Voorbeschouwing OJC Rosmalen - Wittenhorst
10 september 2025
Voor Wittenhorst mag de onderbreking van de drinkpauze wel overgeslagen worden. Het fel op de bal zittende oranjeteam dat toen een groot aantal gevaarlijke momenten creëerde. Alleen al het schot van Nick Driessen had meer verdiend dan dat de bal als eindpunt de linkerkruising toucheerde. MASV mocht heel blij zijn dat de onderbreking op het juiste moment aanbrak en dus geen achterstand moest wegwerken.
Het goede spel van Wittenhorst kreeg hierna geen vervolg meer. De geroutineerde Arnhemmers konden na de eerste treffer toch makkelijk overeind blijven.
Komende zondag gaat de reis naar Rosmalen. (OJC Rosmalen is een grote vereniging met meer dan 2300 leden en herbergt rond de 100 teams). Deze ploeg is de degradant uit de 3e divisie. De eerste overwinning voor de Brabanders kwam afgelopen zondag tot stand. Na een boeiende strijd werd er een kostbare 1-2 zege behaald. Het totaal kwam hierdoor op 4. Dus het zal voor Wittenhorst een belangrijke wedstrijd gaan worden. Het verschil is dus minimaal. Ongetwijfeld zal met het goede spel van het eerste halfuur van zondag succes niet achterwege kunnen blijven.
Supporters, ook zondag zijn we weer van de partij. De wedstrijd begint om 14.00 uur. Sportpark De Groote Wielen, Laaghemaal 38, Rosmalen. Spelersbus vertrekt om 11.30 uur vanaf parkeerplaats Kasteellaan.
© RKsv Wittenhorst 2026 Website door Encore Digital Agency sitemap privacy policy