Wittenhorst JO13-3JM
Trainingsschema
Dinsdag: 18.15 - 19.30Donderdag: 18.15 - 19.30
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Veld | Competitie |
---|---|---|---|---|---|
18 mei 2024 | 13:00 | SJVV JO13-2JM | Wittenhorst JO13-3JM | Competitie | |
13 mei 2024 | 18:30 | Wittenhorst JO13-3JM | Merselo JO13-1 | Competitie |
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag | Competitie |
---|---|---|---|---|
9 sep. 2023 11:00 | ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-1 | Wittenhorst JO13-3JM | 8 - 11 | Competitie |
16 sep. 2023 12:45 | Wittenhorst JO13-3JM | Sportclub Irene JO13-3 | 0 - 5 | Competitie |
23 sep. 2023 12:45 | Wittenhorst JO13-3JM | IVO JO13-1 | 2 - 5 | Competitie |
25 sep. 2023 18:45 | Wittenhorst JO13-3JM | MVC'19 JO13-2JM | 0 - 5 | Competitie |
30 sep. 2023 10:00 | Sparta'18 JO13-4JM | Wittenhorst JO13-3JM | 0 - 11 | Competitie |
7 okt. 2023 12:45 | Wittenhorst JO13-3JM | BEVO JO13-1JM | 6 - 1 | Competitie |
28 okt. 2023 10:00 | SV United JO13-3 | Wittenhorst JO13-3JM | 4 - 1 | Competitie |
4 nov. 2023 12:45 | Wittenhorst JO13-3JM | Reuver JO13-2JM | 3 - 5 | Competitie |
11 nov. 2023 12:00 | IVO JO13-1 | Wittenhorst JO13-3JM | 4 - 1 | Competitie |
18 nov. 2023 12:45 | Wittenhorst JO13-3JM | ST SJO America-Meterik/Hegelsom JO13-2JM | 2 - 4 | Competitie |
2 dec. 2023 12:45 | Wittenhorst JO13-3JM | Sportclub Irene JO13-3 | 2 - 6 | Competitie |
9 dec. 2023 12:00 | SJO PEC'20 JO13-2JM | Wittenhorst JO13-3JM | 2 - 1 | Competitie |
16 dec. 2023 11:30 | ST Volharding/Sambeek JO13-3 | Wittenhorst JO13-3JM | 3 - 5 | Competitie |
27 jan. 2024 12:00 | Wittenhorst JO13-3JM | Rood Wit'62 JO13-3 | 4 - 5 | Competitie |
3 feb. 2024 13:30 | ST SJO America-Meterik/Hegelsom JO13-2JM | Wittenhorst JO13-3JM | 2 - 4 | Competitie |
24 feb. 2024 14:00 | Wittenhorst JO13-3JM | ST VIOS'38/Toxandria JO13-2JM | 0 - 2 | Competitie |
2 mrt. 2024 11:00 | ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-1 | Wittenhorst JO13-3JM | 2 - 7 | Competitie |
16 mrt. 2024 12:30 | Ysselsteyn JO13-2 | Wittenhorst JO13-3JM | 6 - 3 | Competitie |
23 mrt. 2024 12:45 | Wittenhorst JO13-3JM | DSV JO13-2 | 4 - 0 | Competitie |
6 apr. 2024 13:00 | SJO HBDZ'23 JO13-1JM | Wittenhorst JO13-3JM | 3 - 6 | Competitie |
13 apr. 2024 12:45 | Wittenhorst JO13-3JM | V.V. Achates JO13-2JM | 10 - 2 | Competitie |
Competitie (5e klasse (3e fase) 10)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood Wit'62 JO13-3 | 8 | 7 | 1 | 0 | 44 | 17 | 27 | 22 |
2 | SJO HBDZ'23 JO13-1JM | 8 | 5 | 1 | 2 | 39 | 22 | 17 | 16 |
3 | Wittenhorst JO13-3JM | 8 | 5 | 0 | 3 | 38 | 22 | 16 | 15 |
4 | ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 20 | 15 | 5 | 12 |
5 | ST SJO America-Meterik/Hegelsom JO13-2JM | 8 | 3 | 3 | 2 | 27 | 29 | -2 | 12 |
6 | SJVV JO13-2JM | 5 | 3 | 1 | 1 | 23 | 13 | 10 | 10 |
7 | ST VIOS'38/Toxandria JO13-2JM | 8 | 3 | 1 | 4 | 22 | 39 | -17 | 10 |
8 | DSV JO13-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 16 | 19 | -3 | 9 |
9 | Merselo JO13-1 | 8 | 2 | 1 | 5 | 28 | 43 | -15 | 7 |
10 | Ysselsteyn JO13-2 | 9 | 2 | 1 | 6 | 30 | 35 | -5 | 7 |
11 | SJO SVHV JO13-2 | 8 | 1 | 2 | 5 | 14 | 37 | -23 | 5 |
12 | V.V. Achates JO13-2JM | 8 | 1 | 1 | 6 | 25 | 35 | -10 | 4 |
Competitie (4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 28)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MVC'19 JO13-2JM | 6 | 6 | 0 | 0 | 39 | 3 | 36 | 18 |
2 | Sportclub Irene JO13-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 34 | 1 | 33 | 15 |
3 | IVO JO13-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 23 | 15 | 8 | 9 |
4 | Wittenhorst JO13-3JM | 6 | 3 | 0 | 3 | 30 | 24 | 6 | 9 |
5 | ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 19 | 38 | -19 | 6 |
6 | BEVO JO13-1JM | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 29 | -20 | 6 |
7 | Sparta'18 JO13-4JM | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 | 50 | -44 | 0 |
Competitie (4e klasse (2e fase) 03)
# | Club | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sportclub Irene JO13-3 | 7 | 7 | 0 | 0 | 44 | 11 | 33 | 21 |
2 | Reuver JO13-2JM | 5 | 4 | 0 | 1 | 17 | 9 | 8 | 12 |
3 | SJO PEC'20 JO13-2JM | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 14 | 0 | 10 |
4 | IVO JO13-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 15 | 13 | 2 | 8 |
5 | SV United JO13-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 14 | 12 | 2 | 7 |
6 | ST SJO America-Meterik/Hegelsom JO13-2JM | 7 | 2 | 0 | 5 | 14 | 39 | -25 | 6 |
7 | ST Volharding/Sambeek JO13-3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 11 | 18 | -7 | 3 |
8 | Wittenhorst JO13-3JM | 7 | 1 | 0 | 6 | 15 | 28 | -13 | 3 |
- Ook dit team kan niet zonder genoeg leiders en trainers, grens- en scheidsrechters. Bekijk waar we als club jouw extra handen voor onder andere dit team kunnen gebruiken.
- Dit team traint met VTON. Ontdek waarom Wittenhorst met VTON gestart is.
© RKsv Wittenhorst 2024 Website door Forwart sitemap privacy policy