Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO12-3

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
4 apr. 2020 Afgelast H.B.S.V. JO12-2G Wittenhorst JO12-3 1 Competitie
18 apr. 2020 Afgelast Wittenhorst JO12-3 Baarlo JO12-1G 2 Competitie
25 apr. 2020 Afgelast Wittenhorst JO12-3 Blerick JO12-4M 3A Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
28 mrt. 2020 09:00 Wittenhorst JO12-3 Leunen JO12-3G Competitie
21 mrt. 2020 09:00 Leunen JO12-3G Wittenhorst JO12-3 Competitie
15 feb. 2020 11:00 Baarlo JO12-1G Wittenhorst JO12-3 11 - 1 Competitie
8 feb. 2020 09:00 Wittenhorst JO12-3 H.B.S.V. JO12-2G 4 - 2 Competitie
30 nov. 2019 11:30 Volharding JO12-1 Wittenhorst JO12-3 28 - 0 Competitie
23 nov. 2019 09:00 Wittenhorst JO12-3 ST Constantia/Menos JO12-2G 4 - 3 Competitie
16 nov. 2019 09:00 Wittenhorst JO12-3 Heijen JO12-1 1 - 17 Competitie
9 nov. 2019 11:00 Merselo JO12-1 Wittenhorst JO12-3 11 - 3 Competitie
26 okt. 2019 09:00 Wittenhorst JO12-3 Leunen JO12-3G 3 - 5 Competitie
12 okt. 2019 11:30 Montagnards JO12-1G Wittenhorst JO12-3 16 - 1 Competitie
5 okt. 2019 09:00 Wittenhorst JO12-3 Gemert JO12-2 0 - 9 Competitie
28 sep. 2019 11:00 Hapse Boys JO12-2 Wittenhorst JO12-3 11 - 2 Competitie
21 sep. 2019 09:00 Wittenhorst JO12-3 ST HRC'27/Stormvogels'28 JO12-1 0 - 17 Competitie
7 sep. 2019 10:30 SVC 2000 JO12-4G Wittenhorst JO12-3 6 - 3 B9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule
31 aug. 2019 09:00 Wittenhorst JO12-3 Blerick JO12-4M 9 - 4 B9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule

Competitie (4e klasse 21)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Blerick JO12-4M 1 1 0 0 3 1 2 3
2 Baarlo JO12-1G 2 1 0 1 12 4 8 3
3 H.B.S.V. JO12-2G 2 1 0 1 6 4 2 3
4 Wittenhorst JO12-3 2 1 0 1 5 13 -8 3
5 Leunen JO12-3G 1 0 0 1 0 4 -4 0

Onder 12 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SVC 2000 JO12-4G 2 2 0 0 13 6 7 6
2 Wittenhorst JO12-3 2 1 0 1 12 10 2 3
3 Blerick JO12-4M 2 0 0 2 7 16 -9 0

Competitie (3e klasse 102)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Elsendorp/Fiducia JO12-1 8 8 0 0 48 9 39 24
2 Heijen JO12-1 9 8 0 1 74 12 62 24
3 Volharding JO12-1 9 7 0 2 105 21 84 21
4 Montagnards JO12-1G 8 4 0 4 41 34 7 12
5 Gemert JO12-2 8 3 1 4 35 31 4 10
6 Merselo JO12-1 8 3 1 4 31 49 -18 10
7 ST Constantia/Menos JO12-2G 9 3 0 6 29 74 -45 9
8 Hapse Boys JO12-2 7 2 0 5 24 29 -5 6
9 Leunen JO12-3G 8 1 0 7 12 54 -42 3
10 Wittenhorst JO12-3 8 1 0 7 14 100 -86 3