Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO17-1

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
18 apr. 2020 Afgelast Sportclub Irene JO17-1 Wittenhorst JO17-1 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
4 apr. 2020 15:00 Wittenhorst JO17-1 Scharn JO17-1 Competitie
28 mrt. 2020 14:30 Blerick JO17-1 Wittenhorst JO17-1 Competitie
21 mrt. 2020 15:00 Wittenhorst JO17-1 FC Geleen-Zuid JO17-1 B3490 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 1/4 finales
14 mrt. 2020 15:00 Wittenhorst JO17-1 Helden JO17-1G Competitie
7 mrt. 2020 15:00 Wittenhorst JO17-1 IVO JO17-1 2 - 0 Competitie
15 feb. 2020 15:00 FC Geleen-Zuid JO17-1 Wittenhorst JO17-1 0 - 5 Competitie
8 feb. 2020 15:00 Wittenhorst JO17-1 ST FC Hoensbroek/EHC JO17-1 1 - 1 Competitie
1 feb. 2020 15:00 ST EVV/RIOS'31 JO17-1 Wittenhorst JO17-1 1 - 5 Competitie
14 dec. 2019 14:15 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-1 Wittenhorst JO17-1 0 - 2 B3430 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 3e ronde
7 dec. 2019 13:15 SBC JO17-1 Wittenhorst JO17-1 2 - 4 Competitie
30 nov. 2019 15:00 Wittenhorst JO17-1 Olympia'18 JO17-1 2 - 1 Competitie
23 nov. 2019 15:00 ST Volharding/Sambeek JO17-1 Wittenhorst JO17-1 1 - 0 Competitie
16 nov. 2019 15:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-1 Wittenhorst JO17-1 1 - 2 Competitie
9 nov. 2019 15:00 Wittenhorst JO17-1 sv O.S.S. 1920 JO17-1 0 - 1 Competitie
2 nov. 2019 15:30 Juliana Mill JO17-1 Wittenhorst JO17-1 0 - 3 Competitie
26 okt. 2019 15:00 Wittenhorst JO17-1 Sparta'25 JO17-1 0 - 1 Competitie
19 okt. 2019 15:00 Wittenhorst JO17-1 Blerick JO17-1 3 - 0 B3420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 2e ronde
12 okt. 2019 15:00 Wittenhorst JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 12 - 1 Competitie
5 okt. 2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-2 Wittenhorst JO17-1 1 - 8 Competitie
28 sep. 2019 15:00 Wittenhorst JO17-1 Gemert JO17-2 8 - 1 Competitie
21 sep. 2019 14:30 Avanti'31 JO17-1 Wittenhorst JO17-1 1 - 1 Competitie
7 sep. 2019 15:00 Wittenhorst JO17-1 Sportclub Irene JO17-1 2 - 1 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
31 aug. 2019 13:30 Sportclub Susteren JO17-1 Wittenhorst JO17-1 2 - 4 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule

Competitie (Hoofdklasse 5)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO17-1 4 3 1 0 13 2 11 10
2 Helden JO17-1G 3 3 0 0 11 5 6 9
3 Sportclub Irene JO17-1 3 2 1 0 6 2 4 7
4 Scharn JO17-1 4 2 1 1 10 6 4 7
5 Sportclub Jekerdal JO17-1 4 2 0 2 9 6 3 6
6 ST FC Hoensbroek/EHC JO17-1 4 1 2 1 4 4 0 5
7 Haslou JO17-1 4 1 1 2 10 7 3 4
8 FC Geleen-Zuid JO17-1 2 1 0 1 4 5 -1 3
9 IVO JO17-1 3 1 0 2 4 6 -2 3
10 Sportclub Susteren JO17-1 3 0 2 1 2 6 -4 2
11 Blerick JO17-1 3 0 0 3 0 11 -11 0
12 ST EVV/RIOS'31 JO17-1 3 0 0 3 1 14 -13 0

Competitie (Hoofdklasse 1)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Avanti'31 JO17-1 11 9 2 0 33 11 22 29
2 Sparta'25 JO17-1 11 8 2 1 27 6 21 26
3 Wittenhorst JO17-1 11 7 1 3 40 11 29 22
4 ST Volharding/Sambeek JO17-1 11 7 0 4 21 14 7 21
5 Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-1 11 4 3 4 24 19 5 15
6 sv O.S.S. 1920 JO17-1 11 4 2 5 13 16 -3 14
7 SBC JO17-1 11 4 2 5 15 21 -6 14
8 Gemert JO17-2 11 4 0 7 20 40 -20 12
9 UDI'19/CSU JO17-2 11 3 1 7 25 38 -13 10
10 Olympia'18 JO17-1 11 2 3 6 20 31 -11 9
11 RKSV Nuenen JO17-2 11 3 0 8 11 32 -21 9
12 Juliana Mill JO17-1 11 2 2 7 13 23 -10 8

Onder 17 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO17-1 2 2 0 0 6 3 3 6
2 Sportclub Susteren JO17-1 2 1 0 1 7 8 -1 3
3 Sportclub Irene JO17-1 2 0 0 2 5 7 -2 0

Onder 17 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Scharn JO17-1 1 1 0 0 6 0 6 3
2 S.V. Brandevoort JO17-1 1 1 0 0 4 0 4 3
3 Berghem Sport JO17-1 1 1 0 0 4 1 3 3
4 Schijndel/DE WIT JO17-1 1 1 0 0 3 0 3 3
5 Wittenhorst JO17-1 1 1 0 0 3 0 3 3
6 Venlosche Boys JO17-1 1 1 0 0 5 3 2 3
7 ST FC Hoensbroek/EHC JO17-1 1 1 0 0 2 0 2 3
8 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-1 1 1 0 0 2 0 2 3
9 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-1 1 1 0 0 3 2 1 3
10 FC Geleen-Zuid JO17-1 1 1 0 0 3 2 1 3
11 Margriet JO17-1 1 1 0 0 2 1 1 3
12 Sparta'25 JO17-1 1 1 0 0 1 0 1 3
13 SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 1 1 0 0 2 2 0 3
14 Caesar JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 UDI'19/CSU JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 SV Meerssen JO17-1 1 0 0 1 2 2 0 0
17 NWC JO17-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
18 SHH JO17-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
19 UDI'19/CSU JO17-2 1 0 0 1 1 2 -1 0
20 Gemert JO17-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
21 ST Volharding/Sambeek JO17-1 1 0 0 1 3 5 -2 0
22 Haslou JO17-1 1 0 0 1 0 2 -2 0
23 Sportclub Susteren JO17-1 1 0 0 1 0 2 -2 0
24 JVC Cuijk JO17-1 1 0 0 1 1 4 -3 0
25 Blerick JO17-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
26 SV TOP JO17-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
27 Mierlo Hout JO17-1 1 0 0 1 0 4 -4 0
28 ST EVV/RIOS'31 JO17-1 1 0 0 1 0 6 -6 0

Onder 17 beker 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-1 1 1 0 0 4 0 4 3
2 Wittenhorst JO17-1 1 1 0 0 2 0 2 3
3 FC Geleen-Zuid JO17-1 1 1 0 0 5 4 1 3
4 UDI'19/CSU JO17-1 1 1 0 0 3 2 1 3
5 ST FC Hoensbroek/EHC JO17-1 1 1 0 0 2 1 1 3
6 Sparta'25 JO17-1 1 1 0 0 1 0 1 3
7 Berghem Sport JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 JVC Cuijk JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Meerssen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Venlosche Boys JO17-1 1 0 0 1 4 5 -1 0
12 Schijndel/DE WIT JO17-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
13 Scharn JO17-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
14 Margriet JO17-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-1 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 S.V. Brandevoort JO17-1 1 0 0 1 0 4 -4 0

Onder 17 beker 1/4 finales

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Berghem Sport JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Geleen-Zuid JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST FC Hoensbroek/EHC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Margriet JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sparta'25 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 UDI'19/CSU JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wittenhorst JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0