Uitslagen

| Contact

Uitslagen

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
15 sep. 2018 Wittenhorst JO11-2 Merselo JO11-1G 3 - 4 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
15 sep. 2018 ST SV United/BVV'27 JO9-1 Wittenhorst JO9-1 7 - 7 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
15 sep. 2018 Wittenhorst JO9-3 EWC'46 JO9-2 11 - 0 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
15 sep. 2018 Wittenhorst JO8-3 ST Sporting S.T./SVEB JO8-1 5 - 14 B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
15 sep. 2018 Wittenhorst JO8-4 SVEB JO8-1G 4 - 14 B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
15 sep. 2018 ST America/Meterik JO8-1G Wittenhorst JO8-2 18 - 0 B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
15 sep. 2018 Wittenhorst JO13-2 Hegelsom JO13-1 0 - 3 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
15 sep. 2018 Wittenhorst JO13-4 ST Sporting S.T./SVEB JO13-2G 0 - 5 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
15 sep. 2018 S.V. Lottum JO11-1 Wittenhorst JO11-3 10 - 0 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
15 sep. 2018 VVV'03 JO10-1 Wittenhorst JO10-3 11 - 7 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule
15 sep. 2018 Hegelsom JO11-1 Wittenhorst JO11-1 3 - 4 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
15 sep. 2018 ST SV United/BVV'27 JO13-2G Wittenhorst JO13-3 3 - 0 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
15 sep. 2018 SVOC'01 JO10-1 Wittenhorst JO10-5 32 - 0 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule
15 sep. 2018 Wittenhorst JO13-1 GFC'33 JO13-1 2 - 1 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
15 sep. 2018 Leunen JO8-1 Wittenhorst JO8-1 8 - 5 B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
15 sep. 2018 Wittenhorst JO15-3 Sportclub Irene JO15-4 0 - 1 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
15 sep. 2018 Wittenhorst JO10-1 Hegelsom JO10-1 14 - 1 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule
15 sep. 2018 Wittenhorst JO10-2 IVO JO10-2 9 - 10 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule
15 sep. 2018 Wittenhorst JO10-4 Sparta'18 JO10-3 1 - 24 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule
15 sep. 2018 SV Venray G1G Wittenhorst G1G 4 - 3 Competitie
15 sep. 2018 Blerick JO13 2007-1 Wittenhorst JO13 2007-1 5 - 0 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
15 sep. 2018 Sportclub Irene JO14-1 Wittenhorst JO14-1 0 - 3 B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule
15 sep. 2018 Wittenhorst JO15-1 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-1 6 - 0 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
15 sep. 2018 ST America/Meterik JO15-1G Wittenhorst JO15-2 1 - 2 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
15 sep. 2018 MVC'19 JO17-2 Wittenhorst JO17-5 12 - 1 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
15 sep. 2018 Wittenhorst JO19-1 ST SV United/BVV'27 JO19-1 6 - 0 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
15 sep. 2018 Melderslo JO19-1 Wittenhorst JO19-2 1 - 3 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
15 sep. 2018 ST America/Meterik JO17-1 Wittenhorst JO17-3 1 - 1 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
15 sep. 2018 Wittenhorst JO19-4 ST Meterik/America JO19-2 1 - 2 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
15 sep. 2018 Olympia'18 JO17-1 Wittenhorst JO17-2 3 - 1 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
15 sep. 2018 SV Venray JO17-1 Wittenhorst JO17-1 5 - 2 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
15 sep. 2018 SV Venray JO17-5 Wittenhorst JO17-4 0 - 6 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
15 sep. 2018 SV Venray JO11-4 Wittenhorst JO11-2 0 - 17 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
15 sep. 2018 Wittenhorst JO9-2 Kronenberg JO9-1 17 - 1 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
16 sep. 2018 Wittenhorst 6 Blerick 3 0 - 4 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
16 sep. 2018 Kronenberg 2 Wittenhorst 8 2 - 8 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
16 sep. 2018 SV Venray 4 Wittenhorst 5 2 - 3 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
16 sep. 2018 SV Venray 7 Wittenhorst 7 4 - 8 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
16 sep. 2018 Melderslo 2 Wittenhorst 3 1 - 2 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
16 sep. 2018 Wittenhorst 2 Volharding 3 7 - 1 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
16 sep. 2018 Wittenhorst 4 Reuver 3 4 - 1 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
16 sep. 2018 Helden 6 Wittenhorst 10 0 - 2 B1600 Mannen beker reserve zondag poule
16 sep. 2018 Wittenhorst 1 Eendracht '30 1 4 - 1 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule
18 sep. 2018 Wittenhorst 3 Inter'80 3 2 - 7 Competitie
20 sep. 2018 Wittenhorst JO19-3 ST Meterik/America JO19-1 0 - 7 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
21 sep. 2018 SV Lake Valley 8 Wittenhorst 3 10 - 4 Competitie