Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO15-1

Trainingsschema

Dinsdag: 18.15 - 19.30
Donderdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
1 feb. 2020 13:15 Wittenhorst JO15-1 JVC Cuijk JO15-1 4 Competitie
8 feb. 2020 12:15 RKSV Nuenen JO15-1 Wittenhorst JO15-1 1 Competitie
15 feb. 2020 13:15 Wittenhorst JO15-1 Achilles '29 JO15-1G 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
7 dec. 2019 14:45 N.E.C. (voetbalacademie) JO15-2 Wittenhorst JO15-1 5 - 3 Competitie
30 nov. 2019 12:45 Wittenhorst JO15-1 UNA JO15-1G 4 - 3 Competitie
23 nov. 2019 13:15 Wittenhorst JO15-1 FC Eindhoven JO15-1 0 - 5 Competitie
16 nov. 2019 12:45 Achilles '29 JO15-1G Wittenhorst JO15-1 0 - 0 Competitie
9 nov. 2019 13:15 Wittenhorst JO15-1 RKSV Nuenen JO15-1 1 - 4 Competitie
2 nov. 2019 13:15 Gemert JO15-1 Wittenhorst JO15-1 1 - 2 Competitie
26 okt. 2019 13:15 Wittenhorst JO15-1 SML JO15-1 2 - 5 Competitie
19 okt. 2019 12:45 Wittenhorst JO15-1 RKSVN JO15-1 3 - 0 B3620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 2e ronde
12 okt. 2019 10:15 DZC'68 JO15-1G Wittenhorst JO15-1 3 - 1 Competitie
5 okt. 2019 13:15 Wittenhorst JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-1 2 - 3 Competitie
28 sep. 2019 12:00 Wittenhorst JO15-1 MVV JO15-1 2 - 0 Competitie
21 sep. 2019 11:30 JVC Cuijk JO15-1 Wittenhorst JO15-1 2 - 4 Competitie
14 sep. 2019 13:15 Wittenhorst JO15-1 Venlosche Boys JO15-1 6 - 0 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
11 sep. 2019 19:00 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-1 Wittenhorst JO15-1 0 - 2 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
31 aug. 2019 13:15 Wittenhorst JO15-1 Wittenhorst JO15-2 10 - 0 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule

Competitie (2e divisie C)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Achilles '29 JO15-1G 11 9 1 1 36 7 29 28
2 FC Eindhoven JO15-1 11 9 0 2 29 11 18 27
3 SML JO15-1 11 8 0 3 27 18 9 24
4 DZC'68 JO15-1G 11 7 1 3 28 23 5 22
5 OJC ROSMALEN JO15-1 11 5 3 3 18 15 3 18
6 MVV JO15-1 11 4 2 5 11 11 0 14
7 Wittenhorst JO15-1 11 4 1 6 21 31 -10 13
8 N.E.C. (voetbalacademie) JO15-2 11 3 3 5 22 22 0 12
9 UNA JO15-1G 11 3 3 5 18 21 -3 12
10 RKSV Nuenen JO15-1 11 3 3 5 17 25 -8 12
11 Gemert JO15-1 11 1 2 8 14 33 -19 5
12 JVC Cuijk JO15-1 11 0 1 10 9 33 -24 1

Onder 15 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO15-1 3 3 0 0 18 0 18 9
2 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-1 3 2 0 1 21 2 19 6
3 Venlosche Boys JO15-1 3 1 0 2 4 14 -10 3
4 Wittenhorst JO15-2 3 0 0 3 0 27 -27 0

Onder 15 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Mifano JO15-1 1 1 0 0 6 0 6 3
2 Scharn JO15-1 1 1 0 0 4 0 4 3
3 SV Venray JO15-1 1 1 0 0 6 3 3 3
4 SV TOP JO15-1 1 1 0 0 5 2 3 3
5 Sportclub Jekerdal JO15-1 1 1 0 0 3 0 3 3
6 Wittenhorst JO15-1 1 1 0 0 3 0 3 3
7 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1 1 1 0 0 3 1 2 3
8 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-1 1 1 0 0 4 3 1 3
9 Gemert JO15-1 1 1 0 0 3 2 1 3
10 Sparta'25 JO15-1 1 1 0 0 2 1 1 3
11 SV Meerssen JO15-1 1 1 0 0 1 0 1 3
12 Sportclub Irene JO15-1 1 0 0 1 3 4 -1 0
13 Margriet JO15-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
14 JVC Cuijk JO15-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
15 SJO Weltania Bekkerveld JO15-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 S.V. Brandevoort JO15-1 1 0 0 1 1 3 -2 0
17 Mierlo Hout JO15-1G 1 0 0 1 3 6 -3 0
18 Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-1 1 0 0 1 2 5 -3 0
19 Brevendia JO15-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
20 RKSVN JO15-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
21 s.v. Laar JO15-1 1 0 0 1 0 4 -4 0
22 NWC JO15-1 1 0 0 1 0 6 -6 0

Onder 15 beker 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-1 1 1 0 0 5 0 5 3
2 DAW Schaijk JO15-1 1 1 0 0 2 0 2 3
3 Scharn JO15-1 1 1 0 0 2 0 2 3
4 SV TOP JO15-1 1 1 0 0 1 0 1 3
5 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gemert JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sportclub Jekerdal JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wittenhorst JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sparta'25 JO15-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 SV Meerssen JO15-1 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 Mifano JO15-1 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 SV Venray JO15-1 1 0 0 1 0 5 -5 0

Onder 15 beker 1/4 finales

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DAW Schaijk JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gemert JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sportclub Jekerdal JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mifano JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Scharn JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sparta'25 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV TOP JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wittenhorst JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0