Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO13-3

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Donderdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
2 feb. 2019 09:00 Wittenhorst JO13-3 DSV JO13-2 4 vriendschappelijk
9 feb. 2019 09:00 Wittenhorst JO13-3 DES Swalmen JO13-3 1 Competitie
16 feb. 2019 11:30 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-3G Wittenhorst JO13-3 1 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
8 dec. 2018 Wittenhorst JO13-3 S.V. Oostrum JO13-2 3 - 1 Competitie
1 dec. 2018 ST SV United/BVV'27 JO13-3G Wittenhorst JO13-3 2 - 2 Competitie
24 nov. 2018 Wittenhorst JO13-4 Wittenhorst JO13-3 0 - 11 Competitie
17 nov. 2018 Wittenhorst JO13-3 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-3G 2 - 2 Competitie
10 nov. 2018 ST SV United/BVV'27 JO13-2G Wittenhorst JO13-3 3 - 2 Competitie
3 nov. 2018 Wittenhorst JO13-3 RESIA JO13-1 0 - 1 Competitie
27 okt. 2018 MVC'19 JO13-3G Wittenhorst JO13-3 4 - 2 Competitie
13 okt. 2018 Wittenhorst JO13-3 ST Panningen/Egchel JO13-2 2 - 0 Competitie
6 okt. 2018 Venlosche Boys JO13-3 Wittenhorst JO13-3 2 - 1 Competitie
29 sep. 2018 Wittenhorst JO13-3 ST SVEB/Sporting S.T. JO13-2G 2 - 3 Competitie
22 sep. 2018 Blerick JO13-3G Wittenhorst JO13-3 3 - 0 Competitie
15 sep. 2018 ST SV United/BVV'27 JO13-2G Wittenhorst JO13-3 3 - 0 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
8 sep. 2018 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-3G Wittenhorst JO13-3 3 - 4 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
1 sep. 2018 Wittenhorst JO13-3 SV Venray JO13-4 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule

Competitie (4e klasse 302)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Baarlo JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Helden JO13-3G 0 0 0 0 0 0 0 0
3 S.V. Oostrum JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST Panningen/Egchel JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RESIA JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-3G 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-3G 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DES Swalmen JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST SV United/BVV'27 JO13-3G 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV Venray JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wittenhorst JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wittenhorst JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 13 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST SV United/BVV'27 JO13-2G 2 2 0 0 9 0 9 6
2 Wittenhorst JO13-3 2 1 0 1 4 6 -2 3
3 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-3G 2 0 0 2 3 10 -7 0

Competitie (4e klasse 301)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST SVEB/Sporting S.T. JO13-2G 11 9 1 1 46 21 25 28
2 MVC'19 JO13-3G 11 9 1 1 40 18 22 28
3 ST SV United/BVV'27 JO13-2G 11 7 2 2 34 17 17 23
4 Blerick JO13-3G 11 7 2 2 30 17 13 23
5 Venlosche Boys JO13-3 11 6 1 4 33 25 8 19
6 RESIA JO13-1 11 5 1 5 14 20 -6 16
7 ST SV United/BVV'27 JO13-3G 11 4 4 3 22 30 -8 16
8 S.V. Oostrum JO13-2 11 4 0 7 28 33 -5 12
9 Wittenhorst JO13-3 11 3 2 6 27 21 6 11
10 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-3G 10 2 1 7 30 26 4 7
11 ST Panningen/Egchel JO13-2 10 1 1 8 6 24 -18 4
12 Wittenhorst JO13-4 11 0 0 11 9 67 -58 0