Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO13-1

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
23 nov. 2019 12:00 Sportclub Irene JO13-1 Wittenhorst JO13-1 1 Competitie
30 nov. 2019 11:00 S.V. Brandevoort JO13-1 Wittenhorst JO13-1 1 Competitie
7 dec. 2019 11:15 Wittenhorst JO13-1 Roda JC JO12-1 2 Competitie
18 jan. 2020 10:30 Wittenhorst JO13-1 Blerick JO13-1 4 vriendschappelijk
25 jan. 2020 10:30 Wittenhorst JO13-1 Sparta'18 JO13-1 4 vriendschappelijk
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
16 nov. 2019 11:15 Wittenhorst JO13-1 RKSV Nuenen JO13-1 4 - 1 Competitie
9 nov. 2019 11:30 NWC JO13-1G Wittenhorst JO13-1 4 - 2 Competitie
2 nov. 2019 11:15 Wittenhorst JO13-1 FC Eindhoven JO13-2 0 - 1 Competitie
26 okt. 2019 11:30 SV Valkenswaard JO13-1 Wittenhorst JO13-1 3 - 5 Competitie
19 okt. 2019 12:45 Stiphout Vooruit JO13-1 Wittenhorst JO13-1 4 - 4 (4 - 2) B3820 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 2e ronde
12 okt. 2019 11:15 Wittenhorst JO13-1 SV Someren JO13-1 1 - 0 Competitie
5 okt. 2019 11:30 FC Geleen-Zuid JO13-1 Wittenhorst JO13-1 0 - 5 Competitie
28 sep. 2019 11:30 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 Wittenhorst JO13-1 1 - 5 Competitie
21 sep. 2019 11:15 Wittenhorst JO13-1 SBC JO13-1G 0 - 2 Competitie
14 sep. 2019 13:00 ST Volharding/Sambeek JO13-1 Wittenhorst JO13-1 0 - 5 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
7 sep. 2019 11:15 Wittenhorst JO13-1 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-1 2 - 1 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
31 aug. 2019 08:45 ST SV United/BVV'27 JO13-1 Wittenhorst JO13-1 2 - 2 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule

Competitie (3e divisie D)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Roda JC JO12-1 8 6 1 1 30 12 18 19
2 SBC JO13-1G 8 6 1 1 19 11 8 19
3 Wittenhorst JO13-1 8 5 0 3 22 12 10 15
4 FC Eindhoven JO13-2 8 5 0 3 22 14 8 15
5 NWC JO13-1G 8 4 1 3 19 15 4 13
6 RKSV Nuenen JO13-1 8 4 1 3 19 18 1 13
7 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 8 4 0 4 15 29 -14 12
8 Sportclub Irene JO13-1 8 3 1 4 23 16 7 10
9 SV Valkenswaard JO13-1 8 3 1 4 22 24 -2 10
10 S.V. Brandevoort JO13-1 8 2 2 4 21 20 1 8
11 SV Someren JO13-1 8 2 0 6 11 20 -9 6
12 FC Geleen-Zuid JO13-1 8 0 0 8 1 33 -32 0

Onder 13 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST SV United/BVV'27 JO13-1 3 2 1 0 15 4 11 7
2 Wittenhorst JO13-1 3 2 1 0 9 3 6 7
3 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-1 3 1 0 2 6 12 -6 3
4 ST Volharding/Sambeek JO13-1 3 0 0 3 3 14 -11 0

Onder 13 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Gemert JO13-1 1 1 0 0 7 0 7 3
2 Margriet JO13-1 1 1 0 0 7 2 5 3
3 SV Someren JO13-1 1 1 0 0 5 0 5 3
4 Sportclub Irene JO13-1 1 1 0 0 5 2 3 3
5 SV Venray JO13-1 1 1 0 0 5 2 3 3
6 Scharn JO13-1 1 1 0 0 3 0 3 3
7 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-1 1 1 0 0 2 0 2 3
8 Schijndel/DE WIT JO13-1 1 1 0 0 3 2 1 3
9 UDI'19/CSU JO13-1 1 1 0 0 3 2 1 3
10 Avanti'31 JO13-1 1 1 0 0 1 0 1 3
11 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 1 1 0 0 1 0 1 3
12 Stiphout Vooruit JO13-1 1 1 0 0 4 4 0 3
13 Wittenhorst JO13-1 1 0 0 1 4 4 0 0
14 Berghem Sport JO13-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
15 Vitesse'08 JO13-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
16 S.V. Brandevoort JO13-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
17 MMC Weert JO13-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 Deurne JO13-1 1 0 0 1 0 2 -2 0
19 Helden JO13-1 1 0 0 1 2 5 -3 0
20 ST SV United/BVV'27 JO13-1 1 0 0 1 2 5 -3 0
21 SHH JO13-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
22 Mierlo Hout JO13-1G 1 0 0 1 2 7 -5 0
23 FCV-Venlo JO13-1 1 0 0 1 0 5 -5 0
24 NWC JO13-1G 1 0 0 1 0 7 -7 0