Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst 1

Trainingsschema

Dinsdag: 20.00 - 21.30
Vrijdag: 19.30 - 21.00
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
18 nov. 2018 14:30 Veritas 1 Wittenhorst 1 1 Competitie
25 nov. 2018 14:30 Wittenhorst 1 De Valk 1 1 Competitie
2 dec. 2018 14:30 ZSV 1 Wittenhorst 1 1 Competitie
9 dec. 2018 14:30 Wittenhorst 1 Geldrop 1 1 Competitie
15 jan. 2019 20:00 SSS'18 1 Wittenhorst 1 Vriendschappelijk
20 jan. 2019 12:00 Wittenhorst 1 Someren 1 Schaduwwedstrijd Vriendschappelijk
28 feb. 2019 20:15 A.W.C.1 (wychen) Wittenhorst 1 Vriendschappelijk
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
8 nov. 2018 Wittenhorst 1 S.V. Lottum 1 3 - 0 B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde

Competitie (1e klasse D)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 EHC/Heuts 1 7 6 0 1 25 14 11 18
2 ZSV 1 7 5 1 1 13 7 6 16
3 SV Venray 1 7 5 0 2 21 11 10 15
4 RKSV Heeze 1 7 4 2 1 22 13 9 14
5 Wittenhorst 1 7 4 2 1 14 8 6 14
6 Chevremont 1 7 3 3 1 12 7 5 12
7 Veritas 1 7 4 0 3 15 11 4 12
8 Deurne 1 7 3 0 4 18 16 2 9
9 V.V. Schaesberg 1 7 2 2 3 14 16 -2 8
10 Geldrop 1 7 2 2 3 12 17 -5 8
11 Bekkerveld 1 7 2 1 4 6 14 -8 7
12 Sportclub Susteren 1 7 1 1 5 6 20 -14 4
13 Venlosche Boys 1 7 1 0 6 9 21 -12 3
14 De Valk 1 7 0 0 7 6 18 -12 0

Mannen KNVB beker Amateurs poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Wittenhorst 1 3 2 1 0 8 3 5 7
2 Volharding 1 3 2 1 0 6 1 5 7
3 Eendracht '30 1 3 1 0 2 3 5 -2 3
4 Geusselt Sport 1 3 0 0 3 1 9 -8 0

TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Harkemase Boys 1 1 0 0 6 1 5 3
2 VVSB 1 1 0 0 6 1 5 3
3 ASWH 1 1 0 0 4 0 4 3
4 Spakenburg 1 1 0 0 4 1 3 3
5 DOVO 1 1 0 0 3 0 3 3
6 OFC 1 1 0 0 3 0 3 3
7 TEC 1 1 0 0 3 0 3 3
8 Eemdijk 1 1 0 0 4 2 2 3
9 Rijnsb.Boys 1 1 0 0 3 1 2 3
10 Alcides 1 1 0 0 2 0 2 3
11 FC Lisse 1 1 0 0 2 0 2 3
12 Scheveningen 1 1 0 0 2 0 2 3
13 Kon. HFC 1 1 0 0 3 2 1 3
14 ONS Sneek 1 1 0 0 3 2 1 3
15 Excelsior M 1 1 0 0 2 1 1 3
16 Groene Ster 1 1 0 0 2 1 1 3
17 Urk 1 1 0 0 1 0 1 3
18 IJsselmeervogels 1 0 1 0 2 2 0 1
19 Gemert 1 0 1 0 1 1 0 1
20 Hoek 1 0 1 0 1 1 0 1
21 Barendrecht 1 0 1 0 1 1 0 1
22 DFS sv 1 0 1 0 1 1 0 1
23 Flevo Boys 1 0 1 0 1 1 0 1
24 HSC '21 1 0 1 0 1 1 0 1
25 Marvilde 1 0 1 0 1 1 0 1
26 OJC ROSMALEN 1 0 1 0 1 1 0 1
27 Te Werve 1 0 1 0 1 1 0 1
28 De Treffers 1 0 1 0 1 1 0 1
29 EVV 1 0 1 0 0 0 0 1
30 RKAV Volendam 1 0 1 0 0 0 0 1
31 Alverna 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Bekkerveld 1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Goes 0 0 0 0 0 0 0 0
34 JOS Watergraafsmeer 0 0 0 0 0 0 0 0
35 OSS'20 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Quick '20 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Sportlust '46 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Zaanlandia 0 0 0 0 0 0 0 0
39 JVC Cuijk 1 0 0 1 2 3 -1 0
40 FC 's-Gravenzande 1 0 0 1 1 2 -1 0
41 Lienden 1 0 0 1 1 2 -1 0
42 SteDoCo 1 0 0 1 1 2 -1 0
43 Blauw Geel'38/JUMBO 1 0 0 1 0 1 -1 0
44 Dongen 1 0 0 1 0 1 -1 0
45 UNA 1 0 0 1 2 4 -2 0
46 Ajax 1 0 0 1 1 3 -2 0
47 DZC '68 1 0 0 1 0 2 -2 0
48 SJC 1 0 0 1 0 2 -2 0
49 VVOG 1 0 0 1 0 2 -2 0
50 Wittenhorst 1 1 0 0 1 1 4 -3 0
51 GVVV 1 0 0 1 0 3 -3 0
52 HHC Hardenberg 1 0 0 1 0 3 -3 0
53 Quick Boys 1 0 0 1 0 3 -3 0
54 Uno Animo 1 0 0 1 1 6 -5 0

Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Groene Ster 1 1 0 0 7 2 5 3
2 Haslou 1 1 1 0 0 6 1 5 3
3 Chevremont 1 1 1 0 0 5 1 4 3
4 Meterik 1 1 1 0 0 5 1 4 3
5 Nulandia 1 1 1 0 0 5 1 4 3
6 ZSV 2 1 1 0 0 5 1 4 3
7 Avanti'31 1 1 1 0 0 4 0 4 3
8 Helden 1 1 1 0 0 4 0 4 3
9 Langeberg 1 1 1 0 0 4 0 4 3
10 WDZ 1 1 1 0 0 4 0 4 3
11 Veritas 1 1 1 0 0 6 3 3 3
12 MVC'19 1 1 1 0 0 4 1 3 3
13 Scharn 1 1 1 0 0 4 1 3 3
14 Sparta'25 1 1 1 0 0 4 1 3 3
15 VV Hellas 1 1 1 0 0 3 0 3 3
16 SHH 1 1 1 0 0 3 0 3 3
17 SSS'18 1 1 1 0 0 3 0 3 3
18 SV Venray 1 1 1 0 0 3 0 3 3
19 Volharding 1 1 1 0 0 3 0 3 3
20 Wittenhorst 1 1 1 0 0 3 0 3 3
21 SV TOP 1 1 1 0 0 4 2 2 3
22 Wilhelmina'08 1 1 1 0 0 4 2 2 3
23 EVVC 1 1 1 0 0 4 3 1 3
24 RKSV Minor 1 1 0 0 4 3 1 3
25 DVO 1 1 1 0 0 3 2 1 3
26 Eijsden 1 1 1 0 0 2 1 1 3
27 Berghem Sport 1 1 1 0 0 1 0 1 3
28 Schijndel/DE WIT 1 1 1 0 0 1 0 1 3
29 Sporting Heerlen 1 1 1 0 0 1 0 1 3
30 FC Schadewijk 1 1 1 0 0 2 2 0 3
31 DES Swalmen 1 1 1 0 0 2 2 0 3
32 Walram 1 1 1 0 0 1 1 0 3
33 Merefeldia 1 1 1 0 0 0 0 0 3
34 Deurne 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 UDI'19/CSU 1 0 0 1 2 2 0 0
36 Baarlo 1 1 0 0 1 2 2 0 0
37 VV Born 1 1 0 0 1 1 1 0 0
38 Sportclub Susteren 1 1 0 0 1 0 0 0 0
39 EHC/Heuts 1 1 0 0 1 3 4 -1 0
40 Margriet 1 1 0 0 1 3 4 -1 0
41 Spaubeek 1 1 0 0 1 2 3 -1 0
42 Bekkerveld 1 1 0 0 1 1 2 -1 0
43 Gemert 2 1 0 0 1 0 1 -1 0
44 Hapse Boys 1 1 0 0 1 0 1 -1 0
45 Wijnandia 1 1 0 0 1 0 1 -1 0
46 Erp 1 1 0 0 1 2 4 -2 0
47 SC Helmondia 1 1 0 0 1 2 4 -2 0
48 Horn 1 1 0 0 1 3 6 -3 0
49 RKDSO 1 1 0 0 1 1 4 -3 0
50 RVU 1 1 0 0 1 1 4 -3 0
51 Stormvogels'28 1 1 0 0 1 1 4 -3 0
52 VV ALFA SPORT 1 1 0 0 1 0 3 -3 0
53 S.V. Lottum 1 1 0 0 1 0 3 -3 0
54 Olympia'18 1 1 0 0 1 0 3 -3 0
55 Roosteren 1 1 0 0 1 0 3 -3 0
56 UDI'19/CSU 2 1 0 0 1 0 3 -3 0
57 Venhorst 1 1 0 0 1 0 3 -3 0
58 BSV Limburgia/Kamerland 1 1 0 0 1 1 5 -4 0
59 H.B.S.V. 1 1 0 0 1 1 5 -4 0
60 Neerkandia 1 1 0 0 1 1 5 -4 0
61 Ravenstein 1 1 0 0 1 1 5 -4 0
62 BEVO 1 1 0 0 1 0 4 -4 0
63 GVV'57 1 1 0 0 1 0 4 -4 0
64 Jabeek 1 1 0 0 1 0 4 -4 0
65 UOW '02 1 1 0 0 1 0 4 -4 0
66 Laura/Hopel Combinatie 1 1 0 0 1 2 7 -5 0
67 Eikenderveld 1 1 0 0 1 1 6 -5 0

Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Avanti'31 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Avesteyn 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Bemelen 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Berghem Sport 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Blerick 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Caesar 1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Chevremont 1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Constantia 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DBSV 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DESM 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Deurne 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DVO 1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Eijsden 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 EVVC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 FC Geleen-Zuid 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Gemert 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Groene Ster 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Haslou 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Heer 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Helden 1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 VV Hellas 1 0 0 0 0 0 0 0 0
22 KVC Oranje 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 s.v. Laar 1 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Langeberg 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 SV Meerssen 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Merefeldia 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Meterik 1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Mierlo Hout 1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Mifano 1 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Milheezer Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0
31 RKSV Minor 0 0 0 0 0 0 0 0
32 MVC'19 1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Nooit Gedacht 1 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Nulandia 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 NWC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Obbicht 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Prinses Irene 1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 RKPVV 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 FC Schadewijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Scharn 1 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Schijndel/DE WIT 1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 vv SCM 1 0 0 0 0 0 0 0 0
43 SDDL 1 0 0 0 0 0 0 0 0
44 SHH 1 0 0 0 0 0 0 0 0
45 SIOL 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Sparta'25 1 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Sporting Heerlen 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 SPV 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 SSS'18 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 SVH'39 1 0 0 0 0 0 0 0 0
51 SVME 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 DES Swalmen 1 0 0 0 0 0 0 0 0
53 SV TOP 1 0 0 0 0 0 0 0 0
54 SV Venray 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Veritas 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Vitesse'08 1 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Voerendaal 1 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Volharding 1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Volkel 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Walram 1 0 0 0 0 0 0 0 0
61 WDZ 1 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Wilhelmina'08 1 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Wittenhorst 1 0 0 0 0 0 0 0 0
64 ZSV 2 0 0 0 0 0 0 0 0