Wittenhorst

| Contact

Wittenhorst JO13-1

Trainingsschema

Maandag: 18.15 - 19.30
Woensdag: 18.15 - 19.30
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Competitie
1 jun. 2019 11:15 Wittenhorst JO13-1 DVS'33 Ermelo JO13-1 1 0643 Onder 13 competitie Zaterdag nacompetitie 1e ronde
10 jun. 2019 18:30 Wittenhorst JO13-1 Ouders JO13-1 4 vriendschappelijk
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag Competitie
25 mei 2019 10:30 s.v. Laar JO13-1 Wittenhorst JO13-1 0 - 2 Competitie
18 mei 2019 10:00 Wittenhorst JO13-1 FC Geleen-Zuid JO13-1 1 - 3 Competitie
11 mei 2019 11:30 SV Valkenswaard JO13-1 Wittenhorst JO13-1 3 - 1 Competitie
4 mei 2019 10:00 Wittenhorst JO13-1 S.V. Brandevoort JO13-1 5 - 3 Competitie
13 apr. 2019 12:00 Sportclub Irene JO13-1 Wittenhorst JO13-1 2 - 2 Competitie
6 apr. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-1 NWC JO13-1 3 - 4 Competitie
23 mrt. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-1 RKSV Nuenen JO13-1 0 - 2 Competitie
16 mrt. 2019 13:00 Scharn JO13-1 Wittenhorst JO13-1 1 - 0 Competitie
23 feb. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-1 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 2 - 2 Competitie
16 feb. 2019 10:45 Oirschot Vooruit JO13-1 Wittenhorst JO13-1 2 - 5 Competitie
9 feb. 2019 10:00 Wittenhorst JO13-1 FC Eindhoven JO13-2 0 - 4 Competitie
8 dec. 2018 11:15 Wittenhorst JO13-1 Sportclub Irene JO13-1 4 - 0 Competitie
1 dec. 2018 11:30 NWC JO13-1 Wittenhorst JO13-1 4 - 1 Competitie
24 nov. 2018 11:00 RKSV Nuenen JO13-1 Wittenhorst JO13-1 1 - 3 Competitie
17 nov. 2018 11:15 Wittenhorst JO13-1 Scharn JO13-1 1 - 5 Competitie
10 nov. 2018 12:00 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 Wittenhorst JO13-1 2 - 3 Competitie
3 nov. 2018 11:15 Wittenhorst JO13-1 SV Valkenswaard JO13-1 0 - 4 Competitie
27 okt. 2018 11:00 S.V. Brandevoort JO13-1 Wittenhorst JO13-1 1 - 1 Competitie
13 okt. 2018 11:15 Wittenhorst JO13-1 s.v. Laar JO13-1 1 - 2 Competitie
6 okt. 2018 11:30 FC Geleen-Zuid JO13-1 Wittenhorst JO13-1 5 - 2 Competitie
29 sep. 2018 11:15 Wittenhorst JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 0 - 3 Competitie
22 sep. 2018 12:15 FC Eindhoven JO13-2 Wittenhorst JO13-1 2 - 1 Competitie
15 sep. 2018 11:15 Wittenhorst JO13-1 GFC'33 JO13-1 2 - 1 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
8 sep. 2018 12:00 IVO JO13-1 Wittenhorst JO13-1 1 - 5 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
1 sep. 2018 11:15 Wittenhorst JO13-1 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-1G 1 - 6 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule

Competitie (3e divisie E)

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 Scharn JO13-1 22 18 3 1 81 24 57 57
2 FC Geleen-Zuid JO13-1 22 13 4 5 65 33 32 43
3 SV Valkenswaard JO13-1 22 13 4 5 57 38 19 43
4 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 22 10 5 7 50 40 10 35
5 RKSV Nuenen JO13-1 22 11 2 9 44 40 4 35
6 FC Eindhoven JO13-2 22 10 3 9 52 51 1 33
7 Sportclub Irene JO13-1 22 8 5 9 50 53 -3 29
8 NWC JO13-1 22 7 3 12 40 53 -13 24
9 S.V. Brandevoort JO13-1 22 6 5 11 46 53 -7 23
10 Wittenhorst JO13-1 22 6 3 13 38 55 -17 21
11 Oirschot Vooruit JO13-1 22 6 3 13 25 50 -25 21
12 s.v. Laar JO13-1 22 3 2 17 10 68 -58 11

Onder 13 beker poule

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-1G 3 3 0 0 20 2 18 9
2 Wittenhorst JO13-1 3 2 0 1 8 8 0 6
3 GFC'33 JO13-1 3 1 0 2 11 12 -1 3
4 IVO JO13-1 3 0 0 3 4 21 -17 0

0643 Onder 13 competitie Zaterdag nacompetitie 1e ronde

# Club GW W G V DV DT DS Pnt
1 BVCB JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DVS'33 Ermelo JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heerenveense Boys JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Lisse JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nunspeet JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sarto JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wittenhorst JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0