Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO11-1

Trainingsschema

Dinsdag: 18.15 - 19.30
Donderdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
21 mei 2022 10:30 Wittenhorst JO11-1 Bavos JO11-1JM 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
14 mei 2022 10:30 Wittenhorst JO11-1 Lierop JO11-1 4 - 6 Competitie
23 apr. 2022 10:30 SV Venray JO11-2 Wittenhorst JO11-1 3 - 2 Competitie
9 apr. 2022 10:30 Wittenhorst JO11-1 NWC JO11-2 3 - 2 Competitie
2 apr. 2022 10:30 Wittenhorst JO11-1 ASV'33 JO11-1 4 - 4 Competitie
26 mrt. 2022 10:00 SV De Braak JO11-1 Wittenhorst JO11-1 10 - 2 Competitie
19 mrt. 2022 11:30 Wittenhorst JO11-1 Sparta'25 JO11-2JM 5 - 1 Competitie
12 mrt. 2022 10:30 Bavos JO11-1JM Wittenhorst JO11-1 4 - 6 Competitie
19 feb. 2022 10:30 Wittenhorst JO11-1 Bavos JO11-1JM Competitie
12 feb. 2022 10:30 ASV'33 JO11-1 Wittenhorst JO11-1 8 - 6 Competitie
5 feb. 2022 10:30 Wittenhorst JO11-1 SV De Braak JO11-1 3 - 3 Competitie
29 jan. 2022 10:30 Wittenhorst JO11-1 SJVV JO11-1JM 1 - 5 Competitie
22 jan. 2022 10:30 UDI'19/CSU JO11-2 Wittenhorst JO11-1 Competitie
11 dec. 2021 12:00 Venlosche Boys JO11-3 Wittenhorst JO11-1 7 - 5 Competitie
4 dec. 2021 11:00 Blerick JO11-1 Wittenhorst JO11-1 12 - 1 Competitie
20 nov. 2021 10:30 Reuver JO11-1 Wittenhorst JO11-1 Competitie
13 nov. 2021 11:45 Wittenhorst JO11-1 Sparta'18 JO11-1JM 6 - 4 Competitie
6 nov. 2021 11:30 SV Venray JO11-2 Wittenhorst JO11-1 2 - 2 Competitie
16 okt. 2021 10:00 Wittenhorst JO11-1 Venlosche Boys JO11-4JM 15 - 2 Competitie
9 okt. 2021 10:30 Hegelsom JO11-1JM Wittenhorst JO11-1 2 - 8 Competitie
2 okt. 2021 10:45 IVO JO11-1 Wittenhorst JO11-1 1 - 9 Competitie
25 sep. 2021 10:00 Wittenhorst JO11-1 GFC'33 JO11-1 13 - 3 Competitie
18 sep. 2021 09:00 FCV-Venlo JO11-2JM Wittenhorst JO11-1 0 - 9 Competitie
11 sep. 2021 10:00 Wittenhorst JO11-1 RKMSV JO11-1 6 - 3 Competitie

Competitie (1e klasse (4e fase) 13)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Lierop JO11-1 7 6 0 1 35 17 18 18
2 SV De Braak JO11-1 7 5 2 0 43 14 29 17
3 ASV'33 JO11-1 7 3 2 2 30 20 10 11
4 Bavos JO11-1JM 7 3 1 3 30 27 3 10
5 Wittenhorst JO11-1 7 3 1 3 26 30 -4 10
6 NWC JO11-2 7 3 0 4 27 34 -7 9
7 SV Venray JO11-2 7 1 0 6 14 33 -19 3
8 Sparta'25 JO11-2JM 7 1 0 6 7 37 -30 3

Competitie (2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst JO11-1 6 6 0 0 60 11 49 18
2 Sparta'18 JO11-1JM 6 6 0 0 54 7 47 18
3 RKMSV JO11-1 6 4 0 2 33 14 19 12
4 Hegelsom JO11-1JM 6 4 0 2 27 28 -1 12
5 IVO JO11-1 6 2 0 4 16 34 -18 6
6 FCV-Venlo JO11-2JM 6 1 0 5 14 42 -28 3
7 GFC'33 JO11-1 6 1 0 5 13 45 -32 3
8 Venlosche Boys JO11-4JM 6 0 0 6 10 46 -36 0

Competitie (1e klasse (2e fase) 15)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST SV United/BVV'27 JO11-1 5 4 0 1 27 14 13 12
2 Venlosche Boys JO11-3 5 3 1 1 25 16 9 10
3 Blerick JO11-1 5 2 1 2 21 10 11 7
4 SV Venray JO11-2 5 2 1 2 14 17 -3 7
5 Wittenhorst JO11-1 4 1 1 2 14 25 -11 4
6 Sparta'18 JO11-1JM 3 1 0 2 9 16 -7 3
7 Reuver JO11-1 3 0 0 3 6 18 -12 0

Competitie (1e klasse (3e fase) 09)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 SJVV JO11-1JM 3 3 0 0 18 5 13 9
2 SV De Braak JO11-1 3 2 1 0 11 4 7 7
3 ASV'33 JO11-1 4 2 0 2 19 16 3 6
4 UDI'19/CSU JO11-2 4 1 0 3 11 27 -16 3
5 Wittenhorst JO11-1 3 0 1 2 10 16 -6 1
6 Bavos JO11-1JM 1 0 0 1 4 5 -1 0