Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 1

Trainingsschema

Dinsdag: 20.00 - 21.30
Vrijdag: 19.30 - 21.00
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
17 aug. 2019 14:30 Barendrecht 1 Wittenhorst 1 Voorronde KNVB Beker
17 aug. 2019 14:30 Barendrecht Wittenhorst 1 1 licht TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
26 mei 2019 14:30 Wittenhorst 1 EHC/Heuts 1 0 - 1 Competitie
19 mei 2019 14:30 V.V. Schaesberg 1 Wittenhorst 1 3 - 3 Competitie
12 mei 2019 14:30 De Valk 1 Wittenhorst 1 2 - 0 Competitie
5 mei 2019 14:30 Venlosche Boys 1 Wittenhorst 1 3 - 0 Competitie
28 apr. 2019 14:30 Wittenhorst 1 SV Venray 1 1 - 4 Competitie
25 apr. 2019 20:00 Wittenhorst 1 Groene Ster 1 - 2 B1100 Mannen KNVB beker Amateurs 1/2 finales
22 apr. 2019 14:30 Wittenhorst 1 ZSV 1 1 - 0 Competitie
20 apr. 2019 18:00 ZSV 1 Wittenhorst 1 1 - 3 Competitie
14 apr. 2019 14:30 Geldrop 1 Wittenhorst 1 0 - 2 Competitie
7 apr. 2019 14:30 Wittenhorst 1 RKSV Heeze 1 1 - 3 Competitie
31 mrt. 2019 14:30 RKSV Heeze 1 Wittenhorst 1 5 - 3 Competitie
26 mrt. 2019 20:15 Wittenhorst 1 SVME 1 3 - 0 B1090 Mannen KNVB beker Amateurs 1/4 finales
24 mrt. 2019 14:30 SV Venray 1 Wittenhorst 1 3 - 0 Competitie
17 mrt. 2019 14:30 Wittenhorst 1 Sportclub Susteren 1 5 - 0 Competitie
12 mrt. 2019 20:00 Wittenhorst 1 Avanti'31 1 0 - 0 (3 - 1) B1080 Mannen KNVB beker Amateurs 1/8 finales
10 mrt. 2019 14:30 Venlosche Boys 1 Wittenhorst 1 1 - 0 Competitie
24 feb. 2019 14:30 Deurne 1 Wittenhorst 1 1 - 0 Competitie
17 feb. 2019 14:30 Wittenhorst 1 Bekkerveld 1 0 - 2 Competitie
10 feb. 2019 14:30 Chevremont 1 Wittenhorst 1 1 - 3 Competitie
3 feb. 2019 14:30 Wittenhorst 1 Veritas 1 1 - 2 Competitie
15 jan. 2019 20:00 Wittenhorst 1 NWC 1 1 - 1 (4 - 2) B1040 Mannen KNVB beker Amateurs 4e ronde
9 dec. 2018 14:00 Wittenhorst 1 Geldrop 1 2 - 1 Competitie
4 dec. 2018 20:30 Wittenhorst 1 Avesteyn 1 12 - 1 B1030 Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde
25 nov. 2018 14:30 Wittenhorst 1 De Valk 1 3 - 0 Competitie
18 nov. 2018 14:30 Veritas 1 Wittenhorst 1 3 - 0 Competitie
8 nov. 2018 20:15 Wittenhorst 1 S.V. Lottum 1 3 - 0 B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde
4 nov. 2018 14:30 Wittenhorst 1 Venlosche Boys 1 3 - 0 Competitie
28 okt. 2018 14:30 Sportclub Susteren 1 Wittenhorst 1 1 - 2 Competitie
21 okt. 2018 14:30 Wittenhorst 1 Deurne 1 4 - 1 Competitie
14 okt. 2018 14:30 EHC/Heuts 1 Wittenhorst 1 3 - 1 Competitie
7 okt. 2018 14:30 Wittenhorst 1 V.V. Schaesberg 1 2 - 2 Competitie
30 sep. 2018 14:30 Bekkerveld 1 Wittenhorst 1 0 - 1 Competitie
23 sep. 2018 14:30 Wittenhorst 1 Chevremont 1 1 - 1 Competitie
16 sep. 2018 14:30 Wittenhorst 1 Eendracht '30 1 4 - 1 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule
9 sep. 2018 14:30 Geusselt Sport 1 Wittenhorst 1 1 - 3 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule
2 sep. 2018 14:30 Wittenhorst 1 Volharding 1 1 - 1 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule
18 aug. 2018 16:00 Spakenburg Wittenhorst 1 4 - 1 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2

Competitie (1e klasse D)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt

Er zijn momenteel geen standen beschikbaar.

TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Achilles Veen 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ADO '20 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ajax 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ARC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Barendrecht 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Blauw Geel'38/JUMBO 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DEM 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Dongen 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DOVO 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Drachtster Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DUNO D 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DVS'33 Ermelo 0 0 0 0 0 0 0 0
13 EVV 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Excelsior'31 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Flevo Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Fortuna Wormerv. 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Gemert 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Goes 0 0 0 0 0 0 0 0
19 FC 's-Gravenzande 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Groene Ster 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Harkemase Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
22 RKSV Heeze 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Hercules 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Hoek 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Hoogland 0 0 0 0 0 0 0 0
26 HSC '21 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Huizen 1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Jodan Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Kloetinge 1 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Lienden 0 0 0 0 0 0 0 0
31 FC Lisse 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Mierlo Hout 1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 RKSV Minor 0 0 0 0 0 0 0 0
34 ODIN 59 0 0 0 0 0 0 0 0
35 OFC 0 0 0 0 0 0 0 0
36 ONS Sneek 0 0 0 0 0 0 0 0
37 OSS'20 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Quick 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Rijnvogels 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Rohda Raalte 1 0 0 0 0 0 0 0 0
41 SDO 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Silvolde 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Sliedrecht 1 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Sparta Nijkerk 0 0 0 0 0 0 0 0
45 SteDoCo 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Ter Leede 0 0 0 0 0 0 0 0
47 SV TOP 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 UNA 0 0 0 0 0 0 0 0
49 VEV'67 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Vroomshoopse Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0
51 VVOG 0 0 0 0 0 0 0 0
52 VVSB 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Westlandia 0 0 0 0 0 0 0 0
54 vv Winsum 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Wittenhorst 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Zuidvogels HSV De 1 0 0 0 0 0 0 0 0