Wittenhorst

Zoeken | Contact

Wittenhorst JO19-1

Trainingsschema

Training op woensdag: 20.00 - 21.30

Er is momenteel geen programma beschikbaar.

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
18 mei 2024 15:00 Wittenhorst JO19-1 Brabantia JO19-1 2 - 3 Competitie
11 mei 2024 14:45 Sarto JO19-1 Wittenhorst JO19-1 2 - 1 Competitie
20 apr. 2024 15:45 Wittenhorst JO19-1 RKSV Nuenen JO19-1 4 - 0 Competitie
13 apr. 2024 16:30 Scharn JO19-1 Wittenhorst JO19-1 1 - 2 Competitie
6 apr. 2024 15:15 Wittenhorst JO19-1 Baronie JO19-1 4 - 0 Competitie
30 mrt. 2024 15:00 VOAB JO19-1 Wittenhorst JO19-1 2 - 0 Competitie
23 mrt. 2024 15:00 ST EVV/RIOS'31 JO19-1 Wittenhorst JO19-1 1 - 2 Competitie
16 mrt. 2024 15:00 Wittenhorst JO19-1 Dongen JO19-1 5 - 3 Competitie
9 mrt. 2024 14:45 RKDVC JO19-1 Wittenhorst JO19-1 0 - 2 Competitie
2 mrt. 2024 15:15 Wittenhorst JO19-1 FC Engelen JO19-1 1 - 1 Competitie
24 feb. 2024 15:00 VOAB JO19-1 Wittenhorst JO19-1 1 - 0 Competitie
3 feb. 2024 15:00 Wittenhorst JO19-1 SV Valkenswaard JO19-1 5 - 0 Competitie
9 dec. 2023 15:30 Wittenhorst JO19-1 Sparta Nijkerk JO19-1 1 - 2 Competitie
2 dec. 2023 14:45 Nunspeet JO19-1 Wittenhorst JO19-1 3 - 1 Competitie
25 nov. 2023 15:00 Wittenhorst JO19-1 AWC JO19-1 0 - 0 Competitie
18 nov. 2023 15:00 Wittenhorst JO19-1 Bennekom JO19-1 1 - 0 Competitie
11 nov. 2023 16:00 SC Bemmel JO19-1 Wittenhorst JO19-1 2 - 5 Competitie
4 nov. 2023 15:00 Wittenhorst JO19-1 SDO JO19-1 3 - 1 Competitie
28 okt. 2023 15:15 SJO HSC - Buurse JO19-1 Wittenhorst JO19-1 2 - 0 Competitie
21 okt. 2023 15:00 Wittenhorst JO19-1 Grol JO19-1 2 - 1 Competitie
17 okt. 2023 19:30 Juliana '31 JO19-1 Wittenhorst JO19-1 0 - 2 Competitie
7 okt. 2023 15:00 Juliana '31 JO19-1 Wittenhorst JO19-1 0 - 0 Competitie
30 sep. 2023 15:00 Wittenhorst JO19-1 Woezik JO19-1 3 - 2 Competitie
23 sep. 2023 14:30 Epe JO19-1 Wittenhorst JO19-1 0 - 0 Competitie
16 sep. 2023 15:00 Wittenhorst JO19-1 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-1 1 - 4 B3200 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 19 poulefase
2 sep. 2023 15:30 Scharn JO19-1 Wittenhorst JO19-1 1 - 2 B3200 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 19 poulefase

Competitie (Divisie 6 F)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 AWC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST EVV/RIOS'31 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gemert JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MVV JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKSV Nuenen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Someren JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 De Treffers JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 UDI'19 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UNA JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wittenhorst JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Woezik JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0