Wittenhorst

Zoeken | Contact

Wittenhorst JO17-1

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
4 feb. 2023 15:00 Deurne JO17-1JM Wittenhorst JO17-1 1-Deurne Competitie
11 feb. 2023 15:15 Wittenhorst JO17-1 ST Volharding/Sambeek JO17-1 hoofd Competitie
25 feb. 2023 14:30 Sportclub Irene JO17-1 Wittenhorst JO17-1 1-Sportclub Irene B3430 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 17 3e ronde
4 mrt. 2023 13:15 Groene Ster JO17-1 Wittenhorst JO17-1 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
28 jan. 2023 15:15 Wittenhorst JO17-1 RKSV Heeze JO17-1JM 2 - 0 Competitie
10 dec. 2022 15:30 Wittenhorst JO17-1 Deurne JO17-1JM 1 - 1 Competitie
3 dec. 2022 12:30 Sportclub Jekerdal JO17-1 Wittenhorst JO17-1 2 - 1 Competitie
26 nov. 2022 15:15 Wittenhorst JO17-1 Bekkerveld JO17-1 1 - 2 Competitie
19 nov. 2022 15:15 Wittenhorst JO17-1 SV Someren JO17-1JM 4 - 1 Competitie
12 nov. 2022 15:00 Bladella JO17-1 Wittenhorst JO17-1 1 - 1 Competitie
5 nov. 2022 15:15 Wittenhorst JO17-1 Rood Wit V JO17-1 3 - 2 Competitie
29 okt. 2022 15:15 SBC JO17-1 Wittenhorst JO17-1 2 - 0 Competitie
15 okt. 2022 15:15 Wittenhorst JO17-1 Groene Ster JO17-1 1 - 1 Competitie
8 okt. 2022 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1 Wittenhorst JO17-1 1 - 6 Competitie
1 okt. 2022 15:15 Wittenhorst JO17-1 SV Unitas'59 JO17-1 1 - 1 Competitie
24 sep. 2022 15:00 Best Vooruit JO17-1 Wittenhorst JO17-1 4 - 1 Competitie
17 sep. 2022 15:15 Wittenhorst JO17-1 SV Venray JO17-1 2 - 2 B3400 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 17 poulefase
10 sep. 2022 13:00 Deurne JO17-1JM Wittenhorst JO17-1 0 - 2 B3400 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 17 poulefase
3 sep. 2022 15:00 Wittenhorst JO17-1 ST Volharding/Sambeek JO17-1 3 - 1 B3400 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 17 poulefase

Competitie (Divisie 7 E)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Unitas'59 JO17-1 11 9 2 0 33 6 27 29
2 Best Vooruit JO17-1 11 9 1 1 49 13 36 28
3 SV Someren JO17-1JM 11 6 2 3 32 19 13 20
4 Rood Wit V JO17-1 11 6 1 4 30 27 3 19
5 SBC JO17-1 11 6 1 4 19 17 2 19
6 Sportclub Jekerdal JO17-1 11 4 2 5 20 26 -6 14
7 Wittenhorst JO17-1 11 3 4 4 20 18 2 13
8 Deurne JO17-1JM 11 3 3 5 14 20 -6 12
9 Groene Ster JO17-1 11 3 3 5 21 29 -8 12
10 Bekkerveld JO17-1 11 3 3 5 13 21 -8 12
11 Bladella JO17-1 11 0 3 8 8 22 -14 3
12 Wilhelmina Boys JO17-1 11 0 3 8 4 45 -41 3

Competitie (Divisie 7 F)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Sportclub Jekerdal JO17-1 1 1 0 0 3 0 3 3
2 Wittenhorst JO17-1 1 1 0 0 2 0 2 3
3 ST Volharding/Sambeek JO17-1 1 1 0 0 2 1 1 3
4 RKSV Nuenen JO17-1 1 1 0 0 1 0 1 3
5 ST JVC Cuijk/SIOL JO17-1 1 0 1 0 0 0 0 1
6 MMC Weert JO17-1 1 0 1 0 0 0 0 1
7 Deurne JO17-1JM 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rood Wit V JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MBC'13 JO17-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 SV Someren JO17-1JM 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 RKSV Heeze JO17-1JM 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 Groene Ster JO17-1 1 0 0 1 0 3 -3 0

Onder 17 beker poulefase

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO17-1 3 2 1 0 7 3 4 7
2 ST Volharding/Sambeek JO17-1 3 1 1 1 8 8 0 4
3 SV Venray JO17-1 3 0 3 0 8 8 0 3
4 Deurne JO17-1JM 3 0 1 2 5 9 -4 1

Onder 17 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Baardwijk JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boeimeer JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BSC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DBS JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Engelen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 R.K.S.V. Groen Wit JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sportclub Irene JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kloetinge JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Margriet JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 MBC'13 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ODC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 OJC ROSMALEN JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Oranje Wit JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 RFC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 SBC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Scharn JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Scharn JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
18 SV Someren JO17-1JM 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Stiphout Vooruit JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 TSV Gudok JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 UNA JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
22 SV Unitas'59 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Willem II JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Wittenhorst JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 17 beker 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Sportclub Irene JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wittenhorst JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0