Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO17-3

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
16 nov. 2019 14:00 ST SVEB/Sporting S.T. JO17-1G Wittenhorst JO17-3 2 Competitie
30 nov. 2019 14:00 Belfeldia JO17-1 Wittenhorst JO17-3 1 Competitie
7 dec. 2019 14:15 Blerick JO17-2 Wittenhorst JO17-3 2 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
2 nov. 2019 13:45 Wittenhorst JO17-3 SVOC'01 JO17-1G 1 - 1 Competitie
26 okt. 2019 15:00 Sportclub Irene JO17-2 Wittenhorst JO17-3 4 - 4 Competitie
19 okt. 2019 13:15 Wittenhorst JO17-3 H.B.S.V. JO17-1 7 - 0 B3420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 2e ronde
12 okt. 2019 13:45 Wittenhorst JO17-3 ST SV United/BVV'27 JO17-1 0 - 2 Competitie
5 okt. 2019 14:00 GFC'33 JO17-1 Wittenhorst JO17-3 0 - 4 Competitie
28 sep. 2019 13:00 Wittenhorst JO17-3 ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1 3 - 3 Competitie
21 sep. 2019 15:00 RESIA JO17-1 Wittenhorst JO17-3 2 - 1 Competitie
14 sep. 2019 14:30 Liessel JO17-2 Wittenhorst JO17-3 0 - 8 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
7 sep. 2019 15:00 ST Volharding/Sambeek JO17-2 Wittenhorst JO17-3 1 - 5 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
31 aug. 2019 13:45 Wittenhorst JO17-3 Blerick JO17-2 10 - 0 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule

Competitie (2e klasse 4)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Sportclub Irene JO17-2 6 5 1 0 21 10 11 16
2 RESIA JO17-1 6 5 0 1 16 7 9 15
3 GFC'33 JO17-1 7 5 0 2 22 12 10 15
4 Belfeldia JO17-1 6 4 0 2 23 10 13 12
5 ST SV United/BVV'27 JO17-1 6 4 0 2 20 10 10 12
6 ST SVEB/Sporting S.T. JO17-1G 6 3 0 3 12 7 5 9
7 SVOC'01 JO17-1G 6 2 1 3 21 24 -3 7
8 ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1 7 2 1 4 17 26 -9 7
9 Wittenhorst JO17-3 6 1 3 2 13 12 1 6
10 FCV-Venlo JO17-2 5 0 0 5 6 23 -17 0
11 Blerick JO17-2 7 0 0 7 12 42 -30 0

Onder 17 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO17-3 3 3 0 0 23 1 22 9
2 ST Volharding/Sambeek JO17-2 3 2 0 1 8 5 3 6
3 Blerick JO17-2 3 1 0 2 21 15 6 3
4 Liessel JO17-2 3 0 0 3 1 32 -31 0

Onder 17 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO17-3 1 1 0 0 7 0 7 3
2 H.B.S.V. JO17-1 1 0 0 1 0 7 -7 0

Onder 17 beker 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 DVO JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eijsden JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groene Ster JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Helden JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 F.C. Roerdalen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST Roggel/SVVH JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 V.V. Schaesberg JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SJO Weltania Bekkerveld JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wittenhorst JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0