Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO11-2JM

Trainingsschema

Dinsdag: 18.30 - 19.45
Donderdag: 18.30 - 19.45
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
10 dec. 2022 10:30 Wittenhorst JO11-2JM SV Venray JO11-5 4 B Competitie
17 dec. 2022 09:00 FCV-Venlo JO11-3 Wittenhorst JO11-2JM 1 B Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
3 dec. 2022 11:15 ST SVEB/Sporting S.T. JO11-2 Wittenhorst JO11-2JM 1 - 2 Competitie
26 nov. 2022 10:30 Wittenhorst JO11-2JM ST DEV-Arcen/RKDSO JO11-1 5 - 1 Competitie
12 nov. 2022 10:30 Wittenhorst JO11-2JM Blerick JO11-2JM 1 - 5 Competitie
5 nov. 2022 10:45 IVO JO11-2JM Wittenhorst JO11-2JM 2 - 5 Competitie
15 okt. 2022 10:30 FCV-Venlo JO11-2JM Wittenhorst JO11-2JM 9 - 5 Competitie
8 okt. 2022 10:30 Wittenhorst JO11-2JM Sparta'18 JO11-2JM 2 - 6 Competitie
1 okt. 2022 10:30 Wittenhorst JO11-2JM Venlosche Boys JO11-1JM 5 - 3 Competitie
24 sep. 2022 10:30 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-1JM Wittenhorst JO11-2JM 9 - 1 Competitie
17 sep. 2022 09:00 SV Venray JO11-3JM Wittenhorst JO11-2JM 5 - 3 Competitie
10 sep. 2022 10:30 Wittenhorst JO11-2JM ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO11-1 1 - 15 Competitie

Competitie (3e klasse (2e fase) 28)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Blerick JO11-2JM 6 6 0 0 40 8 32 18
2 Wittenhorst JO11-2JM 4 3 0 1 13 9 4 9
3 ST SVEB/Sporting S.T. JO11-2 5 3 0 2 16 15 1 9
4 SV Venray JO11-5 5 3 0 2 16 29 -13 9
5 FCV-Venlo JO11-3 4 2 0 2 14 7 7 6
6 IVO JO11-2JM 4 1 0 3 11 17 -6 3
7 ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO11-3 5 1 0 4 18 15 3 3
8 ST DEV-Arcen/RKDSO JO11-1 5 0 0 5 8 36 -28 0

Competitie (2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 04)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 FCV-Venlo JO11-2JM 5 5 0 0 38 21 17 15
2 ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO11-1 6 5 0 1 76 20 56 15
3 Ysselsteyn JO11-1 6 4 0 2 40 20 20 12
4 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-1JM 5 3 0 2 44 30 14 9
5 Venlosche Boys JO11-1JM 6 2 0 4 32 29 3 6
6 Sparta'18 JO11-2JM 6 2 0 4 23 33 -10 6
7 Wittenhorst JO11-2JM 6 1 0 5 17 47 -30 3
8 SV Venray JO11-3JM 6 1 0 5 10 80 -70 3