Wittenhorst

Zoeken | Contact

Wittenhorst JO12-2

Trainingsschema

Dinsdag: 18.30 - 19.45
Donderdag: 18.30 - 19.45
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
4 feb. 2023 10:00 Volharding JO12-1JM Wittenhorst JO12-2 1 B Competitie
11 feb. 2023 11:30 Belfeldia JO12-1JM Wittenhorst JO12-2 2 A Competitie
4 mrt. 2023 09:45 Wittenhorst JO12-2 SJO PEC'20 JO12-1 4 B Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
28 jan. 2023 09:45 Wittenhorst JO12-2 Vitesse'08 JO12-1 1 - 5 Competitie
10 dec. 2022 11:30 SJO PEC'20 JO12-1 Wittenhorst JO12-2 4 - 2 Competitie
3 dec. 2022 09:45 Wittenhorst JO12-2 SHH JO12-2 4 - 0 Competitie
26 nov. 2022 10:45 ST Hegelsom/SJO America-Meterik JO12-1 Wittenhorst JO12-2 1 - 3 Competitie
19 nov. 2022 09:45 Wittenhorst JO12-2 Venlosche Boys JO12-3 0 - 6 Competitie
14 nov. 2022 19:00 DES Swalmen JO12-1 Wittenhorst JO12-2 2 - 2 Competitie
5 nov. 2022 09:00 S.V. Oostrum JO12-1JM Wittenhorst JO12-2 1 - 11 Competitie
15 okt. 2022 11:30 SJO PEC'20 JO12-1 Wittenhorst JO12-2 2 - 1 Competitie
8 okt. 2022 09:45 Wittenhorst JO12-2 s.v. Laar JO12-1 3 - 2 Competitie
1 okt. 2022 13:00 DES Swalmen JO12-1 Wittenhorst JO12-2 0 - 4 Competitie
24 sep. 2022 09:45 Wittenhorst JO12-2 MBC'13 JO12-1JM 0 - 4 Competitie
17 sep. 2022 10:00 SHH JO12-2 Wittenhorst JO12-2 5 - 1 Competitie
10 sep. 2022 09:45 Wittenhorst JO12-2 Belfeldia JO12-1JM 4 - 5 Competitie

Competitie (2e klasse (3e fase) 05)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Vitesse'08 JO12-1 2 2 0 0 10 5 5 6
2 Volharding JO12-1JM 2 1 0 1 8 8 0 3
3 Belfeldia JO12-1JM 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SJO PEC'20 JO12-1 1 0 0 1 3 4 -1 0
5 Wittenhorst JO12-2 1 0 0 1 1 5 -4 0

Competitie (2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 12)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Brevendia JO12-1 6 5 1 0 19 10 9 16
2 MBC'13 JO12-1JM 6 5 0 1 31 10 21 15
3 SHH JO12-2 6 3 1 2 16 20 -4 10
4 Belfeldia JO12-1JM 6 3 0 3 17 17 0 9
5 s.v. Laar JO12-1 6 2 0 4 18 18 0 6
6 Wittenhorst JO12-2 6 2 0 4 13 18 -5 6
7 SJO PEC'20 JO12-1 6 1 1 4 11 21 -10 4
8 DES Swalmen JO12-1 6 1 1 4 12 23 -11 4

Competitie (2e klasse (2e fase) 08)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Venlosche Boys JO12-3 6 5 1 0 42 8 34 16
2 SJO PEC'20 JO12-1 6 4 0 2 33 14 19 12
3 Wittenhorst JO12-2 6 3 1 2 22 14 8 10
4 ST Hegelsom/SJO America-Meterik JO12-1 6 3 1 2 16 13 3 10
5 DES Swalmen JO12-1 6 2 2 2 23 12 11 8
6 Belfeldia JO12-1JM 6 2 0 4 20 26 -6 6
7 SHH JO12-2 5 1 1 3 8 16 -8 4
8 S.V. Oostrum JO12-1JM 5 0 0 5 8 69 -61 0