Wittenhorst

Zoeken | Contact

Maak kennis met de veteranen

Maak kennis met de veteranen

21 januari 2023

De veteranen zijn een begrip binnen onze club. ‘De mannen op leeftijd’ zijn gedurende het seizoen wekelijks op de zaterdagmiddag te vinden op ons sportpark. Marc Martens is een van de spelers en geeft in dit artikel wat toelichting bij het veteranenteam. 

“Ons team bestaat uit ongeveer 20 spelers. De jongste spelers zijn halverwege de 30 jaar en de oudste speler is onze keeper; hij is 73 jaar. Elk jaar spelen we tegen andere veteranenteams uit de regio. De uitslagen zijn niet zo interessant en het is dan ook geen competitie waarbij standen worden bijgehouden. We spelen onze thuiswedstrijden op zaterdagmiddag om 17.15 uur. Ook de uitwedstrijden vinden altijd laat op de zaterdagmiddag plaats.

Na de wedstrijd vindt er bijna altijd een derde helft plaats. Meestal doen we dat gewoon samen met onze tegenstander. Hartstikke gezellig! We zoeken nog spelers die ons team komen versterken. Je kunt je aanmelden op de website: www.rksv-wittenhorst.nl/contact/lid-worden. Hopelijk zien we je snel!” 

Veteranen_2.jpeg