Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO11-4

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
11 apr. 2020 Afgelast Wittenhorst JO11-4 VVV'03 JO11-1 1B Competitie
18 apr. 2020 Afgelast Wittenhorst JO11-4 ST Stormvogels'28/HRC'27 JO11-2G 4 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
4 apr. 2020 11:00 Ysselsteyn JO11-2 Wittenhorst JO11-4 Competitie
7 mrt. 2020 10:30 ST DEV-Arcen/RKDSO JO11-2G Wittenhorst JO11-4 5 - 9 Competitie
8 feb. 2020 08:45 ST SV United/BVV'27 JO11-3 Wittenhorst JO11-4 1 - 8 Competitie
1 feb. 2020 10:00 Wittenhorst JO11-4 Blerick JO11-4 12 - 1 Competitie
7 dec. 2019 10:00 Wittenhorst JO11-4 VV Kessel JO11-2G 4 - 2 Competitie
30 nov. 2019 11:00 ST Sporting S.T./SVEB JO11-4 Wittenhorst JO11-4 7 - 3 Competitie
23 nov. 2019 11:00 SV Venray JO11-4 Wittenhorst JO11-4 8 - 1 Competitie
16 nov. 2019 10:00 Wittenhorst JO11-4 RKSVN JO11-3 4 - 2 Competitie
9 nov. 2019 10:00 RKVB JO11-1 Wittenhorst JO11-4 10 - 4 Competitie
2 nov. 2019 10:00 Wittenhorst JO11-4 VV HEBES JO11-1 1 - 7 Competitie
26 okt. 2019 09:30 ST Roggel/SVVH JO11-2G Wittenhorst JO11-4 4 - 8 Competitie
12 okt. 2019 10:00 Wittenhorst JO11-4 Reuver JO11-3 2 - 2 Competitie
5 okt. 2019 11:15 Blerick JO11-4 Wittenhorst JO11-4 7 - 4 Competitie
28 sep. 2019 09:00 MVC'19 JO11-3G Wittenhorst JO11-4 7 - 2 Competitie
21 sep. 2019 10:00 Wittenhorst JO11-4 S.V. Oostrum JO11-3G 3 - 6 Competitie
14 sep. 2019 10:00 Wittenhorst JO11-4 ST Sporting S.T./SVEB JO11-4 7 - 9 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
7 sep. 2019 10:00 Wittenhorst JO11-4 Sparta '18 JO11-2G 3 - 4 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
31 aug. 2019 10:30 ST DEV-Arcen/RKDSO JO11-2G Wittenhorst JO11-4 4 - 10 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule

Competitie (5e klasse 17)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO11-4 3 3 0 0 29 7 22 9
2 Volharding JO11-4G 2 1 1 0 10 7 3 4
3 Blerick JO11-4 3 1 1 1 14 21 -7 4
4 VVV'03 JO11-1 1 1 0 0 6 0 6 3
5 VCA JO11-1G 2 1 0 1 11 11 0 3
6 ST DEV-Arcen/RKDSO JO11-2G 1 0 0 1 5 9 -4 0
7 ST Stormvogels'28/HRC'27 JO11-2G 1 0 0 1 0 6 -6 0
8 ST SV United/BVV'27 JO11-3 1 0 0 1 1 8 -7 0
9 Ysselsteyn JO11-2 2 0 0 2 5 12 -7 0

Onder 11 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Sporting S.T./SVEB JO11-4 3 3 0 0 43 14 29 9
2 Sparta '18 JO11-2G 3 2 0 1 37 10 27 6
3 Wittenhorst JO11-4 3 1 0 2 20 17 3 3
4 ST DEV-Arcen/RKDSO JO11-2G 3 0 0 3 7 66 -59 0

Competitie (4e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 RKVB JO11-1 10 8 0 2 73 26 47 24
2 MVC'19 JO11-3G 10 7 1 2 39 18 21 22
3 SV Venray JO11-4 11 7 1 3 56 34 22 22
4 Reuver JO11-3 10 5 4 1 42 20 22 19
5 ST Sporting S.T./SVEB JO11-4 9 6 0 3 62 41 21 18
6 VV HEBES JO11-1 11 5 1 5 62 46 16 16
7 S.V. Oostrum JO11-3G 9 4 3 2 33 28 5 15
8 RKSVN JO11-3 11 3 2 6 38 43 -5 11
9 Wittenhorst JO11-4 11 3 1 7 36 62 -26 10
10 Blerick JO11-4 10 3 0 7 29 85 -56 9
11 VV Kessel JO11-2G 11 2 1 8 31 61 -30 7
12 ST Roggel/SVVH JO11-2G 11 1 2 8 33 70 -37 5