Casper Metsemakers volgende nieuwe aanwinst Wittenhorst
3 juni 2026
Met veel plezier kunnen we melden dat Casper Metsemakers komend seizoen de volgende aanwinst is om de selectie van Wittenhorst te versterken. De 27-jarige ervaren aanvaller/middenvelder uit Roermond sluit aan met een duidelijke ambitie: "Ik wil graag een nieuwe uitdaging aangaan en deze kans wil ik niet laten schieten." Een uitspraak die veel zegt over zijn mentaliteit: gedreven, realistisch en nog steeds ambitieus.
Voetbalcarrière tot nu toe
In het dagelijks leven werkt Casper als software engineer bij KMWE in Eindhoven. Hij woont op zichzelf samen met zijn vader, tevens zijn grootste fan. De voetbalcarrière van Casper bestaat al uit een hele lijst; hij begon als klein jochie bij zijn cluppie Sportclub Leeuwen, doorliep alle jeugdselectieteams en speelde daar enkele jaren in het eerste elftal. Destijds acteerde Sportclub Leeuwen in de 3e klasse. Zijn kwaliteiten bleven niet onopgemerkt en SHH Herten toonde belangstelling waarna Casper de overstap maakte naar de groenwitten in Herten. Daar speelt hij al sinds 2018 onafgebroken in het eerste elftal. Hij heeft alle ups-en-downs bij SHH meegemaakt. Promotie vanuit de 3e naar de 1e klasse en de weg weer terug naar de 3e klasse. Tijdens 2e Pinksterdag wist SHH zich echter weer tot kampioen te kronen en promoveert daarmee komend seizoen naar de 2e klasse. Vanuit Wittenhorst ook de felicitaties naar iedereen binnen SHH!
"Ik heb me altijd heel goed thuis gevoeld bij SHH. Het is een super warme club en ik heb er veel vrienden gemaakt. De huidige selectie was een echt TEAM waarin de saamhorigheid hoog in het vaandel stond. SHH zal altijd in mijn hart blijven! Maar toen Wittenhorst op mijn pad kwam had ik vanaf het begin een goed gevoel erbij. Ik heb éénmaal mee mogen trainen met de huidige groep en dat voelde ook gelijk goed. Je ervaart direct tijdens zo’n training dat het niveau hoger ligt, met name qua handelingssnelheid en intensiteit. Dát is waar ik nu naar op zoek ben en waar voor mij de uitdaging ligt en daarom wil ik deze kans met beide handen aangrijpen."
Wat zijn je kenmerkende kwaliteiten?
"Ik ben een aanvallend ingestelde middenvelder met een groot loopvermogen (box-to-box speler). Ik maak graag mijn acties op snelheid en probeer zoveel mogelijk de ruimtes te bespelen achter de aanvalslinie."
Op wat voor positie speel je het liefste?
"Tegenwoordig maakt me dat niet meer zoveel uit. Ik speel waar de trainer denkt me nodig te hebben. Ik heb jarenlang op de linksbuiten positie gespeeld, maar kan ook kort achter de centrumspits spelen. Dit seizoen heb ik bij SHH veel op het middenveld gespeeld op de nr. 8 positie."
Favoriete clubs
"PSV! Vanaf kleins af aan ben ik al fan van deze mooie club. In het buitenland zijn dat er meerdere momenteel; Barcelona, Bayern München, Manchester City en PSG. Je ziet het al aan de namen, allemaal teams die aantrekkelijk voetbal willen spelen. Daar houd ik van."
Waarom de stap naar Wittenhorst?
"Zoals al gezegd ben ik toe aan een nieuwe uitdaging en dit is voor mij toch weer een stap hoger. Welke amateurvoetballer wil nou niet op divisie niveau spelen als hij die kans krijgt. Ik ben 27 jaar en in de bloei van mijn voetbalcarrière. Ik heb nog steeds veel liefde voor het voetbalspelletje en het zou mooi zijn als we dat kunnen combineren met een prijs pakken bij Wittenhorst. De club wil graag een plek in de TOP-5 bereiken en ook een rol van betekenis spelen in de beker. Daar wil ik graag mijn steentje aan bijdragen. Ik heb veel zin in dit nieuwe avontuur en kijk ernaar uit om het oranje zwarte shirt te mogen dragen. En verder hoop ik net zoveel plezier en succes te beleven bij deze mooie club als bij SHH."
Bij deze woorden sluiten wij ons helemaal aan en heten wij Casper van harte welkom bij Wittenhorst.
© RKsv Wittenhorst 2026 Website door Encore Digital Agency sitemap privacy policy