Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO11-3

Trainingsschema

Dinsdag: 18.15 - 19.30
Donderdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
22 jan. 2022 Afgelast Wittenhorst JO11-3 IVO JO11-2 1 Competitie
29 jan. 2022 09:30 RKMSV JO11-2 Wittenhorst JO11-3 1 Competitie
5 feb. 2022 11:00 ST DEV-Arcen/RKDSO JO11-1 Wittenhorst JO11-3 2 Competitie
12 feb. 2022 10:30 Wittenhorst JO11-3 BEVO JO11-1JM 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
22 jan. 2022 10:30 Wittenhorst JO11-3 IVO JO11-2 Competitie
11 dec. 2021 09:00 S.V. Oostrum JO11-2JM Wittenhorst JO11-3 3 - 8 Competitie
4 dec. 2021 10:15 Wittenhorst JO11-3 Vv Kessel JO11-2 3 - 0 Competitie
27 nov. 2021 11:00 Belfeldia JO11-2JM Wittenhorst JO11-3 8 - 0 Competitie
13 nov. 2021 09:00 FCV-Venlo JO11-3 Wittenhorst JO11-3 4 - 0 Competitie
6 nov. 2021 10:00 Wittenhorst JO11-3 ST SV United/BVV'27 JO11-3 5 - 3 Competitie
23 okt. 2021 10:00 SVOC'01 JO11-1 Wittenhorst JO11-3 12 - 1 Competitie
16 okt. 2021 10:30 Wittenhorst JO11-3 SV Venray JO11-5 1 - 10 Competitie
9 okt. 2021 09:00 Leunen JO11-1JM Wittenhorst JO11-3 11 - 1 Competitie
2 okt. 2021 11:15 S.V. Lottum JO11-1JM Wittenhorst JO11-3 16 - 0 Competitie
25 sep. 2021 10:30 Wittenhorst JO11-3 SJO America-Meterik JO11-1 0 - 15 Competitie
11 sep. 2021 10:30 Wittenhorst JO11-3 ST SV United/BVV'27 JO11-2JM 0 - 17 Competitie

Competitie (5e klasse (3e fase) 32)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 BEVO JO11-1JM 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST DEV-Arcen/RKDSO JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FCV-Venlo JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IVO JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKMSV JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wittenhorst JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0

Competitie (3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 12)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST SV United/BVV'27 JO11-2JM 6 6 0 0 53 9 44 18
2 SJO America-Meterik JO11-1 6 5 0 1 62 4 58 15
3 Leunen JO11-1JM 6 5 0 1 63 13 50 15
4 S.V. Lottum JO11-1JM 6 4 0 2 31 24 7 12
5 SVOC'01 JO11-1 6 2 0 4 21 32 -11 6
6 SV Venray JO11-5 6 1 1 4 22 52 -30 4
7 ST Stormvogels'28/HRC'27 JO11-1JM 6 0 1 5 13 53 -40 1
8 Wittenhorst JO11-3 6 0 0 6 3 81 -78 0

Competitie (5e klasse (2e fase) 14)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Belfeldia JO11-2JM 6 5 1 0 45 11 34 16
2 FCV-Venlo JO11-3 5 3 2 0 35 9 26 11
3 Wittenhorst JO11-3 5 3 0 2 16 18 -2 9
4 S.V. Oostrum JO11-2JM 5 1 2 2 16 24 -8 5
5 Vv Kessel JO11-2 4 0 2 2 9 15 -6 2
6 ST Sporting S.T./SVEB JO11-3JM 3 0 1 2 6 24 -18 1
7 ST SV United/BVV'27 JO11-3 4 0 0 4 7 33 -26 0