Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO19-1

Trainingsschema

Dinsdag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30

Er is momenteel geen programma beschikbaar.

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
23 mei 2020 14:30 Wittenhorst JO19-1 AZSV JO19-1 Competitie
16 mei 2020 14:45 Orion JO19-1 Wittenhorst JO19-1 Competitie
9 mei 2020 15:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 Wittenhorst JO19-1 Competitie
18 apr. 2020 14:30 Wittenhorst JO19-1 Geldrop JO19-1 Competitie
4 apr. 2020 15:00 SV Venray JO19-1 Wittenhorst JO19-1 Competitie
21 mrt. 2020 14:30 Wittenhorst JO19-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 B3290 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/4 finales
14 mrt. 2020 15:00 FC Eindhoven JO19-1 Wittenhorst JO19-1 Competitie
7 mrt. 2020 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Wittenhorst JO19-1 2 - 1 Competitie
15 feb. 2020 14:30 Wittenhorst JO19-1 Gemert JO19-1 3 - 2 Competitie
8 feb. 2020 15:30 RKSV Nuenen JO19-1 Wittenhorst JO19-1 0 - 0 Competitie
1 feb. 2020 14:30 Wittenhorst JO19-1 RKDVC JO19-1 3 - 1 Competitie
14 dec. 2019 13:00 Wittenhorst JO19-1 EVV JO19-1 1 - 1 (3 - 2) B3230 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 3e ronde
30 nov. 2019 15:00 Wittenhorst JO19-1 SV Venray JO19-1 1 - 1 Competitie
23 nov. 2019 14:30 Wittenhorst JO19-1 FC Eindhoven JO19-1 1 - 2 Competitie
16 nov. 2019 15:30 Gemert JO19-1 Wittenhorst JO19-1 3 - 1 Competitie
9 nov. 2019 14:30 Wittenhorst JO19-1 RKSV Nuenen JO19-1 2 - 3 Competitie
2 nov. 2019 13:00 AZSV JO19-1 Wittenhorst JO19-1 0 - 0 Competitie
26 okt. 2019 14:30 Wittenhorst JO19-1 Orion JO19-1 1 - 0 Competitie
19 okt. 2019 14:30 Wittenhorst JO19-1 JVC Cuijk JO19-1 4 - 0 B3220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 2e ronde
12 okt. 2019 15:00 Geldrop JO19-1 Wittenhorst JO19-1 0 - 2 Competitie
5 okt. 2019 14:30 Wittenhorst JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 2 - 1 Competitie
28 sep. 2019 14:30 Wittenhorst JO19-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 1 - 1 Competitie
21 sep. 2019 14:30 RKDVC JO19-1 Wittenhorst JO19-1 0 - 2 Competitie
14 sep. 2019 15:00 ST Volharding/Sambeek JO19-1 Wittenhorst JO19-1 5 - 4 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
7 sep. 2019 14:30 Wittenhorst JO19-1 SV Venray JO19-1 4 - 1 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
31 aug. 2019 16:00 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-1 Wittenhorst JO19-1 0 - 4 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule

Competitie (Divisie 4 C)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 FC Eindhoven JO19-1 14 14 0 0 66 5 61 42
2 RKSV Nuenen JO19-1 13 7 3 3 28 18 10 24
3 Gemert JO19-1 14 7 2 5 38 32 6 23
4 Wittenhorst JO19-1 14 6 4 4 20 16 4 22
5 SV Venray JO19-1 13 6 2 5 26 35 -9 20
6 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 14 6 2 6 29 26 3 20
7 OJC ROSMALEN JO19-1 14 6 2 6 31 37 -6 20
8 Orion JO19-1 13 6 0 7 25 26 -1 18
9 Geldrop JO19-1 14 2 5 7 21 34 -13 11
10 AZSV JO19-1 13 2 2 9 18 40 -22 8
11 RKDVC JO19-1 14 2 0 12 13 46 -33 6

Onder 19 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO19-1 3 2 0 1 12 6 6 6
2 ST Volharding/Sambeek JO19-1 3 2 0 1 12 9 3 6
3 SV Venray JO19-1 3 2 0 1 11 11 0 6
4 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-1 3 0 0 3 3 12 -9 0

Onder 19 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 EVV JO19-1 1 1 0 0 4 0 4 3
2 Sportclub Susteren JO19-1 1 1 0 0 4 0 4 3
3 Wittenhorst JO19-1 1 1 0 0 4 0 4 3
4 NWC JO19-1 1 1 0 0 3 0 3 3
5 SV TOP JO19-1 1 1 0 0 3 0 3 3
6 Walram JO19-1 1 1 0 0 3 0 3 3
7 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 1 1 0 0 2 0 2 3
8 Mierlo Hout JO19-1 1 1 0 0 2 0 2 3
9 Venlosche Boys JO19-1 1 1 0 0 3 2 1 3
10 MMC Weert JO19-1 1 1 0 0 2 1 1 3
11 UDI'19/CSU JO19-1 1 1 0 0 2 1 1 3
12 VV Born JO19-1 1 1 0 0 1 0 1 3
13 Gemert JO19-1 1 1 0 0 1 0 1 3
14 Helden JO19-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
15 FCV-Venlo JO19-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
16 ST Volharding/Sambeek JO19-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
17 Berghem Sport JO19-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 Scharn JO19-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
19 SV Someren JO19-1 1 0 0 1 0 2 -2 0
20 Sparta'25 JO19-1 1 0 0 1 0 2 -2 0
21 Avanti'31 JO19-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
22 FC Hoensbroek JO19-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
23 Rood Wit'62 JO19-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
24 DESM JO19-1 1 0 0 1 0 4 -4 0
25 JVC Cuijk JO19-1 1 0 0 1 0 4 -4 0
26 SJO Weltania Bekkerveld JO19-1 1 0 0 1 0 4 -4 0

Onder 19 beker 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 NWC JO19-1 1 1 0 0 10 2 8 3
2 Venlosche Boys JO19-1 1 1 0 0 3 0 3 3
3 SV TOP JO19-1 1 1 0 0 4 2 2 3
4 Wittenhorst JO19-1 1 1 0 0 1 1 0 3
5 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gemert JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sportclub Susteren JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 UDI'19/CSU JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Walram JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 EVV JO19-1 1 0 0 1 1 1 0 0
11 Mierlo Hout JO19-1 1 0 0 1 2 4 -2 0
12 VV Born JO19-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 MMC Weert JO19-1 1 0 0 1 2 10 -8 0

Onder 19 1/4 finales

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gemert JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NWC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sportclub Susteren JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SV TOP JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 UDI'19/CSU JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Venlosche Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wittenhorst JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0