Wittenhorst JO11-4JM
Trainingsschema
Dinsdag: 18.30 - 19.30Donderdag: 18.30 - 19.30
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Veld | Competitie |
---|---|---|---|---|---|
18 mei 2024 | 11:30 | Wittenhorst JO11-4JM | Hegelsom JO11-1 | 4 A | Competitie |
13 mei 2024 | 19:00 | Blerick JO11-2 | Wittenhorst JO11-4JM | B B - Energa B- (natuurgras) | Competitie |
20 apr. 2024 | 10:30 | Wittenhorst JO11-4JM | Venlosche Boys, JO11-3JM | 2 A | Competitie |
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag | Competitie |
---|---|---|---|---|
2 sep. 2023 09:00 | Ysselsteyn JO11-1 | Wittenhorst JO11-4JM | 6 - 0 | Competitie |
9 sep. 2023 10:30 | Wittenhorst JO11-4JM | Venlosche Boys JO11-6 | 2 - 6 | Competitie |
16 sep. 2023 10:30 | Wittenhorst JO11-4JM | Deurne JO11-3 | 1 - 7 | Competitie |
23 sep. 2023 09:00 | UDI'19/CSU JO11-5 | Wittenhorst JO11-4JM | 5 - 2 | Competitie |
30 sep. 2023 11:30 | Wittenhorst JO11-4JM | FC Uden JO11-2 | 3 - 13 | Competitie |
7 okt. 2023 08:45 | Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4 | Wittenhorst JO11-4JM | 20 - 1 | Competitie |
28 okt. 2023 09:30 | DFO '20 JO11-2JM | Wittenhorst JO11-4JM | 2 - 7 | Competitie |
4 nov. 2023 11:30 | Wittenhorst JO11-4JM | RKSVN JO11-2JM | 7 - 1 | Competitie |
18 nov. 2023 11:30 | Wittenhorst JO11-4JM | Veritas JO11-1 | 11 - 2 | Competitie |
25 nov. 2023 11:30 | Wittenhorst JO11-4JM | Baarlo JO11-2JM | 9 - 0 | Competitie |
29 nov. 2023 19:00 | FC Roerdalen JO11-2 | Wittenhorst JO11-4JM | 0 - 8 | Competitie |
9 dec. 2023 11:30 | Wittenhorst JO11-4JM | ST Roggel/SVVH JO11-3GJM | 3 - 4 | Competitie |
13 dec. 2023 19:00 | Bieslo JO11-1JM | Wittenhorst JO11-4JM | Competitie | |
27 jan. 2024 11:45 | Venlosche Boys JO11-5 | Wittenhorst JO11-4JM | 7 - 6 | Competitie |
3 feb. 2024 11:15 | Wittenhorst JO11-4JM | FCV-Venlo MO12-1 | 14 - 2 | Competitie |
24 feb. 2024 10:30 | MVC'19 JO11-1JM | Wittenhorst JO11-4JM | 3 - 5 | Competitie |
2 mrt. 2024 11:15 | Wittenhorst JO11-4JM | Sparta'18 JO11-2JM | 10 - 6 | Competitie |
9 mrt. 2024 10:30 | Sportclub Irene JO11-4JM | Wittenhorst JO11-4JM | 3 - 8 | Competitie |
16 mrt. 2024 11:15 | Wittenhorst JO11-4JM | VV Baarlo JO11-3JM | 6 - 1 | Competitie |
23 mrt. 2024 11:00 | Belfeldia JO11-3 | Wittenhorst JO11-4JM | 2 - 8 | Competitie |
13 apr. 2024 09:30 | H.B.S.V. JO11-3 | Wittenhorst JO11-4JM | 3 - 1 | Competitie |
15 apr. 2024 19:00 | Wittenhorst JO11-4JM | ST Sporting S.T./SVEB JO11-1 | 0 - 5 | Competitie |
Competitie (3e klasse (4e fase) 40)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST Sporting S.T./SVEB JO11-1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 17 | 2 | 15 | 6 |
2 | Blerick JO11-2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 | 3 | 7 | 6 |
3 | Hegelsom JO11-1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3 |
4 | H.B.S.V. JO11-3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 7 | -3 | 3 |
5 | Wittenhorst JO11-4JM | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | -7 | 0 |
6 | Venlosche Boys, JO11-3JM | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 17 | -12 | 0 |
Competitie (4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 04)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Uden JO11-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 54 | 12 | 42 | 13 |
2 | Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 47 | 13 | 34 | 13 |
3 | UDI'19/CSU JO11-5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 24 | 15 | 9 | 9 |
4 | SCMH JO11-1JM | 4 | 1 | 1 | 2 | 12 | 15 | -3 | 4 |
5 | Venhorst JO11-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 42 | -37 | 3 |
6 | Volkel JO11-2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 10 | 23 | -13 | 1 |
7 | Wittenhorst JO11-4JM | 3 | 0 | 0 | 3 | 6 | 38 | -32 | 0 |
Competitie (5e klasse (2e fase) 11)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST Roggel/SVVH JO11-3GJM | 7 | 7 | 0 | 0 | 66 | 11 | 55 | 21 |
2 | Wittenhorst JO11-4JM | 6 | 5 | 0 | 1 | 45 | 9 | 36 | 15 |
3 | RKSVN JO11-2JM | 6 | 3 | 0 | 3 | 24 | 24 | 0 | 9 |
4 | Baarlo JO11-2JM | 7 | 2 | 2 | 3 | 19 | 32 | -13 | 8 |
5 | FC Roerdalen JO11-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 22 | 39 | -17 | 7 |
6 | Bieslo JO11-1JM | 5 | 2 | 0 | 3 | 21 | 23 | -2 | 6 |
7 | DFO '20 JO11-2JM | 6 | 1 | 1 | 4 | 19 | 50 | -31 | 4 |
8 | Veritas JO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 12 | 40 | -28 | 3 |
Competitie (4e klasse (3e fase) 33)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wittenhorst JO11-4JM | 7 | 6 | 0 | 1 | 57 | 24 | 33 | 18 |
2 | MVC'19 JO11-1JM | 7 | 5 | 1 | 1 | 38 | 8 | 30 | 16 |
3 | Venlosche Boys JO11-5 | 7 | 5 | 0 | 2 | 35 | 21 | 14 | 15 |
4 | Belfeldia JO11-3 | 7 | 4 | 0 | 3 | 27 | 27 | 0 | 12 |
5 | Sparta'18 JO11-2JM | 7 | 3 | 0 | 4 | 23 | 38 | -15 | 9 |
6 | FCV-Venlo MO12-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 16 | 32 | -16 | 7 |
7 | Sportclub Irene JO11-4JM | 7 | 1 | 1 | 5 | 14 | 45 | -31 | 4 |
8 | VV Baarlo JO11-3JM | 7 | 0 | 1 | 6 | 16 | 31 | -15 | 1 |
- Ook dit team kan niet zonder genoeg leiders en trainers, grens- en scheidsrechters. Bekijk waar we als club jouw extra handen voor onder andere dit team kunnen gebruiken.
- Dit team traint met VTON. Ontdek waarom Wittenhorst met VTON gestart is.
© RKsv Wittenhorst 2024 Website door Forwart sitemap privacy policy