Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO19-3

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
1 feb. 2020 14:30 Heijen JO19-1 Wittenhorst JO19-3 2 Competitie
8 feb. 2020 15:00 Wittenhorst JO19-3 Venlosche Boys JO19-2 4 Competitie
15 feb. 2020 14:30 SJO Vianen Vooruit HBV JO19-1 Wittenhorst JO19-3 2 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
7 dec. 2019 15:30 Wittenhorst JO19-3 RKVB JO19-1 0 - 7 Competitie
30 nov. 2019 14:15 Blerick JO19-2 Wittenhorst JO19-3 2 - 4 Competitie
23 nov. 2019 15:00 Wittenhorst JO19-3 FCV-Venlo JO19-3 2 - 2 Competitie
16 nov. 2019 15:00 Wittenhorst JO19-3 Bieslo JO19-2 7 - 1 Competitie
9 nov. 2019 15:00 Kessel VV JO19-2 Wittenhorst JO19-3 2 - 0 Competitie
2 nov. 2019 15:00 Wittenhorst JO19-3 ST Panningen/Egchel JO19-2 5 - 2 Competitie
26 okt. 2019 14:30 Helden JO19-2 Wittenhorst JO19-3 3 - 0 Competitie
12 okt. 2019 14:30 ST DEV-Arcen/RKDSO JO19-1 Wittenhorst JO19-3 12 - 0 Competitie
5 okt. 2019 15:00 Wittenhorst JO19-3 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 1 - 4 Competitie
28 sep. 2019 14:00 Baarlo JO19-2 Wittenhorst JO19-3 1 - 6 Competitie
21 sep. 2019 15:00 Wittenhorst JO19-3 Venlosche Boys JO19-3 7 - 1 Competitie
14 sep. 2019 15:00 Wittenhorst JO19-3 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-2 2 - 5 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
7 sep. 2019 15:00 Wittenhorst JO19-3 GFC'33 JO19-1 0 - 1 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
31 aug. 2019 15:00 Hegelsom JO19-1 Wittenhorst JO19-3 5 - 0 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule

Competitie (3e klasse 07)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 DSV JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Heijen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Leunen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST Maasduinen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SJO Vianen Vooruit HBV JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlosche Boys JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST VIOS'38/Toxandria JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ST Volharding/Sambeek JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wittenhorst JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Ysselsteyn JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 De Zwaluw JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Competitie (3e klasse 302)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 RKVB JO19-1 9 8 1 0 71 7 64 25
2 ST DEV-Arcen/RKDSO JO19-1 9 8 0 1 75 13 62 24
3 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 10 6 1 3 38 26 12 19
4 Venlosche Boys JO19-3 10 5 1 4 33 22 11 16
5 Wittenhorst JO19-3 11 5 1 5 32 37 -5 16
6 Helden JO19-2 9 5 0 4 30 29 1 15
7 FCV-Venlo JO19-3 10 4 3 3 30 29 1 15
8 Blerick JO19-2 11 5 0 6 37 47 -10 15
9 Kessel VV JO19-2 9 4 1 4 31 38 -7 13
10 ST Panningen/Egchel JO19-2 10 2 1 7 18 61 -43 7
11 Baarlo JO19-2 8 0 1 7 9 42 -33 1
12 Bieslo JO19-2 8 0 0 8 11 64 -53 0

Onder 19 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 GFC'33 JO19-1 3 3 0 0 5 1 4 9
2 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-2 3 2 0 1 9 4 5 6
3 Hegelsom JO19-1 3 1 0 2 5 5 0 3
4 Wittenhorst JO19-3 3 0 0 3 2 11 -9 0