Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO13-1

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
4 apr. 2020 Afgelast Wittenhorst JO13-1 S.V. Brandevoort JO13-1 1 Competitie
18 apr. 2020 Afgelast RKSV Nuenen JO13-1 Wittenhorst JO13-1 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
28 mrt. 2020 11:15 FC Eindhoven JO13-2 Wittenhorst JO13-1 Competitie
14 mrt. 2020 11:15 Wittenhorst JO13-1 Sportclub Irene JO13-1 Competitie
7 mrt. 2020 11:15 Wittenhorst JO13-1 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 4 - 3 Competitie
15 feb. 2020 11:30 SV Someren JO13-1 Wittenhorst JO13-1 2 - 4 Competitie
8 feb. 2020 11:15 Wittenhorst JO13-1 NWC JO13-1G 4 - 2 Competitie
1 feb. 2020 11:45 SBC JO13-1G Wittenhorst JO13-1 3 - 2 Competitie
7 dec. 2019 11:15 Wittenhorst JO13-1 Roda JC JO12-1 2 - 5 Competitie
30 nov. 2019 11:00 S.V. Brandevoort JO13-1 Wittenhorst JO13-1 5 - 0 Competitie
23 nov. 2019 12:00 Sportclub Irene JO13-1 Wittenhorst JO13-1 5 - 0 Competitie
16 nov. 2019 11:15 Wittenhorst JO13-1 RKSV Nuenen JO13-1 4 - 1 Competitie
9 nov. 2019 11:30 NWC JO13-1G Wittenhorst JO13-1 4 - 2 Competitie
2 nov. 2019 11:15 Wittenhorst JO13-1 FC Eindhoven JO13-2 0 - 1 Competitie
26 okt. 2019 11:30 SV Valkenswaard JO13-1 Wittenhorst JO13-1 3 - 5 Competitie
19 okt. 2019 12:45 Stiphout Vooruit JO13-1 Wittenhorst JO13-1 4 - 4 (4 - 2) B3820 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 2e ronde
12 okt. 2019 11:15 Wittenhorst JO13-1 SV Someren JO13-1 1 - 0 Competitie
5 okt. 2019 11:30 FC Geleen-Zuid JO13-1 Wittenhorst JO13-1 0 - 5 Competitie
28 sep. 2019 11:30 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 Wittenhorst JO13-1 1 - 5 Competitie
21 sep. 2019 11:15 Wittenhorst JO13-1 SBC JO13-1G 0 - 2 Competitie
14 sep. 2019 13:00 ST Volharding/Sambeek JO13-1 Wittenhorst JO13-1 0 - 5 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
7 sep. 2019 11:15 Wittenhorst JO13-1 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-1 2 - 1 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
31 aug. 2019 08:45 ST SV United/BVV'27 JO13-1 Wittenhorst JO13-1 2 - 2 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule

Competitie (3e divisie D)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SBC JO13-1G 14 11 2 1 34 15 19 35
2 FC Eindhoven JO13-2 14 10 0 4 49 19 30 30
3 Roda JC JO12-1 14 9 2 3 47 19 28 29
4 NWC JO13-1G 15 8 2 5 40 30 10 26
5 S.V. Brandevoort JO13-1 15 7 3 5 46 35 11 24
6 Wittenhorst JO13-1 15 8 0 7 38 37 1 24
7 Sportclub Irene JO13-1 13 7 1 5 36 24 12 22
8 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 15 7 0 8 28 43 -15 21
9 SV Valkenswaard JO13-1 15 6 2 7 41 46 -5 20
10 RKSV Nuenen JO13-1 14 5 2 7 26 29 -3 17
11 SV Someren JO13-1 15 2 0 13 23 54 -31 6
12 FC Geleen-Zuid JO13-1 15 0 0 15 6 63 -57 0

Onder 13 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST SV United/BVV'27 JO13-1 3 2 1 0 15 4 11 7
2 Wittenhorst JO13-1 3 2 1 0 9 3 6 7
3 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-1 3 1 0 2 6 12 -6 3
4 ST Volharding/Sambeek JO13-1 3 0 0 3 3 14 -11 0

Onder 13 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Gemert JO13-1 1 1 0 0 7 0 7 3
2 Margriet JO13-1 1 1 0 0 7 2 5 3
3 SV Someren JO13-1 1 1 0 0 5 0 5 3
4 Sportclub Irene JO13-1 1 1 0 0 5 2 3 3
5 SV Venray JO13-1 1 1 0 0 5 2 3 3
6 Scharn JO13-1 1 1 0 0 3 0 3 3
7 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-1 1 1 0 0 2 0 2 3
8 Schijndel/DE WIT JO13-1 1 1 0 0 3 2 1 3
9 UDI'19/CSU JO13-1 1 1 0 0 3 2 1 3
10 Avanti'31 JO13-1 1 1 0 0 1 0 1 3
11 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 1 1 0 0 1 0 1 3
12 Stiphout Vooruit JO13-1 1 1 0 0 4 4 0 3
13 Wittenhorst JO13-1 1 0 0 1 4 4 0 0
14 Berghem Sport JO13-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
15 Vitesse'08 JO13-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
16 S.V. Brandevoort JO13-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
17 MMC Weert JO13-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 Deurne JO13-1 1 0 0 1 0 2 -2 0
19 Helden JO13-1 1 0 0 1 2 5 -3 0
20 ST SV United/BVV'27 JO13-1 1 0 0 1 2 5 -3 0
21 SHH JO13-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
22 Mierlo Hout JO13-1G 1 0 0 1 2 7 -5 0
23 FCV-Venlo JO13-1 1 0 0 1 0 5 -5 0
24 NWC JO13-1G 1 0 0 1 0 7 -7 0