Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO13-3

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
22 jan. 2022 Afgelast Wittenhorst JO13-3 FCV-Venlo JO13-2 2 Competitie
29 jan. 2022 11:30 Blerick JO13-2 Wittenhorst JO13-3 2 Competitie
5 feb. 2022 11:00 SVOC'01 JO13-1 Wittenhorst JO13-3 2 Competitie
12 feb. 2022 11:30 Wittenhorst JO13-3 ST RESIA/EWC'46 JO13-1 2 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
22 jan. 2022 11:30 Wittenhorst JO13-3 FCV-Venlo JO13-2 Competitie
15 jan. 2022 12:00 Reuver JO13-2 Wittenhorst JO13-3 B3820 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 13 2e ronde
18 dec. 2021 11:45 Wittenhorst JO13-3 SVOC'01 JO13-1 1 - 3 Competitie
11 dec. 2021 11:45 Wittenhorst JO13-3 Leunen JO13-2JM 6 - 0 Competitie
4 dec. 2021 12:00 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-1JM Wittenhorst JO13-3 3 - 3 Competitie
27 nov. 2021 11:30 Wittenhorst JO13-3 Merselo JO13-1 0 - 1 Competitie
13 nov. 2021 12:00 EWC'46 JO13-1 Wittenhorst JO13-3 5 - 0 Competitie
6 nov. 2021 11:30 Wittenhorst JO13-3 S.V. Oostrum JO13-2JM 4 - 4 Competitie
23 okt. 2021 11:30 Wittenhorst JO13-3 ST Roggel/SVVH JO13-1 5 - 0 Competitie
16 okt. 2021 12:15 Wittenhorst JO13-3 Blerick JO13-3JM 3 - 1 Competitie
9 okt. 2021 10:30 FCV-Venlo JO13-4 Wittenhorst JO13-3 1 - 14 Competitie
2 okt. 2021 11:30 Wittenhorst JO13-3 H.B.S.V. JO13-2 3 - 4 Competitie
25 sep. 2021 10:45 SHH JO13-5 Wittenhorst JO13-3 3 - 6 Competitie
11 sep. 2021 09:15 Sportclub Irene JO13-3 Wittenhorst JO13-3 4 - 5 Competitie

Competitie (3e klasse (3e fase) 12)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Blerick JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FCV-Venlo JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST RESIA/EWC'46 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SVOC'01 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST Volharding/Sambeek JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wittenhorst JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0

Competitie (4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 11)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO13-3 6 5 0 1 36 13 23 15
2 Blerick JO13-3JM 6 4 0 2 27 12 15 12
3 H.B.S.V. JO13-2 6 3 1 2 29 20 9 10
4 Sportclub Irene JO13-3 5 3 0 2 25 11 14 9
5 ST Roggel/SVVH JO13-1 6 2 1 3 22 18 4 7
6 SHH JO13-5 6 2 0 4 22 38 -16 6
7 FCV-Venlo JO13-4 5 0 0 5 5 54 -49 0

Competitie (3e klasse (2e fase) 08)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Merselo JO13-1 4 4 0 0 14 4 10 12
2 Blerick JO13-2 5 4 0 1 26 8 18 12
3 EWC'46 JO13-1 3 2 0 1 8 2 6 6
4 SVOC'01 JO13-1 4 2 0 2 22 17 5 6
5 Wittenhorst JO13-3 6 1 2 3 14 16 -2 5
6 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-1JM 3 1 1 1 11 9 2 4
7 Leunen JO13-2JM 6 1 0 5 7 37 -30 3
8 S.V. Oostrum JO13-2JM 3 0 1 2 7 16 -9 1

Onder 13 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Reuver JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wittenhorst JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0