Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO11-2

Trainingsschema

Dinsdag: 18.15 - 19.30
Donderdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
21 mei 2022 09:30 S.V. Heythuysen JO11-1 Wittenhorst JO11-2 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
14 mei 2022 09:00 Vv Kessel JO11-1 Wittenhorst JO11-2 3 - 7 Competitie
23 apr. 2022 10:30 Wittenhorst JO11-2 VCH JO11-1JM 6 - 3 Competitie
9 apr. 2022 12:00 Venlosche Boys JO11-3 Wittenhorst JO11-2 8 - 4 Competitie
2 apr. 2022 10:30 Sportclub Leeuwen JO11-1 Wittenhorst JO11-2 9 - 3 Competitie
26 mrt. 2022 10:30 Wittenhorst JO11-2 Blerick JO11-1 4 - 4 Competitie
19 mrt. 2022 10:00 Sparta'18 JO11-1JM Wittenhorst JO11-2 3 - 4 Competitie
12 mrt. 2022 10:30 Wittenhorst JO11-2 S.V. Heythuysen JO11-1 0 - 2 Competitie
12 feb. 2022 12:00 Venlosche Boys JO11-3 Wittenhorst JO11-2 5 - 7 Competitie
5 feb. 2022 10:30 Wittenhorst JO11-2 Blerick JO11-1 2 - 4 Competitie
29 jan. 2022 10:30 Wittenhorst JO11-2 Sparta'18 JO11-1JM 6 - 3 Competitie
22 jan. 2022 10:30 VCH JO11-1JM Wittenhorst JO11-2 Competitie
11 dec. 2021 11:45 Wittenhorst JO11-2 SJO America-Meterik JO11-1 5 - 4 Competitie
4 dec. 2021 10:30 Hegelsom JO11-1JM Wittenhorst JO11-2 2 - 11 Competitie
20 nov. 2021 09:00 S.V. Oostrum JO11-1 Wittenhorst JO11-2 0 - 12 Competitie
13 nov. 2021 11:45 Wittenhorst JO11-2 SV Venray JO11-3JM 9 - 4 Competitie
6 nov. 2021 09:00 Leunen JO11-1JM Wittenhorst JO11-2 2 - 13 Competitie
16 okt. 2021 10:30 ZSV JO11-2 Wittenhorst JO11-2 1 - 14 Competitie
9 okt. 2021 10:30 Wittenhorst JO11-2 SV Venray JO11-4 7 - 1 Competitie
2 okt. 2021 10:00 Wittenhorst JO11-2 S.V. Oostrum JO11-1 9 - 2 Competitie
25 sep. 2021 08:30 S.V. Brandevoort JO11-2 Wittenhorst JO11-2 5 - 1 Competitie
18 sep. 2021 10:00 Wittenhorst JO11-2 Deurne JO11-2 8 - 2 Competitie
11 sep. 2021 10:30 Bavos JO11-1JM Wittenhorst JO11-2 8 - 2 Competitie

Competitie (1e klasse (4e fase) 09)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 S.V. Heythuysen JO11-1 7 5 2 0 24 4 20 17
2 Blerick JO11-1 7 4 2 1 20 15 5 14
3 Sportclub Leeuwen JO11-1 7 4 1 2 26 21 5 13
4 Venlosche Boys JO11-3 7 4 0 3 31 22 9 12
5 Wittenhorst JO11-2 7 3 1 3 28 32 -4 10
6 VCH JO11-1JM 7 3 0 4 15 24 -9 9
7 Sparta'18 JO11-1JM 7 2 0 5 17 20 -3 6
8 Vv Kessel JO11-1 7 0 0 7 9 32 -23 0

Competitie (2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 21)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Bavos JO11-1JM 6 6 0 0 64 18 46 18
2 Wittenhorst JO11-2 6 4 0 2 41 19 22 12
3 S.V. Brandevoort JO11-2 6 4 0 2 32 15 17 12
4 Ysselsteyn JO11-1 6 4 0 2 47 33 14 12
5 S.V. Oostrum JO11-1 6 2 1 3 26 30 -4 7
6 Deurne JO11-2 6 1 1 4 18 26 -8 4
7 SV Venray JO11-4 6 1 0 5 7 33 -26 3
8 ZSV JO11-2 6 1 0 5 9 70 -61 3

Competitie (2e klasse (2e fase) 14)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO11-2 5 5 0 0 50 12 38 15
2 Ysselsteyn JO11-1 4 3 1 0 43 15 28 10
3 Hegelsom JO11-1JM 4 3 0 1 21 17 4 9
4 S.V. Oostrum JO11-1 5 2 1 2 14 31 -17 7
5 SV Venray JO11-3JM 5 1 0 4 19 35 -16 3
6 Leunen JO11-1JM 6 0 3 3 20 45 -25 3
7 SJO America-Meterik JO11-1 5 0 1 4 16 28 -12 1

Competitie (1e klasse (3e fase) 20)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Blerick JO11-1 3 2 1 0 10 7 3 7
2 Wittenhorst JO11-2 3 2 0 1 15 12 3 6
3 VCH JO11-1JM 3 1 1 1 8 11 -3 4
4 Sparta'18 JO11-1JM 3 1 0 2 10 12 -2 3
5 Venlosche Boys JO11-3 4 1 0 3 16 17 -1 3