Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO15-3

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
16 nov. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-3 SV Venray JO15-5 3 Competitie
23 nov. 2019 15:00 MVC'19 JO15-2G Wittenhorst JO15-3 2 Competitie
30 nov. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-3 SV Venray JO15-6 2 Competitie
7 dec. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-3 Sportclub Irene JO15-4G 3 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
9 nov. 2019 14:00 MVC'19 JO15-3G Wittenhorst JO15-3 0 - 6 Competitie
2 nov. 2019 13:00 Sportclub Irene JO15-3 Wittenhorst JO15-3 8 - 2 Competitie
26 okt. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-3 ST DEV-Arcen/RKDSO JO15-2 0 - 2 Competitie
19 okt. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-3 VCH JO15-1G 5 - 2 B3620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 2e ronde
12 okt. 2019 13:30 ST SV United/BVV'27 JO15-2 Wittenhorst JO15-3 4 - 4 Competitie
5 okt. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-3 Blerick JO15-4G 5 - 1 Competitie
28 sep. 2019 13:30 Belfeldia JO15-2G Wittenhorst JO15-3 4 - 3 Competitie
21 sep. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-3 ST Sporting S.T./SVEB JO15-2 5 - 2 Competitie
14 sep. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-3 ST DEV-Arcen/RKDSO JO15-2 4 - 3 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
31 aug. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-3 ST Sporting S.T./SVEB JO15-2 6 - 6 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule

Competitie (4e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 MVC'19 JO15-2G 7 6 1 0 26 4 22 19
2 SV Venray JO15-6 7 6 0 1 39 7 32 18
3 Belfeldia JO15-2G 7 5 0 2 27 13 14 15
4 Sportclub Irene JO15-3 7 4 1 2 33 9 24 13
5 ST SV United/BVV'27 JO15-2 7 3 2 2 17 17 0 11
6 Wittenhorst JO15-3 7 3 1 3 25 21 4 10
7 ST Sporting S.T./SVEB JO15-2 7 3 1 3 21 18 3 10
8 Sportclub Irene JO15-4G 6 2 1 3 13 17 -4 7
9 ST DEV-Arcen/RKDSO JO15-2 7 2 0 5 11 27 -16 6
10 SV Venray JO15-5 7 2 0 5 14 31 -17 6
11 MVC'19 JO15-3G 7 1 0 6 11 36 -25 3
12 Blerick JO15-4G 6 0 1 5 5 42 -37 1

Onder 15 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO15-3 2 1 1 0 10 9 1 4
2 ST DEV-Arcen/RKDSO JO15-2 2 1 0 1 7 4 3 3
3 ST Sporting S.T./SVEB JO15-2 2 0 1 1 6 10 -4 1

Onder 15 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO15-3 1 1 0 0 5 2 3 3
2 VCH JO15-1G 1 0 0 1 2 5 -3 0

Onder 15 beker 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SJO BMR/SNC'14 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBC'09 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heer JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sportclub Irene JO15-5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 S.V. Lottum JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Merefeldia JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 MVC'19 JO15-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OVCS JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKVB JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 V.V. Schaesberg JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SJO Weltania Bekkerveld JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SJO Weltania Bekkerveld JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Slekker Boys JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SJO UBC JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Wittenhorst JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0