Wittenhorst

Zoeken | Contact

Wittenhorst JO15-1

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
2 mrt. 2024 13:00 Wittenhorst JO15-1 Leunen JO15-1JM 3 Competitie
16 mrt. 2024 13:15 Wittenhorst JO15-1 Ysselsteyn JO15-1 3 Competitie
23 mrt. 2024 13:30 V.V. Achates JO15-1 Wittenhorst JO15-1 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
24 feb. 2024 13:00 SJO SVHV JO15-1 Wittenhorst JO15-1 1 - 4 Competitie
27 jan. 2024 13:30 SJO/SSA MSH Maasduinen JO15-1 Wittenhorst JO15-1 2 - 4 Competitie
9 dec. 2023 13:00 Leunen JO15-1JM Wittenhorst JO15-1 0 - 2 Competitie
6 dec. 2023 19:30 V.V. Achates JO15-1 Wittenhorst JO15-1 1 - 2 Competitie
2 dec. 2023 13:15 Wittenhorst JO15-1 SJO SVHV JO15-1 2 - 2 Competitie
25 nov. 2023 13:30 S.V. Oostrum JO15-1 Wittenhorst JO15-1 Competitie
11 nov. 2023 13:15 Wittenhorst JO15-1 SJO/SSA MSH Maasduinen JO15-1 3 - 3 Competitie
4 nov. 2023 14:00 ST Sporting S.T./SVEB JO15-1 Wittenhorst JO15-1 1 - 1 Competitie
28 okt. 2023 13:00 Wittenhorst JO15-1 ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO15-1JM 1 - 3 Competitie
14 okt. 2023 13:45 Wittenhorst JO15-1 ST Volharding/Sambeek JO15-1 0 - 6 Competitie
7 okt. 2023 13:00 SV De Braak JO15-1 Wittenhorst JO15-1 10 - 0 Competitie
30 sep. 2023 12:00 Sportclub Irene JO15-1JM Wittenhorst JO15-1 5 - 1 Competitie
23 sep. 2023 13:15 Wittenhorst JO15-1 Deurne JO15-1 1 - 2 Competitie
16 sep. 2023 13:30 Wittenhorst JO15-1 Blerick JO15-1 2 - 3 Competitie
9 sep. 2023 11:00 SV Venray JO15-1 Wittenhorst JO15-1 4 - 2 Competitie
2 sep. 2023 13:15 Wittenhorst JO15-1 Sparta'18 JO15-1 2 - 2 Competitie

Competitie (1e klasse (3e fase) 02)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 V.V. Achates JO15-1 3 2 1 0 10 3 7 7
2 ST Sporting S.T./SVEB JO15-1 2 2 0 0 10 1 9 6
3 Leunen JO15-1JM 2 2 0 0 9 1 8 6
4 Wittenhorst JO15-1 2 2 0 0 8 3 5 6
5 ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO15-1JM 3 1 1 1 4 5 -1 4
6 MVC'19 JO15-1 2 1 0 1 3 3 0 3
7 SJO SVHV JO15-1 2 1 0 1 3 4 -1 3
8 Venlosche Boys JO15-2 1 0 1 0 0 0 0 1
9 IVO JO15-1 2 0 1 1 1 6 -5 1
10 FCV-Venlo JO15-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 SJO/SSA MSH Maasduinen JO15-1 3 0 0 3 4 9 -5 0
12 Ysselsteyn JO15-1 3 0 0 3 2 18 -16 0

Competitie (Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 9)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Sparta'18 JO15-1 7 6 1 0 28 10 18 19
2 Sportclub Irene JO15-1JM 7 5 1 1 21 12 9 16
3 SV De Braak JO15-1 7 5 0 2 25 6 19 15
4 Blerick JO15-1 7 3 1 3 15 13 2 10
5 ST Volharding/Sambeek JO15-1 7 2 3 2 16 9 7 9
6 Deurne JO15-1 7 2 0 5 10 29 -19 6
7 SV Venray JO15-1 7 1 1 5 11 23 -12 4
8 Wittenhorst JO15-1 7 0 1 6 8 32 -24 1

Competitie (1e klasse (2e fase) 03)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SJO/SSA MSH Maasduinen JO15-1 7 5 2 0 22 10 12 17
2 ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO15-1JM 7 5 1 1 11 4 7 16
3 ST Sporting S.T./SVEB JO15-1 6 3 3 0 10 6 4 12
4 Wittenhorst JO15-1 6 2 3 1 11 10 1 9
5 SJO SVHV JO15-1 7 1 2 4 9 13 -4 5
6 Leunen JO15-1JM 6 1 1 4 5 12 -7 4
7 V.V. Achates JO15-1 6 0 2 4 8 12 -4 2
8 S.V. Oostrum JO15-1 3 0 0 3 3 12 -9 0