Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO19-2

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
29 jan. 2022 14:00 ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO19-1 Wittenhorst JO19-2 1 Competitie
5 feb. 2022 14:00 Wittenhorst JO19-2 Leunen JO19-1 1 Competitie
12 feb. 2022 14:30 ST Hapse Boys/De Zwaluw JO19-2 Wittenhorst JO19-2 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
11 dec. 2021 15:00 Wittenhorst JO19-2 Ysselsteyn JO19-1 3 - 3 Competitie
4 dec. 2021 14:30 ST SVEB/Sporting S.T. JO19-1 Wittenhorst JO19-2 4 - 1 Competitie
27 nov. 2021 13:00 Wittenhorst JO19-2 S.V. Oostrum JO19-1 8 - 1 Competitie
20 nov. 2021 15:00 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO19-1 Wittenhorst JO19-2 2 - 1 Competitie
18 nov. 2021 20:30 ST VIOS'38/Toxandria JO19-1 Wittenhorst JO19-2 1 - 2 Competitie
13 nov. 2021 14:00 Wittenhorst JO19-2 ST Maasduinen JO19-1 3 - 2 Competitie
6 nov. 2021 15:00 Leunen JO19-1 Wittenhorst JO19-2 1 - 1 Competitie
23 okt. 2021 15:00 ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO19-1 Wittenhorst JO19-2 8 - 3 Competitie
9 okt. 2021 14:00 Wittenhorst JO19-2 ST SV United/BVV'27/SVOC '01 JO19-1 1 - 5 Competitie
25 sep. 2021 14:00 Wittenhorst JO19-2 SV Venray JO19-4 3 - 6 Competitie
11 sep. 2021 15:00 Leunen JO19-1 Wittenhorst JO19-2 5 - 0 B3210 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 19 1e ronde

Competitie (2e klasse 19)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Ysselsteyn JO19-1 8 6 2 0 20 6 14 20
2 SV Venray JO19-4 9 5 3 1 27 12 15 18
3 ST SV United/BVV'27/SVOC '01 JO19-1 10 5 2 3 26 19 7 17
4 Leunen JO19-1 7 4 2 1 20 9 11 14
5 ST Maasduinen JO19-1 8 4 2 2 19 15 4 14
6 ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO19-1 9 4 2 3 32 17 15 14
7 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO19-1 9 4 1 4 25 16 9 13
8 Wittenhorst JO19-2 10 3 2 5 26 33 -7 11
9 ST SVEB/Sporting S.T. JO19-1 9 2 2 5 19 28 -9 8
10 S.V. Oostrum JO19-1 7 2 0 5 13 34 -21 6
11 ST VIOS'38/Toxandria JO19-1 10 0 0 10 13 51 -38 0

Competitie (2e klasse 11)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Bavos JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST Hapse Boys/De Zwaluw JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leunen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST Maasduinen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST SVEB/Sporting S.T. JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ST SV United/BVV'27/SVOC '01 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Venray JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Vitesse'08 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wittenhorst JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Ysselsteyn JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 19 beker 1e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Leunen JO19-1 1 1 0 0 5 0 5 3
2 Wittenhorst JO19-2 1 0 0 1 0 5 -5 0