Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO15-2

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
29 jan. 2022 15:00 MVC'19 JO15-2JM Wittenhorst JO15-2 2 Competitie
5 feb. 2022 12:30 Wittenhorst JO15-2 ST Grashoek/Koningslust JO15-1JM 1 Competitie
12 feb. 2022 13:30 SJO PEC'20 JO15-1 Wittenhorst JO15-2 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
11 dec. 2021 13:15 Wittenhorst JO15-2 ST Volharding/Sambeek JO15-2 Competitie
4 dec. 2021 13:30 S.V. Oostrum JO15-1 Wittenhorst JO15-2 7 - 1 Competitie
27 nov. 2021 12:15 Wittenhorst JO15-2 ST Maasduinen JO15-1 1 - 5 Competitie
20 nov. 2021 13:00 VV Baarlo JO15-2 Wittenhorst JO15-2 0 - 2 Competitie
13 nov. 2021 13:30 Venlosche Boys JO15-3JM Wittenhorst JO15-2 3 - 2 B3620 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 15 2e ronde
6 nov. 2021 13:30 IVO JO15-1 Wittenhorst JO15-2 4 - 1 Competitie
30 okt. 2021 12:00 Wittenhorst JO15-2 SJO America-Meterik JO15-1 13 - 0 Competitie
16 okt. 2021 12:00 Sportclub Irene JO15-3 Wittenhorst JO15-2 4 - 1 Competitie
9 okt. 2021 12:30 Wittenhorst JO15-2 SVOC'01 JO15-1JM 2 - 2 Competitie
2 okt. 2021 11:30 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-2JM Wittenhorst JO15-2 1 - 0 Competitie
25 sep. 2021 12:30 Wittenhorst JO15-2 Hegelsom JO15-1JM 2 - 1 Competitie
18 sep. 2021 12:30 Wittenhorst JO15-2 Venlosche Boys JO15-3JM 3 - 0 Competitie
11 sep. 2021 12:30 Wittenhorst JO15-2 SJO America-Meterik JO15-1 9 - 1 B3610 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 15 1e ronde

Competitie (2e klasse 03)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Maasduinen JO15-1 11 11 0 0 60 7 53 33
2 SVOC'01 JO15-1JM 11 7 3 1 60 15 45 24
3 S.V. Oostrum JO15-1 10 7 1 2 42 20 22 22
4 ST Volharding/Sambeek JO15-2 8 6 0 2 28 15 13 18
5 IVO JO15-1 7 5 1 1 25 9 16 16
6 Sportclub Irene JO15-3 10 5 0 5 32 21 11 15
7 Wittenhorst JO15-2 10 4 1 5 26 24 2 13
8 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-2JM 10 4 1 5 23 24 -1 13
9 Venlosche Boys JO15-3JM 10 2 2 6 11 43 -32 8
10 Hegelsom JO15-1JM 10 2 1 7 15 33 -18 7
11 SJO America-Meterik JO15-1 9 0 0 9 2 73 -71 0
12 VV Baarlo JO15-2 10 0 0 10 6 46 -40 0

Competitie (2e klasse 09)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 FCV-Venlo JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Grashoek/Koningslust JO15-1JM 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sportclub Irene JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IVO JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leunen JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MVC'19 JO15-2JM 0 0 0 0 0 0 0 0
7 S.V. Oostrum JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SJO PEC'20 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-2JM 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SVOC'01 JO15-1JM 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wittenhorst JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Ysselsteyn JO15-1JM 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 15 beker 1e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO15-2 1 1 0 0 9 1 8 3
2 SJO America-Meterik JO15-1 1 0 0 1 1 9 -8 0

Onder 15 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Venlosche Boys JO15-3JM 1 1 0 0 3 2 1 3
2 Wittenhorst JO15-2 1 0 0 1 2 3 -1 0