Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO13-3

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Donderdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
22 sep. 2018 11:30 Spanje Belgie 1
22 sep. 2018 11:30 Frankrijk Engeland 2 Competitie
22 sep. 2018 11:30 Nederland Zweden 3 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Engeland Belgie 1 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Nederland Spanje 2 Competitie
22 sep. 2018 12:00 Zweden Frankrijk 3 Competitie
22 sep. 2018 13:00 Blerick JO13-3G Wittenhorst JO13-3 B Competitie
29 sep. 2018 09:00 Wittenhorst JO13-3 ST Sporting S.T./SVEB JO13-2G 3 Competitie
29 sep. 2018 11:30 Spanje Frankrijk 1 Competitie
29 sep. 2018 11:30 2 Competitie
29 sep. 2018 11:30 3 Competitie
29 sep. 2018 12:00 1 Competitie
29 sep. 2018 12:00 Nederland Engeland 2 Competitie
29 sep. 2018 12:00 Zweden Spanje 3
6 okt. 2018 10:00 Venlosche Boys JO13-3 Wittenhorst JO13-3 4 Competitie
6 okt. 2018 11:30 Spanje Engeland 1 Competitie
6 okt. 2018 11:30 2 Competitie
6 okt. 2018 11:30 3 Competitie
6 okt. 2018 12:00 Belgie Spanje 1 Competitie
6 okt. 2018 12:00 2 Competitie
6 okt. 2018 12:00 Zweden Nederland 3 Competitie
13 okt. 2018 09:00 Wittenhorst JO13-3 ST Panningen/Egchel JO13-2 3 Competitie
13 okt. 2018 11:30 1 Competitie
13 okt. 2018 11:30 2 Competitie
13 okt. 2018 11:30 Frankrijk Zweden 3 Competitie
13 okt. 2018 12:00 Frankrijk Spanje 1 Competitie
13 okt. 2018 12:00 Nederland Belgie 2 Competitie
13 okt. 2018 12:00 3 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
15 sep. 2018 ST SV United/BVV'27 JO13-2G Wittenhorst JO13-3 3 - 0 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule

Competitie (4e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Blerick JO13-3G 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MVC'19 JO13-3G 0 0 0 0 0 0 0 0
3 S.V. Oostrum JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST Panningen/Egchel JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RESIA JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-3G 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST Sporting S.T./SVEB JO13-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ST SV United/BVV'27 JO13-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST SV United/BVV'27 JO13-3G 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Venlosche Boys JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wittenhorst JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wittenhorst JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 13 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST SV United/BVV'27 JO13-2G 2 2 0 0 9 0 9 6
2 Wittenhorst JO13-3 2 1 0 1 4 6 -2 3
3 SSS'18 JO13-3G 2 0 0 2 3 10 -7 0