Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO19-1

Trainingsschema

Dinsdag: 20.00 - 21.30
Donderdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
16 nov. 2019 15:30 Gemert JO19-1 Wittenhorst JO19-1 Hoofd Competitie
23 nov. 2019 14:30 Wittenhorst JO19-1 FC Eindhoven JO19-1 4 Competitie
30 nov. 2019 14:30 Wittenhorst JO19-1 SV Venray JO19-1 3 Competitie
7 dec. 2019 15:00 Achilles '29 JO19-1 Wittenhorst JO19-1 2 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
9 nov. 2019 14:30 Wittenhorst JO19-1 RKSV Nuenen JO19-1 2 - 3 Competitie
2 nov. 2019 13:00 AZSV JO19-1 Wittenhorst JO19-1 0 - 0 Competitie
26 okt. 2019 14:30 Wittenhorst JO19-1 Orion JO19-1 1 - 0 Competitie
19 okt. 2019 14:30 Wittenhorst JO19-1 JVC Cuijk JO19-1 4 - 0 B3220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 2e ronde
12 okt. 2019 15:00 Geldrop JO19-1 Wittenhorst JO19-1 0 - 2 Competitie
5 okt. 2019 14:30 Wittenhorst JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 2 - 1 Competitie
28 sep. 2019 14:30 Wittenhorst JO19-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 1 - 1 Competitie
21 sep. 2019 14:30 RKDVC JO19-1 Wittenhorst JO19-1 0 - 2 Competitie
14 sep. 2019 15:00 ST Volharding/Sambeek JO19-1 Wittenhorst JO19-1 5 - 4 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
7 sep. 2019 14:30 Wittenhorst JO19-1 SV Venray JO19-1 4 - 1 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
31 aug. 2019 16:00 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-1 Wittenhorst JO19-1 0 - 4 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule

Competitie (3e divisie C)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 FC Eindhoven JO19-1 7 7 0 0 41 3 38 21
2 RKSV Nuenen JO19-1 7 5 2 0 19 8 11 17
3 Wittenhorst JO19-1 7 4 2 1 10 5 5 14
4 Orion JO19-1 7 4 0 3 22 10 12 12
5 SV Venray JO19-1 7 4 0 3 21 28 -7 12
6 OJC ROSMALEN JO19-1 7 3 1 3 30 18 12 10
7 Gemert JO19-1 7 3 1 3 19 15 4 10
8 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 7 3 1 3 13 13 0 10
9 Geldrop JO19-1 7 2 2 3 18 16 2 8
10 AZSV JO19-1 6 0 1 5 5 28 -23 1
11 RKDVC JO19-1 6 0 0 6 4 25 -21 0
12 Achilles '29 JO19-1 5 0 0 5 6 39 -33 -3

Onder 19 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO19-1 3 2 0 1 12 6 6 6
2 ST Volharding/Sambeek JO19-1 3 2 0 1 12 9 3 6
3 SV Venray JO19-1 3 2 0 1 11 11 0 6
4 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-1 3 0 0 3 3 12 -9 0

Onder 19 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST EVV/St Joost JO19-1 1 1 0 0 4 0 4 3
2 Sportclub Susteren JO19-1 1 1 0 0 4 0 4 3
3 Wittenhorst JO19-1 1 1 0 0 4 0 4 3
4 NWC JO19-1 1 1 0 0 3 0 3 3
5 SV TOP JO19-1 1 1 0 0 3 0 3 3
6 Walram JO19-1 1 1 0 0 3 0 3 3
7 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 1 1 0 0 2 0 2 3
8 Mierlo Hout JO19-1 1 1 0 0 2 0 2 3
9 Venlosche Boys JO19-1 1 1 0 0 3 2 1 3
10 MMC Weert JO19-1 1 1 0 0 2 1 1 3
11 UDI'19/CSU JO19-1 1 1 0 0 2 1 1 3
12 VV Born JO19-1 1 1 0 0 1 0 1 3
13 Gemert JO19-1 1 1 0 0 1 0 1 3
14 Helden JO19-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
15 FCV-Venlo JO19-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
16 ST Volharding/Sambeek JO19-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
17 Berghem Sport JO19-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 Scharn JO19-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
19 SV Someren JO19-1 1 0 0 1 0 2 -2 0
20 Sparta'25 JO19-1 1 0 0 1 0 2 -2 0
21 Avanti'31 JO19-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
22 FC Hoensbroek JO19-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
23 Rood Wit'62 JO19-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
24 DESM JO19-1 1 0 0 1 0 4 -4 0
25 JVC Cuijk JO19-1 1 0 0 1 0 4 -4 0
26 SJO Weltania Bekkerveld JO19-1 1 0 0 1 0 4 -4 0

Onder 19 beker 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 VV Born JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST EVV/St Joost JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gemert JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mierlo Hout JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MMC Weert JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NWC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sportclub Susteren JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV TOP JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UDI'19/CSU JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Venlosche Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Walram JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Wittenhorst JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0