Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO17-2

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
29 jan. 2022 13:15 Wittenhorst JO17-2 ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO17-1 2 Competitie
5 feb. 2022 15:00 V.V. Achates JO17-1JM Wittenhorst JO17-2 2 Competitie
12 feb. 2022 13:15 Wittenhorst JO17-2 DSV JO17-1 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
18 dec. 2021 13:30 Wittenhorst JO17-2 Blerick JO17-2 1 - 2 Competitie
11 dec. 2021 13:15 Wittenhorst JO17-2 ST SV United/BVV'27/SVOC '01 JO17-1 3 - 2 Competitie
4 dec. 2021 14:30 S.V. Heythuysen JO17-1 Wittenhorst JO17-2 3 - 1 Competitie
29 nov. 2021 20:00 DES Swalmen JO17-1 Wittenhorst JO17-2 Competitie
20 nov. 2021 14:30 IVO JO17-1 Wittenhorst JO17-2 3 - 2 Competitie
13 nov. 2021 13:30 Wittenhorst JO17-2 VVV'03 JO17-1 6 - 2 Competitie
30 okt. 2021 13:45 Wittenhorst JO17-2 ST SVEB/Sporting S.T. JO17-1 3 - 2 Competitie
2 okt. 2021 14:00 ST Koningslust/Grashoek JO17-1 Wittenhorst JO17-2 1 - 4 Competitie
25 sep. 2021 13:15 Wittenhorst JO17-2 Leunen JO17-1 1 - 4 Competitie
18 sep. 2021 14:30 H.B.S.V. JO17-1 Wittenhorst JO17-2 4 - 4 Competitie
11 sep. 2021 14:30 ST SVEB/Sporting S.T. JO17-1 Wittenhorst JO17-2 1 - 1 (5 - 4) B3410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 17 1e ronde

Competitie (2e klasse 06)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST SV United/BVV'27/SVOC '01 JO17-1 10 9 0 1 65 8 57 27
2 Leunen JO17-1 10 9 0 1 45 9 36 27
3 DES Swalmen JO17-1 8 6 0 2 33 12 21 18
4 S.V. Heythuysen JO17-1 10 5 2 3 22 22 0 17
5 IVO JO17-1 10 5 1 4 19 26 -7 16
6 Wittenhorst JO17-2 9 4 1 4 25 23 2 13
7 ST Koningslust/Grashoek JO17-1 8 2 1 5 9 24 -15 7
8 ST SVEB/Sporting S.T. JO17-1 9 1 3 5 13 30 -17 6
9 H.B.S.V. JO17-1 8 1 1 6 10 27 -17 4
10 Blerick JO17-2 9 1 1 7 13 46 -33 4
11 VVV'03 JO17-1 7 1 0 6 13 40 -27 3

Competitie (2e klasse 05)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 V.V. Achates JO17-1JM 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DSV JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heijen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST Maasduinen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO17-1JM 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Venray JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 STVIOS '38/Toxandria JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Vitesse'08 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ST Volharding/Sambeek JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wittenhorst JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 17 beker 1e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST SVEB/Sporting S.T. JO17-1 1 1 0 0 1 1 0 3
2 Wittenhorst JO17-2 1 0 0 1 1 1 0 0