Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO17-1

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
28 sep. 2019 15:00 Wittenhorst JO17-1 Gemert JO17-2 3 Competitie
5 okt. 2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-2 Wittenhorst JO17-1 3 Competitie
12 okt. 2019 15:00 Wittenhorst JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 1 Competitie
19 okt. 2019 15:00 Wittenhorst JO17-1 Blerick JO17-1 1 B3420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 2e ronde
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
21 sep. 2019 14:30 Avanti'31 JO17-1 Wittenhorst JO17-1 1 - 1 Competitie
7 sep. 2019 15:00 Wittenhorst JO17-1 Sportclub Irene JO17-1 2 - 1 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
31 aug. 2019 13:30 Sportclub Susteren JO17-1 Wittenhorst JO17-1 2 - 4 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule

Competitie (Hoofdklasse 1)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Sparta'25 JO17-1 1 1 0 0 3 0 3 3
2 SBC JO17-1 1 1 0 0 3 1 2 3
3 ST Volharding/Sambeek JO17-1 1 1 0 0 3 1 2 3
4 RKSV Nuenen JO17-2 1 1 0 0 2 1 1 3
5 sv O.S.S. 1920 JO17-1 1 1 0 0 1 0 1 3
6 Avanti'31 JO17-1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 Wittenhorst JO17-1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 Juliana Mill JO17-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 Gemert JO17-2 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 Olympia'18 JO17-1 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 UDI'19/CSU JO17-2 1 0 0 1 0 3 -3 0

Onder 17 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO17-1 2 2 0 0 6 3 3 6
2 Sportclub Susteren JO17-1 2 1 0 1 7 8 -1 3
3 Sportclub Irene JO17-1 2 0 0 2 5 7 -2 0

Onder 17 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Berghem Sport JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Blerick JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 S.V. Brandevoort JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST EVV/RIOS'31 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Geleen-Zuid JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Gemert JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Haslou JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST FC Hoensbroek/EHC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 JVC Cuijk JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Margriet JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Meerssen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Mierlo Hout JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 NWC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Scharn JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Schijndel/DE WIT JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 SHH JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Sparta'25 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Sportclub Susteren JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
22 SV TOP JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 UDI'19/CSU JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
24 UDI'19/CSU JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Venlosche Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 ST Volharding/Sambeek JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Wittenhorst JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0