Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO11-2

Trainingsschema

Dinsdag: 18.15 - 19.30
Donderdag: 18.15 - 19.30

Er is momenteel geen programma beschikbaar.

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
23 mei 2020 09:00 Wittenhorst JO11-2 F.C. Roerdalen JO11-2G Competitie
16 mei 2020 11:15 Blerick JO11-3 Wittenhorst JO11-2 Competitie
9 mei 2020 09:00 Wittenhorst JO11-2 RKSVN JO11-3 Competitie
25 apr. 2020 09:00 Wittenhorst JO11-2 S.V. Oostrum JO11-2G Competitie
18 apr. 2020 08:45 Sportclub Irene JO11-4 Wittenhorst JO11-2 Competitie
4 apr. 2020 11:30 FCV-Venlo JO11-2 Wittenhorst JO11-2 Competitie
28 mrt. 2020 09:00 Wittenhorst JO11-2 Sparta '18 JO11-2G Competitie
21 mrt. 2020 10:30 Reuver JO11-2 Wittenhorst JO11-2 Competitie
14 mrt. 2020 09:00 Helden JO11-2G Wittenhorst JO11-2 Competitie
15 feb. 2020 11:00 Sporting S.T. JO11-3M Wittenhorst JO11-2 1 - 3 Competitie
8 feb. 2020 09:00 Wittenhorst JO11-2 ST DEV-Arcen/RKDSO JO11-1G 5 - 1 Competitie
14 dec. 2019 11:00 Wittenhorst JO11-2 Ysselsteyn JO11-1 2 - 11 Competitie
7 dec. 2019 08:45 ST SV United/BVV'27 JO11-1 Wittenhorst JO11-2 12 - 0 Competitie
30 nov. 2019 09:00 Wittenhorst JO11-2 Volharding JO11-2 1 - 7 Competitie
23 nov. 2019 11:00 EWC'46 JO11-1 Wittenhorst JO11-2 13 - 1 Competitie
16 nov. 2019 11:30 SV Venray JO11-2 Wittenhorst JO11-2 10 - 1 Competitie
9 nov. 2019 09:00 Wittenhorst JO11-2 H.B.S.V. JO11-1 1 - 10 Competitie
2 nov. 2019 09:00 Wittenhorst JO11-2 IVO JO11-1 0 - 10 Competitie
26 okt. 2019 09:30 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-1G Wittenhorst JO11-2 13 - 2 Competitie
5 okt. 2019 09:00 Helden JO11-1 Wittenhorst JO11-2 11 - 1 Competitie
28 sep. 2019 09:00 Wittenhorst JO11-2 Sportclub Irene JO11-3 1 - 8 Competitie
21 sep. 2019 10:00 Sparta'18 JO11-1 Wittenhorst JO11-2 13 - 2 Competitie
14 sep. 2019 11:00 EWC'46 JO11-1 Wittenhorst JO11-2 10 - 1 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
7 sep. 2019 09:00 Wittenhorst JO11-2 ST Sporting S.T./SVEB JO11-2 4 - 1 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
31 aug. 2019 11:30 SV Venray JO11-2 Wittenhorst JO11-2 16 - 0 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule

Competitie (4e klasse 04)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Blerick JO11-3 3 2 1 0 19 6 13 7
2 Wittenhorst JO11-2 2 2 0 0 8 2 6 6
3 RKSVN JO11-3 3 2 0 1 11 6 5 6
4 Sportclub Irene JO11-4 3 2 0 1 5 8 -3 6
5 Helden JO11-2G 3 1 2 0 17 6 11 5
6 Sparta '18 JO11-2G 2 1 1 0 9 5 4 4
7 S.V. Oostrum JO11-2G 1 1 0 0 4 3 1 3
8 ST DEV-Arcen/RKDSO JO11-1G 3 1 0 2 17 7 10 3
9 FCV-Venlo JO11-2 1 0 0 1 3 4 -1 0
10 F.C. Roerdalen JO11-2G 1 0 0 1 0 11 -11 0
11 Sporting S.T. JO11-3M 3 0 0 3 2 17 -15 0
12 Reuver JO11-2 3 0 0 3 3 23 -20 0

Onder 11 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Venray JO11-2 3 2 1 0 40 4 36 7
2 EWC'46 JO11-1 3 2 1 0 33 5 28 7
3 Wittenhorst JO11-2 3 1 0 2 5 27 -22 3
4 ST Sporting S.T./SVEB JO11-2 3 0 0 3 1 43 -42 0

Competitie (2e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Volharding JO11-2 11 10 1 0 60 20 40 31
2 ST SV United/BVV'27 JO11-1 11 7 3 1 53 22 31 24
3 Sparta'18 JO11-1 10 7 1 2 61 33 28 22
4 EWC'46 JO11-1 10 6 0 4 58 29 29 18
5 IVO JO11-1 10 6 0 4 45 28 17 18
6 Helden JO11-1 10 5 2 3 47 31 16 17
7 H.B.S.V. JO11-1 10 5 0 5 39 36 3 15
8 SV Venray JO11-2 11 4 3 4 51 41 10 15
9 Ysselsteyn JO11-1 10 2 1 7 32 45 -13 7
10 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-1G 10 2 1 7 36 65 -29 7
11 Sportclub Irene JO11-3 10 2 0 8 36 62 -26 6
12 Wittenhorst JO11-2 11 0 0 11 12 118 -106 0