Wittenhorst VR1
Trainingsschema
Dinsdag: 20.00 - 21.30Donderdag: 20.00 - 21.30
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Veld | Competitie |
---|---|---|---|---|---|
12 mei 2024 | 12:15 | Wittenhorst VR1 | OJC ROSMALEN VR1 | 4 | Competitie |
20 mei 2024 | 12:15 | Nooit Gedacht VR1 | Wittenhorst VR1 | 1 | Competitie |
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag | Competitie |
---|---|---|---|---|
21 apr. 2024 12:00 | Prinses Irene VR1 | Wittenhorst VR1 | 1 - 1 | Competitie |
14 apr. 2024 12:15 | Wittenhorst VR1 | Beerse Boys VR1 | 1 - 3 | Competitie |
7 apr. 2024 11:00 | Rood Wit'62 VR1 | Wittenhorst VR1 | 4 - 2 | Competitie |
24 mrt. 2024 11:15 | Wittenhorst VR1 | V.V. Schaesberg VR1 | 3 - 1 | Competitie |
17 mrt. 2024 13:00 | Woezik VR1 | Wittenhorst VR1 | 0 - 3 | Competitie |
3 mrt. 2024 12:00 | RKSV Nuenen VR2 | Wittenhorst VR1 | 2 - 1 | Competitie |
25 feb. 2024 12:15 | Wittenhorst VR1 | HVCH VR1 | 5 - 0 | Competitie |
28 jan. 2024 12:15 | Wittenhorst VR1 | FC Tilburg VR1 | 3 - 0 | Competitie |
7 dec. 2023 20:00 | Wittenhorst VR1 | Nooit Gedacht VR1 | 2 - 2 | Competitie |
3 dec. 2023 11:00 | OJC ROSMALEN VR1 | Wittenhorst VR1 | 3 - 3 | Competitie |
26 nov. 2023 12:15 | Wittenhorst VR1 | Prinses Irene VR1 | 2 - 0 | Competitie |
19 nov. 2023 12:00 | Beerse Boys VR1 | Wittenhorst VR1 | 4 - 0 | Competitie |
12 nov. 2023 12:15 | Wittenhorst VR1 | Rood Wit'62 VR1 | 0 - 1 | Competitie |
5 nov. 2023 11:00 | V.V. Schaesberg VR1 | Wittenhorst VR1 | 0 - 3 | Competitie |
29 okt. 2023 12:15 | Wittenhorst VR1 | Woezik VR1 | 2 - 1 | Competitie |
15 okt. 2023 12:15 | Wittenhorst VR1 | RKSV Nuenen VR2 | 3 - 1 | Competitie |
8 okt. 2023 11:30 | HVCH VR1 | Wittenhorst VR1 | 3 - 1 | Competitie |
1 okt. 2023 12:15 | Wittenhorst VR1 | DSE VR2 | 3 - 4 | Competitie |
24 sep. 2023 13:00 | FC Tilburg VR1 | Wittenhorst VR1 | 2 - 4 | Competitie |
17 sep. 2023 11:00 | Rood Wit'62 VR1 | Wittenhorst VR1 | 1 - 0 | B2400 Vrouwen beker poulefase |
10 sep. 2023 12:15 | Wittenhorst VR1 | Orion VR1 | 1 - 3 | B2400 Vrouwen beker poulefase |
3 sep. 2023 13:00 | FC Eindhoven AV VR2 | Wittenhorst VR1 | 2 - 1 | B2400 Vrouwen beker poulefase |
Competitie (1e klasse D)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beerse Boys VR1 | 18 | 11 | 5 | 2 | 39 | 14 | 25 | 38 |
2 | FC Tilburg VR1 | 18 | 11 | 4 | 3 | 34 | 23 | 11 | 37 |
3 | RKSV Nuenen VR2 | 18 | 10 | 2 | 6 | 36 | 28 | 8 | 32 |
4 | Wittenhorst VR1 | 18 | 9 | 3 | 6 | 39 | 28 | 11 | 30 |
5 | HVCH VR1 | 19 | 8 | 5 | 6 | 26 | 22 | 4 | 29 |
6 | Rood Wit'62 VR1 | 18 | 7 | 4 | 7 | 35 | 32 | 3 | 25 |
7 | Nooit Gedacht VR1 | 18 | 7 | 3 | 8 | 37 | 30 | 7 | 24 |
8 | OJC ROSMALEN VR1 | 18 | 7 | 3 | 8 | 27 | 28 | -1 | 24 |
9 | Woezik VR1 | 19 | 5 | 1 | 13 | 21 | 47 | -26 | 16 |
10 | V.V. Schaesberg VR1 | 18 | 3 | 6 | 9 | 15 | 38 | -23 | 15 |
11 | Prinses Irene VR1 | 18 | 0 | 8 | 10 | 18 | 37 | -19 | 8 |
Vrouwen beker poulefase
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orion VR1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 13 | 2 | 11 | 6 |
2 | FC Eindhoven AV VR2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 6 |
3 | Rood Wit'62 VR1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 12 | -8 | 6 |
4 | Wittenhorst VR1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 | 0 |
Vrouwen beker zondag 2e ronde
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST Avesteyn/Heeswijk VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | EVVC VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Festilent VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | HVCH VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | RKHBS VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Rood Wit'62 VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Wittenhorst VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
© RKsv Wittenhorst 2024 Website door Forwart sitemap privacy policy