Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO15-3

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
4 apr. 2020 Afgelast Venlosche Boys JO15-2 Wittenhorst JO15-3 4 Competitie
18 apr. 2020 Afgelast Bieslo JO15-1 Wittenhorst JO15-3 3 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
28 mrt. 2020 11:30 Wittenhorst JO15-3 FCV-Venlo JO15-3 Competitie
14 mrt. 2020 11:30 Wittenhorst JO15-3 Belfeldia JO15-2G Competitie
7 mrt. 2020 13:00 Sportclub Irene JO15-3 Wittenhorst JO15-3 5 - 0 Competitie
15 feb. 2020 11:30 Wittenhorst JO15-3 Reuver JO15-3 5 - 1 Competitie
8 feb. 2020 13:30 Kessel VV JO15-2 Wittenhorst JO15-3 3 - 2 Competitie
1 feb. 2020 11:30 Wittenhorst JO15-3 BEVO JO15-1G 8 - 2 Competitie
25 jan. 2020 13:00 S.V. Lottum JO15-1G Wittenhorst JO15-3 4 - 2 B3630 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 3e ronde
7 dec. 2019 13:15 Wittenhorst JO15-3 Sportclub Irene JO15-4G 6 - 2 Competitie
30 nov. 2019 11:00 Wittenhorst JO15-3 SV Venray JO15-6 2 - 8 Competitie
23 nov. 2019 15:00 MVC'19 JO15-2G Wittenhorst JO15-3 5 - 1 Competitie
16 nov. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-3 SV Venray JO15-5 7 - 2 Competitie
9 nov. 2019 14:00 MVC'19 JO15-3G Wittenhorst JO15-3 0 - 6 Competitie
2 nov. 2019 13:00 Sportclub Irene JO15-3 Wittenhorst JO15-3 8 - 2 Competitie
26 okt. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-3 ST RKDSO/DEV-Arcen JO15-2 0 - 2 Competitie
19 okt. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-3 VCH JO15-1G 5 - 2 B3620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 2e ronde
12 okt. 2019 13:30 ST SV United/BVV'27 JO15-2 Wittenhorst JO15-3 4 - 4 Competitie
5 okt. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-3 Blerick JO15-4G 5 - 1 Competitie
28 sep. 2019 13:30 Belfeldia JO15-2G Wittenhorst JO15-3 4 - 3 Competitie
21 sep. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-3 ST Sporting S.T./SVEB JO15-2 5 - 2 Competitie
14 sep. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-3 ST RKDSO/DEV-Arcen JO15-2 4 - 3 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
31 aug. 2019 11:30 Wittenhorst JO15-3 ST Sporting S.T./SVEB JO15-2 6 - 6 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule

Competitie (4e klasse 07)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Belfeldia JO15-2G 4 3 1 0 11 3 8 10
2 Sportclub Irene JO15-3 2 2 0 0 17 0 17 6
3 RKSVN JO15-2 3 2 0 1 9 4 5 6
4 DES Swalmen JO15-2G 3 2 0 1 3 5 -2 6
5 Wittenhorst JO15-3 4 2 0 2 15 11 4 6
6 Bieslo JO15-1 2 1 1 0 4 2 2 4
7 Helden JO15-3 3 1 1 1 5 4 1 4
8 Kessel VV JO15-2 4 1 0 3 4 11 -7 3
9 BEVO JO15-1G 2 0 1 1 3 9 -6 1
10 Venlosche Boys JO15-2 1 0 0 1 1 4 -3 0
11 Reuver JO15-3 2 0 0 2 2 8 -6 0
12 FCV-Venlo JO15-3 2 0 0 2 0 13 -13 0

Onder 15 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO15-3 2 1 1 0 10 9 1 4
2 ST RKDSO/DEV-Arcen JO15-2 2 1 0 1 7 4 3 3
3 ST Sporting S.T./SVEB JO15-2 2 0 1 1 6 10 -4 1

Competitie (4e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 MVC'19 JO15-2G 11 10 1 0 42 6 36 31
2 SV Venray JO15-6 11 10 0 1 65 13 52 30
3 Sportclub Irene JO15-3 10 7 1 2 46 10 36 22
4 ST SV United/BVV'27 JO15-2 11 6 2 3 39 24 15 20
5 Belfeldia JO15-2G 11 5 1 5 30 25 5 16
6 Wittenhorst JO15-3 11 5 1 5 41 38 3 16
7 ST Sporting S.T./SVEB JO15-2 11 4 2 5 28 30 -2 14
8 Sportclub Irene JO15-4G 10 3 1 6 19 34 -15 10
9 SV Venray JO15-5 10 3 0 7 19 42 -23 9
10 ST RKDSO/DEV-Arcen JO15-2 10 2 0 8 13 37 -24 6
11 MVC'19 JO15-3G 10 2 0 8 21 55 -34 6
12 Blerick JO15-4G 10 1 1 8 10 59 -49 4

Onder 15 beker 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO15-3 1 1 0 0 5 2 3 3
2 VCH JO15-1G 1 0 0 1 2 5 -3 0

Onder 15 beker 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SJO UBC JO15-1 1 1 0 0 4 1 3 3
2 S.V. Lottum JO15-1G 1 1 0 0 4 2 2 3
3 HBC'09 JO15-1 1 1 0 0 3 1 2 3
4 V.V. Schaesberg JO15-2 1 1 0 0 2 1 1 3
5 SJO Weltania Bekkerveld JO15-4 1 1 0 0 2 1 1 3
6 MVC'19 JO15-2G 1 1 0 0 1 0 1 3
7 Merefeldia JO15-2 1 1 0 0 1 1 0 3
8 SJO Weltania Bekkerveld JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Slekker Boys JO15-1 1 0 0 1 1 1 0 0
10 SJO BMR/SNC'14 JO15-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 OVCS JO15-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 Sportclub Irene JO15-5 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 Wittenhorst JO15-3 1 0 0 1 2 4 -2 0
14 RKVB JO15-1 1 0 0 1 1 3 -2 0
15 Heer JO15-2 1 0 0 1 1 4 -3 0