Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO11-3

Trainingsschema

Dinsdag: 18.15 - 19.30
Donderdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
1 feb. 2020 09:00 Wittenhorst JO11-3 V.V. Achates JO11-2 3A Competitie
8 feb. 2020 09:00 S.V. Oostrum JO11-3G Wittenhorst JO11-3 2 Competitie
15 feb. 2020 09:00 Wittenhorst JO11-3 Liessel JO11-3G 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
30 nov. 2019 09:00 Wittenhorst JO11-3 Sporting S.T. JO11-3M 6 - 3 Competitie
23 nov. 2019 11:00 EWC'46 JO11-2 Wittenhorst JO11-3 1 - 2 Competitie
16 nov. 2019 09:00 Helden JO11-2G Wittenhorst JO11-3 1 - 0 Competitie
9 nov. 2019 09:00 Wittenhorst JO11-3 MVC'19 JO11-2G 0 - 3 Competitie
2 nov. 2019 09:00 Wittenhorst JO11-3 ST SV United/BVV'27 JO11-3 5 - 1 Competitie
26 okt. 2019 10:30 Reuver JO11-2 Wittenhorst JO11-3 3 - 4 Competitie
12 okt. 2019 09:00 Wittenhorst JO11-3 Kronenberg JO11-1 5 - 8 Competitie
5 okt. 2019 12:30 ST Maasduinen JO11-1G Wittenhorst JO11-3 1 - 9 Competitie
28 sep. 2019 09:00 Wittenhorst JO11-3 SV Venray JO11-3 5 - 9 Competitie
21 sep. 2019 10:00 Sparta '18 JO11-2G Wittenhorst JO11-3 5 - 5 Competitie
14 sep. 2019 09:00 Wittenhorst JO11-3 ST SV United/BVV'27 JO11-3 11 - 1 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
7 sep. 2019 11:00 Sporting S.T. JO11-3M Wittenhorst JO11-3 4 - 4 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
31 aug. 2019 09:00 Wittenhorst JO11-3 SV Venray JO11-3 5 - 19 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule

Competitie (4e klasse 18)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 V.V. Achates JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bavos JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EWC'46 JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kronenberg JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Liessel JO11-3G 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MVC'19 JO11-3G 0 0 0 0 0 0 0 0
7 S.V. Oostrum JO11-3G 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ST Sporting S.T./SVEB JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Venray JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wittenhorst JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 11 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SV Venray JO11-3 3 3 0 0 43 7 36 9
2 Sporting S.T. JO11-3M 3 1 1 1 12 11 1 4
3 Wittenhorst JO11-3 3 1 1 1 20 24 -4 4
4 ST SV United/BVV'27 JO11-3 3 0 0 3 2 35 -33 0

Competitie (4e klasse 302)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 MVC'19 JO11-2G 11 11 0 0 110 11 99 33
2 SV Venray JO11-3 11 9 1 1 110 22 88 28
3 Kronenberg JO11-1 11 7 0 4 73 47 26 21
4 Helden JO11-2G 11 6 1 4 52 37 15 19
5 Sparta '18 JO11-2G 10 5 2 3 60 46 14 17
6 Wittenhorst JO11-3 10 5 1 4 41 35 6 16
7 EWC'46 JO11-2 11 5 1 5 41 33 8 16
8 Reuver JO11-2 10 4 1 5 55 40 15 13
9 Sporting S.T. JO11-3M 10 3 1 6 44 58 -14 10
10 ST SV United/BVV'27 JO11-3 11 3 0 8 26 61 -35 9
11 ST DEV-Arcen/RKDSO JO11-2G 10 1 0 9 11 120 -109 3
12 ST Maasduinen JO11-1G 10 0 0 10 8 121 -113 0