Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO15-3

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
26 jun. 2021 10:45 Wittenhorst JO15-3 SV Venray JO15-4 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
19 jun. 2021 14:00 ST Meterik/America JO15-1 Wittenhorst JO15-3 17 - 2 Competitie
12 jun. 2021 12:00 Wittenhorst JO15-3 Hegelsom JO15-1G 1 - 6 Competitie
5 jun. 2021 13:30 Melderslo JO15-1G Wittenhorst JO15-3 6 - 2 Competitie
5 dec. 2020 11:30 ST Volharding/Sambeek JO15-2 Wittenhorst JO15-3 Competitie
28 nov. 2020 10:45 Wittenhorst JO15-3 ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO15-1 Competitie
28 nov. 2020 10:45 Wittenhorst JO15-3 Bavos JO15-2 Competitie
21 nov. 2020 15:00 Vitesse'08 JO15-2 Wittenhorst JO15-3 Competitie
14 nov. 2020 10:45 Wittenhorst JO15-3 SVOC'01 JO15-1G Competitie
7 nov. 2020 10:45 Wittenhorst JO15-3 SV Venray JO15-4 Competitie
24 okt. 2020 12:00 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO15-2G Wittenhorst JO15-3 Competitie
17 okt. 2020 14:00 Merselo JO15-1G Wittenhorst JO15-3 B3620 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 15 2e ronde
10 okt. 2020 10:45 Wittenhorst JO15-3 Olympia'18 JO15-4 8 - 5 Competitie
3 okt. 2020 13:30 ST SV United/BVV'27 JO15-2 Wittenhorst JO15-3 3 - 0 Competitie
26 sep. 2020 10:45 Wittenhorst JO15-3 SV Venray JO15-3G 1 - 8 Competitie
19 sep. 2020 14:30 ST Stormvogels'28/HRC'27 JO15-1 Wittenhorst JO15-3 13 - 4 Competitie
5 sep. 2020 13:00 Wittenhorst JO15-3 Belfeldia JO15-2G 3 - 3 B3600 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 15 poulefase
29 aug. 2020 12:00 Sportclub Irene JO15-5 Wittenhorst JO15-3 1 - 5 B3600 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 15 poulefase

Competitie (Regio Cup Groep 3 35)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Meterik/America JO15-1 3 3 0 0 28 6 22 9
2 SVOC'01 JO15-1G 3 2 0 1 17 10 7 6
3 Melderslo JO15-1G 3 2 0 1 10 10 0 6
4 Hegelsom JO15-1G 3 1 0 2 10 8 2 3
5 SV Venray JO15-4 3 1 0 2 10 17 -7 3
6 Wittenhorst JO15-3 3 0 0 3 5 29 -24 0

Competitie (3e klasse 22)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Vitesse'08 JO15-2 4 4 0 0 30 4 26 12
2 ST Stormvogels'28/HRC'27 JO15-1 2 2 0 0 20 9 11 6
3 SV Venray JO15-3G 2 2 0 0 14 4 10 6
4 SVOC'01 JO15-1G 3 2 0 1 17 6 11 6
5 ST Volharding/Sambeek JO15-2 1 1 0 0 5 4 1 3
6 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO15-2G 2 1 0 1 5 9 -4 3
7 ST SV United/BVV'27 JO15-2 4 1 0 3 6 20 -14 3
8 Wittenhorst JO15-3 4 1 0 3 13 29 -16 3
9 Bavos JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV Venray JO15-4 3 0 0 3 12 18 -6 0
11 Olympia'18 JO15-4 3 0 0 3 9 28 -19 0

Onder 15 beker poulefase

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO15-3 2 1 1 0 8 4 4 4
2 Belfeldia JO15-2G 2 0 2 0 7 7 0 2
3 Sportclub Irene JO15-5 2 0 1 1 5 9 -4 1

Onder 15 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Merselo JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wittenhorst JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0