Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 1

Trainingsschema

Dinsdag: 20.00 - 21.30
Vrijdag: 19.30 - 21.00
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
22 sep. 2018 11:30 Spanje Belgie 1
22 sep. 2018 11:30 Frankrijk Engeland 2 Competitie
22 sep. 2018 11:30 Nederland Zweden 3 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Engeland Belgie 1 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Nederland Spanje 2 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Zweden Frankrijk 3 Competitie
23 sep. 2018 14:30 Wittenhorst 1 Chevremont 1 1 Competitie
29 sep. 2018 11:30 Spanje Frankrijk 1 Competitie
29 sep. 2018 11:30 2 Competitie
29 sep. 2018 11:30 3 Competitie
29 sep. 2018 12:00 1 Competitie
29 sep. 2018 12:00 Nederland Engeland 2 Competitie
29 sep. 2018 12:00 Zweden Spanje 3
30 sep. 2018 14:30 Bekkerveld 1 Wittenhorst 1 1 Competitie
6 okt. 2018 11:30 Spanje Engeland 1 Competitie
6 okt. 2018 11:30 2 Competitie
6 okt. 2018 11:30 3 Competitie
6 okt. 2018 12:00 Belgie Spanje 1 Competitie
6 okt. 2018 12:00 2 Competitie
6 okt. 2018 12:00 Zweden Nederland 3 Competitie
7 okt. 2018 14:30 Wittenhorst 1 V.V. Schaesberg 1 1 Competitie
13 okt. 2018 11:30 1 Competitie
13 okt. 2018 11:30 2 Competitie
13 okt. 2018 11:30 Frankrijk Zweden 3 Competitie
13 okt. 2018 12:00 Frankrijk Spanje 1 Competitie
13 okt. 2018 12:00 Nederland Belgie 2 Competitie
13 okt. 2018 12:00 3 Competitie
14 okt. 2018 14:30 EHC/Heuts 1 Wittenhorst 1 1 Competitie
21 okt. 2018 14:30 Wittenhorst 1 Deurne 1 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
16 sep. 2018 Wittenhorst 1 Eendracht '30 1 4 - 1 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule

Competitie (1e klasse D)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Bekkerveld 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Chevremont 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deurne 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EHC/Heuts 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Geldrop 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKSV Heeze 1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 V.V. Schaesberg 1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sportclub Susteren 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 De Valk 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Venlosche Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Venray 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Veritas 1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Wittenhorst 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 ZSV 1 0 0 0 0 0 0 0 0

TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Harkemase Boys 1 1 0 0 6 1 5 3
2 VVSB 1 1 0 0 6 1 5 3
3 ASWH 1 1 0 0 4 0 4 3
4 Spakenburg 1 1 0 0 4 1 3 3
5 DOVO 1 1 0 0 3 0 3 3
6 OFC 1 1 0 0 3 0 3 3
7 TEC 1 1 0 0 3 0 3 3
8 Eemdijk 1 1 0 0 4 2 2 3
9 Rijnsb.Boys 1 1 0 0 3 1 2 3
10 Alcides 1 1 0 0 2 0 2 3
11 FC Lisse 1 1 0 0 2 0 2 3
12 Scheveningen 1 1 0 0 2 0 2 3
13 Kon. HFC 1 1 0 0 3 2 1 3
14 ONS Sneek 1 1 0 0 3 2 1 3
15 Excelsior M 1 1 0 0 2 1 1 3
16 Groene Ster 1 1 0 0 2 1 1 3
17 Urk 1 1 0 0 1 0 1 3
18 IJsselmeervogels 1 0 1 0 2 2 0 1
19 Gemert 1 0 1 0 1 1 0 1
20 Hoek 1 0 1 0 1 1 0 1
21 Barendrecht 1 0 1 0 1 1 0 1
22 DFS sv 1 0 1 0 1 1 0 1
23 Flevo Boys 1 0 1 0 1 1 0 1
24 HSC '21 1 0 1 0 1 1 0 1
25 Marvilde 1 0 1 0 1 1 0 1
26 OJC ROSMALEN 1 0 1 0 1 1 0 1
27 Te Werve 1 0 1 0 1 1 0 1
28 De Treffers 1 0 1 0 1 1 0 1
29 EVV 1 0 1 0 0 0 0 1
30 RKAV Volendam 1 0 1 0 0 0 0 1
31 Alverna 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Bekkerveld 1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Goes 0 0 0 0 0 0 0 0
34 JOS Watergraafsmeer 0 0 0 0 0 0 0 0
35 OSS'20 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Quick '20 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Sportlust '46 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Zaanlandia 0 0 0 0 0 0 0 0
39 JVC Cuijk 1 0 0 1 2 3 -1 0
40 FC 's-Gravenzande 1 0 0 1 1 2 -1 0
41 Lienden 1 0 0 1 1 2 -1 0
42 SteDoCo 1 0 0 1 1 2 -1 0
43 Blauw Geel'38/JUMBO 1 0 0 1 0 1 -1 0
44 Dongen 1 0 0 1 0 1 -1 0
45 UNA 1 0 0 1 2 4 -2 0
46 Ajax 1 0 0 1 1 3 -2 0
47 DZC '68 1 0 0 1 0 2 -2 0
48 SJC 1 0 0 1 0 2 -2 0
49 VVOG 1 0 0 1 0 2 -2 0
50 Wittenhorst 1 1 0 0 1 1 4 -3 0
51 GVVV 1 0 0 1 0 3 -3 0
52 HHC Hardenberg 1 0 0 1 0 3 -3 0
53 Quick Boys 1 0 0 1 0 3 -3 0
54 Uno Animo 1 0 0 1 1 6 -5 0

Mannen KNVB beker Amateurs poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 1 3 2 1 0 8 3 5 7
2 Volharding 1 3 2 1 0 6 1 5 7
3 Eendracht '30 1 3 1 0 2 3 5 -2 3
4 Geusselt Sport 1 3 0 0 3 1 9 -8 0

Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 VV ALFA SPORT 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Avanti'31 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baarlo 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bekkerveld 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Berghem Sport 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 BEVO 1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VV Born 1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 BSV Limburgia/Kamerland 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Chevremont 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Deurne 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DVO 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 EHC/Heuts 1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Eijsden 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Eikenderveld 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Erp 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 EVVC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Gemert 2 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Groene Ster 0 0 0 0 0 0 0 0
19 GVV'57 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Hapse Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Haslou 1 0 0 0 0 0 0 0 0
22 H.B.S.V. 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Helden 1 0 0 0 0 0 0 0 0
24 VV Hellas 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 SC Helmondia 1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Horn 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Jabeek 1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Langeberg 1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Laura/Hopel Combinatie 1 0 0 0 0 0 0 0 0
30 S.V. Lottum 1 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Margriet 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Merefeldia 1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Meterik 1 0 0 0 0 0 0 0 0
34 RKSV Minor 0 0 0 0 0 0 0 0
35 MVC'19 1 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Neerkandia 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Nulandia 1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Olympia'18 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Sportclub Oranje Zwart Helmond 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Ravenstein 1 0 0 0 0 0 0 0 0
41 RKDSO 1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Roosteren 1 0 0 0 0 0 0 0 0
43 RVU 1 0 0 0 0 0 0 0 0
44 FC Schadewijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Scharn 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Schijndel/DE WIT 1 0 0 0 0 0 0 0 0
47 SHH 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Sparta'25 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Spaubeek 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Sporting Heerlen 1 0 0 0 0 0 0 0 0
51 SSS'18 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Stormvogels'28 1 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Sportclub Susteren 1 0 0 0 0 0 0 0 0
54 DES Swalmen 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 SV TOP 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 UDI'19/CSU 0 0 0 0 0 0 0 0
57 UDI'19/CSU 2 0 0 0 0 0 0 0 0
58 UOW '02 1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Venhorst 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 SV Venray 1 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Veritas 1 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Volharding 1 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Walram 1 0 0 0 0 0 0 0 0
64 WDZ 1 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Wijnandia 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Wilhelmina'08 1 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Wittenhorst 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 ZSV 2 0 0 0 0 0 0 0 0