Wittenhorst

Zoeken | Contact

Wittenhorst JO17-3

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
11 mei 2024 15:15 Wittenhorst JO17-3 Venlosche Boys JO17-3 hoofd Competitie
18 mei 2024 12:00 SJO/SSA MSH Maasduinen JO17-2 Wittenhorst JO17-3 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
13 apr. 2024 15:15 Wittenhorst JO17-3 ST Volharding/Sambeek JO17-2 1 - 2 Competitie
23 mrt. 2024 15:15 Wittenhorst JO17-3 Ysselsteyn JO17-1 0 - 6 Competitie
16 mrt. 2024 15:00 VV Baarlo JO17-2 Wittenhorst JO17-3 1 - 0 Competitie
2 mrt. 2024 15:00 Hegelsom JO17-1 Wittenhorst JO17-3 0 - 0 Competitie
24 feb. 2024 15:15 Wittenhorst JO17-3 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO17-2JM 1 - 6 Competitie
17 feb. 2024 14:30 FCV-Venlo JO17-3 Wittenhorst JO17-3 3 - 3 Competitie
27 jan. 2024 15:30 Wittenhorst JO17-3 ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1 4 - 6 Competitie
16 dec. 2023 15:15 Wittenhorst JO17-3 Venlosche Boys JO17-3 0 - 1 Competitie
9 dec. 2023 12:00 SJO/SSA MSH Maasduinen JO17-2 Wittenhorst JO17-3 3 - 0 Competitie
6 dec. 2023 20:00 JVC Cuijk JO17-1 Wittenhorst JO17-3 3 - 2 Competitie
2 dec. 2023 15:15 Wittenhorst JO17-3 ST Volharding/Sambeek JO17-2 0 - 6 Competitie
29 nov. 2023 19:00 Hegelsom JO17-1 Wittenhorst JO17-3 1 - 2 Competitie
18 nov. 2023 15:15 Wittenhorst JO17-3 VV Baarlo JO17-2 2 - 1 Competitie
4 nov. 2023 15:00 FCV-Venlo JO17-3 Wittenhorst JO17-3 5 - 1 Competitie
14 okt. 2023 15:30 Wittenhorst JO17-3 SJO/SSA MSH Maasduinen JO17-3JM 4 - 2 Competitie
7 okt. 2023 13:00 ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1 Wittenhorst JO17-3 3 - 2 Competitie
30 sep. 2023 15:15 Wittenhorst JO17-3 VV Baarlo JO17-2 1 - 2 Competitie
23 sep. 2023 14:00 Melderslo JO17-1 Wittenhorst JO17-3 3 - 3 Competitie
18 sep. 2023 20:00 Wittenhorst JO17-3 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO17-2JM 2 - 4 Competitie
16 sep. 2023 15:15 Wittenhorst JO17-3 SV Venray JO17-3 2 - 0 Competitie
9 sep. 2023 13:30 FCV-Venlo JO17-4 Wittenhorst JO17-3 2 - 3 Competitie

Competitie (3e klasse (2e fase) 10)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 JVC Cuijk JO17-1 6 4 2 0 21 5 16 14
2 SJO/SSA MSH Maasduinen JO17-2 6 4 1 1 19 4 15 13
3 Hegelsom JO17-1 7 4 1 2 17 10 7 13
4 Venlosche Boys JO17-3 6 3 0 3 7 14 -7 9
5 ST Volharding/Sambeek JO17-2 5 2 2 1 12 4 8 8
6 VV Baarlo JO17-2 7 2 0 5 10 23 -13 6
7 Wittenhorst JO17-3 7 2 0 5 7 20 -13 6
8 FCV-Venlo JO17-3 6 1 0 5 9 22 -13 3

Competitie (3e klasse (3e fase) 11)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Volharding/Sambeek JO17-2 8 7 1 0 26 3 23 22
2 Ysselsteyn JO17-1 7 5 1 1 38 4 34 16
3 SJO/SSA MSH Maasduinen JO17-2 7 5 1 1 23 4 19 16
4 Hegelsom JO17-1 8 3 2 3 16 10 6 11
5 VV Baarlo JO17-2 7 3 0 4 18 23 -5 9
6 Venlosche Boys JO17-3 8 2 3 3 10 21 -11 9
7 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO17-2JM 7 2 2 3 19 21 -2 8
8 ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1 7 2 2 3 16 25 -9 8
9 Sportclub Irene JO17-3 7 2 0 5 11 29 -18 6
10 FCV-Venlo JO17-3 7 0 4 3 14 36 -22 4
11 Wittenhorst JO17-3 7 0 2 5 9 24 -15 2

Competitie (3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 09)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1 7 5 1 1 29 12 17 16
2 VV Baarlo JO17-2 7 5 1 1 25 12 13 16
3 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO17-2JM 7 5 0 2 31 14 17 15
4 Wittenhorst JO17-3 7 3 1 3 17 16 1 10
5 FCV-Venlo JO17-4 7 3 0 4 19 25 -6 9
6 SJO/SSA MSH Maasduinen JO17-3JM 7 3 0 4 15 22 -7 9
7 Melderslo JO17-1 7 1 1 5 11 29 -18 4
8 SV Venray JO17-3 7 1 0 6 7 24 -17 3
  • Ook dit team kan niet zonder genoeg leiders en trainers, grens- en scheidsrechters. Bekijk waar we als club jouw extra handen voor onder andere dit team kunnen gebruiken.
  • Dit team traint met VTON. Ontdek waarom Wittenhorst met VTON gestart is.