Venlo JO13-1 Wittenhorst JO13-1JM 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
24 feb. 2024 11:30 Mierlo Hout JO13-1 Wittenhorst JO13-1JM 0 - 4 Competitie
3 feb. 2024 12:45 Wittenhorst JO13-1JM MVC'19 JO13-1 3 - 0 Competitie
27 jan. 2024 11:30 NWC JO13-1 Wittenhorst JO13-1JM 0 - 3 Competitie
9 dec. 2023 12:45 Wittenhorst JO13-1JM NWC JO13-1 Competitie
9 dec. 2023 11:45 Wittenhorst JO13-1JM Venlosche Boys JO13-1 3 - 0 Competitie
2 dec. 2023 11:30 SV Someren JO13-1 Wittenhorst JO13-1JM 2 - 2 Competitie
25 nov. 2023 13:00 Wittenhorst JO13-1JM H.B.S.V. JO13-1 1 - 1 Competitie
22 nov. 2023 19:30 SV Venray JO13-1 Wittenhorst JO13-1JM 4 - 1 Competitie
11 nov. 2023 12:30 Wittenhorst JO13-1JM MVC'19 JO13-1 2 - 1 Competitie
4 nov. 2023 11:00 FCV-Venlo JO13-1 Wittenhorst JO13-1JM 2 - 1 Competitie
28 okt. 2023 12:45 Wittenhorst JO13-1JM NWC JO13-1 1 - 3 Competitie
28 okt. 2023 12:45 Wittenhorst JO13-1JM Venlosche Boys JO13-1 Competitie
14 okt. 2023 12:00 Venlosche Boys JO13-1 Wittenhorst JO13-1JM 1 - 0 Competitie
30 sep. 2023 12:00 FCV-Venlo JO13-1 Wittenhorst JO13-1JM 2 - 2 Competitie
23 sep. 2023 12:45 Wittenhorst JO13-1JM SV Venray JO13-1 5 - 1 Competitie
16 sep. 2023 12:45 Wittenhorst JO13-1JM MVC'19 JO13-1 0 - 0 Competitie
9 sep. 2023 12:00 Sportclub Irene JO13-1 Wittenhorst JO13-1JM 0 - 4 Competitie
2 sep. 2023 12:45 Wittenhorst JO13-1JM SJO SVHV JO13-1 8 - 1 Competitie

Competitie (Hoofdklasse (2e fase) 3)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 FCV-Venlo JO13-1 7 5 2 0 26 11 15 17
2 H.B.S.V. JO13-1 7 3 2 2 13 7 6 11
3 MVC'19 JO13-1 7 2 4 1 12 9 3 10
4 SV Someren JO13-1 7 3 1 3 17 16 1 10
5 NWC JO13-1 7 3 0 4 12 23 -11 9
6 Wittenhorst JO13-1JM 7 2 2 3 11 13 -2 8
7 Venlosche Boys JO13-1 6 1 2 3 9 12 -3 5
8 SV Venray JO13-1 6 1 1 4 12 21 -9 4

Competitie (Hoofdklasse (3e fase) D)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO13-1JM 3 3 0 0 10 0 10 9
2 FCV-Venlo JO13-1 2 2 0 0 11 3 8 6
3 Venlosche Boys JO13-1 3 2 0 1 9 6 3 6
4 SV Someren JO13-1 3 2 0 1 6 6 0 6
5 ST Sporting S.T./SVEB JO13-1 2 1 0 1 5 4 1 3
6 Juliana Mill JO13-1JM 2 1 0 1 7 8 -1 3
7 MVC'19 JO13-1 2 1 0 1 3 4 -1 3
8 UDI'19/CSU JO13-2 3 1 0 2 3 6 -3 3
9 H.B.S.V. JO13-1 1 0 1 0 2 2 0 1
10 NWC JO13-1 3 0 1 2 2 8 -6 1
11 Mierlo Hout JO13-1 1 0 0 1 0 4 -4 0
12 SV Venray JO13-1 3 0 0 3 7 14 -7 0

Competitie (Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 7)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 FCV-Venlo JO13-1 6 5 1 0 30 10 20 16
2 Wittenhorst JO13-1JM 6 3 2 1 19 5 14 11
3 MVC'19 JO13-1 6 3 2 1 17 7 10 11
4 Venlosche Boys JO13-1 6 2 2 2 17 12 5 8
5 SV Venray JO13-1 6 2 0 4 17 25 -8 6
6 SJO SVHV JO13-1 6 1 1 4 8 28 -20 4
7 Sportclub Irene JO13-1 6 1 0 5 8 29 -21 3