Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO15-2

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
25 jan. 2020 10:30 Wittenhorst JO15-2 ZSV JO15-1 3 vriendschappelijk
1 feb. 2020 12:45 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-2G Wittenhorst JO15-2 2 Competitie
8 feb. 2020 11:30 Wittenhorst JO15-2 Kessel VV JO15-1 2 Competitie
15 feb. 2020 13:45 Blerick JO15-2G Wittenhorst JO15-2 4 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
25 jan. 2020 10:30 Wittenhorst JO15-2 ZSV JO15-1 1 - 0 vriendschappelijk
14 dec. 2019 11:00 Wittenhorst JO15-2 FCV-Venlo JO15-1 2 - 5 Competitie
7 dec. 2019 11:30 Vitesse'08 JO15-1 Wittenhorst JO15-2 10 - 0 Competitie
30 nov. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-2 ST SV United/BVV'27 JO15-1 1 - 5 Competitie
23 nov. 2019 12:30 ST Sporting S.T./SVEB JO15-1G Wittenhorst JO15-2 8 - 1 Competitie
16 nov. 2019 13:00 Reuver JO15-1 Wittenhorst JO15-2 5 - 2 Competitie
9 nov. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-2 Blerick JO15-2G 2 - 2 Competitie
2 nov. 2019 12:00 V.V. Achates JO15-1 Wittenhorst JO15-2 8 - 1 Competitie
26 okt. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-2 SV Venray JO15-2 1 - 3 Competitie
19 okt. 2019 13:00 ST RKDSO DEV-Arcen JO15-1 Wittenhorst JO15-2 2 - 1 Competitie
12 okt. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-2 DES Swalmen JO15-1G 2 - 3 Competitie
5 okt. 2019 12:45 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-2G Wittenhorst JO15-2 2 - 0 Competitie
28 sep. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-2 SV Someren JO15-1G 1 - 7 Competitie
21 sep. 2019 13:00 NWC JO15-1 Wittenhorst JO15-2 10 - 0 Competitie
14 sep. 2019 12:45 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-1 Wittenhorst JO15-2 13 - 0 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
7 sep. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-2 Venlosche Boys JO15-1 0 - 4 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
31 aug. 2019 13:15 Wittenhorst JO15-1 Wittenhorst JO15-2 10 - 0 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule

Competitie (2e klasse 03)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Baarlo JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Blerick JO15-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sportclub Irene JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IVO JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kessel VV JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKMSV JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SVC 2000 JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DES Swalmen JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Venlosche Boys JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VVV'03 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wittenhorst JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 15 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO15-1 3 3 0 0 18 0 18 9
2 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-1 3 2 0 1 21 2 19 6
3 Venlosche Boys JO15-1 3 1 0 2 4 14 -10 3
4 Wittenhorst JO15-2 3 0 0 3 0 27 -27 0

Competitie (1e klasse 3)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 V.V. Achates JO15-1 11 10 0 1 53 9 44 30
2 Vitesse'08 JO15-1 11 10 0 1 50 11 39 30
3 ST SV United/BVV'27 JO15-1 11 8 1 2 40 15 25 25
4 Reuver JO15-1 10 8 0 2 46 23 23 24
5 SV Venray JO15-2 11 7 0 4 32 25 7 21
6 FCV-Venlo JO15-1 10 5 0 5 25 27 -2 15
7 ST RKDSO DEV-Arcen JO15-1 11 4 1 6 21 30 -9 13
8 ST Sporting S.T./SVEB JO15-1G 11 3 1 7 23 30 -7 10
9 DES Swalmen JO15-1G 10 2 2 6 15 29 -14 8
10 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-2G 11 2 2 7 13 45 -32 8
11 Blerick JO15-2G 10 0 2 8 12 46 -34 2
12 Wittenhorst JO15-2 11 0 1 10 13 53 -40 1