Wittenhorst

Zoeken | Contact

Wittenhorst JO19-1

Trainingsschema

Dinsdag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
4 feb. 2023 13:45 Wittenhorst JO19-1 EVV Echt JO19-1 hoofd Competitie
11 feb. 2023 15:15 NWC JO19-1 Wittenhorst JO19-1 1 Competitie
4 mrt. 2023 13:45 Wittenhorst JO19-1 WSC JO19-1 hoofd Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
28 jan. 2023 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Wittenhorst JO19-1 6 - 1 Competitie
10 dec. 2022 11:30 DOVO JO19-1 Wittenhorst JO19-1 2 - 0 Competitie
3 dec. 2022 12:00 Wittenhorst JO19-1 Grol JO19-1 3 - 3 Competitie
26 nov. 2022 15:15 Berghem Sport JO19-1 Wittenhorst JO19-1 1 - 3 Competitie
19 nov. 2022 15:00 ST Volharding/Sambeek JO19-1 Wittenhorst JO19-1 1 - 1 Competitie
12 nov. 2022 13:45 Wittenhorst JO19-1 SML JO19-1 0 - 5 Competitie
5 nov. 2022 15:00 v.v. Dieren JO19-1 Wittenhorst JO19-1 3 - 2 Competitie
29 okt. 2022 13:45 Wittenhorst JO19-1 SC Bemmel JO19-1 1 - 2 Competitie
15 okt. 2022 12:15 GVVV JO19-1 Wittenhorst JO19-1 1 - 4 Competitie
8 okt. 2022 13:45 Wittenhorst JO19-1 Bennekom JO19-1 3 - 1 Competitie
1 okt. 2022 15:00 SV TOP JO19-1 Wittenhorst JO19-1 7 - 1 Competitie
24 sep. 2022 13:45 Wittenhorst JO19-1 WSV JO19-1 4 - 2 Competitie
17 sep. 2022 15:00 Venlosche Boys JO19-1 Wittenhorst JO19-1 1 - 1 B3200 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 19 poulefase
10 sep. 2022 14:30 Sportclub Irene JO19-1 Wittenhorst JO19-1 2 - 4 B3200 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 19 poulefase
3 sep. 2022 17:30 Wittenhorst JO19-1 ST Volharding/Sambeek JO19-1 2 - 4 B3200 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 19 poulefase

Competitie (Divisie 3 C)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV TOP JO19-1 11 8 2 1 52 11 41 26
2 v.v. Dieren JO19-1 11 8 1 2 35 24 11 25
3 SML JO19-1 11 7 1 3 30 26 4 22
4 Grol JO19-1 11 6 2 3 34 19 15 20
5 Berghem Sport JO19-1 11 6 0 5 22 19 3 18
6 DOVO JO19-1 11 5 1 5 18 21 -3 16
7 Wittenhorst JO19-1 11 4 2 5 22 28 -6 14
8 SC Bemmel JO19-1 11 3 4 4 16 19 -3 13
9 Bennekom JO19-1 11 4 1 6 27 32 -5 13
10 ST Volharding/Sambeek JO19-1 11 3 1 7 12 27 -15 10
11 WSV JO19-1 11 2 1 8 14 29 -15 7
12 GVVV JO19-1 11 0 4 7 8 35 -27 4

Competitie (Divisie 3 B)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wilhelmina Boys JO19-1 1 1 0 0 6 1 5 3
2 Dongen JO19-1 1 1 0 0 5 2 3 3
3 OJC ROSMALEN JO19-1 1 1 0 0 5 2 3 3
4 WSC JO19-1 1 1 0 0 2 1 1 3
5 NWC JO19-1 1 0 1 0 2 2 0 1
6 Sarto JO19-1 1 0 1 0 2 2 0 1
7 UDI'19/CSU JO19-1 1 0 1 0 2 2 0 1
8 VOAB JO19-1 1 0 1 0 2 2 0 1
9 SC 't Zand JO19-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 Dommelen JO19-1 1 0 0 1 2 5 -3 0
11 EVV Echt JO19-1 1 0 0 1 2 5 -3 0
12 Wittenhorst JO19-1 1 0 0 1 1 6 -5 0

Onder 19 beker poulefase

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Volharding/Sambeek JO19-1 3 3 0 0 10 2 8 9
2 Venlosche Boys JO19-1 3 1 1 1 4 3 1 4
3 Wittenhorst JO19-1 3 1 1 1 7 7 0 4
4 Sportclub Irene JO19-1 3 0 0 3 3 12 -9 0