Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO19-3

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
29 jan. 2022 14:00 Wittenhorst JO19-3 S.V. Oostrum JO19-1 1 Competitie
5 feb. 2022 14:00 ST SVEB/Sporting S.T. JO19-2 Wittenhorst JO19-3 3 Competitie
12 feb. 2022 14:00 Wittenhorst JO19-3 Blerick JO19-3 2 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
11 dec. 2021 14:00 ST SVEB/Sporting S.T. JO19-2 Wittenhorst JO19-3 1 - 3 Competitie
4 dec. 2021 15:00 Wittenhorst JO19-3 ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO19-2JM 1 - 4 Competitie
27 nov. 2021 14:30 Ysselsteyn JO19-2 Wittenhorst JO19-3 1 - 3 Competitie
20 nov. 2021 14:15 Wittenhorst JO19-3 ZSV JO19-2 2 - 0 Competitie
6 nov. 2021 14:00 Wittenhorst JO19-3 ST Elsendorp/Fiducia JO19-1 0 - 3 Competitie
30 okt. 2021 14:30 ST De Zwaluw/Hapse Boys JO19-1 Wittenhorst JO19-3 9 - 2 Competitie
16 okt. 2021 14:00 Wittenhorst JO19-3 Olympia'18 JO19-2 4 - 1 Competitie
9 okt. 2021 14:30 SJVV JO19-2 Wittenhorst JO19-3 2 - 0 Competitie
2 okt. 2021 14:00 Wittenhorst JO19-3 Deurne JO19-4 2 - 5 Competitie
25 sep. 2021 15:15 NWC JO19-5 Wittenhorst JO19-3 1 - 8 Competitie
11 sep. 2021 14:00 Wittenhorst JO19-3 FCV-Venlo JO19-3 2 - 6 B3210 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 19 1e ronde

Competitie (3e klasse 05)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST De Zwaluw/Hapse Boys JO19-1 9 8 0 1 37 12 25 24
2 ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO19-2JM 10 6 2 2 25 19 6 20
3 ST Elsendorp/Fiducia JO19-1 10 5 4 1 28 14 14 19
4 Wittenhorst JO19-3 10 5 0 5 25 27 -2 15
5 ZSV JO19-2 10 4 2 4 31 31 0 14
6 Deurne JO19-4 8 4 1 3 24 14 10 13
7 NWC JO19-5 9 4 1 4 31 30 1 13
8 Olympia'18 JO19-2 9 3 2 4 30 33 -3 11
9 SJVV JO19-2 9 3 2 4 24 27 -3 11
10 Ysselsteyn JO19-2 10 1 3 6 14 34 -20 6
11 ST SVEB/Sporting S.T. JO19-2 10 0 1 9 7 35 -28 1

Competitie (3e klasse 16)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Blerick JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO19-2JM 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST GFC '33/SV Lottum JO19-2JM 0 0 0 0 0 0 0 0
4 H.B.S.V. JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 IVO JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Melderslo JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 MVC'19 JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 S.V. Oostrum JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ST SVEB/Sporting S.T. JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Venray JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wittenhorst JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 19 beker 1e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 FCV-Venlo JO19-3 1 1 0 0 6 2 4 3
2 Wittenhorst JO19-3 1 0 0 1 2 6 -4 0