Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO13-1

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
30 mrt. 2019 11:15 Wittenhorst JO13-1 Venlosche Boys JO13-1 4 vriendschappelijk
6 apr. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-1 NWC JO13-1 1 Competitie
13 apr. 2019 12:00 Sportclub Irene JO13-1 Wittenhorst JO13-1 2 Competitie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
23 mrt. 2019 Wittenhorst JO13-1 RKSV Nuenen JO13-1 0 - 2 Competitie
16 mrt. 2019 Scharn JO13-1 Wittenhorst JO13-1 1 - 0 Competitie
23 feb. 2019 Wittenhorst JO13-1 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 2 - 2 Competitie
16 feb. 2019 Oirschot Vooruit JO13-1 Wittenhorst JO13-1 2 - 5 Competitie
9 feb. 2019 Wittenhorst JO13-1 FC Eindhoven JO13-2 0 - 4 Competitie
8 dec. 2018 Wittenhorst JO13-1 Sportclub Irene JO13-1 4 - 0 Competitie
1 dec. 2018 NWC JO13-1 Wittenhorst JO13-1 4 - 1 Competitie
24 nov. 2018 RKSV Nuenen JO13-1 Wittenhorst JO13-1 1 - 3 Competitie
17 nov. 2018 Wittenhorst JO13-1 Scharn JO13-1 1 - 5 Competitie
10 nov. 2018 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 Wittenhorst JO13-1 2 - 3 Competitie
3 nov. 2018 Wittenhorst JO13-1 SV Valkenswaard JO13-1 0 - 4 Competitie
27 okt. 2018 S.V. Brandevoort JO13-1 Wittenhorst JO13-1 1 - 1 Competitie
13 okt. 2018 Wittenhorst JO13-1 s.v. Laar JO13-1 1 - 2 Competitie
6 okt. 2018 FC Geleen-Zuid JO13-1 Wittenhorst JO13-1 5 - 2 Competitie
29 sep. 2018 Wittenhorst JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 0 - 3 Competitie
22 sep. 2018 FC Eindhoven JO13-2 Wittenhorst JO13-1 2 - 1 Competitie
15 sep. 2018 Wittenhorst JO13-1 GFC'33 JO13-1 2 - 1 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
8 sep. 2018 IVO JO13-1 Wittenhorst JO13-1 1 - 5 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
1 sep. 2018 Wittenhorst JO13-1 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-1G 1 - 6 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule

Competitie (3e divisie E)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Scharn JO13-1 16 15 1 0 66 19 47 46
2 FC Geleen-Zuid JO13-1 15 9 3 3 46 23 23 30
3 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 16 8 3 5 39 31 8 27
4 RKSV Nuenen JO13-1 16 8 2 6 34 29 5 26
5 FC Eindhoven JO13-2 16 7 2 7 31 31 0 23
6 SV Valkenswaard JO13-1 15 6 4 5 31 28 3 22
7 NWC JO13-1 16 6 3 7 32 31 1 21
8 Sportclub Irene JO13-1 15 5 3 7 29 38 -9 18
9 Oirschot Vooruit JO13-1 15 4 3 8 17 33 -16 15
10 S.V. Brandevoort JO13-1 16 3 5 8 34 39 -5 14
11 Wittenhorst JO13-1 16 4 2 10 24 40 -16 14
12 s.v. Laar JO13-1 16 3 1 12 9 50 -41 10

Onder 13 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-1G 3 3 0 0 20 2 18 9
2 Wittenhorst JO13-1 3 2 0 1 8 8 0 6
3 GFC'33 JO13-1 3 1 0 2 11 12 -1 3
4 IVO JO13-1 3 0 0 3 4 21 -17 0