Wittenhorst

Zoeken | Contact

Wittenhorst JO11-4JM

Trainingsschema

Dinsdag: 18.30 - 19.30
Donderdag: 18.30 - 19.30

Er is momenteel geen programma beschikbaar.

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
18 mei 2024 11:45 Wittenhorst JO11-4JM Hegelsom JO11-1 3 - 6 Competitie
13 mei 2024 19:00 Blerick JO11-2 Wittenhorst JO11-4JM 13 - 2 Competitie
20 apr. 2024 10:30 Wittenhorst JO11-4JM Venlosche Boys, JO11-3JM 4 - 6 Competitie
15 apr. 2024 19:00 Wittenhorst JO11-4JM ST Sporting S.T./SVEB JO11-1 0 - 5 Competitie
13 apr. 2024 09:30 H.B.S.V. JO11-3 Wittenhorst JO11-4JM 3 - 1 Competitie
23 mrt. 2024 11:00 Belfeldia JO11-3 Wittenhorst JO11-4JM 2 - 8 Competitie
16 mrt. 2024 11:15 Wittenhorst JO11-4JM VV Baarlo JO11-3JM 6 - 1 Competitie
9 mrt. 2024 10:30 Sportclub Irene JO11-4JM Wittenhorst JO11-4JM 3 - 8 Competitie
2 mrt. 2024 11:15 Wittenhorst JO11-4JM Sparta'18 JO11-2JM 10 - 6 Competitie
24 feb. 2024 10:30 MVC'19 JO11-1JM Wittenhorst JO11-4JM 3 - 5 Competitie
3 feb. 2024 11:15 Wittenhorst JO11-4JM FCV-Venlo MO12-1 14 - 2 Competitie
27 jan. 2024 11:45 Venlosche Boys JO11-5 Wittenhorst JO11-4JM 7 - 6 Competitie
13 dec. 2023 19:00 Bieslo JO11-1JM Wittenhorst JO11-4JM Competitie
9 dec. 2023 11:30 Wittenhorst JO11-4JM ST Roggel/SVVH JO11-3GJM 3 - 4 Competitie
29 nov. 2023 19:00 FC Roerdalen JO11-2 Wittenhorst JO11-4JM 0 - 8 Competitie
25 nov. 2023 11:30 Wittenhorst JO11-4JM Baarlo JO11-2JM 9 - 0 Competitie
18 nov. 2023 11:30 Wittenhorst JO11-4JM Veritas JO11-1 11 - 2 Competitie
4 nov. 2023 11:30 Wittenhorst JO11-4JM RKSVN JO11-2JM 7 - 1 Competitie
28 okt. 2023 09:30 DFO '20 JO11-2JM Wittenhorst JO11-4JM 2 - 7 Competitie
7 okt. 2023 08:45 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4 Wittenhorst JO11-4JM 20 - 1 Competitie
30 sep. 2023 11:30 Wittenhorst JO11-4JM FC Uden JO11-2 3 - 13 Competitie
23 sep. 2023 09:00 UDI'19/CSU JO11-5 Wittenhorst JO11-4JM 5 - 2 Competitie
16 sep. 2023 10:30 Wittenhorst JO11-4JM Deurne JO11-3 1 - 7 Competitie
9 sep. 2023 10:30 Wittenhorst JO11-4JM Venlosche Boys JO11-6 2 - 6 Competitie
2 sep. 2023 09:00 Ysselsteyn JO11-1 Wittenhorst JO11-4JM 6 - 0 Competitie

Competitie (3e klasse (4e fase) 40)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Blerick JO11-2 5 5 0 0 31 10 21 15
2 Hegelsom JO11-1 5 3 1 1 23 18 5 10
3 ST Sporting S.T./SVEB JO11-1 5 3 0 2 31 11 20 9
4 H.B.S.V. JO11-3 5 1 2 2 14 26 -12 5
5 Venlosche Boys, JO11-3JM 5 1 1 3 19 30 -11 4
6 Wittenhorst JO11-4JM 5 0 0 5 10 33 -23 0

Competitie (4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 04)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 FC Uden JO11-2 5 4 1 0 54 12 42 13
2 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4 5 4 1 0 47 13 34 13
3 UDI'19/CSU JO11-5 5 3 0 2 24 15 9 9
4 SCMH JO11-1JM 4 1 1 2 12 15 -3 4
5 Venhorst JO11-2 4 1 0 3 5 42 -37 3
6 Volkel JO11-2 4 0 1 3 10 23 -13 1
7 Wittenhorst JO11-4JM 3 0 0 3 6 38 -32 0

Competitie (5e klasse (2e fase) 11)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Roggel/SVVH JO11-3GJM 7 7 0 0 66 11 55 21
2 Wittenhorst JO11-4JM 6 5 0 1 45 9 36 15
3 RKSVN JO11-2JM 6 3 0 3 24 24 0 9
4 Baarlo JO11-2JM 7 2 2 3 19 32 -13 8
5 FC Roerdalen JO11-2 7 2 1 4 22 39 -17 7
6 Bieslo JO11-1JM 5 2 0 3 21 23 -2 6
7 DFO '20 JO11-2JM 6 1 1 4 19 50 -31 4
8 Veritas JO11-1 6 1 0 5 12 40 -28 3

Competitie (4e klasse (3e fase) 33)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO11-4JM 7 6 0 1 57 24 33 18
2 MVC'19 JO11-1JM 7 5 1 1 38 8 30 16
3 Venlosche Boys JO11-5 7 5 0 2 35 21 14 15
4 Belfeldia JO11-3 7 4 0 3 27 27 0 12
5 Sparta'18 JO11-2JM 7 3 0 4 23 38 -15 9
6 FCV-Venlo MO12-1 7 2 1 4 16 32 -16 7
7 Sportclub Irene JO11-4JM 7 1 1 5 14 45 -31 4
8 VV Baarlo JO11-3JM 7 0 1 6 16 31 -15 1
  • Ook dit team kan niet zonder genoeg leiders en trainers, grens- en scheidsrechters. Bekijk waar we als club jouw extra handen voor onder andere dit team kunnen gebruiken.
  • Dit team traint met VTON. Ontdek waarom Wittenhorst met VTON gestart is.