Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO12-3

Trainingsschema

Dinsdag: 18.15-19.30 uur
Donderdag: 18.15-19.30 uur
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
21 mei 2022 11:30 Wittenhorst JO12-3 Belfeldia JO12-1JM 3 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
14 mei 2022 11:30 Wittenhorst JO12-3 SJO PEC'20 JO12-1 3 - 3 Competitie
23 apr. 2022 10:30 H.B.S.V. JO12-1 Wittenhorst JO12-3 Competitie
9 apr. 2022 11:30 Wittenhorst JO12-3 Sparta'18 JO12-1 1 - 12 Competitie
2 apr. 2022 11:30 Wittenhorst JO12-3 Roggel JO12-1JM 4 - 3 Competitie
26 mrt. 2022 11:00 Vv Kessel JO12-1 Wittenhorst JO12-3 Competitie
19 mrt. 2022 11:30 Wittenhorst JO12-3 MVC'19 JO12-1 4 - 3 Competitie
12 mrt. 2022 11:15 Belfeldia JO12-1JM Wittenhorst JO12-3 2 - 4 Competitie
5 mrt. 2022 10:30 Melderslo JO12-1 Wittenhorst JO12-3 4 - 2 Competitie
19 feb. 2022 11:30 Deurne JO12-2 Wittenhorst JO12-3 7 - 0 Competitie
12 feb. 2022 11:30 Wittenhorst JO12-3 Venlosche Boys JO12-3JM 3 - 6 Competitie
29 jan. 2022 11:30 Wittenhorst JO12-3 SJO America-Meterik JO12-1 4 - 7 Competitie
22 jan. 2022 11:45 ZSV JO12-2JM Wittenhorst JO12-3 Competitie
11 dec. 2021 12:00 Venlosche Boys JO12-3JM Wittenhorst JO12-3 1 - 7 Competitie
4 dec. 2021 11:30 Melderslo JO12-1 Wittenhorst JO12-3 4 - 4 Competitie
27 nov. 2021 11:30 Wittenhorst JO12-3 SJO America-Meterik JO12-1 2 - 6 Competitie
20 nov. 2021 11:00 Wittenhorst JO12-3 DES Swalmen JO12-2 5 - 6 Competitie
13 nov. 2021 11:00 Baarlo JO12-1JM Wittenhorst JO12-3 4 - 0 Competitie
6 nov. 2021 11:45 Wittenhorst JO12-3 SJO PEC'20 JO12-1 3 - 2 Competitie
16 okt. 2021 12:15 Wittenhorst JO12-3 Melderslo JO12-1 2 - 4 Competitie
9 okt. 2021 11:30 SJO PEC'20 JO12-1 Wittenhorst JO12-3 3 - 4 Competitie
2 okt. 2021 12:00 ST GFC'33/SV Lottum JO12-2 Wittenhorst JO12-3 7 - 2 Competitie
25 sep. 2021 11:30 Wittenhorst JO12-3 Roggel JO12-1JM 10 - 4 Competitie
18 sep. 2021 11:00 SJO America-Meterik JO12-1 Wittenhorst JO12-3 13 - 3 Competitie
11 sep. 2021 11:30 Wittenhorst JO12-3 Baarlo JO12-1JM 3 - 6 Competitie

Competitie (4e klasse (4e fase) 06)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Sparta'18 JO12-1 7 5 2 0 35 10 25 17
2 SJO PEC'20 JO12-1 7 4 3 0 34 17 17 15
3 Wittenhorst JO12-3 5 3 1 1 16 23 -7 10
4 Roggel JO12-1JM 7 2 2 3 17 22 -5 8
5 H.B.S.V. JO12-1 5 2 1 2 18 16 2 7
6 Vv Kessel JO12-1 6 2 1 3 19 19 0 7
7 MVC'19 JO12-1 6 0 2 4 8 28 -20 2
8 Belfeldia JO12-1JM 7 0 2 5 14 26 -12 2

Competitie (3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST GFC'33/SV Lottum JO12-2 6 5 1 0 44 12 32 16
2 SJO America-Meterik JO12-1 6 4 1 1 51 17 34 13
3 Baarlo JO12-1JM 6 4 1 1 36 22 14 13
4 Melderslo JO12-1 6 3 0 3 27 27 0 9
5 SJO PEC'20 JO12-1 6 2 2 2 25 12 13 8
6 Wittenhorst JO12-3 6 2 0 4 24 37 -13 6
7 H.B.S.V. JO12-1 6 1 1 4 13 48 -35 4
8 Roggel JO12-1JM 6 0 0 6 11 56 -45 0

Competitie (3e klasse (2e fase) 14)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Baarlo JO12-1JM 5 4 0 1 24 7 17 12
2 SVC 2000 JO12-3JM 5 3 1 1 33 16 17 10
3 SJO America-Meterik JO12-1 6 3 1 2 22 15 7 10
4 Venlosche Boys JO12-3JM 6 3 0 3 15 32 -17 9
5 Wittenhorst JO12-3 6 2 1 3 21 23 -2 7
6 DES Swalmen JO12-2 4 2 0 2 20 23 -3 6
7 Melderslo JO12-1 5 1 1 3 20 32 -12 4
8 SJO PEC'20 JO12-1 5 0 2 3 12 19 -7 2

Competitie (3e klasse (3e fase) 11)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ZSV JO12-2JM 4 3 1 0 28 6 22 10
2 Deurne JO12-2 4 2 1 1 20 11 9 7
3 Melderslo JO12-1 4 2 1 1 15 17 -2 7
4 SJO America-Meterik JO12-1 4 2 0 2 17 18 -1 6
5 Venlosche Boys JO12-3JM 4 1 1 2 13 26 -13 4
6 Wittenhorst JO12-3 4 0 0 4 9 24 -15 0