Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO17-3

Trainingsschema

Maandag: 20.00 - 21.30
Woensdag: 20.00 - 21.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
28 mrt. 2020 14:00 ST SVEB/Sporting S.T. JO17-1G Wittenhorst JO17-3 1 Competitie
21 mrt. 2020 13:45 Wittenhorst JO17-3 Helden JO17-2 1 B3490 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 1/4 finales
14 mrt. 2020 15:00 RESIA JO17-1 Wittenhorst JO17-3 2 Competitie
29 feb. 2020 11:45 SIOL JO17-1 Wittenhorst JO17-3 2 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
31 aug. 2019 13:45 Wittenhorst JO17-3 Blerick JO17-2 10 - 0 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
7 sep. 2019 15:00 ST Volharding/Sambeek JO17-2 Wittenhorst JO17-3 1 - 5 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
14 sep. 2019 14:30 Liessel JO17-2 Wittenhorst JO17-3 0 - 8 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
21 sep. 2019 15:00 RESIA JO17-1 Wittenhorst JO17-3 2 - 1 Competitie
28 sep. 2019 13:00 Wittenhorst JO17-3 ST DEV-Arcen/RKDSO JO17-1 3 - 3 Competitie
5 okt. 2019 14:00 GFC'33 JO17-1 Wittenhorst JO17-3 0 - 4 Competitie
12 okt. 2019 13:45 Wittenhorst JO17-3 ST SV United/BVV'27 JO17-1 0 - 2 Competitie
19 okt. 2019 13:15 Wittenhorst JO17-3 H.B.S.V. JO17-1 7 - 0 B3420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 2e ronde
26 okt. 2019 15:00 Sportclub Irene JO17-2 Wittenhorst JO17-3 4 - 4 Competitie
2 nov. 2019 13:45 Wittenhorst JO17-3 SVOC'01 JO17-1G 1 - 1 Competitie
16 nov. 2019 14:00 ST SVEB/Sporting S.T. JO17-1G Wittenhorst JO17-3 0 - 1 Competitie
30 nov. 2019 14:00 Belfeldia JO17-1 Wittenhorst JO17-3 2 - 3 Competitie
2 dec. 2019 20:00 Wittenhorst JO17-3 ST Roggel/SVVH JO17-1 4 - 2 B3430 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 3e ronde
7 dec. 2019 14:30 Blerick JO17-2 Wittenhorst JO17-3 0 - 3 Competitie
14 dec. 2019 15:15 Wittenhorst JO17-3 FCV-Venlo JO17-2 4 - 1 Competitie
5 feb. 2020 19:30 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-2 Wittenhorst JO17-3 4 - 3 Competitie
8 feb. 2020 12:30 Wittenhorst JO17-3 GFC'33 JO17-1 1 - 3 Competitie

Competitie (2e klasse 01)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-2 3 3 0 0 12 5 7 9
2 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO17-1 3 2 1 0 11 3 8 7
3 Belfeldia JO17-1 2 2 0 0 9 4 5 6
4 GFC'33 JO17-1 2 2 0 0 6 3 3 6
5 ST SV United/BVV'27 JO17-1 2 1 0 1 4 4 0 3
6 Venlosche Boys JO17-2 3 1 0 2 6 8 -2 3
7 RESIA JO17-1 2 0 1 1 3 4 -1 1
8 SIOL JO17-1 1 0 0 1 2 6 -4 0
9 Wittenhorst JO17-3 2 0 0 2 4 7 -3 0
10 ST SVEB/Sporting S.T. JO17-1G 2 0 0 2 3 8 -5 0
11 SVOC'01 JO17-1G 2 0 0 2 1 9 -8 0

Competitie (2e klasse 4)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Sportclub Irene JO17-2 10 8 2 0 33 16 17 26
2 RESIA JO17-1 10 7 2 1 20 9 11 23
3 Belfeldia JO17-1 9 6 0 3 33 14 19 18
4 Wittenhorst JO17-3 10 5 3 2 24 15 9 18
5 GFC'33 JO17-1 9 5 0 4 23 15 8 15
6 ST SV United/BVV'27 JO17-1 10 5 0 5 25 17 8 15
7 ST SVEB/Sporting S.T. JO17-1G 8 4 0 4 19 8 11 12
8 SVOC'01 JO17-1G 9 3 2 4 27 31 -4 11
9 ST DEV-Arcen/RKDSO JO17-1 10 2 1 7 18 41 -23 7
10 FCV-Venlo JO17-2 9 2 0 7 11 31 -20 6
11 Blerick JO17-2 10 0 0 10 13 49 -36 0

Onder 17 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO17-3 3 3 0 0 23 1 22 9
2 ST Volharding/Sambeek JO17-2 3 2 0 1 8 5 3 6
3 Blerick JO17-2 3 1 0 2 21 15 6 3
4 Liessel JO17-2 3 0 0 3 1 32 -31 0

Onder 17 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO17-3 1 1 0 0 7 0 7 3
2 H.B.S.V. JO17-1 1 0 0 1 0 7 -7 0

Onder 17 beker 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO17-3 1 1 0 0 4 2 2 3
2 DVO JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eijsden JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groene Ster JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Helden JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Roerdalen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 V.V. Schaesberg JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SJO Weltania Bekkerveld JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST Roggel/SVVH JO17-1 1 0 0 1 2 4 -2 0

Onder 17 beker 1/4 finales

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 DVO JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eijsden JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groene Ster JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Helden JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Roerdalen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 V.V. Schaesberg JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SJO Weltania Bekkerveld JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wittenhorst JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0